Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
caly post mi znikl:-/ maja ma pierwsza drzemke od 6:30 wariowala o 11 dopiero zasnela:-/ dzis idziemy na dluugi spaccer 🙂 zazdroszcze Wam ze juz mozecie spacerowkami jezdzic my kupimy dopiero w piatek..spodobala mi się ta: http://www.mulan.pl/lira-3-euro-cart-lekki-7-kg-z-regulowanym-podnozkiem.html leciutka mala i zajebista jedna tylko wada maly kosz na zakupy ale i tak chodze sama wiec spoox..Paula u nas wirus byl 3 tygodnie:-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc mamuski!

u nas mala ma 2 drzemke, pierw jadla deserek, kilka flipsow popila soczkiem i padla spac, teraz wciagnela 180ml mleka i tez poszla spac 🤪 ja robie pranie bo cale sterty sie nazbieraly,
no i jestesmy bez ogrzewania i cieplej wody nie wiadomo na ile 🤢 🤢 wspolokatorka ma gaz i prad na doladowania, cos sie popsulo od gazu przyjechali wymienili chciala doladowac karta i okazalo sie ze potrzebuje nowej karty, ktora trzeba zamowic 🤢 mielismy tylko £9 emergency na tym koncie jakims, wczoraj sie skonczylo i mam nadzieje ze jak najszybciej przysla nowa karte zeby mozna bylo doladowac gaz i zebysmy mieli cieplo w domu bo nie wyobrazam sobie tygodnia bez cieplej wody i ogrzewania! 😠 poki co pogoda ok slonce piekne wiec i w domu zimno nie jest..jak bedzie zimno to pojdziemy i kupimy jakis grzejnik 🥴 zawsze cos!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
natalia23ona napisał(a):
caly post mi znikl:-/ maja ma pierwsza drzemke od 6:30 wariowala o 11 dopiero zasnela:-/ dzis idziemy na dluugi spaccer 🙂 zazdroszcze Wam ze juz mozecie spacerowkami jezdzic my kupimy dopiero w piatek..spodobala mi się ta: http://www.mulan.pl/lira-3-euro-cart-lekki-7-kg-z-regulowanym-podnozkiem.html leciutka mala i zajebista jedna tylko wada maly kosz na zakupy ale i tak chodze sama wiec spoox..Paula u nas wirus byl 3 tygodnie:-/


ten wozek to ma duuzy kosz na zakupy, w moim miesci sie tylko folia przeciwdeszczowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogarnia mnie jakaś senność i dół. To pewnie nerwy...

Pauleczka dużo zdrówka :*
Wanilka super że u Gabrysia serduszko zdrowieje :*

A jeszcze takie pytanie. Mała na MM robi mi takie szaro-zielone bardzo brzydko pachnące kupki - mnie się ten zapach trochę kojarzy z kredą (?) . Konsystencja różna, ale raczej w normie. Czy powinnam się martwić czy to tylko efekt MM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
A my po dłuuuugim spacerku 😁 Zmachałam się nieźle, bo szłyśmy dość szybko, a do tego ciepło, więc trochę kalorii pewnie zgubiłam 🙂
Wczoraj debiut w spacerówce 😁 Było dość wietrznie, ale słonecznie. Mała miała ze spacerówką kilka etapów. Najpierw niezadowolenie. Jak ją w domu wsadziłam do wózka to próbowała się z niego zsuwać z wrzaskiem 😁 Jak wyszłyśmy na zewnątrz - zdumienie, że widzi świat z innej perspektywy 😁 Potem był zachwyt a na koniec kima 😁
Dziś już od początku w spacerówce było super 😁
Jestem z tego x-landera bardzo zadowolona. Dość ciężki, ale bardzo funkcjonalny. Rozkłada się do pozycji leżącej, pojemny koszyk, dodatkowa głęboka siatka w spacerówce, budkę można tak mocno rozłożyć, że słońce czy wiatr nie dają Małej po buzi. Choć w stosunku do gondoli z pewnością z 1,5-2 kg lżejszy jest teraz ten wózek. Jedyny minus to taki, że nie mogę ustawić go dzieckiem do mnie, jak w gondoli. Z drugiej strony, Mała nie musi mnie widzieć na spacerze 😉 Niech świat podziwia 😁
Nadrobię Was później, teraz lecę ogarnąć mieszkanie i obiad wstawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale ładna Natalka 🙂 gratulacje drigiego ząbka 🙂

a ja już zaliczyłam pracę, spacerz synem i teraz nad obiadem myślę... oczywiście jak musiałam rano wstawać do pracy to dziecku się zachciało dwa razy częściej budzić w nocy :/ esz.... ogólnie coś ostatnio lipnie śpi... a było tak dobrze... 😞

Pauleczka współczuję-obyście jak najszybciej wróciły zdrowe do domku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka nie mam pojecia... U nas trwalo 5 dni, sama biegunka, ale do ilu wirus sie utrzymuje w organizmie to nie mam pojecia!! 😞

X-lander ma fajne sacerowki. Super sie prowadza, ale dla mnie mega za ciezkie!!!

Inirtam moze tez sprobuje.. Podejrzewam, ze jak ja odloze tez pospi 🙂
Madzia laczymy sie w bolu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz po spacerku 🙂 spacerówka z tego naszego bebetto super sie sprawdzila, mala chetnie w niej siedzi nawet w domu, oparcie tez sie rozklada do pozycji lezacej, ale oczywiscie Ulka musiala siedziec i obserwowac co sie dookola dzieje 🙂 dzis strzelila dwie plastelinowe kupy pomaranczowo-zielonkawe, sama nie wiem od czego 😮 no ale nawazniejsze, ze sama wydusila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fakt, x-landery są ciężkie. No ale chcieliśmy ten wózek i decydując się na niego wiedzieliśmy, jakie ma wady i zalety 😜 Dlatego z uwagi na wagę i gabaryty jak dostanę zwrot ze skarbówki kupuję na lato i urlop "parasolkę", taką o wadze maks. 7 kg. Już mam jedną upatrzoną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje Dla Natki ze juz ma drugiego zabka 🙂. I fajny wozeczek.

Ja tez jestem za swojego tez zadowolona bardzo.
My po spacerku, nie dlugim, bo Tymek coś dziś wydziwial w wozku 😮 wyginal sie, nie chciał siedzieć, wiec mysle wracam, bo co raz wiekszy popis daje, a jak sie zblizalam do domu, to zasnal 🤨 to jeszcze w ogródku posiedzielismy z pol godziny, a pozniej w domu takiej mocy nabral, że az sie zdziwilam bardzo, co wyczynia 🙂))) i tez juz od jakiegoś czasu probuje raczkowac, podnosi dupcie, ale wtedy nie wie, co z rękoma, a jak posuwa ręce, to nie uniesie pupy 😁 ale jak mu podpieram nóżki, to posuwa sie jak Gąsienica 🙂. Teraz wymeczony i najedzony spi, ciekawe ile..... 😉

A mi sie chce jeeeeeeesc..... ah te diety, jeszcze okres dzis dostalam, to zachcianki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za komplementy dla Oli 😘

Pauleczka biedulki ale się nacierpicie w tym szpitalu 😞 trzymajcie się dzielnie 🙂
Deira gratuluję kolejnego ząbka. U nas cisza...

Widzę że już wszystkie na spacerówki po kolei się przerzucacie. Ja myślę że na święta się przerzucę jak dobrze pójdzie bo narazie podnoszę Oli w gondoli tak żeby trochę widziała ale ona w tym kombinezonie mi ginie i słabo siedzi więc się nie spieszę 🙂

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki mają pod piętkami taką wystającą kostkę? Bo moja Ola ma tak odkąd pamiętam a mama moja to wczoraj zobaczyła i mówi ze ona takiego czegoś u mnie nie kojarzy 😮 i teraz się wystraszyłam... jadę zaraz do lekarki bo od miesiąca nie mogę doleczyć przeziębienia niech mi już da ten antybiotyk i będę miała spokój 🤢 to podpytam o te stópki

Ciekawe jak tam Doti...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, u nas też nic pod piętką nie widać... a na tym zdjęciu cudna 🙂 z resztą na facebookowych też 😉

uprażyłam dziś małemu jabłuszko, wcinał jak szalony i zjadł całe 🤪 🤪 🤪
a rano dostał troszkę gruszki, na spróbowanie...

jutro wizyta teściowej, wrrrr....... M ma się urwać wcześniej z pracy, żebym z nią sama nie musiała siedzieć... wczoraj powiedziałam mu prawie wszystko, co o niej myślę, nie przebierając w słowach 🤔 powstrzymałam się i nie powiedziałam, że jej nienawidzę, ale niewiele brakowało 😮 tak sobie porozmawialiśmy wczoraj 😞 😞 😞 dziś już niby lepiej, ale jeszcze nie dobrze, ech..
powiedziałam mu jeszcze, żeby się zastanowił, z którą kobietą chce żyć.. ze mną czy ze swoją mamunią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy, myślę nad taką:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=832& - ma bardzo atrakcyjną cenę, minusem jest brak tej barierki z przodu.
Ta jest też fajna, ale cena przeraża:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=4391&
I ewentualnie ta, jako kompromis:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1161& - cena nadal wysoka, ale waga przyzwoita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam ja Ci powiem że cieszę się, że wyrzuciłaś z siebie wszystko. Niech teraz M sobie to przemyśli i wyciągnie wnioski.
Kasiu u nas na piętach nic nie widać i nie czuć. Zapytaj lekarza i daj znać.
Fajne wybieracie spacerówki. 😉

Ja po wizycie. Amba-fatima, było i ni ma 😉 Piersi czyste, kanaliki jeszcze rozszerzone ale to normalne. Mała zachwycona bo ją pielęgniarka nosiła po gabinecie hahaha
Odebrałam robota od rodziców. Dostałam na mikołaja ale jak chciałam uruchomić to nie działał. A wkładałam wszystko wg. instrukcji. Tata dotknął i zadziałało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira napisał(a):
Buffy, myślę nad taką:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=832& - ma bardzo atrakcyjną cenę, minusem jest brak tej barierki z przodu.
Ta jest też fajna, ale cena przeraża:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=4391&
I ewentualnie ta, jako kompromis:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1161& - cena nadal wysoka, ale waga przyzwoita 🙂


dzięki 🙂 zaraz sobie pooglądam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira gratki dla Natki 😘 czyli najgorsze juz za nia 🙂

Doti super wiesci! 😁 mi sie ciagle guzki teraz robia odkad staram sie za dnia mniej karmic Ule cycem no ale walcze z nimi jak tylko sie da...

Inirtam dobrze zrobilas, czasem trzeba facetem brutalnie potrzasnac, bo na niektore sprawy są ślepi 😠

Kasia u Uli tez nic nie ma na pietce 😮 lepiej zapytaj lekarza co to moze byc...

a u nas zwariowany dzien. M mial dzis wolne, bo latal po lekarzach...ehhh akurat teraz przed slubem musi wygladac jak chodzace nieszczescie...oko z gradowka cale spuchniete, wdal sie stan zapalny i dostal inne antybiotyki, cera mu sie strasznie zepsula (za mlodu mial problemy z tradzikiem, ale ostatnimi laty bylo juz o niebo lepiej), byl u dermatologa, ktory oznajmil, ze M ma tradzik i leczenie tabsami, kremami, masciami...cuda wianki...zalamalam sie bo tyle dzis na niego kasy poszlo, ze zal normalnie, oby tylko pomoglo...kilkaset zlotych 😞 😞 😞 oczywiscie na nfz go nigdzie nie przyjeli to musial isc prywatnie, a recepty to od samego dermatologa na 250 zl 🥴

Ulcia dzis grzeczna, wciaga jedzonko z checia, nawet na noc dostala lyzeczka kaszke z nestle na dobranoc, bardzo jej smakowala 🙂 oby tak dalej to cyc za dnia pojdzie w odstawke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...