Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂
Nadrobię was jutro bo dziś ciężko z czasem...
Jestem wkurw...na teściową, nawet telefonu nie wykonała, nie mówiąc o odwiedzinach Kuby w dzień dziecka. Wychodzi na to,że synuś ma tylko jednych dziadków z mojej strony :/
Kupiliśmy dzisiaj spacerówkę Maxi Cosi Noa, taką czarną... http://www.wozkifoteliki.pl/wozki-spacerowe/324-maxi-cosi-noa.html , super się prowadzi, leciutka i świetnie składa 🙂
no i fotelik Chicco X-pace też czarny... Jestem bardzo zadowolona 🙂

:* buziaki dla wszystkich maluchów z okazji miesięcznic, Kuba 30 maja skończył 9 miesięcy, leci ten czas jak szalony, teraz odliczamy do roczku 🙂

Do jutra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agn36 napisał(a):
Witam!

Najlepszego dla Majeczki 😘

Sandra no piękne masz dziewczyny! A Titi niezła aparatka, jak mamusi z krzesełka podczas karmienia ucieka 🤪

Ja jestem mega wściekła! Do tej pory używałam gryzaka do pokarmu Nuby. Ostatnio będąc w Biedronce zauważyłam w promocji za ok. 8 zł gryzaki Disneya no i oczywiście kupiłam. A dzisiaj z mężem przeżyliśmy horror, bo mała wcisnęła tylną część między wewnętrzną stronę dziąseł a podbródek i tak się to cholerstwo zakleszczyło, że na siłę wyrywaliśmy jej to z buzi 😠
A to ten gryzak:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/p6020110.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1669/p6020110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Mamy też taki gryzak,ale nie uzywany jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja też nie mam problemu z wagą, 49 kg.... Może przydałoby się z 3 kg do przodu bo przy moim 160 cm to chyba za chuda jestem 🤢

Latka ja tak ciągle śledzę nowości w Asda ale na razie jeszcze nic mnie nie interesuje a chciałabym kupić pod koniec wakacji trochę ubranek.... Będę potrzebowała porządnej wyprawki do żłobka 🤨 No i oczywiście tylko ciebie mogę poprosić o pomoc 😉 Szkoda, że nie mają sieci w Danii bo tam mój brat siedzi 🤨

Wiecie, że my dalej bez zębów jesteśmy? Czy są tu jeszcze bezzębne niemowlaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas chyba juz druga gorna jedynka sie przebila, bo Tymek dokładnie nie da zobaczyć ....wiec bedzie szesc zębów ..

Agn nie ma problemu, bez problemu jesli moge pomoc, to chętnie mow bez krepacji 🙂
Zadko jezdze do Asda ale ostatnio bylam i z dziewczęcych kilka rzeczy mi sie spodobalo, ja tam lubie bardzo z F&F naprawdę sliczne ! Cenowo tak samo, i jakościowo rowniez, wysylalamCi tez stronkę ale to juz do Ciebie należy wybor , na zywo wyglądają ładniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, urosna 🙂) Nie odnotowan jeszcze malucha bez zabkow 😁

Ja Wam powiem, ze odkad Gabrysia sie urodzila ( sasiadka z zespolem Downa) przestaje zauwazac problemy z 5krotnym wstawaniem, nie jedzeniem, bo t wszystko pikus!!!
Przy chrobach jakie moglyby miec nasze maluchy!!!

Natalia tez moze wiele pwiedziec na ten temat!!! Niechby i dzieciak sie budzil 8 razy ale zeby byl zdrowy!!!
Wiec ja juz przestaje narzekac ;D

Przeszczep trwa juz 9h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez zawsze sobie tłumacze ze to największe szczęście ze dziecko zdrowe jak mam jakieś gorsze dni i dziękuję za to !

Poza tym nasz przyjaciel , chrzestny Tymka , 24 lata ma przerzuty raka ostatnio sie dowiedzialam ale tylko tyle właśnie ze idzie do szpitala i ze wszystko sie ppgorszylo bo w zimie 2011 mial pierwsza operacje i wycinanegko guza na tarczycy 😞 ale tez tylko wszystko wiem mniej więcej bo chłopak nic nie chce mówić , zeby nikt sie nie uzalal...eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jasne, ze zdrowie najważniejsze!!! czasem nie docenia sie tego co sie ma... moja siostra, odkad wygrala walke z chloniakami, jest zupelnie innym czlowiekiem, ma inne priorytety niz przed choroba, kiedys tylko kariera byla wazna, a teraz rodzina przede wszystkim 🙂

Ula ma 2 zęby i na razie cisza... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i po weekendzie 😞

jak ten czas szybko ucieka...

Agn my też jeszcze bez ząbków ale i bez nich Szymon nieźle sobie radzi 😉
Marylu powoli się przyzwyczajam i jakoś daje radę pogodzić pracę z macierzyństwem, choć nie ukrywam czasami jest ciężko... i np już mi się płakać chce bo od jutra znowu to samo...

a ja przez tą pracę schudłam i ważę 55kg przy 167 wzrostu 😉 jestem z siebie bardzooo dumna i czuję się o niebo lepiej... 😉

w związku z tym że od jutra dalej praca więc chyba już nie będę zaglądać przez jakiś czas... buziaczki dla maluszków!

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

a mnie coś waga nie chce ruszyć z miejsca, cały czas mam ok 57-58 kg, przy w zroście 165, czyli w sumie tyle co na początku ciąży, ale chce się pozbyć jeszcze ze 3-4 kg, a teraz jak przestałam już prawie karmić to pewnie jeszcze ciężej będzie 🤢
a diety nie potrafię utrzymać, codziennie coś słodkiego do kawy MUSI być bo inaczej jestem nerwowa 🙃

co do ząbków to nam właśnie wybił się już piąty 🤪 🤪
teraz to jak grzyby po deszczu wyskakują 🙂

a i Gabi też zanim skończyła ósmy m-c to już sama wstawała przy ławie czy kanapie, teraz sama nawet się przesuwa trzymając się mebli, tylko patrzeć kiedy zacznie sama chodzić moja dzielna dziewczyna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa doskonale cie rozumiem ale jakos trzeba sobie radzic trzymaj sie:* ja czasami chcialabym wydluzyc dobe bo jest tyle do zrobienia a czasu tak malo...

Agn Ola od dwoch tygodni jest dumna posiadaczka prawej dolnej jedynki 😁 takze nie stresuj sie bo w koncu wyjda. Czytalam ze trzeba skontrolowac sytuacje gdy do roczku dziecko nie ma zabka takze spokojnie jest jeszcze troche czasu 🙂

Sandra daj znac jak cos bedziesz wiedziec bo caly czas mysle o tej twojej znajomej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...