Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
Dzieki dziewczyny 🙂 tez nie moge sie napatrzec i doczekac..wy juz tak blisko jestescie tego momentu!
anula ty to jakas ekspresowa jestes-dopiero zaczelas pisac a juz skonczylas-szok 🙂hehe
chyba czas zabrac sie za obiada wrrrr...kurde ostatnio nie mam wogole weny na gotowanie 😞

Wiesz teraz to musze sie expresic-praca ma byc na min 30 stron wiec pikus-wujek googel zawsze pomocny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia sliczna corcia.
Cos mi sie wydaje, ze ja to urodze jako jedna z ostatnich, wszystkie macie juz jakies akcje i objawy, a u mnie nic. W sumie co sie dziwic, jeszcze ponad miesiac. Zrobilam dzis sobie pyszna jajecznice z rydzami i anatola, w niedziele tesciu mi zrobil kawe zbozowa, nie pilam jej z 20 lat i jakos mi zasmakowala. Pogoda u nas tez okropna.
Wczoraj pisalam, ale nikt mi nie odpisal: czym bedziecie smarowac pupe po przewijaniu jak nie bedzie odparzen, i co stosowac na buzke podczas mrozu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela-ja czytalam gdzies kiedys ze wymioty biegunka moga tez przepowiadac ze cos zaczyna sie dziac.Moja mama jak mnie rodzila rzygala jak kotka chyba z bolu to wszystko bylo podobno nawet dzien przed moga byc takie same oznaki jak przed miesiaczka czyli w moim przypadku zawsze dzien przed mialam biegunke jak ta lala czyli jak teraz sie posr.......... to wiadomo co za oznaka hihihihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
http://zszywka.pl/p/--902604.html

mam zamiar sobie cos takiego zrobic jak dzidz sie juz urodzi 🙂

Chyba wczoraj pisalas o krem czy cos tam a wiec ja tylko i wylacznie bepanthen zaden sudocrem czy inne wynalazki bepanthen i do pupci dobry i na popekane brodawki i nawet na male syfki mi sie spisuje teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela-ja czytalam gdzies kiedys ze wymioty biegunka moga tez przepowiadac ze cos zaczyna sie dziac.Moja mama jak mnie rodzila rzygala jak kotka chyba z bolu to wszystko bylo podobno nawet dzien przed moga byc takie same oznaki jak przed miesiaczka czyli w moim przypadku zawsze dzien przed mialam biegunke jak ta lala czyli jak teraz sie posr.......... to wiadomo co za oznaka hihihihihihih

ale sie usmialam z ciebie 🙂
ja dopiero rzygalam jak kot na porodowce i mialam taka biegunke ze ho ho
ale to bylo pare godzin przez porodem:/
a teraz to juz sama nie wiem jak to bedzie 🙂
strasznie mnie boli w krzyzu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela-ja czytalam gdzies kiedys ze wymioty biegunka moga tez przepowiadac ze cos zaczyna sie dziac.Moja mama jak mnie rodzila rzygala jak kotka chyba z bolu to wszystko bylo podobno nawet dzien przed moga byc takie same oznaki jak przed miesiaczka czyli w moim przypadku zawsze dzien przed mialam biegunke jak ta lala czyli jak teraz sie posr.......... to wiadomo co za oznaka hihihihihihih

ale sie usmialam z ciebie 🙂
ja dopiero rzygalam jak kot na porodowce i mialam taka biegunke ze ho ho
ale to bylo pare godzin przez porodem:/
a teraz to juz sama nie wiem jak to bedzie 🙂
strasznie mnie boli w krzyzu 😞

Czekaj czekaj rzuccie temat to zaraz wam wszystkie bolaczki mina ja mam dzis rewelacyjny dzien oby nie obrucilo sie to w placz i lzy bo co zaduzo smiechu to niedobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela-ja czytalam gdzies kiedys ze wymioty biegunka moga tez przepowiadac ze cos zaczyna sie dziac.Moja mama jak mnie rodzila rzygala jak kotka chyba z bolu to wszystko bylo podobno nawet dzien przed moga byc takie same oznaki jak przed miesiaczka czyli w moim przypadku zawsze dzien przed mialam biegunke jak ta lala czyli jak teraz sie posr.......... to wiadomo co za oznaka hihihihihihih

ale sie usmialam z ciebie 🙂
ja dopiero rzygalam jak kot na porodowce i mialam taka biegunke ze ho ho
ale to bylo pare godzin przez porodem:/
a teraz to juz sama nie wiem jak to bedzie 🙂
strasznie mnie boli w krzyzu 😞

Czekaj czekaj rzuccie temat to zaraz wam wszystkie bolaczki mina ja mam dzis rewelacyjny dzien oby nie obrucilo sie to w placz i lzy bo co zaduzo smiechu to niedobrze

😁 😁 😁 bedziemy sie smiac 🙂az nam dzieci powyskakuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oznaki zbliżającego się porodu
Zapewne nie raz zastanawiałaś się, skąd będziesz wiedziała, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. Bez obaw Twoje ciało da Ci co najmniej kilka sygnałów, dzięki którym zrozumiesz, że akcja porodowa rozpocznie się lada moment:
obniżenie dna macicy;
skurcze przepowiadające;
zwiększenie ilości wydzieliny z pochwy;
objawy ze strony układu pokarmowego;
odejście wód płodowych;
dziwne samopoczucie;
ból w okolicy krzyżowej
Na 7 mam 5 😉 cieszyc sie martwic?sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja siedze i czekam na kuriera 😠 nienawidze tak czekac co jakis samochod przejezdza to ja do okna bo kurierzy z tej firmy lubia oszukiwac. Wrzucaja tylko avizo do skrzynki i tyle ich widzieli nawet paczki nie wyjmuja i nie urzywaja dzwonka. Nieraz mi sie zdarzylo siedziec w domu caly dzien a na koniec znajdowalam kartke w skrzynce ze nikogo nie zastali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahah Anka ja to mam prawie wszystkie te objawy 😁 a z porodu nici :P!
Tak mi w głowie zasiadła ta fasolka ze już się moczy, bedzie na jutro 😁
Ja kupiłam bepanthen ale tez mam sudocrem, wiele razy stosowałam na sobie i jest super, dlatego bedę też używać dla córci a bepanthen na brodawki albo Maltan masć... nie wiem co lepsze, mam to i to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Oznaki zbliżającego się porodu
Zapewne nie raz zastanawiałaś się, skąd będziesz wiedziała, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. Bez obaw Twoje ciało da Ci co najmniej kilka sygnałów, dzięki którym zrozumiesz, że akcja porodowa rozpocznie się lada moment:
obniżenie dna macicy;
skurcze przepowiadające;
zwiększenie ilości wydzieliny z pochwy;
objawy ze strony układu pokarmowego;
odejście wód płodowych;
dziwne samopoczucie;
ból w okolicy krzyżowej
Na 7 mam 5 😉 cieszyc sie martwic?sama nie wiem

Ja wczorajszej nocy mialam prawie wszystkie wymienione przez ciebie objawy zastanawialam sie tylko kiedy mi wody odejda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
hahah Anka ja to mam prawie wszystkie te objawy 😁 a z porodu nici :P!
Tak mi w głowie zasiadła ta fasolka ze już się moczy, bedzie na jutro 😁
Ja kupiłam bepanthen ale tez mam sudocrem, wiele razy stosowałam na sobie i jest super, dlatego bedę też używać dla córci a bepanthen na brodawki albo Maltan masć... nie wiem co lepsze, mam to i to...

Wiesz ja nie chce straszyc ale patrz zeby ci sie fasolka az za bardzo nie odmoczyla bo jak ty juz masz takie objawy czop odszedl to w kazdej minucie moze sie zaczac-ale ci fajnie jestes najblizej finishu niz my ty juz Sofii bedziesz tulic a my bedziemy sie turlac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
.

Ja bym obstawila na bepanthen linomac jest tlusty i z tego co pamietam i co sie doczytalam dobry jest tylko na buziulke jak jakies krostki np od cycusia podczas karmienia wychodza a na pupe bepanthen i wietrzenie pupci


Anula ciezko jest wietrzyc pupcie jak mala za kazdym razem jak nie ma pieluszki siusia i dusi kupke 😁 😁 chyba lubi miec pupe na wolnosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...