Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam.

Szymon miał tylko 2dniowy katarek i już mu minął. mam nadzieje że nie powróci.
teraz siedzi na swoim krzesełku zajada drożdżówkę i ogląda Carsy 😁

Mixi powodzenia!! teraz to tylko dużooo kupujących Ci życzę 😉

Deira mój Szymon w okresie świątecznym to szedł spać 22-24 i budził się o 7.
teraz na szczęście go przestawiłam tak jak było zawsze. i chodzi spać o 20 i budzi się o 6/7. więc jestem zadowolona. (no ale w nocy bardzoooo często do niego wstaję.) w ciągu dnia ma jedną drzemkę i to ostatnio śpi max 30min 😮 jestem w szoku że dziecko ma tyle energii.

Małgosia u mnie też gin powiedział że z zajściem w ciążę będzie problem, i już widzę efekty, już kupe czasu się nie zabezpieczamy i nici.
a u Ciebie jaki problem??

tak wogóle to ostatnio jakaś taka przytłoczona chodzę... wszystko mnie denerwuje itd. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.

mixi trzymam kciuki za Wasz interes 🙂

Tymcio poszedł z tatą na play group godzinkę temu
Ja wzielam sie za gotowanie i male ogarnianie domu a teraz przerwa na sniadanie.

Iza a o Szymka dlugo sie staraliscie ? 🙂

Malgosia zdrowia dla Ciebie 🙂. Mowisz ze dwoch kawalerów Ci zupelnie wystarcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka ja od zawsze mam tyłozgięcie szyjki macicy a po ciąży to się ponoć jeszcze bardziej skrzywiła ale mój gin mnie pociesza i mówi że tyłozgięcie szyjki macicy nie powinno mieć wpływ na zajście w ciążę ale napewno jest troszkę trudniej i to jest ten problem...

a jeśli chodzi o Szymona to staraliśmy się chwile czasu, i trudno mi powiedzieć ile tak naprawdę... mieliśmy etapy - przed ślubem ponad 7 miesięcy się nie zabezpieczaliśmy później już daliśmy sobie spokój i się zabezpieczaliśmy, nagle przestałam brać tabletki i dalej ponad 6miesięcy się staraliśmy i jakoś zaszłam w ciążę, i to za każdym razem celowaliśmy 😁 w dni płodne lub w ich okolicach.
więc suma sumarum ponad rok się o niego staraliśmy. 🤨

a tak wogóle to muszę się wybrać do gina na kontrolę bo ostatnio przy okresie mam straszny ból podbrzusza i ból krzyżowy w dodatku nie mogę sie załatwić bo mam straszny ból tam na dole 😮 ... nawet siku czasami jest dla mnie okropnością 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, ja mam tylozgiecie macicy, ale nie mam kompletnie pojecia, czy to to samo, co tylozgiecie szyjki macicy, nie znam sie na tym, ale chyba chodzi o to samo.
podobno przy tym sa bardziej bolace miesiaczki itp no i ciezej zajsc w ciaze.
przed ciaza na zwyklych kontrolnych wizytach mowila, ze moze mi byc ciezej zajsc w ciążę, przez to zdecydowalismy ze bedziemy sie starac szybciej jak ma byc tak ciężko i udalo sie za pierwszym razem 🙂.
nie wiem czy mi sie cos pogorszylo bo tu po porodzie nie sprawdzaja a w pl jak bylam to posprawdzala i mowila ze jest wszystko ok :/ nie bylam zadowolona z tej wizyty ale jak teraz bede to popytam znow pod tym kierunkiem bo wtedy nie myslalam znow o ciazy hehe.

Tymek to dlugo byl uregulowany bardzo. Drzemka jakos o 11 do 14. Spac szedl 19 najpóźniej, a teraz to budzi sie jakos 4-5 i spac chce a nie moze bo albo glodny albo te cholerne zeby ale jak sie powierci i zasnie to spi nawet do 10 i glod mu nie przeszkadza. Ale jak np wstanie juz tak pozno o 10 to drzemke ma poznien i pozniej idzie spac , najwyżej o 22 ale zdazylo sie z dwa razy ze i o 23 ale pieknie spi do 8-9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandra dziwne że zawsze przy okresie mam takie okropne dolegliwości, czasami boję się iść do wc bo mam taki ból promieniujący od odbytu do żołądka i odrazu bierze mnie na wymioty 😮 a jak minie okres to wszystko wraca do normy, póki co miałam takie dwie miesiączki pod rząd, zobaczę jak bedzie w tym miesiącu, jak dalej taki uciążliwy odrazu idę na kontrolę.

latka to masz chyba to samo co ja. i każda kobieta inaczej to odczuwa. 😉

jakie macie foteliki samochodowe??
bo przymierzamy się do kupna jakiegoś dobrego i wygodnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa, pokaz sie ginekologowi, niech Cie obada, ewentualnie zrobi usg. Ja jak mialam takie bole, to sie okazalo, ze mam miesniaki 😞
Sandra, dla nas pozno, bo moja do tej pory chodzila spac okolo. 18.30 🙂

A fotelik mamy Romer Versafix. Zalezalo nam by fotelik mial opcje mocowania i pasami i przez isofix.

Mixi, podaj prosze dokladny adres Twojego sklepu, bo ja tez nie moge znalezc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie 🙂 dawno mnie nie było ... U nas nie ciekawie.
Spoznial mi się okres tydzień wiec juz miałam nadzieje ze pod sercem rozwija mi się mały Skarbek. 1 stycznia dostalam takich boli ze szok. AZ mdlalam ;( m zawiózł mnie do Szpitala....dostalam zastrzyk rozkurczowy. Pobrali krew. Zrobili USG , lekarz zauważył PECHERZYKI !!!! DWA!! Zaczelam krwawic jeszcze na kozetce i to bardzo konkretnie. Stracilismy nasze maleństwa ;( wg obliczeń to był 4,5tygodnia.
Byłam w szoku. Juz to jakoś do mnie dotarło ale ciężko jest....mimo ze to była bardzo wczesna ciąża.

A tak z weselszych wiadomości to Milena nam się rozchodziła 🙂 i ładnie mówi 🙂 zmienilsimy wózek z nie wypalu symbio na quinny zapp xtra. Jest świetny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Przykro mi Pauleczka , początek ciąży czy nie rodzice bardzo przeżywaja strate. 😘 😘

A u nas ok ,sklep się rozkręca dzisiaj jedziemy po większą ilość towaru ,codziennie coś sprzedaje więc może jakoś to będzie.
No my już po szczepieniach następne za 3-4 lata ufffffff Wiki jest straszną panikarą ,drze się już w gabinecie lekarki 😁 😁 😁
Waga 13,200 ,a ja mam zakaz jej podnoszenia i dźwigana .

U nas pogoda do dupy wieje masakrycznie ,już by się mogło zdecydować albo wiosna ,albo zima ,a nie taka nijaka depresyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się.
Pauleczka strasznie mi przykro. Na pewno jeszcze się uda :*

Ja wczoraj wieczór oglądalam przez chwilę program o kobiecie która wychowuje 14 dzieci. Wszystkie ze sztucznego zapłodnienia - rozwiodła sie z mężem po 2 latach bo bardziej jej zależało na tym żeby być matką niż na mężu. Najpierw urodziła 4 dzieci po kolei, potem bliźnięta a potem kazała wszczepić sobie 7 zapłodnionych zarodków z których jeden jeszcze sie podzielił - urodziła ośmioraczki. Podawali, że miesięcznie na samą pomoc opiekunek wydaje 10.000$, 15.000$ wydaje w dwa miesiące na żywność, a dzieci codziennie wypijają 15l mleka... 😮

Mixi zapraszam do nas, wiaterek słaby, w nocy trochę wiało i lało ale teraz słoneczko wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
przez moje 3 dni nieobecnosci na forum troche sie rozpisalyscie...niestety nie zapamietalam wszystkiego, jestem tak padnieta, ze ledwo na oczy widze, zaraz spadam spac...
Pauleczka bardzo mi przykro 😘 😞

Sandra i co teraz? 🤨

Mixi trzymam kciuki, zeby z dnia na dzien sprzedaz szla coraz lepiej! 🙂 😘

Ulka lata po mieszkaniu jak szalona, ma wszedzie siniaki, ale lepiej tak niz jakby nie biegala 😉 no i zaczela przez sen gadac 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas w końcu pogoda lepsza ,oby jutro na orkiestrę było fajnie.
Dzięki Karolka ,jakoś codziennie się coś sprzedaje ,Wiki testuje body na sobie 😁 😁 dobrze ,że mam takiego króliczka .
Nawet nie wiedziałam ,że taka praca wymaga ciągłego siedzenia przed kompem ,muszę sobie jakiegoś tableta kupić bo z tym moim klockiem to tylko siedzenie na dupsku i nic wiecej. 🙂
Doti chyba bez testów się nie obejdzie .Lepiej to zrobić jak najszybciej i ulżyć dzieciom bo katar to paskudna sprawa .
Sandra i co teraz Darek zrobi ?Szkoda bo tak liczyliście na tą pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...