Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wlasnie takie malce mniej zwrracaja uwage, na cialo obce...
Moj maz tez nie chcial pozwiolic, ale bylam swinia i poslam i zrobilam 🙂 Powiedzialam, ze to rezent od wuja i zwalilam na Darka kolege 🙂) haha 🙂
Plakala doslownie minute 🙂 Mniej niz przy szczepieniu... a miala 7 miesiecy chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Natalaa trzymam kciuki za wizyte jutrzejsza!!!

Ja zla jestem niesamowicie, bo zamowilam juz w pt, a wczoraj jeszcze nie byla wyslana!!! ;// Spacerowka w sensie..

Nadia wczoraj poszla na zajecia z tanca Latino i do tego z podstawami hiszpanskiego 🙂 Juz mi grasias mowi ,za wszystko 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Karolka dzięki za przepis, skopiowane 😁 Tylko zakupy muszę zrobić i będę próbować 😁

Marylu no proszę, jak Krzyś elegancko sobie siedzi i świat podziwia 😁
Ja teraz nie mam czasu na torty, kupuję ponieważ nie chce mi się robić 🤔
Choć u nas ceny są powalające, Doti podawała fajny przepis, gdzieś go wkleiłam i nie mogę znależć 🤢

Dzonatalie idę szukać tych zameczków 😁

Dziewczyny a w jakim płynie myjecie buteleczki i smoczki, bo ja ciągle używam NUK i nie wiem, kiedy przejść na zwykły płyn 🤔
U nas nocka jak każda ostatnio 🤨 Majka wstała z pięć razy, na jedzenie, smoka, kręcenie i gadanie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Majki 😁

Agn ja już używam zwykłego 🙂 A pierzecie jeszcze w proszku dla dzieci? Bo mi się kończy paczka i myślałam, żeby prać mu w zwykłym, a dawać płyn do płukania Bobini i dokładne płukanie włączać. Ktoś tak robi?

Witam 🙂
Nocka super, poprawiły się ostatnio 🙂 Teraz drzema 🙂
Mały nam zawodowo pełza 🙂 Wczoraj 3 razy cofałam go na kocyku bo wychodził z niego, chciał do taty 🙂 Podnosi dupkę i barki, podpiera się na główce, odpycha stópkami i tak kawałeczek po kawałeczku do przodu, hihi 🙂 Ale generalnie dziwną ma kolejność, bo pełza pięknie a obracać się na brzuszek czy plecki nie chce 🥴 Nie chce, bo wiem, ze umie, tylko skubany nie chce 😜

Madziu śliczny Kubulek w avatarku 🙂 Tygrysek mały i jak ładnie siedzi 😁

Kurcze, macie z tymi kolczykami 😉 Ja nie noszę kolczyków, dobrze, że jest synek, bo przy dziewczynce miałabym dylemat czy przebijać 😉 Chociaż jak widzę takie malutkie dziewczynki - łepek łysy a w uszach kolczyki to jest to takie UROCZE, że masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn prosze bardzo 🙂 mam nadzieje, ze bedzie smakowalo 🙂
Sto latek dla Mai 😘 😘 😘

Ja niekapka myje w zwyklym plynie, od czasu do czasu zalewam wrzatkiem, zeby sie wyparzyl 🙂 a ciuszki piore jeszcze w loveli, bo akurat mam, ale plyn daje zwykly lenor lub niemiecki softlan. ostatnio kupilam do plukania bobini, bo byla promocja w rossie, ale tak to nie uzywam...

Sandra to Ty sie tez zacznij hiszpanskiego uczyc, bo niedlugo z Nadia w ogole sie nie dogadasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się
My dzis idziemy dopiero na drugie szczepienie- mam nadzieję, że nie będzie przeciwskazań 🤢
Dziewczyny, które przeżuciły dzieciaczki do spacerówki- dzieci chętniej siedzą w wózeczku?
KMój mały w gondoli jak nie spi to wyje 😮 pomimo, że staram się go kłaść w pozycji półsiedzącej.
Natalia powodzenia jutro.
Sandra- na stronie nie był podany czas realizacji wysyłki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia Ula bardzo chetnie siedzi w spacerówce! 😁 w gondoli sie wiercila, stekala zanim zasnela, a teraz siedzi spokojnie i sie rozglada, w koncu pada i sobie spi 🙂 tak jej sie podoba ta spacerowka, ze nawet w domu musze ja w niej usypiac, oczywiscie obniżam maksymalnie oparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla Mai 😘 😘

Moja jakoś po mału się przekonuje do spacerówki ,ale na siłe ciągnie do przodu ,ale ją pasy blokują i jest ryk. 😮
Więc daje ją na maksa w pozycje siedzącą jak zaśnie to obniżam .
Moja spacerówka jest śmieszna bo mam w budzie zamek ,który jak odepne to mogę budkę na maksa do przodu rozłożyć ,że Wiki nie widać . 🤪 Dobre nad morze jak będzie wiało. 🙂
Ja ciuszki piore w loveli ,a do płukania daje lenor i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana
buziaki dla Majki!!!
Tak jak przeczuwałam noc masakra... plus wczesna pobudka z kupą 😉 Chce żeby ten ząbek już wyszedł, bo drugiego dnia jak wczoraj nie przeżyje 😮
madzia sliczny ten strój. Zastanawiam się czy te spodenki są mocno szerokie? może mogłabyś mi dać znać jak przyjdzie do Ciebie paczka?
Agn ja wciąż używam płynu typu nuk, i wyparzam przed każdym użyciem 😁

Dziewczyny co myślicie o tym wózku, czy to jest wystarczające rozłożenie , czy lepiej żebym szybko wymieniła?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry...

padam na ryj :/ z kaszką czy bez na kolację młody tak samo nie śpi w nocy, widocznie ten typ tak ma 🤢

wlasnie mówią, ze w dzien dobry tvn jutro bedzie o wprowadzaniu glutenu i mleka krowiego do diety dziecka

Marylu, świetny wózek!!szkoda, że jak piszesz mało funkcjonalny 😞 i czapka też świetna 😁, mamy taką samą 😜

chyba zaczyna nam się wyłaniać lewa dolna jedynka, chyba, że to znów boja wybujała wyobraźnia 😁

Latka, gotuję makaron al dente, penne lub świderki, do tego daję ugotowane brokuły, oliwki zielone i pomidory suszone; do zalewy z pomidorów dodaję ząbek czosnku i to jest sos do sałatki... czasem warto dodać trochę musztardy i doprawić do smaku... ja ją uwielbiam i inni też się zajadają 😉

buziaki dla Majeczki :*

Doti, sprawniocha z Lusi... no i jeśli, ma to być jedno danie, to za Sandrą proponuję risotto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry z rana 🙂
my juz po deserku flipsach, teraz siedzi i wariuje w lezaczku, cos czuje ze niedlugo pojdzie w odstawke bo tak sie w nim rzuca ze niedlugo wywroci sie razem z tym lezaczkiem 🤢
czekamy na majstrow 😁 😁 niech juz naprawiaja ten bojler bo zwariuje 😠
u nas dzis deszczowo a chcialam isc na spacer 😞 jakis mam dziwny humor dzis,ale to chyba przez ta cala sytuacje w domu, no i M ciagle w pracy od rana po sam wieczor, nawet go nie widzialam od wczoraj bo wrocil jak juz spalam i wyszedl jak tez spalysmy 🤢 na szczescie jutro ma wolne to chociaz spedzimy troche czasu razem.

chcem kupic malej ten garnuszek z fisher price :
http://allegro.pl/fisher-price-garnuszek-na-klocuszek-gratis-i3051944075.html
myslicie ze bedzie to trafna zabawka ? duzo osob ja chwali 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
Ach z tymi kolczykami .
Ja chcę zrobić ,a mój mąż nie chce 😠
Tak zwany konflikt interesów , on się boi ,że będzie płakała ,ale czy teraz czy potem i tak będzie płacz . 🙂


moja plakala bo sie wystraszyla kosmetyczki a nie bo ja bolalo- nawet sie nie skapnela kiedy przebily bo tak panicznie sie wystraszyla ,jak przyszla jedna pani kosmetyczka pokazala kolczyki wyczyscila uszka przygotowywala wszystko, przyszla druga chciala sie "przywitac" niechcacy sie jej krzyknelo "hey baby girl" Naisha wpadla w taki szal ze moj m powiedzial ze on sie boi i nie mogl jej uspokoic bo to on zdecydowal ze bedzie ja trzymal, w koncu sama ja wzielam na rece, zlapalam za nozki, raczki, m trzymal glowke i dwie panie w jednym czasie przebily, oczywiscie jak Naisha zobaczyla ta pania zblizajaca sie do niej to wyla coraz glosniej wrecz piszczala ale ciesze sie ze juz mam to za soba, bo czym starsza to ciezej wedlug mnie, dziecko sie wyrywa, chwyta za uszka 😉 ale to jak kto woli i kiedy komu pasuje , zreszta zostalismy powiadomieni ze jesli otworza pudelko z kolczykami a mala zacznie plakac i my powiemy ze rezygnujemy to musimy pokryc koszt wszystkiego bo zostaly naruszone kolczyki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No już po zakupach 🙂
Nasza nocka super. Mała obudziła się przed 1 na mleczko i potem spała do 5. Wypiła mleko i pospała do 7. Następną porcję jedzenia wsunęła dopiero o 10. Dziwne to moje dziecko...

Agn 100 lat dla Majuni!!
Natalia ja bym sie na Twoim miejscu cieszyła że mogę w domu z dzieckiem siedzieć. Wiem że to przez chorobę Majki ale mimo wszystko będziecie razem 😉
Kolczyki którymi przebijają uszka są albo złote albo ze stali chirurgicznej. A przełożyć na swoje możesz dopiero po jakimś czasie.
Dzonatalie garnuszek fajna rzecz, ale tak po roku najwcześniej moim zdaniem. Przynajmniej u mnie Starszy nie był wcześniej zainteresowany.
Marylu zostaw wózek. W końcu to kwestia góra dwóch miesięcy jak już będzie ok 😉
My kolczyki robimy w tym miesiącu, po szczepieniu.
Inirtam mój Starszy tak sie budził bez względu na to co jadł na kolację.

Dziś zaczynam przygotowania do urodzinek. Dziś w planach biszkopty i masa michałkowa do tortu, a z dekoracji traktor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Najlepszeego dla Majki 🙂 !

marylu, Tymek ma Mamas&Papas Herbie 🙂, jest odobne ułozenie jak w Krzysia wózku, ale powiem Ci, że ja tu nie widziałam wózków, które rozkładają się na płasko. No co zrobić :P, ja też nie będę zmieniać wózka teraz, myślę, że nie jest tak źle 🙂.

Inirtam, dzięki za przepis 🙂.

Agn, to następnym razem spróbuje Twoj przepis i kupię wędzonego:P.

Karolka, potwierdzam ten przepis ze szpinakiem pycha, tzn, nie wiem czy dokladnie tak robione jak Twoje , bo robi to moj M, ale tez pyyyychaaaa 🙂.

Moje dziecko od dwóch dni ma w sobie tyle siły i energii, że nie potrafie tego zozumieć , co On wyczynia, co oczywiście mnie bardzo cieszy, jest przy tym taki słodki i śmieszny, że się tylko z M zacieszamy 😁. Taki mały a taki juz cwany, że nie wiem , co będzie później 🙂:P. ALe niestety nocki masakra... Teraz mam nadzieje, że pójdzie w drzemke, bo musze co nie co zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...