Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no wlasnie, Ula tez sra na okraglo...dzis mialysmy moich rodzicow w gosciach, chwila nieuwagi i mala tak odparzona, ze az chyba skora bedzie schodzic 🤢 nie są az tak luxne, ale dziwnie walą, nie wiem co sie dzieje, mozliwe, ze to przez zabkowanie...niestety dzis nie ogarnelam, kupa za kupą i mala sie drze przy kazdej przewijce tak ja boli 😞 boje sie, ze w nocy tez strzeli kupe, a ja nie zauwaze i jeszcze gorzej sobie zrobi 😞 posmarowalam grubo tormentiolem, ale co z tego... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka przy zabkach kupy moga zmienic zapach.

Inirtam czuje sie nijako, podbrzusze boli, stresa mam przed wizytą... Mdłości odpuściły i tylko ten niesmak w ustach czasem jest...

Lusia też ma raczej luźne kupki, choc nie tak jak niemowlaczek. Podejrzewam że jakby zrobiła do nocnika to by jakiś kształt miało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,

dziewczyny dziękuję za miłe słowa... mam nadzieje że z czasem wszystko się ułoży bo naprawde ostatnio w naszym życiu jest ciężko i tylko sobie dogryzamy...
a mąż jest wytransportowany od soboty do salonu i tam zostanie dopóki mi złość nie przejdzie, w niedziele nic nie rozmawialiśmy, wczoraj tylko - tak,nie, zajmij się małym itp. a dzisiaj od rana go nie ma i lepiej niech szybko nie wraca bo mi jest zdecydowanie lepiej jak go nie ma! muszę odpocząć od tego natłoku...

jestem w szoku że wasze dzieciaczki tak często kupkę robią 🤪 😮 mój Szymek raz na 2 dni i to zawsze udaje nam się złapać na nocnik bo przez dłuższą chwilę musi wygnieść i jest to zazwyczaj przed kąpielą. a konsystencja - jak u dorosłego człowieka 😁 klocek.
teraz jesteśmy na etapie łapania siuśków - póki co udaje nam się tylko z moczem porannym.

Doti śliczy widok!! ale Ci zazdroszczę!
ale tych dolegliwości ciążowych to już nie :P
marylu brawa dla Kszysia, a wy jacy piękni! (dokopałam się do zdjęć z Rzymu - super!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
biedna Ula 😞 antybiotyk macie?

Isa, pewnie, że się ułoży!! jeszcze nie takie rzeczy przed Wami 😉 trzymam kciuki!!
jak czytałam Twojego dzisiejszego posta, to akurat Tymol 3 kupę walnął 😠 nie znoszę tego, bo cholera nie dość, że konsystencji stałej jeszcze u niego nie widziałam, to z przewijaniem są cyrki... nie da się w miejscu, a na leżąco, to już w ogóle można zapomnieć, no chyba, że śpi 😜 ganiam za nim po całym mieszkaniu, czasem uda się, że stoi przy sofie, ale to musi mieć ciekawe gadżety do zabawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kochane...My po kontroli.dobrze nie jest aż można powiedzieć,że od poprzedniej wizyty-kontroli bardzo sie pogorszylo. Jutro bedzie kominek z kardiochirurgiem i mam potem dzwonic,bedą mysleli o bio zastawkach,jestem ciemna w tym temacie..Sorry ale nie mam weny was czytac ani pisac jestem zdolowana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia bardzo mi przykro ;(

Karolka ale Was dopadlo, tzn Ule 😞 eh

U nas kupa przeważnie jedna dziennie, ostatnio dwie, nie wiem dlaczego sle chyba dlatego, ze bardzo duzo je :p. No i też taka dorosla :P rwardawa

A ja sie chyba z koleżanką od listopada zapisuje na siłownię. Mam nadzieję ze sie uda. Bylam sie dowiedzieć ile kosztuje miesięczna karta itd i ja i ona jesteśmy chętne wiec mam nadzieję, ze sie nie wycofa...
W cenie mam dowoli silownie a dodatkowo moge sie zapisywać na aerobic, zumbe i rozne zajęcia w cenie tej karty.
Musiałabym zainwestować w jakis stroj i buty do ćwiczenia bo nic tu nie mam heh

A w sobotę wybieramy się do centrum ns wieksze zakupy...juz powoli Mikołajkowe, bo pod koniec listopada musimy wyslac paczkę.
No i trzeba powoli magazynowac dla każdego coś 🙂.
Nie mam pojęcia co kupić Tymkowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti nie moge napatrzec sie na to zdjecie az mi sie lezka w oku zakrecila jak sobie o Oli pomysle i jej pierwszym zdjeciu... ale sliczna fasolka i widze ze ty tez w lepszym nastroju lekarz cie uspokoil 🙂

Natalka strasznie mi przykro dzielna Majeczka tyle musi przechodzic...

Jesli chodzi o kupy to u nas z reguly sa dwie lub trzy konsystencji hmm raczej twardej choc ostatnio jest roznie tez zalezy ile i co zje...

A ja jestem padnieta podsmazylam roladki na jutro upieklam Oli miesko na obiad pozmywalam pomylam podlogi i padam. A Olcia coraz lepiej stoi i coraz czesciej chce chodzic za raczki jejku jak to cudniee wyglada tyle czasu sie na to naczekalam. ale mysle ze do samodzielnego chodzenia mimo wszystko dluga droga....
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
U nas nic nowego. Krzyś złapał mojego wirusa tyle, że ma biegunkę już z 3 dzień. Najggorsze ze nie chce pic elektrolitow, ale na razie nie jest źle. na szczescie nie wymiotujemam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej.
Mój M tak mi działa na nerwy ze mam juz dosc 😞
latka najwyraźniej Tymcio miał tylko podrażnioną skrórę! ale lepiej mieć taki fałszywy alarm niż żeby rzeczywiście coś było nie tak. Do przychodni to chyba nie ma sensu iść.
Też się zastanawiam co kupić Krzysiowi. Jakiego typu zabawki są fajne dla 15-16msc malców. W polsce to pewnie jeszcze o tym nie myślą, ale u nas już chyba półtora miesiaca każdy sklep jest światecznie przystrojony.
initram akurat miałam poruszyć ten sam temat! jak mają wyglądać kupy? u nas też są luźne... teraz podłapał odemnie wirusa i załatwia się po każdym posiłku nawet przegryzce. Ale zwyczajnie to robił ok 2 razy dziennie. I oczywiście też jest dramat z przewijaniem 😞 najgorsze że u nas wykładziny wszędzie, i jak mi ucieknie z brudną pupą to trzeba pranie dywanu robić 😞
Natalia trzymamy kciuki za Majeczke!
karolka mój z uwagi na te częste kupki teraz też jest odparzony. Tzn był. Jak tylko się pojawiło zaczerwienienie zaczełam go przemywać wodą przegotowaną i wacikiem. Dużo z tym roboty, ale po dwóch dniach nie ma już odpażenia a kupy wciąż takie "żrące" robi. może spróbuj tak robić przy przewijaniu. bo te kremy to slabo pomagaja:/
Biedna Ulcia, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje
Doti Piękna fasolka 😉 pamiętam też miałam taki niesmak w buzi- masakra. nie chciałabym tego mieć przy kolejnej ciąży.
kasiu Ola takie szybkie postępy robi że ja myślę że zaraz Cie zaskoczy i chodzeniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Tymek poszedl na drzemke a ja w końcu zjem kawalek bulki na śniadanie.

Marylu, mam nadzieję ze tak jest jak mówisz. Widać najbardziej to podrażnienie po nocy, moze jak sie troche spoci, albo w pokoju sie duszno robi. Wiesz jaka tu wilgoć jest taką pora.
Nie ubieram go grubo bo tylko pizamka cienka, gole stopki i przykrywam kocykiem.
On i tak się rozkopuje a ta pizamka sie podsowa. Chyba ze spi w pajacu.
Biedny Krzys 😞 oby szybko przeszło 😞....
A co z M? On w ogóle wie, ze Ty jesteś taka nabuzowana czy sie maskujesz?
Czy może wie a to "olewa" i to jeszcze bardziej Cie doprowadza do szalu...
Fakt, w Poslce to jeszcze wielkie oczy na slowo Mikołaj chyba , a u nas pełną parą.
Ty masz zawsze fajne pomysły więc moze cos podrzucisz-ja na pewno co kupię to klocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka mój M doskonale wie jak ja sie czuję, ale on czuje sie bardziej poszkodowany. w takiej sytuacji ciezko jest sie dogadac..
tym razem nie mam zadnego pomyslu na prezent...
jakie klocki myslalas, drewniane? troche mamy juz lego duplo. i myslalam o pociagu duplo. ale moja siostra tak srednio go poleca. podobno duzo lepszy jest fisher price z seri thomas. ale on dla troche starszych chyba jest

daje po oklaskudla kazdej na dobry dzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po prostu zwykle klocki do układania, plastikowe, duze.
nie znam dziecka któremu układanie klocków by sie nie podobało, no i jeszcze widze ze wszędzie pisze ze właśnie w okolicach roczku dobre sa dla dzieci klocki wiecto mnie zmotywowalo 🙂.
A z drewnianych ma pare rzeczy, tzn trzy rodzaje mula kazde innego typu z innej firmy hehe
No faktycznie , takim podejściem M nie będzie lekko, szkoda... 😞
Ja właśnie mam nadzieje uda mi się chodzić na siłownię wieczorami, tam sie wyżyć i naładować baterie i mieć czas tylko dlaa siebie.
Na początku będzie ciężko bo wieczorami tymek potrzebuje tylko mnie jak sie przebudzi albo cos tego typu ale zostaje z moja mama wiec ok, tylko bede musiala sie wyrobić na 19 zeby byl wykapany i najlepiej spal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
co do klockow to ula ma takie duze tylko ze gumowe i nawet ja interesuja 🙂 ooo taki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://wszystkodladziecka.com.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/klocki-clemmy-hello-kitty.jpg&imgrefurl=http://wszystkodladziecka.com.pl/index.php?page%3Dshop.browse%26category_id%3D149%26option%3Dcom_virtuemart%26Itemid%3D64&h=467&w=500&sz=176&tbnid=Zh9aKLwDb_LuxM:&tbnh=90&tbnw=96&zoom=1&usg=__y8lo2BASvCW1Aw2_jp7CsGmhZd8=&docid=vfSrYwIsWPFNSM&sa=X&ei=VqhnUuuyEoHk4QT4w4HYDw&ved=0CEsQ9QEwAg

Marylu ja tez przemywam Uli pupke woda i wacikami, teraz juz jest lepiej, a wczoraj lekarka zapisala jej masc z wit a, zrobili nam w aptece i teraz tylko tym jej smaruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy klocki plastikowe-były kiedyś w biedronce - i ostatnio waśnie Marcinek zaczął układać i się nimi ładnie bawić. a najlepszy jest jak sobie po każdym ułożonym klocku brawo bije i czeka żebyśmy też mu zaczęli bić 😉 kochany mój 🙂

zaczęliśmy chodzić z Marcinkiem na zajęcia ogólnorozwojowo-muzyczne. właśnie wczoraj byliśmy-Marcinek się wybawił, wytańczył 😉 a najlepsze jest to że na 12 dzieciaków tylko jedna dziewczynka była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rzeczywiście zaczynają się interesowac klockami. Plastiki kurat mamy dlatego pytałam sie o drewniane bo mi po głowie chodziły 😉
latka powodzenia na siłowni 😉 sama też bym poszła z hecia bo mi brakuje
karollka no współczuje wam. nie dość że Ulcia tak długo chora to jeszcze to odparzenie. trzymajcie sie
buffy fajne zajecia 😉 w ogóle w 2012 z sześciu moich znajomych ktore byly w ciazy urodzila sie tylko jedna dziewczynka. wiec na tych zajeciach to taki przyklad rozkladu populacji :P
sandros jak remont ? 🙂

Kupiłam słodycze na halloween i właśnie połowę zjadłam.. grrr nastepnym razem muszę w dzień halloween kupowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...