Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Witam się w 2013 🙂 Oby był szczęśliwy 🙂
Ja wypiłam lampkę winka, obejrzałam z M film wieczorkiem i o 23.30 poszłam spać, bo tak mnie zmogło 😞 Ostatnio Wojtek śpi niespokojnie, trzeba do niego wstawać i dawać mu smoczek albo lulać i te parę nocy mnie tak zmęczyło, że miałam w nosie Sylwestra i poszłam spać 😁 Wojtka huk nie obudził na szczęście 😁 Spał do 3, potem do 6.30, a o 10 sprzedałam go M i położyłam się w rozgrzebanym łóżku i spałam do 12 😮 Tyle snu mi brak 😮 Teraz już po spacerze biorę się za obiad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez po spacerku noworocznym 🙂 Maz obiera ziemniaczki na obiadek 🙂

Moja nadal nie zrobila kupki i tak plakala 20 min spaceru, ze az sie serce kraje 😞(

Ja wypilam dwie lampki wina i piwko 2% 🙂 Dokladnie jak piszecie, nic maluszkom nie bedzie , jak troche dostanie sie alkoholu. Wazne,zeby ta okazja nie byla 6 tygodniu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pogadałam z siorką i kuzynką do 23, potem się zawinełam do Tymulka, a ten jak zasnął o 19 tak obudził się przed 23, jedzonko i dalej spał do 2.45, kolejny raz budził się 4.15, 5.15, 6.15 i 7. 15 zaczelismy dzień... masakra!! 😞 😞 😞 od jakiegoś czasu tak właśnie wygląda u nas każda noc 🥴 fajerwerków nawet nie słyszał 🙂

a kuzynka nowy rok zaczyna rozwodem 😞 ślub był zaledwie w czerwcu i niby wszystko układało się dobrze, nagle w Święta jej M stwierdził, że był niedojrzały do ślubu i chce anulować kościelny :/

mój M z kolei poszedł sobie dziś na łyżwy i ma nas w nosie... sami siedzimy w domu 🤔

dziewczyny, czym przykrywacie swoje maluchy w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie w Nowym Roku 🙂
nasza impra sie udala 🙂 o 20 chlopaki puszczali juz fajerwerki dla dzieci na ogrodzie, pozniej dzieciaczki poszly spac a my sie bawilismy przy hitach lat 80-tych 🙂 Ulka jak legla ostatecznie o 21 to obudzila sie dopiero po 1 🙂
Ja tez wypilam troszke szampana, raz kiedys mozna!

A to my 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/p1160267o.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2162/p1160267o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my zaliczyliśmy długi spacer nad morze. Wywiało nas porządnie, ale fajnie było 🙂

Ja moją przykrywam różnie. Jak jest cieplej to tylko kocyk, ale taki nieco grubszy, podwójny. Jak jest zimnawo, to zawijam boki rożka na Małą i na to kocyk. Tylko, że ja moją kładę do spania tylko w bodziaku na długi rękaw i w skarpetkach, więc nóżki musi mieć lepiej okryte.
U nas niestety śpiworek nie zdał egzaminu. Natka nie znosi jak ma w jakikolwiek sposób "uwiązane" nóżki 😉 Macha nimi w tym śpiworku jakby chciała śpiworek rozerwać i najpierw marudzi a potem drze się wniebogłosy 😉
Tak więc śpiworek narazie poszedł w odstawkę, ale jest do 80 cm, więc może później się do niego przekona.

Karolka, super wyglądacie 😁

A Żaba kończy dziś 3 miesiące 🤪 W prezencie dostała zawieszkę - kotka z Lamaze 🙂 Chyba jej podpasowała zabawka, bo piszczała z radości aż miło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 😁

Marylu dzięki 😁

Wanilka ja używam butelek dr Brown i mleczko daję z 2 a herbatki z 1, bo moja mała też często się krztusi 🤔

Pestka bardzo ładne łóżeczko
Moja też się jeszcze nie kula z pleców na brzuch i z brzucha na plecy 😉

Initram
wpółczuję nocek. Ja małej nie przykrywam, boję się, że jak będzie kopać to się nakryje kołderką.... Maja śpi w śpiworku 😁

Karolka widać , że imprezka się udała 😁

A ja męczę się z zapaleniem oskrzeli, Maja ma na razie katar i lekko pokasłuje, dostała profilaktycznie syropek i wit. c a mój M też ledwo żywy ale od trzech dni całymi dniami zajmuje się mała. Tyle, że ona jest taka grzeczna, że za dużo pracy przy niej nie ma 😁 Co 1,5 godziny idzie spać na godzinę, raz dziennie śpi ponad dwie godziny a jak nie śpi bawi się sama w lezaczkach, bujaczkach, krzesełkach, tylko trzeba z nią rozmawiać, żeby wiedziała, że nie jest sama 😁 Wczoraj zjedliśmy odgrzanego kurczaka sprzed dwóch dni bo nie było siły na gotowanie i po 20 już spaliśmy a równo o północy obudziły nas fajerwerki. Majka zjadła i poszła dalej spać a ja się męczyłam, bo tu gdzie mieszkamy jest pokaz siły portfela kto więcej i ładniej wystrzeli, więc napieprzali tak przez pół nocy i jeszcze dzisiaj ci, co już wczoraj zaniemogli przez pół dnia wypalali to, co zostało 🤔 Dobrze, że mój M nie wyskoczył z naszymi "petardkami" 😁 😁 😁 😁 Mój M sobie zakpił, że od stycznia zaczyna kupować fajerweki co by za rok przd sąsiadami się nie zbłażnić 🙃
A moja starsza córa bawiła się z chłopakiem i z babcią pod Bramą Brandenburską, co oczywiście spędzało mi sen z powiek 🤔 a oni mega zadowoleni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie pod wieczor 😁

zdj profilowe- pierwszy kitek Naishy haha w koncu znalazlam male gumeczki i spineczki 😁

ja przykrywam normalnie kolderka 😉 a ubieram w spiochy, spiworek sie nie zdal egzaminu tak jak u Deiry mala tak kopie i przebiera w nim nozkami jakby chciala go rozerwac
wlasnie padla spac po kapieli 🙃
mala przespala fajerwerki cale my tez padlismy spac zaraz po, zmeczona bylam jak nie wiem 🥴 dzis wycieczka do Londynu po zakupy i maz wlasnie pichci pomimo ze ja chcialam to zrobic to sie wepchnal na chama i juz cos zle zrobil ale coz chcial to chcial 🤔 poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie jadalnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Tymka przykrywam kocykiem albo spi w spiworku ale to zadziej 😉
A co do przewracania.to z brzuszka na plecy bez problemu w druga strone troche gorzej ale juz na bok mocno sie przewróci jeszcse chwila i mysle ze da rade ale to jak chce to potrafi duzo a czesciej woli raczki ostatnio bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira napisał(a):
dzonatalie napisał(a):
zdj profilowe- pierwszy kitek Naishy haha w koncu znalazlam male gumeczki i spineczki 😁

Sama słodycz 😘
Mojej włoski wciąż się "wycierają" i z tyłu głowy ma fajnego łysego placka, więc z kitkami musimy odczekać 😁


no Naisha sie urodzila z niezla czuprynka, po narodzinach miala wlosy takie do usza teraz juz za uszko rosna szybko 🤪 ale wiekszosc dzieci azjatow rodza sie z takimi czuprynkami, a Naisha jest mixem 😜 dlatego ma tyle wloskow 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzonatalie mała ślicznotka Ci rośnie 🙂 🙂
Karolka świetne zdjęcie jakby was ktoś wyrwał z lat 80-tych 😁 widać zabawa była udana 🙂 🙂
Deira wszystkiego najlepszego dla Natalki 🙂

Ja przykrywam mała bokami rożka i kocykiem ale to już tak z przyzwyczajenia i właśnie chyba zrobię z rożka kołderkę bo już się w niego na długość i tak dawno nie mieści a taką normalną kołderką jakoś boję się narazie ją przykrywać 🤨

Ja jak karmiłam piersią to raz pozwoliłam sobie na lampkę wina i dzięki temu Ola przespała później prawie całą wizytę u teściowej 😁 także tylko na dobre nam to wyszło 😁 a od czasu do czasu lampka wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła 🙂
Wiecie że już są poczęte dzieciaczki wrześniowe 2013 🤪 tylko że mamusie pewnie jeszcze o tym nie wiedzą 😁

A my już z Olą na smoczku 3 🙂 leniuchowi nie chciało się męczyć przez 2 😁 i ostatnio dałam jej spróbować troszkę deserku-jabłuszka mieliła tą buźką jak wielbłąd ale chyba jej smakowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira napisał(a):
dzonatalie napisał(a):
zdj profilowe- pierwszy kitek Naishy haha w koncu znalazlam male gumeczki i spineczki 😁

Sama słodycz 😘
Mojej włoski wciąż się "wycierają" i z tyłu głowy ma fajnego łysego placka, więc z kitkami musimy odczekać 😁


Moja też z tyłu łysa od ciągłego obracania główki na TV 😁 swoją drogą moja Ola to w ogóle nie grzeszy nadmiernym owłosieniem 😁 Twoja Natalka na zdjęciu też już ma ładniutkie włoski 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
A co tu dzisiaj tak cichutko 🙂
Czyżbym zaczęła się za szybko wyrabiać od rana 😜 moja Ola od świąt kompletnie przestawiła sobie godziny spania i o 20.00 w najlepsze zaczyna kwiczeć i się bawić idzie spać przed północą a później śpi do 10.00 🙃
Dziewczyny za tydzień wracam do pracy już zaczynam się stresować... chociaż wiem że to i tak kiedyś by musiało nastąpić...
A wiecie że chyba jest sezon na dziewczynki 😁 w zeszłym roku ja i 3 moje koleżanki byłyśmy w ciąży i wszystkie mamy dziewczynki. Ostatnia wyrobiła się jeszcze w starym roku- w Sylwestra 😁
Miłego dnia mój śpioch zaczyna proces budzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witam się.
Nocka standard masakra co dwie godzinki karmienie.
Wypuściłam starsza do szkoły i położyłam się jeszcze do spania ,ale Wiki tylko godzinkę dala mi poleniuchować i zaczęła swoje gadki wiec wstałam.
Wiki tak dużo je ,że jak jej zmieniam pieluszkę rano to jest taka pełna ,ze mogłabym nią kogoś zabić. 😁

Ja za to mam już dość chudnięcia już mi kości wystają na wierzchu ,a jak mój M mnie wczoraj pogłaskał po nodze to aż głowa pokręcił bo tam same kości 😁 😁
Tylko ,że ja nic nie robie ,żeby chudnac tylko pewnie to nocne karmienie co 2 godzinki robi swoje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂
Ksia wspolczuje powrotu do pracy 😞 ja wykombinowalam i znalazlam w kodeksie pracy, ze pracodawca nie moze mi odmowic wykorzystania urlopu zaleglego od razu po macierzynskim, no wiec napisze o to podanie i tak bym szla do pracy dopiero kolo 15 kwietnia, zamiast 11 marca 🙂

Mixi ja karmie Ule w nocy co 2-3 godz i nie chudne od tego 😮 Ty widocznie masz szcescie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Doberek 🙂
Mamusia pije właśnie kawkę a Gabrysio sobie śpi. Ostatnio straszny niegrzeczzniuch z niego, boji się żyrandola i jak tylko go zobaczy to tak ryczy że nie da się go uspokoić. 🤢 Już jeden obraz zdjełam ze ściany bo te4ż przez niego płakał. Nie wiem co mu się porobiło 🥴
Wczoraj się pożarliśmy z M, własnie o Gabrysia bo on nie może tego zrozumieć ze dziecko jest niespokojne, że ja go tak wyniańczyłaqm 😠 no i poszło p[arę ostrych słow na maxa miałam ochote zwinąć manatki i po9jechać do mamy ale się pogodziliśmy naszczęście i poszliśmy z Małym na spacer. Tak minał nam pierwszy dzień w roku 2013 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka tez bym sie wkurzyla. Faceci nie rozumieja, ze nianczenie dziecka to nie jest taka latwa sprawa, i jak cos mu dolega to na pewno nasza wina 😮 a prawda jest taka, ze dzieci miewaja swoje humory i my na to wplywu nie mamy. Gabrys jak widzi lampe to placze a moja Ula znow sie cieszy, z innymi przedmiotami moze byc odwrotnie..

Mixi no ja bym sie cieszyla jakby mi tak waga zjechala, ale jesli Cie to niepokoi to moze zbadaj sie dla swojego swietego spokoju. ja jak nie jem w ogole slodkiego to waga mi spada, ale wystarczy, ze wciagne kawalek jakiegos ciasta to juz sie podnosi i tak w kolko 😮 teraz mam faze na ciasto marchewkowe i poki co nie widze, zeby Uli szkodzilo, no wiec ciagle sobie pieke i zajadam 😁 😁 😁 no ale przez to waga stoi w miejscu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...