Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam
U nas dziś wojna w domu. Ja nie wiem skąd mój m się urwał 😮 tak mnie wkurzył że miałam ochote wyść z małym i nie wracać 😮
Weleda krem rzeczywiście brzydko pachnie, mam też Mustela Cold Cream- i też jedzie starą babcią 😜
Doti daj znać po usg
Kasiu śliczna Oleńka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia Oleńka śliczny samolocik zrobiła i jest bardzo fotogeniczna tylko oczka przymknęła, bo ją lampa chyba raziła 😁

Sandra brak słów, zaj.... gołymi rękoma 😠 Jak moja Maja w pierwszym miesiącu miała kilka problemów z oddychaniem to karetka była w jednej chwili, choć jak już dojechali było wszystko ok to nikt nie miał do nas pretensji, że po nich dzwonimy i zaznaczyli, że gdyby coś się działo mamy natychmiast dzwonić.
Ech, przez ciebie będziemy tutaj siedzieć jak na szpilkach i śledzić sprawy z mieszkaniem 😁 😁

My po zakupach, nawet udało mi się znaleść kilka fajnych rzeczy 😁
Się wystroję na spacer z Mają po wsi 😁 Muszę jeszcze z fryzjerką się umówić, bo dramat mam na głowie 🤢 Po odrostach widzę, że chociaż włosy mi rosną ale co z tego, skoro mam ich tak mało 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Nocka okropna! Mała chyba zaczyna odczuwać brak cycusia bo sie taka przylepa zrobiła że szkoda gadać. W dzień na rękach nie chce tylko łazić po podłodze a w nocy nie dała sie odłożyć. Nie mogłam jej nawet odsunąć od siebie! 🤢
Cały dzień czekania na USG przede mną. Wizyta dopiero ok 17.

Kasia Oleńka prześliczna!
Agn teraz Sandra dostarczy nam emocji jak ja Wam na początku sezonu porodowego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mam sily. Mielismy wychodzic w piatek ale w czwartek dostala 40 goraczki. Badania i wynik-zarazila sie rotawirusem. Kurwa...ciekawe skad. Specjalnie mam swoj czajnik zeby do kuchni nie chodzic. Mylam rece po kazdym przebieraniu. Przed wzieciem dziecka na rece i po odlozeniu. Kontaktu z nikim chorym nie mialam. A lekarka z pretensjami ze to moja wina. To jej wygarnelam ze to tylko i wylacznie ich wina bo dzieci chorych nie izoluja. I rece myja tylko czasami. :/// a ona ze widziala jak rozmawiam z mama chorego dziecka. To jej powiedzialam ze przez szybe to raczej sie nie zarazilysmy.. :// biedne moje malenstwo. ;(( i teraz na oddziale na 10 dzieciakow tylko jeden chlopczyk jest zdrowy. A wszystkie maja to gowno. :// mam ochote udusic golymi rekoma. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej widze ,że w niedziele za dużo nie naskrobałyście więc szybko nadrobiłam.
Sandra fajnie ,że coraz bardziej się przekonujesz do mieszkania 🙂
Doti idz na to usg bez względu czy coś masz czy nie w tych piersiach ,a Laura potrzebuje czułości .U mamy zawsze najlepiej.
Kasia Olcie ślicznie lata i pozuje .Nie dziw się mamuśka ,że mruży oczka czy coś ,sproboj latać i się uśmiechać 😉
A my wczoraj byliśmy na spacerkach dwóch .
Daliśmy Wiki do spacerówki ,a ona przez chwile uśmiech ,a potem to juz jeden wielki ryk 😲
Dobrze ,że mieliśmy fotelik to zmieniliśmy.
Dzisiaj podejście numer dwa 🙂
U nas dzisiaj słoneczko już zagląda do okien wiec zapowiada sie śliczny dzień. 🙂
Paula to jest koszmar co się dzieje w tych szpitalach.
Jak ja byłam z małą to też kazali przewietrzyć pokój ,a ja pytam co mam zrobić z małą bo przecież zima za oknem .
Kobieta powiedziała ,żebym na 15 minut wyszła na korytarz pospacerować wiec i tak zrobiłam ,a inna z mordą na mnie ,że po to nas izoluja w pokojach żeby się chorobska nie przenosiły to też jej wygarnełam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ja bylam z mala na rota, to tez ode mnie wmagaly nie wiadomo czego.. A same pipy cholerne lap nie byly.. i zaalanie pluc za chwile 😞(
A najlepsze, jak mialam wychodzic ale malej wenflon wypadl a miala jeszcze dwie kroplowki, to mowi, ze mam isc do zabiegowego bo ona tu sie wkluc nie moze, bo jej ciemno!!!
To mowie, ze nie bo mamy SCISLA IZOLACJE na co, ona , ze to co przeciez jutro do domu idziemy 😉 😮

Ja po tym skalpelu mam takie zakwasy i nie mam jakos motywacji!!!

U nas ze spaniem tez jakis koszmar.. 😞( Budzi sie co okolo 1,5h zwariuje 😁

Wezcie to pierdzielone slonce,bo widac jakie okna usyfione ;//
Ale zyje wizja zmiany okien 😁
haha 🙂
Jakos sie przekonalam, nawet jak stracimy to 30 000 to nie jest majatek, a kredytu na szczescie nrac nie musimy wiec spoko loko :

Ja czekam dzis albo jutro pewnie dojdzie spacerowka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
H ehe, skad to znam 🙂 Na szczescie Nadia juz nie protestuje i nawet jak sie w nocy obudzi,idzie do siebie 🙂 Umowa, taka, ze przed pojsciem do przedszkola wbija do mnie do lozka na 10 min 🙂

Uwielbiam jak Doti pisze Starszy ;D

Suwaczek sie nie zmienia ;// Musze wrocic do zapisywania ;// Dzis bym mogla zmienic, na 600 g w przod 🙂 No ale nie badzmy juz tacy malostkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas drzemka 🙂 Noc ok, pogoda śliczna, tylko muszę sprawdzić czy wieje... No i zimno, pokazuje 0 stopni...

Kasiu, Ola ślicznie samolotuje 😁 A jakie włoski ma fajne 🙂

Sandra ja po 1 skalpelu też zrobiłam sobie 2 dni przerwy, bo mnie mięśnie bolały, potem już było z górki 🙂 Ale jak ćwiczenia nie pasują to może poszukaj inny zestaw? Ja bym chciała móc iść pobiegać, ale z tymi cycami karmiącymi się boję 😞 Że przeziębię 😞 A nic tak fajnie nie pomaga zrzucić lg i ujędrnić ciałka jak bieganie...

Doti no to fajne masz nocki, jak nawet małej nie odsuniesz... Ja ostatnio do zera zredukowałam Wojtka polegiwanie w naszym wyrku. Ciekawe co będzie jak będzie trzeba go odstawić 😞 Do 17 szybko zleci, tylko trzeba sobie zajęcie znaleźć 🙂

A z tego co pamiętam to wirusy nie tylko przez ręce się przenoszą ale generalnie w powietrzu się unoszą, więc jak są zjadliwe to choćbyśmy się nie wiem jak starały to i tak dziecko się zarazi 😞 Współczuję Pauleczka, to do kiedy zostaniecie w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂
pogoda cudowna, dzis bedziemy testowac spacerówke, bo zamienilismy Uli 🙂 w domu sie wozi w niej dumna jak paw 😁
Maly glodomor wciaga coraz wiecej pokarmow 🙂 dzis jak sie kaszka skończyla to byl ryk, ale zapchalam ja soczkiem z niekapka 😁
Pauleczka strasznie mi Was szkoda 🤨 ja te baby w szpitalach to normalnie bym zatłukła... 😠
Kasia, Olcia tez jest fotogeniczna, ale ja blysk oslepil 🙂
MI sie nie chce jakos za cwiczenia zabrac 🤔 len ze mnie jak nie wiem co...po calym dniu wojowania z mała juz sie czuje jak po dobrej siłowni, wiec na razie za zadne skalpele sie nie biore 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry,
właśnie wrócilismy ze szpitalika. byliśmy na kontroli serduszka. Zadnej dziurki nie ma ale ma jheszcze otwór przedsionkowy drozny i mamy sie pojawić za 5 miesięcy do kontroli.
Ale słonecczko świeci !!!! juz czuć wiosne 🙂)))

aha Gabriel waży 8350 🤪 🤪 🤪 pączek w maśle heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuśki 🙂
U nas ostatnio nocki tragiczne, mały od 24 budzi się co 1-1,5h i wstaje o 5...
Ale z dobrych wiadomości to potrafi siedzieć sam, nawet się na boki nie chwieje 🙂
Właśnie robi sobie pierwszą drzemkę, a popołudniu pójdziemy na spacerek bo pogoda piękna, aż żyć się chce.
Kuba jest lekko przeziębiony ma katarek i kaszelek, ale mam nadzieję,że w nic powazniejszego się to nie przekształci.
Ja właśnie przymierzam się do zamówienia ubranka na chrzest, tylko nie wiem jaki rozmiar bo jest pomiędzy 68 a 74?! Chyba wezmę 68 bo lepiej żeby na raz miał coś na styk niż za wielkie.

Muszę was nadrobię bo dawno mnie nie było... 🙂
Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 😉

Wanilka to chyba dobre wieście? 🙂

Paula, szalenie współczuję 😞 mam nadzieję, że szybko się wszystko unormuje i będzie mogły do domu wrócić, kiedy macie wynik tej próby na muko?

Doti, mnie młody "gania" po całym łóżku w nocy 😁 😁 😁 koniecznie musi się wtulić 😉

Sandra, ja podjęłam wyzwanie... cwaniak mały budził się jak Titi, co chwilę :/ i ja juz odruchowo dawałam mu cyca, bo nie ukrywam wygodniej mi tak, niż bawić się w lulanie, bo gdy tylko wciskam mu smoka, to od razu awantura... dzisiejszej nocy autentycznie byłam na niego nieco zła, bo wczoraj po 17 w zasadzie opróżnił mi dwie piersi, potem ok. 19 wtrynił 80ml kaszki i przed snem, czyli tuż przed 20 dopił cycem a o 23 już alarm, że chce possać... na odczepnego dałam mu pierś, ale tak mi ją wytarmosił, że mało się nie poryczałam, oczywiście wszystko, co wypił, wylewało się z buzi, bo brzuszek pełny i z pewnością głodny nie był i się wkurzyłam, bo nieziemsko mnie bolało to ściskanie, "zagryzanie" i wyciąganie sutka (zwalam na zębiska)... w jednej chwili postanowiłam, ze koniec dobrego i dla mnie i dla niego!! cyc do 3h, a w mmiędzyczasie "pobawię się" w lulanie na rękach.. na początku był oczywiście ryk, ale jak już zasnął i go odłożyłam, to kolejne 1,5h dospał... czyli jak chce, to może... mam nadzieję, że choć trochę wydłużę mu przerwy w memłaniu 😉
PS. Zazdroszczę perspektywy duuuuużego mieszkania 😉 u mnie co najwyżej mrówki mogłyby mówić, że mają sporo miejsca 😉

u nas dziś pięknie, więc też spacer będzie grany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tej proby potowej jeszczd nie miala bo musi byc do niej zdrowa.
Juz mamy zalatwione miejsce na oiomie w innym miescie . Bedzie lezec na oiomie bo tam pediatrii nie ma. I wszystkie badania jej robia . Ciocia mowila ze ordynator tego dzieciecego oiomu to bardzo dobry pediatra. Tylko musimy czekac az ten rotawirus sobie pojdzie.

Sandra-orientujesz sie ile to moze potrwac? Od czwartku wieczorem do soboty miala wysoka goraczke. Pozniej zaczela sie biegunka i gorszy apetyt.

Jestem na wykonczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam na razie ie ma nic patologicznego więc czekamyn na badanie za 5 misięcy mam nadzieje że będzie ok 🙂
Pauleczka współczuję 😞 w szpitalach można się więcej chorób na bawić niż w codziennym życiu. Trzymam kciuki za Milenkę :*
latka dziękuję 🙂

Jakaś śłaba jestem po tym antybiotyku nie mam na nic siły buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...