Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Biedna Ulcia :*

Ja dziś jeszcze slomiana wdowa,ale ja u siebie.wróciłam rano od rodziców, bo szlam z młodym do lekarza, trochę pokaslywal na wyjeździe, więc stwierdziłam, że to sprawdze, co prawda jak wrócilismy, to przeszło, ale i tak bilans zaliczylsmy 🙂 Tym ma się dobrze, waży 8400 w pieluszysku i body, mierze ok. 73cm, ale ryczal, więc tak zamierzony pi razy oko 😉 z ugieta nogą 😜

A ten kaszel mógł być reakcja na te smrody grzybiczne w tym domku w augustowie...

Po lekarzu zaliczylsmy spacer, że dwie godziny, a on mi i tak dopiero w.domu zasnął na druga drzemkę i to niedawno... Śpi na łóżku, więc oblozylam go jak się da poduszkami i prysznic w tempie błyskawicy wzięłam, hehe.. Całość z myciem głowy to może ze 3min 😉

Marylu, jak wam idzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to dziś mija roczek... Lusia od niemal 10 godzin jest na świecie a ja zaczynam się zastanawiać co ze sobą zrobić bo się nudze w szpitalu 😁
A tu dla przypomnienia trochę emocji 😁 😁 😁
http://brzuszek.net/forum,odp-wrzesnioweczki-2012,338,1069999.html,str=22290
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka też mi dzisiaj spadła z buajka fisher prica,włazi na niego trzyma się niby,ale ja obruciłam głowe i trach,trochę obiła łepek,ale nic nie ma i troszkę popłakała ze strachu i było dobrze. No już na wszystko wejdzie!!!!

Laurka sto lat !!!!!!!!!
Ja w poniedziałek będę wspominać a o 23:56 wypiję sobie drinka z tej okazji 🙂 haha już M powiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kubuś też raczkuje inaczej 😁 bo jedną nóżką tylko a drugą ma podniesiona i jak sie rozpędzi to aż sie kopci za Nim 😁 . ale normalnie też umie ale tylko czasem jak idzie wolno . Teraz coraz lepiej idzie mu nauka chodzenia 🙂 jak już zacznie ode Mnie do M i tak w koło to potrafi przez godzinę bez przerwy he i taki uradowany przy tym jest że to szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Laury !!!! 😘

Ja przed okresem zachcianki-najadlam sie chipsow i coca coli 🤢

Dzien ucieka za dniem ale bez jakis wielkich wydarzen i atrakcji, ale fajnie ze w Polsce tylko szkoda ze pogoda srednia;/ .jutro w końcu do fryzjera i ciagle mam dylemat bo chce rozjaśnić wlosy i moze zrobić prostą grzywke . Zdecyduje po naradzie na miejscu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

w piątek wieczór poszalałam, miałam wyjście z dziewczynami, popiłam pierwszy raz tak konkretnie od nie pamiętam kiedy - będzie jakieś ze 2 lata 😁
no ale zaszalałyśmy, były wygibasy na parkiecie 😁 🙃 przypomniały mi się "panieńskie lata"

w niedzielę wycieczka rodzinna do Wrocławia, bardzo się cieszyłam, że mogliśmy razem spędzić troch czasu nareszcie bo ostatnio, od jakiś 3 tyg mój M dorwał dodatkową robotę i remontuje mieszkania znajomym, no i wraca do domu 1/2 w nocy 🤢 a wstaje ok. 6-7 więc generalnie to się nie widzimy a komunikujemy się tylko za dnia telefonicznie 😮
już się śmiałam nawet, że dobrze, że Gabrysia w pokoju na ścianie ma fotografię tatusia to jej pokazuję i przypominam, żeby nie zapomniała jak wygląda tata 😉

Doti, buziaki dla Laury z okazji roczku!
to nam przypomniałaś teraz te emocje sprzed roku! pamiętam jak Laura nie mogła się zdecydować czy wychodzić czy nie i trzymałaś nas w napięciu chyba dobre 3-4 tygodnie przed rozwiązaniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
STO LAT dla LUSI!!!
latka widzę że dopadły Cie "uroki" wyjazdów na "wakacje" do Polski...
agn jak żłobek? 🙂 juæ podczytalam, mam nadzieje ze drugi dzien bedzie lepszy!
kasia Krzyś robi odwrotnie, ciągle mowi Tata, tata tata, a jak mówię Mama: to on Tata, tata tata;-)
Krzyś jakoś znosi rozłąke z cycem i ja też. Wczoraj nawet na noc go nie karmiłam, nie upomniał się więc nie dałam. Ale w nocy jak się przebudzi to jeszcze daje. zobaczymy czy dziś też będzie taka konieczność.
Iza Szymuś cudny! a jak wam idzie nocnikowanie?
Pati ślicznie zdjęcie masz z synkiem 🙂
Initram w dzień zasypia bez cyca, ale staram się wychodzić z nim na dwór. Nie wiem jak będzie jak zostane w końcu z nim sama,,, ale dotego jeszcze dużo czasu. Póki co dwa dni w dzień nie jadł, tylko w nocy na śpiocha. 😉
Sandra że też Ci urzędnicy się tak go słuchają. Chyba to ich trzeba pogonić żeby Twoją rodzinę z szacunkiem potraktowali i przegonili tego kolesia!

Jutro z rodzicami jadé do londynu. Musze wreszcie odebrac paszport Krzysia, bo na razie ma tymczasowy. Denerwuje sie, bo nie wiem jak maly bedzie sie zachowywal 😞 niby pociag jedzie 30minut ale zawsze jest pelno ludzi i jak bedzie nie w humorze to pewnie bedzie meczarnia 😞
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂 jaki tu spokój...

Myślałam że jak zaczną się "roczki" to i ruch będzie tu większy bo każda wpadnie powspominać 🤔 a każda pewnie biega za swoim szkrabem i nie ma czasu 🙃
Ja to przy Oli już w ogóle kompa nie włączam bo ona jak tylko usłyszy że się łącza to się trzęsie i musi patrzeć i ciągle mi coś klika myszką albo klawiaturą... Nawet od rana pokazuje że chce usiąść i popisać się śmiejemy ze codziennie rano siada przy biurku i pracuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na chwilkę.

U nas z dnia na dzień co raz gorzej w żłobku, pomimo iż moje dziecię ma mnie cały czas pod ręką 😞
Tu fotka moja z Majką z pierwszego dnia, kiedy jeszcze było najlepiej:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/b8y8.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2153/b8y8.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


I choć ciągle jestem przy niej, płaczu nie ma końca...
Zaczynam kapitulować, więcej napiszę wieczorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...