Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
No nie powinno mnie to zdziwic ale lekko dziwi-dzwoni tesciowa do meza no jak tam juz urodzila?(oczywiscie bez osobowo) a moj ze nie ale ze z niedzieli na poniedzialek mala nas nastraszyla i ze pojechalismy na IP zostawili na obserwacje bo mala sie slabo ruszala ze mialam caly czas KTG podlaczone ze lekkie skurcze sie juz pisza a ta acha to ok i nic nawet nie zapytala sie czy wszystko ok wyszlo czy my nadal w szpitalu czy wyszlysmy-WSTRETNA JEDZA-ZNIECZULICA
Ale to chyba każda teściowa taka jest albo większość...moja też jak dzwoni to pyta najpierw o wagę i wzrost dziecka a czy zdrowe to nawet nie wspomni.

Moja na szcescie do mnie wcale nie dzwoni od wesela (2 lata 2 miesiace) nawet z nia nie gadalam jak dzwoni to pie....... o swoich kotkach jakie to chore jakie to cos tam a o nasze zdrowie sie wcale nie pyta-wiec ja tak jak Gosiaczek-ciesze sie ze kiedys jej juz nie bedzie-wiem wiem nie powinno sie tak mowic ale dla mnie ona moze nie istniec tak jak ja dla niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
a nie mowilam wczoraj ze baiser bedzie next....SUPER! ale jak sobie pomysle ze teraz rodzi to mnie dreszcze przechodza, oby miala lekki porod_ 🙂
Edithd ty sie ciesz ze masz taka mame a nie tesciowa bo wtedy to by bylo ciezko!
ja mysle ze musze sie wkoncu spakowac do tego szpitala bo coraz bardziej mnie stres ogarnia-co prawda musze do next czwartku wytrzymac..ale jak wiecej jestem na nogach to zaczynaja mnie lapac jakies dziwne bole klute i czuje jak mi sie wszystko napina...
co zapakowalyscie na wyjscie ze szpitala? w jeansy napewno nie wejde, a w dresach glupio-kurde nie wiem ?
Ja spakowałam sobie getry takie ciepłe,są wygodne i bezuciskowe.I tunikę taką dłuższą za pupę,żeby nie przewiało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Kasia40322 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
No nie powinno mnie to zdziwic ale lekko dziwi-dzwoni tesciowa do meza no jak tam juz urodzila?(oczywiscie bez osobowo) a moj ze nie ale ze z niedzieli na poniedzialek mala nas nastraszyla i ze pojechalismy na IP zostawili na obserwacje bo mala sie slabo ruszala ze mialam caly czas KTG podlaczone ze lekkie skurcze sie juz pisza a ta acha to ok i nic nawet nie zapytala sie czy wszystko ok wyszlo czy my nadal w szpitalu czy wyszlysmy-WSTRETNA JEDZA-ZNIECZULICA
Ale to chyba każda teściowa taka jest albo większość...moja też jak dzwoni to pyta najpierw o wagę i wzrost dziecka a czy zdrowe to nawet nie wspomni.

Moja na szcescie do mnie wcale nie dzwoni od wesela (2 lata 2 miesiace) nawet z nia nie gadalam jak dzwoni to pie....... o swoich kotkach jakie to chore jakie to cos tam a o nasze zdrowie sie wcale nie pyta-wiec ja tak jak Gosiaczek-ciesze sie ze kiedys jej juz nie bedzie-wiem wiem nie powinno sie tak mowic ale dla mnie ona moze nie istniec tak jak ja dla niej
Moja to straszna jędza,bardzo lubi między mną a P robić zamęt,wcześniej jej to się udawało i zawsze kiedy byliśmy w swoich rodzinnych stronach,to ja mieszkałam u swoich rodziców a P u swoich.Bo pod jednym dachem nie mogliśmy spokojnie usiedzieć 😠 teraz na szczęście jak już tam dłuższy czas nie byliśmy to w końcu jest spokój między nami.Materialistka jedna tylko dopytuje czy już złożyliśmy dokumenty na becikowe...jeb...ta w łeb dziecka jeszcze nie ma na świecie a ona już kase nam liczy ile dostaniemy,a ja mam to w d... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już posprzątane...obiadek się gotuje.I co tam rozpakowała się któraś czy nie? 🙂 moja niunia chyba pomału zsuwa się ku dołowi bo mam takie dziwne uczucie,ciągłe parcie na pęcherz,mogłabym non stop siedzieć na tronie 😆 tylko to już się robi męczące bo ciężko mi się schylać żeby cokolwiek zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie Mama odwiedziła. Posiedziała, pogadałyśmy i tyle. Miłe z jej strony,że do mnie przyjechała.
Teraz odpoczywam. Zaraz się wezmę za obiad, bo głodna się robię.
Nie zazdroszczę Wam teściowych. Ja na swoją nie mogę narzekać. Czasami lepiej mi sie z nią gada niż z własną Mamą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja po wizycie u gina wiem tylko tyle ze dostalam kartke do zapisywania ruchow!zapytal sie jak sie czuje!
wiec zadnych nowosci nie mam
polozna stwierdzila ze mi brzuch opadl juz wiec teraz czekac na wybuch hehe 🙂
nastepna wizyta za tydzien jak wczesniej nie urodze 🙂
a i wyniki wymazu mam ujemne czyli ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobietki 🙂
my już wyszliśmy do domku dzisiaj żółtaczka opanowana 🙂 mały cały czas śpi budzi się tylko do jedzenia i wtedy trochę jest płaczu bo się bardzo przy cycusiu denerwuje ale myślę że to się unormuje dzisiaj dopiero 6 jego dzień na tym świecie....powiem wam że nie myślałam że można tak mocno kochać taką istotkę
Maciuś urodziła się w 36 tygodniu z wagą 3.400g i 55cm dostała 10 punktów 🙂
poród jak dla mnie był ciężki bo się wymęczyłam od środy wieczorem bo rozwarcie nie chciałi iść dalej tylko stało na 4 cm nawet oxytocyna nie pomogła dopiero rano w piątek o 9.30 się ruszyło i byłam na porodówce a już o 12.11 Maciuś był z nami 🙂 życzę wam też udanych porodów i dużo zdrrówka dla was kochane i waszych maleństw ...ciekawa jestem która natępna będzie po mnie 🙂 pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alice-pisala ze ma skurcze i ze juz ich nie ma.Ja po wizycie wszystko ok Lenka przez tydzien przytyla 100 g wiec ma juz 2700g kolejna wizyta 7 listopada-mam wyniki jeszcze zrobic na crp i morfologie zeby bylo do porodu najswiezsze.Mala poprostu zrobila mi psikusa i wystraszyla dostalam karte ruchow plodu mam liczyc i notowac dla wlasnego swietego spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
GRATULACJE dla Baiser 🙂
jak cudownie kolejne dzieciatko forumowe 🙂
no to juz mamusie listopadowe zaczely sie na ostro rozpakowywac 🙂


Gwiazdeczka-dopiero teraz widze zdjecie twojego synka jaki on sliczny 🙂


Wyslalam ci zaproszenie musisz zaakceptowac bo dodalam zdjecie Maciusia i ty nie widzialas Baiser wysle mi Sofii to tez dodam to musisz widziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to super, mamy drugiego dzieciaczka 🙂 gratulacja dla Baiser! Chyba dosc szybko poszlo od momentu odejscia wod.
Gwiazdeczka jak Wam dobrze, ze jestescie juz razem w domu, Macius to duzy chlopiec jak na urodzonego w 36 tyg.
Oby nam teraz wszystkie dzieciaczki zdrowo rosly, te w brzucholach tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
GRATULACJE dla Baiser 🙂
jak cudownie kolejne dzieciatko forumowe 🙂
no to juz mamusie listopadowe zaczely sie na ostro rozpakowywac 🙂


Gwiazdeczka-dopiero teraz widze zdjecie twojego synka jaki on sliczny 🙂


Wyslalam ci zaproszenie musisz zaakceptowac bo dodalam zdjecie Maciusia i ty nie widzialas Baiser wysle mi Sofii to tez dodam to musisz widziec 😉

juz zaakceptowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
No to super, mamy drugiego dzieciaczka 🙂 gratulacja dla Baiser! Chyba dosc szybko poszlo od momentu odejscia wod.
Gwiazdeczka jak Wam dobrze, ze jestescie juz razem w domu, Macius to duzy chlopiec jak na urodzonego w 36 tyg.
Oby nam teraz wszystkie dzieciaczki zdrowo rosly, te w brzucholach tez 🙂

o 4:36 do mnie napisala smsa ze wody odeszly i jedzie rodzic to o 11:30 to taki czas tylko pozazdroscic ale miala juz 4 cm przeciez wczoraj po KTG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂))) piękniście!!!!!!!!!!!!!!! mamuski super, ja chce tez szybko..... moze byc w sumie w terminie, byle szybko 🙂)) (pobożne zyczenie)

anulka, wystraszyłas mnie trochę jak zobaczyłam Twoj nr...mysłałam ze cie gin zostawił w szpitalu. ja akurat byłam w sklepie uzupełnic spożywkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny-mamy do siebie chyba w wiekszosci kontakt w razie w a kto nie ma niech sie upomina-zawsze to dobrze wiedziec co sie z kim dzieje i mamy na biazaco informacje 😉
Ja może od samego początku nie jestem z Wami ale staram się nadrobić stracony czas i być na bieżąco 🙂 jestem ciekawa która teraz się rozpakuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...