Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Inirtam, Tymcio cały dzien goraczkowal podawalam nurofen i bylo jakis czas ok pozniej znow , ale w koncu przeszlo bo mierze i mierze i jest ok ostatni raz podawalam o 15 i teraz juz nie...chyba ze znow wroci temp to podam ale mam nadzieje ze nie. ..kataru nie ma, nie ma zatkanego nosa, ani nic nie cieknie ale w srodku mu "lata" ten katar i splywa do gardla i pozniej to mu przeszkadza i zwraca przez te glutki...nawet bylismy na emergency w dwoch szpitalach zeby go sprawdzili bo ja to panikara jestem ale bylo tak zaladowane naglymi przypadkami ze musialabym i w jednym i w drugim czekac ponad 4h na swoją kolej....wiec wróciliśmy do domu i minela goraczka...po kapieli pobawil sie i poszedl spac...zobaczymy co będzie dalej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny musiałam sie wyzalic. Więc nie czytajcie nizej jak nie macie ochoty na marudzenie.
Initram u mnie przed chwilą była meega rozmowa. Spowodowana tym okropnym tekstem który poqiedzialasm w kierunku jego matki. Stwierdzilam że zartowalam tak jak ona. Może mamy inny styl żartów. Siostra mojego m uważa że to masakra co powiedzialam. Podczas gdy sama nie ma kontaktu z tesciami. Nikt jej nie zatruwa życia 😞
Latka oby Tymcio lepiej sie poczuł już na dłużej 😞

Kurde a ja nie mogę sie dogadać z moim m. On nie potrafi mi pozwolić samej odzywać sie do jego matki. Tylko jak coś mi sie nie spodoba mam mu powiedzieć i on z nią pogada. Kurde ale to mogło dzialac jak nie bylo krzysia, a teraz jak? Jak mi wydrze go z rąk to mam przekazać info mojemu m do rozpatrzenia?
Na dodatek twierdzi że muszę dawać małego na ręce. A wg mnie jeśli będzie na bujaczku. Macie. Lub u mnie to będzie miał kontakt i to wystarczy zeby mieć dobra relacje. Kurde mój m boi sie powiedzieć mamie że nie dostanie go na ręce. Ja już nie mam siły 😞 normalnie on mega nie rozumie że Krzyś to nasz syn i nie musi jak kukiełki go pokazywać rodzica 😞
Nie rozumiem też czemu tesciowa, starsza, doświadczona mądra kobieta nie da za wygraną- jako ta madrzejsza 🙂. Powinna mi dac czas na zrozumienie niektórych spraw 🙂
Wyjazd na święta to będzie dramat. Bo jeśli ona go dotknie to ja wyląduje w szpitalu. Takie mam teraz do niej podejście 😞 sama na to zapracowala 😞
Nie wiem jak sie dogadać z moim m. On nic nie rozumie, a pojęcie rodziny odnosi sie u niego do jego rodziców.
Pisze tu do was po rady, bo nie mam gdzie sie wyzalic 😞 serio jestem na skraju załamania. Nie wiem skąd w takim starym facecie taka potrzeba dzielenia sie wszystkim z rodzicami. A oni? O czym oni myślą uzależniając tak własne dzieci od siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Strasznie mi przykro że macie takie beznadziejne teściowe. Może warto sie przemóc i pogadać z nimi? Nie z mężami tylko z teściowymi. Zapytać czy ich teściowe też były takie zaborcze, powiedzieć że ich syn dalej je kocha ale teraz ma swoją rodzine i że chciałybyście być dla mężów teraz najważniejsze - wy i dzieci. Zapytać czy one też tak miały z mężami że ciągle do mamusi biegali. A jak nie to spróbować dogadać sie z teściami... może oni przegadają swoim żonom?

Latka czy mi sie wydaje czy temp. minęla poo 3 dniach? 😉 jeśli tak a innych objawów chorobowych nie ma to teraz może pojawic sie wysypka więc nie panikuj. oby już było po wszystkim.

Natalko trzymamy kciuki za Majunię!!!!!

Marylu może zapytaj siostre M czy ona dałaby ci swoje dziecko do karmienia piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Koszmar z tymi Waszymi tesciowymi ja bym pojechała jak po szmacie i koniec .
Wiem ,ze to u Was by sie skonczyło kłutnia z M ,wiec nie namawiam 😉
Ale u nas wieje jak nie wiem co .
Wiki juz nie spi od 6 ,a ja z nia . 😞
Jezeli chodzi o chrzestnych to nadal nic nie wiem ,zaczekam tydzien i zobacze co dalej 🙂
Wczoraj tak liczyłam to 20 osób mi wyszło ,masakra jakas ,ale mój M ma tak liczna rodzine w Szczecinie.
Ja niestety musiałam zrezygnowac ze swojej przyjezdnej i pewnie sie obraza ,ale trudno wesele to nie jest tylko chrzciny .
I tak bedzie nas to kosztowało bo 100 zł osoba plus ewentualne wino do obiadu i ciasta 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
my tez od 6 nie spimy 😮 ledwo widze na oczy...
Marylu ja zupelnie nie rozumirm Twojego M...przeciez dla niego powinna byc jego rodzina najwazniejsza, czyli Ty i Maluch, czasy gdzie rodzice byli najwzniejsi sie skonczyly...dla dobra malego powinien to zrozumiec...nie wiem co Ci poradzic 😞

Nas cala impra wyniosla tylko 900 zl, wiec jestem przeszczesliwa 😁 no i zwrocila sie kilka razy, wiec mamy za co okna w mieszkaniu wymienic :P i jeszcze dla Ulci sporo zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
A no właśnie Karolka tak powinna zwracać się każda tego typu impreza 🙂
Ja nawet nie licze ,że się zwróci .
A ile osób mieliście ?


Mielismy razem 16 osob, w tym 4 dzieci 🙂 trójka dzieci byla liczona po polowie ceny, a 2,5 letnia coreczka mojej siostry byla za darmo, bo do 3 lat karmia tam dzieci darmowo 😁 nam sie zwrocilo z nawiązką, bo jeszcze prezenty slubne dostalismy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, bo dobry myk ze slubem poszedl w ruch 😜 Haha 🙂
Podzielicie sie kaska z Ulcia.

Marylu, ja tez nie rozumiem Twojego meza.. aczkolwiek,moze sprobuj byc madrzejsza od tego babska 🙂 i nie dawac jej powodu do wpierdzielania sie. W koncu nie widujesz sie z nia codziennie.
Daj jej na 15 minut ponosci tego Skarba swojego, raz, drugi, trzeci a moze sie znudzi...
Albo sama wez malego i daj jej w lapska. Jak zacznie plakac, to z wywieszonym ozorem Ci go odda.
Ja przy Nadii za cholere nie pozwalalam, nosic,ani nic.. zwracam co prawda do dzis uwage, jak mi "cieckaja" nad uchem.. i wale teksty typu: am am, zrob mniam, mniam. ale tesciowa sie juz nauczyla i jak jej sie wymsknie to przypadkiem. 😉
Jeszcze jedna kwestia, w ktorej mnie wkurza, to jak dam Nadii kare i drze sie jak obdzierana ze skory obok w pokoju to zaraz do niej lezie.. ale tera juz i Darek sie odezwie i jego siostra, ze ma kare i nie ma sie wtracac..
I powiem ze jakos to idzie,ja sie nie czepiam bezsensu o kazde slowo tesciowej,a tesciowa wie czego nie robic zeby mnie nie wkurzac... i czasami mozna rzeczywiscie spedzic normalnie czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
mam kilkanaście stron do nadrobienia i chyba nie dam rady ... ;/

na wstępie nalepszego dla solenizantów którym nie zdążyłam złożyć życzeń z okazji pół roczku !! ;*

Karolka super że wszystko poszło po waszej myśli i kaska się zwróciła !! tylko szkoda tych zdjęć ;/

co do teściowej to u nas temat zamknięty... widzimy się dopiero na święta i już mam nerwę ! ale próbuje tego nie okazywać bo nie chce się kłócić z M . i tak przystało na moim więc jestem dumna z siebie jak i z mojego męża...
a wam współczuje przeżyć i życzę żeby wszystko się poukładało !

u nas impreza z grubej rury... w sobote o 17 się zaczeła i skończyła o 2 w nocy i w niedziele poprawiny... od obiadu o 13 do 23... można paść !! no ale wszystko wyszło smaczne i rzadko kiedy zdarza się taka radosna rodzinna swawola 😁
Szymuś się przyzwyczaił do krzyków, wrzasków, muzyki i sam świrował w samym bodziaku 😁 ubaw po pachy... ale na początku jak zobaczył tle ludzi i wszyscy coś gadają to trzymał mnie aż mnie szczypał i jak ktoś się do niego zbliżał to płakał... ale po godzinie już u każdego na kolanach siedział 😁

dopiero ogarnęłam naczynia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
Karolka u mnie impreza z okazji: 27lecie małżeństwa rodziców, urodziny mamy i urodziny babci...
było 27 osób, 5 dzieciaków i jeden malutki Szymuś 😁


ojej to sie dzialo 😁 moi rodzice beda w tym roku obchodzic 40-lecie zawarcia malzenswa 🤪 ale to dopiero we wrzesniu 🙂

Sandra nie ma co sie nabijac, Ulka jest wymagajacą panną i siana ciagnie od nas od małego 😲 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
działo sie działo... jestem szczęśliwa że już po...
najbliższa taka gruba impreza to połączenie: moich urodzin, naszej rocznicy ślubu i roczek Szymusia... 🙂
aaa jeszcze wcześniej ślub mojej siostry 20 lipca 🤪

jeśli chodzi o dzielenie się kaską z dzieckiem, to mój m założył Szmkowi książeczkę oszczędnościową i wszystko co dostaje to wpłacamy na to konto i mamy zamiar mu dać na 18ste urodziny całość. 😁 w sumie już niezła kaska tam siedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza tez sie nad tym zastanawiamy wlasnie 🙂

a taki torcik miala Ula:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/p3161610.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4870/p3161610.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Byl pyszny truskawkowo-smietanowy z masa marcepanową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki po weekendzie!
Nie mam siły was nadrabiać.
U nas ostatnie noce tragiczne, mały budzi się z płaczem po 15-20 razy jak nie więcej i robi sobie jeszcze 1 lub 2 przerwy na 30 minut...Nic nie pomaga czopki uspokajające, żel na dziąsła, paracetamol :/
Doradzcie mi co mam robic bo już wysiadam, ledwo zdążę zamknąć oko to już się budzi z powrotem ,już wysiadam psychicznie!!!
Jedna pocieszająca rzecz, to udał mi się skompletować ubranko na chrzest dla Kuby. Tak więc będzie ubrany w niebieskie spodnie chinosy , białą koszulę, sweterek szary z niebieskimi rombami na guziczki, kaszkiet i kupiliśmy mu adidaski biało-granatowe z pumy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny 😉

Karolka supersże impreza sie zwrocila a torcik sliczny 🙂

Isa, widac ze Szymus juz całkiem dobrze sie czuje i minal jego zly okres 🙂 towarzyski chlopak 🙂

Marylu strassnie Ci wspolczuje , ja z moimi nerwami to bym kobiete chyba rozszarpala...

A u nas wieczorem temp nie bylo ale w nocy juz poplakiwal i bylo 37,5 ale podalam mu nurofen. . Teraz niee ma.i bawi się ale boje sie ze pewnie po czasie znow wroci...chyba pojade do lekarza zeby go osluchal. .wprawdzie nie mial nic oprocz gorączki ale ten katar troche taki latajacy w srodkuni w nocy bardziej...

Doti, zaczal podgoraczkowywac od piątku wieczorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka śliczny tort i na pewno był pyszny ! 🙂 co do tego konta to dobra sprawa... więc nawet się nie zastanawiaj :P

Madzia u nas też noce są niezaciekawe, ale chyba już się do tego przyzwyczaiłam... tej nocy wstawałam do niego co godzinę... budził się z płaczem, skamlał... o 3 się wkurzyłam i wziełam go do łóżka bo nie miałam sił co chwilę wstawać... a M wyniósł się do salonu.
z opisu wnioskuje że będzie ładnie ubrany 🙂

aaa zakupiliśmy łóżeczko... jeszcze materac i można się pożegnać z kołyską ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey, laski wiem , ze kilka z Was lubi takie szydelkowe wariacje 🙂 Babcia,z racji tego ze zrezygnowala z pracy wziela sie za dorabianie kaski. Jesli ktotaz z Was bylaby zainteresowana zrobieniem dla niej takiej kurki/kurek.Cena na chwile obecna to 12zl, z tymze wiadomo, ze dla babci kazda kaska sie przyda wiec sadze ze w razie czego mozliwosc negocjacji istenieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...