Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no to już zazdroszczę... my dalej w czarnej dupie z decyzją... M nie może się zdecydować... nie znoszę takiego stania w miejscu, ech...

młody sam zjeżdża na zjeżdzalni 🤪 oczywiście ja bym na taki pomysł nie wpadła, ale M pokazał mi filmik z ich wspólnego spaceru, hehe...

Doti, no zdrówka dla maluchów!! :*

Mixi, a co sie ostatnio nie odzywasz wcale?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,
dziękujemy za miłe słowa 😉

Doti współczuję wam - dużo dużo zdrówka!! oby te choróbska już wam minęły!
Deira super że z Natalką już jest coraz to lepiej... dzielna dziewczynka!
inirtam aj... z teściami!! coś nie tak? 😁
Szymon też jak jest na placu zabaw to najchętniej cały czas spędziłby na zjeżdżalni ale jeszcze samego go nie puściłam - znając mojego M pewnie też by na taki pomysł wpadł... pokaż filmik z Tymonem! 🙂
i oczywiście brawa dla dzielnego Tymka że tak męsko zniósł szczepienie!
A myślicie brać kredyt na budowę domu? macie działkę? mi się marzy taki mały swój domek z ogródkiem... póki co mamy milion planów na minutę i nic nie jest na 100% ;/ przez co i ja i Szymon cierpimy bo nie wiemy co dalej, wyjeżdżamy - nie wyjeżdżamy i tak się to niestabilnie kręci że mam dość!! 😞 ... działki mamy, ale mój M nie chce się budować w mojej miejscowości a ja w jego i pewnie dojdziemy do porozumienia jak sprzedamy to co mamy i kupimy jakąś działkę w całkowicie innym miejscu, pomiędzy naszymi miejscowościami, później zacząć budować i kredyt!! - co mojego M odstrasza...
ja na szczęście chorowałam na ospę i świnkę w dzieciństwie i mam spokój 😉
latka ja robię tak jak inirtam codziennie po śniadanku po myciu naczyń zalewam butelki/smoczki wrzątkiem... mnie też odpycha smród z butelek po mleczku, herbatce nawet wodzie w szczególności jak zrobię w nocy a mały nie zje i tak stoi do rana ;/ no i ostatnio często wymieniamy smoki ze względu na to że Szymon nieźle je maltretuje - wszystkie pogryzione... co do ząbkowania to nic się nie denerwuj, przyjdzie czas że będzie sam pięknie mył 😉
marylu podziwiam Cię za tyle sił w podróżowanie - ciągle gdzieś lecicie 😉 co do pogody to do końca miesiąca zapowiadają piękną jesień! ale nigdy nic nie wiadomo..
sandra jak z mieszkaniem?? puste? 😉 pewnie teraz będziecie mieli mega zawalantus - się wprowadzić!!

ale się rozpisałam - aż mi kawa wystygła 😁
ostatnio pije parzoną bez mleka 🤪 daje kopa hehhehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My już od rana byliśmy na zakapuch. Wiadomo dla każdego trzeba coś przywieść. Nie wiem skąd się wziął ten zwyczaj, ale jak gdzieś jadę to zawsze muszę coś przywozić :/ Fajne to jest jak się rzadko jeździ ale obecnie to ja chyba zbankrutuje przez to!
Właśnie wczoraj mój M po raz setny rozmawiał z dyrekcją i ostatecznie się nie zwalnia. Najzwyczajniej go przekupili. Ja mam mieszane myśli. Nastawiłam się już na powrót i wiem że za 3 lub 6 msc temat powróci i znów będzie to samo. Czuję się taka rozerwana, bo tutaj się czuje jakbym żyła tylko tymczasowo i jakoś nie mogę ułożyć sobie wszystkiego. W ogóle nie wiem co teraz z sobą zrobić. Do pracy bym chciała pójść, ale jak tu zarobić tyle żeby na żłobek i coś extra było ?! ehhh

Dziewczyny jak myślicie dlaczego KRzyś od 3 miesięcy nie chce usiąść w wannie?! nie ma możliwości żeby nam się udało go posadzić- jest krzyk prężenie się wpada w furię. Wielokrotnie stał w wannie na jednej nodze przez całą kąpiel 😞 woda jest odpowiednia, każdą już próbowlaiśmy.

Doti też kiedyś słyszałam że takie powiększone migdałki lepiej usunąć. Krzyś na domiar złego ma taki silny reflux że i tak ciąglę pachnie wymiotami 😞
Biedulko Ty to się namęczysz w domu 😞 Mam nadzieję że szybko wyzdrowieją Twoje szkraby!
isa Twój synek to po prostu model! przystojniak niesamowity! 🙂 a zdjęcia piękne
latka daj link do kubeczka z nuby. Ja właśnie zamówiłam taki ze słomką: http://www.fabrykawafelkow.pl/opakowania-termoizolacyjne/2321-opakowanie-termoizolacyjne-na-kubki-momma.html
bo chciałabym żeby zaczął z tego pić mleczko. a że ma termoopakowanie tym lepiej bo dłużej ciepłe będzie 😉
Może pozwól Tymkowi na razie samemu myć ząbki. Może jak się oswoi w końcu i Ty będziesz mogła mu poprawiać. Lepiej go nie zrażać.
Co do wyparzania to robię to codziennie- szczególnie niekapek w którym dostaje mleczko bo zapach jest okropny!
Initram wow ja bym nie puściła małego ale Mój M pewnie by się odważył 🙂 zostajemy tylko do niedzieli. dlatego nie usmiecha mi się pakować i lekkich kurteczek i takich cieplejszych. Sam Krzyś i tak zawsze zajmuje całą walizkę:/
karolka Krzyś to zwija tak paluszki od urodzenia. Jest mistrzem zwijania i nawet na zdjęciu z porodówki ma tak stópki- i bądz spokojna bo jak Ula zacznie już więcej chodzić to przestanie tak robić. Teraz zwija tylko jak siedzi/leży. Kiedyś też stawiał nóżki na takich podwiniętych paluszkach
Sandros czekamy na waszą przeprowadzkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu no to mnie uspokoilas troszke 🙂

ja tez po pracy pedze do domu myc okna, bo juz ledwo przez nie widac, a trzeba korzystac z dobrej pogody 😉 bede miala godzine czasu zanim M przywiezie Ule za zlobka to powinnam dac rade. My tez mamy tylko rolety, wiec bez zbednego wieszania i prania sie obedzie 😉
Musze sie wam pochwalic, ze zaczelam chodzic na Zumbe, mam na niej takiego powera, ze sama sie dziwie 😉 zajecia sa od 20 wiec Ula juz spi i moge sobie ze spokojem isc sie wyzyć i w koncu potanczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu taki kubek , zwykly taki raczej 🙂 ale wiem ze taki lubi bardzo bo but ki z woda evian zabiera mi jak mam te z dziobkiem 🙂
http://www.nuby-uk.com/view-product?path=66_55&product_id=866
Chcialam kupic z tommee tippie właśnie jeden ze slomka a drugi taki z dziurką tzw "łyczek"
tylko ale nie byłam pewna czy jemu sie spodoba
A ten co Ty kupujesz juz dawno chciałam kupić ale jakoś wtedy nic nie zalapywal i zrezygnowalam tylko chcialam niekapek i ten ze slomka, tyle ze u nas to termo opakowanie to sie nie przyda bo nie lubi letniego ale przyzwyczajam go trochę
Mleko zimne tzn" pokojowe "
Udanego pobytu, z jakiej okazji teraz jedziecie czy tak po prostu 🙂 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka Krzys tez z uwielbia te butelki z dziubkiem evian. Ale wlasnie w zwiazku z tym ze tego nie ma jak wyparzyc t fajny ten co ty kupilas. Moze tez poszukam, mamy tez cos takiego http://www.frankherbert.pl/search.php?text=Sigg
Ale ja jakos nie lubie metalowych butelek. Nie wiem czemu. No i wode maly pije zimna, a mleczko robie letnie. Ale zimne tez wypije jak np dam mu to gotowe.
Terazmam plan zrezygnowac z tego niekapka tt bo ma miekki ustnik. A maly tez pije z aventu z twardym, a do mlevzka kubeczek 360 albo rurka. Zobaczymy czy sie uda.

A do polski lecimyna slub siostry m. Taki niespodziewany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To moze faktycznie sprobuj taki co ja kupilam 🙂. Mnie też metalowe raczej nie przekonuja...a skad Ty znajdujesz tyle firm i stron z różnymi rzeczami 😁
To Powodzenia z kubkami i mleczkiem, a jak lecisz do Polski to zawsze zabierasz aptamil stad?
Uzywa Krzys tego avent 360-lubi?
To taka powazna impreza się u Was zapowiada 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam dość... Ciągle tylko siedzę i zamartwiam się jak pomóc moim dzieciakom. Mateusza ucho boli, oboje mają znów temp. 38,2.. Do tego Lusi jakiś ząb zaczyna dokuczać bo tylko szoruje językiem po dziąśle i gryźć nic nie chce. Laryngolog w poniedziałek (tata wywalczył mi wcześniejszy termin). Tylko co do poniedziałku... HELP!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bidon tesciowa przywiozla. 🙂Chyba dlatego za nim nie przepadam, Ale ustnik ma jak butelki evian.

Latka ja szukalam po firmie, wiem ze je sprzedaja w sklepach villeroya w polsce.
Aptamil zabieram, teraz mam akurat pol puszki i do tego biore cztery male butelki. Wole miec zapas zeby nie dawac mu innego. Chociaz w polsce nibyjest to samo mleko.
A ten aven on lubi ale ostatnio ciagle mu daje niekapek avent. W ogole czesto muzmieniam bo chyba za duzo mamy butelek 😉

Doti sorry ale jak to dziecko z chorym uchem ma do poniedzialku czekac. Boze co to za lekarze. Przeciez trzebaim pomoc zeby sietak niemeczyli;( masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu ja wolę nie myśleć jak te uszy mogą się przez te dni pogorszyć. Zakrapiam dicortineffem ale jakoś mam mieszane uczucia. Terminy niestety są i nic nie poradzę. Za długo się to ciągnie już i laryngolog musi sprawdzić i nadzorować. Wkurza mnie tylko że nikt nie dał nic na ten katar konkretnego... Liczę że specjalista da coś na bakterie albo coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

No i jesteśmy po szczepieniu na Odrę Świnkę i Różyczkę Kubuś zniósł bardzo dobrze 😉 .
Lekko zapłakał a tak to nic 🙂 .
Waży tylko 10 kg . Zapytałam o tą nóżkę bo jak zaczął chodzić zauważyłam że lewą nóżkę stawia lekko na zewnątrz i widać to lekko .
Wspomniałam dziś to powiedziała że podawanie witaminy D podstawa !! .
A prócz tego dostałam skierowanie do ortopedy ...
Ale doznałam szoku :O . Dzwonię do kilku przychodni a tam wolne terminy dopiero na grudzień jak nie w lutym jeżeli na NFZ :| no ludzie za co nam odkładają składki jak tyle czasu czekać trzeba ;/ ... chyba że odpłatnie .
Jutro podzwonię jeszcze w okolicach Moich Rodziców może wcześniej sie uda a jak nie to będę musiała iść prywatnie .

Kubuś spokojny nawet po szczepieniu nic mu nie było 🙂 . Strasznie sie całuśny zrobił :P Przychodzi buziaki daje 🙂 .
Dziś Śpi już od 19:00 :P

Doti Jak tam po wizycie u Ginekologa ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...