Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

u nas dziś pochmurno i dosyć wietrznie dlatego zastanawiam się czy wychodzić, może zaraz zacznie padać, a było tak cudownie wczoraj, ciepło i słonecznie, aż człowiek inaczej się czuł

Mixi, mój mąż też trochę oponował z tymi kolczykami, ale go przekonałam, że teraz lepiej niż miałaby mieć roczek czy dwa bo będzie sobie ciągnąć, a jak się okazało strach ma wielkie oczy, nasza mała twardzielka zniosła to rewelacyjnie, przy drugim uszku zdążyła tylko podkówkę zrobić a potem wzięłam ją do lustra i już miała banan na buzi bo uwielbia swoje odbicie
No i było po wszystkim, zero płaczu i tyle strachu o nic
A wygląda naprawdę uroczo

Wczoraj właśnie skończył mi się macierzyński… 😞od dziś jestem na urlopie wypoczynkowym, niby jeszcze 2 m-ce ale to pewnie przeleci raz dwa

Agn, buziaki dla Majki z okazji pół roczku! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

najlepszego dla Majeczki !! (ale ten czas leci... ) 😘

Małgosia ja przed ciążą i teraz biorę tabletki anty: Yasminelle, po nich się nie tyje (a bierze ich spora ilość kobiet w moim otoczeniu i żadna nie ma problemów z tyciem itp) więc polecam!
Doti ale Lusia wymiata !! 🙂
mixidixi mojemu zatwardzenie samo przeszło, nic nie pomogło, ani biogaia ani jabłuszko nic! potrzeba czasu... (przynajmniej u nas, jak narazie z kupami ok... tylko nie wiem czemu w dzień nie robi tylko w nocy napada go kupa i robi ich aż 3 godzina po gdzinie, dzisiaj zrobił o 1,2 i 3 w nocy 😮 )

u nas od rana pada, pada, pada... nici ze spaceru, kisimy się w domu a mały śpiący i marudny... eh, chyba mu ta pogoda nie służy. ja i M też jacyś tacy ospali, w dodatku głowa pęka.

czas podać obiadek, później deserek no i idziemy w trójkę do wyrka... nie ma to jak cały dzień w łóżku 😁

miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/20130307101423.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7685/20130307101423.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/20130307101259.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4343/20130307101259.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Tymkowi też się spodobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra ja od pon tez zaczynam wypoczynkowy 😲 😲 ale to przelecialo...

Ula jest wybredna...chcialam jej dzis dynie z ziemniaczkiem podac, to wziela troszke do buzi i od razu wyplula, az odruchy wymiotne miala 😮 musialam jej dac duzo soczku do popity 😁 no wiec jest niedyniowa najwidoczniej a mam jeszcze 3 sloiczki z hippa 🤨 szkoda ich troche...

fajne to kolo do zabawy, ale kurcze troche drogie, a gwarancji nie ma czy Uli by sie spodobalo...
bylysmy na spacerze, ale wiatr masakryczny to wrocilysmy...naciagnelam na maksa bude i Ula spala, no ale mi zimno bylo 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Napisałam długiego posta i mi go wcięło 😞 Nie chce mi się pisać po raz drugi…
Agnieszka, sto lat dla Majeczki! 😘
W ogóle od wczoraj wieczora mam doła. Od 3 rano Mała nie śpi. Zołza jedna zasnęła dopiero o 5.00, podczas gdy ja miałam budzik nastawiony na 5.30, bo na 7 jechałam na pobranie krwi i do lekarza. Tak więc od 3 nie śpię.
A do tego strasznie jestem przybita tą sprawą polskiej wyprawy na Broad Peak 😞 Miałam to szczęście, by poznać między innymi kierownika wyprawy Wielickiego a o kilku, słyszałam wiele opowieści od znajomych, którzy ich znali. Jeszcze rano zaglądając do wiadomości miałam nadzieję, że się odnajdą, ale już teraz nie wierzę, że jeszcze żyją… Najgorsze jest to, szczególnie dla rodzin, że być może nigdy ich bliscy nie dowiedzą się, co się stało, a ciała obu na zawsze pozostaną w jakiejś lodowej szczelinie… Zginąć podczas robienia tego, co się kocha… Ironia losu. A do tego Tomek Kowalski taki młody. Po raz pierwszy na ośmiotysięczniku, w dodatku zdobytym po raz pierwszy zimą, no i cóż. Góra upomniała się o haracz… Obaj prawdopodobnie zapłacili najwyższą z możliwych cen.
I tak jakoś mi ciężko z tego powodu na sercu…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my jeszcze kólka nie mamy. ale mam nadzieje ze w weekend bedzie juz w nim siedzial 🙂
małgosiu Twoje maleństwo tyle chorowało, dobrze że nie stracił wagi. Mam nadzieje ze teraz bedzie ładnie przybierał:*
dzonatalie ten garnuszek i tym podobne są bardzo fajne, ale też mi się wydaje że dla starszych. Chociaż jak teraz kupisz to się nie zmarnuje najwyzej za pół roku będzie najlepsza zabawa z nim 🙂
initram mój wczoraj nie dostał na kolację kaszki, i wcale w nocy więcej cyca nie chciał niż jak je kaszke?! chyba nasze chłopaki tak już mają i nawet jak się najedzą to będą się budzić 😮
latka no właśnie też mi się wydaje że tu tylko dla noworodka staraja się na płasko a potem to już wszystkie na siedząco w spacerówce. Bardzo łądny ten wasz wózek. A ja głupia zaczełam sobie wkręcać że muszę na płasko mieć małego i zaczełam szukać wózków oczywiście w oko mi wpadl bugaboo bee- i etraz będę ciągle o nim myśleć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I jeszcze Tatianka do tej swity dolacza 🙂 Odstawilam jej wszystko co mozliwe do jedzenia, a i tak sie budzi... Moze zeby? Choc posmarowalam i dalej sie budzila 😞
Bez cyca za dnia nie zasnie ;/ Zwariuje...Teraz lezy i sie nadziera, przeciez jak ja wroce do roboty to musi jakos zasypiac...
Chyba kupie smoczki i jeszze raz srobuje.. i nie mam pojecia wogole jak ona wytrzyma bez cyca, bo zje 5-6 lyzeczek i koniec.. musi byc cyc..!!

Nie, na szczescie nie plakala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe specyficzne mamy dzieciaczki 😉 Maja taki charakterek i już: musi być cyc! i musi być pobudka w nocy! Tak po cichu się cieszę że i wasze maleńśtwa tak mają, bo spotkałam się już z opinia bardzo krytyczną wobec mojej osoby- tak jakby to byla moja wina że maly się budzi bo go nie wychowałam 😮 ehh. a mi sie wciaz wydaje ze go cos boli (chociaz wczoraj po nurofenie tez sie budzil)
Sandros mój na szczęście nauczył się brać smoka, co wcalenie oznacza ze bierze go w zamian za cyca 😉 Z Tatianką widzę podobnie jak z Moim siostrzeńcem Oskarkiem. Już skońćzył 6msc, a nie tknie zupki, kaszki, jablka, banakna czegokolwiek!Ma usta tak zaciśniete że nawet nie weźmie na spróbowanie 🤔 moja siostra przerywa co2godz prace i wraca karmić małego 😮
latka odpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja dziękuje wszystkim ciociom za życzenia 😘 Matko, jak ten czas leci 😁

Efek ja do tej pory piorę w Loveli ale za każdym razem dosypuję troszkę Vizira, żeby skóra Mai się przyzwyczaiła no i zaczęłam płukać w Softlanie i jest ok 😁

Sandra
ja też nie wiedziałam 😁 A jak już kupiłam to tylko w tym myłam 😁

Latka ale Tymon słodko wygląda w avatarku 🤪 A co to a koło, w którym siedzi twj synek? Fajne 🤪

Karolka ja kupiłam sześć słoiczków dynia z ziemniakiem i niestety Maja tego nie tknęła, nawet jak próbowałam zmieszać z innymi daniami 🤔

Deira mi też smutno i przykro, że tak to wszystko się skończyło 😞

A moje dziecko dzisiaj ciągle płacze i nie chce nic jeść 😮 Kupkę zrobiła, nie wiem co ją boli 🤔 Ostatni raz jadła ok.4 nad ranem i póżniej tylko wcisnęłam jej jakoś marchewkę z ziemniaczkiem, 4 butelki mleka poszły do zlewu 🤔 Nie wiem, o co chodzi 🤨

A na dodatek babcia mojej starszej córci jest w szpitalu, okazało się, że bardzo blisko nas (10 minut drogi) ale muszę czekać na M, żeby został z Mają, nie wiem, o której wróci z pracy 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...