Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
O jak Lenka silna dziewczynka 🙂
Gosiaczek szybkiego powrotu do zdrowka dla Oli.
Mi dzis dzien zlecial jak bym pstryknela palcem, rano pojechalismy na zakupy jedzeniowe i zachaczylysmy z mama o ciuchland - moj ulubiony. Mama kupila sobie fajna kurtke, a ja skorkowe zlote baleriny za 1,79zl 🤪 jestem z nich bardzo zadowolona. W miedzyczasie moj k poszedl na spacer z malym i do tescia w odwiedziny, potem tez zawitalysmy tam na chwile, wrocilismy i trzeba bylo posprzatac i wreszcie rozebrac choinke 😉 O Tytus juz wstal, zaraz bedzie kapanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aaa śliczna Lenka 🙂 a Tatuś iskierki w oczkach, widac że zakochany po uszy !!!
Thalia super okazja 😁 ! Ważne, ze Tobie się podobają 🙂
Kurcze Gosia moze Olci już troszkę opuści na dziś, żeby biedactwo się nie męczyło 😞 jak mi się serce kraja jak widze jak dzidzie są chore 😞 dużo zdrówka dla Was !

ahah Edytka ja już sama nie wiem jak mam jej wytłumaczyć 😁 Ona to w dobrej wierze robi, ale czasami naprawdę to mnie strasznie meczy. Teraz jest oczywiście afera o budowę, że powinnismy zostać u nich, a nie pchać się w budowę domu, bo u nich jest tyle wolnych pokoi. Rodzice nie rozumieją, że jednak "na swoim" to jest o niebo lepiej, bo każdy sobie robi co chce 🙂. Czasami też staram sie nie odpowiadać, no ale jak wypali z jakimś nieziemskim pomysłem, to juz nie wytrzymuje.
Edytka btw. czasami przychodza taki dni, że chciałoby sie wszystkim Pierd**** i wystrzelić się w kosmos 🙂 głowa do góry !!! Jeszcze jakiś miesiąc i pogoda będzie lepsza to i nastrój się poprawi. Ja tez już mam doła, że po prostu jestem zamknięta w tym domu przez tą pogodę, nigdzie się ruszyć nie możemy. Czekamy na wiosne z utęsknieniem 😁

aaa mój L dostał podwyżkę, 120 zł brutto haha 🙂 mam nadzieję, ze przy awansie to będą lepszą kaskę rozdawali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia współczuję nocy. Mam nadzieję,że Oli się poprawi. Jeśli nie to czym prędzej do lekarza. Nie ma żartów.
Ja brałam tab. hormonalne Azalię. Ale skończyłam opakowanie i idę do gina po inne. Pojawił się u mnie trądzik 🥴 🥴 🥴 z ich powodu. No i waga zaczęła iść w górę. Więc muszę spróbować innych.W sob mam wizytę więc zobaczymy co mi zaproponuje.
Edith czasami są takie dni. Też dziś mnie wszystko wkurzało i denerwowało. Może jutro będzie lepiej.
Basier z Mamami tak bywa. Też uważam,że o wiele lepiej jest na swoim niż z teściami,albo własnymi rodzicami. fakt czasami może i pomogą,ale więcej się wtrącać będą. Zaszaleli w tym banku z tą podwyżką!!! 😁 Przy awansie będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka cudna 🙂 I jaka wpatrzona w tatusia 🙂
Dziewczyny ja ze swoja mamą mam to samo - czasem jak za długo jestesmy razem to stajemy sie obie nie do zniesienia. Ja nie mieszkam z rodzicami jakies 10 lat i sie odzwyczaiłam - teraz przyjezdzam do domu kilka razy w roku ale tez wszystko jest fajne na krótko jak dłuzej to mam dość 🙂 Ale fakt faktem przy małej mi pomaga teraz - zajmuje sie super i mam zaufanie ze nic sie nie stanie Olce jak jest pod opieką mojej mamy. inaczej jest z tesciową z która teraz mieszkam. Wogole inna bajka. Ale jakbym miała wybierac wolałabym 100 razy bardziej mieszkac z mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiek, jak Olka??? jesteście juz w domku czy jutro wracacie?

my jutro idziemy do tesciów na obiad...trochę będzie dziwnie bo będzie brat G z narzeczoną - o ich zaręczynch doweidzieliśmy się z Facebooka. nic nam nie powiedzieli, ani rodzicom G... dziwna kolej informowania otoczenia. tym bardziej ze rodzina narzeczonej wiedziała..G czuje sie tym trochę dotknięty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
gosiek, jak Olka??? jesteście juz w domku czy jutro wracacie?

my jutro idziemy do tesciów na obiad...trochę będzie dziwnie bo będzie brat G z narzeczoną - o ich zaręczynch doweidzieliśmy się z Facebooka. nic nam nie powiedzieli, ani rodzicom G... dziwna kolej informowania otoczenia. tym bardziej ze rodzina narzeczonej wiedziała..G czuje sie tym trochę dotknięty...


Nie dziwię się ! Ja mam dobre relacje z bratem i pamiętam, jak się zaręczał to oczywiscie podpytał mnie o radę 😁
Powodzenia na obiedzie !
Ja idę oglądać film z moim L, w końcu po miesiącu pierwszy normalny wieczór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dzis z Ada samotna leniwa niedziela- wlasnie wstalysmy, zeby zrobic jakiegos obiada...
a wieczorkiem jak m wroci idziemy do mojej poloznej na drina...
wczoraj Ada po raz pierwszy mi cala noc przespala 🤪 dzis juz z jedna pobudka ale i tak jest juz duzo latwiej 🙂
kaptury ze spiochow tesciowa poodpruwala i teraz mozna ich uzywac w domku 🙂
jeszcze 4 tygodnie i jade do polski i jak to szybko zlecialo 🙂 posiedze sobie u mamy miesiac... ja tez nie mieszkam juz w domu 10 lat ale z mama dogaduje sie bardzo dobrze odkad jestem z moim mezem, wczesniej bywalo roznie a raczej gorzej niz dobrze. Mama nie wtraca sie i jesli juz to daje jakies rady ale zazwyczaj ma racje wiec sie nie oburzam..tesciowa tez wyluzowala wiec gdyby nie te kredyty ktore mamy to bylabym zupelnie szczesliwa 🙂
milej niedzieli mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KArusia gratulacje dla Ady z okazji pierwszej przespanej nocki. Wiem jaka to radość bo sama sie cieszyłam jak głupia jak Ola przespała pierwszy raz calutka noc.
Edyta fakt dziwna i niezreczna sytuacja. Ja nie chciałabym sie dowiadywac o takich sprawach z facebooka. W sumie mój brat tez sie wczesniej przed zareczynami radził mnie i mamy co do pierscionka i pokazał nam wczesniej 🙂

Ola juz troche lepiej - w nocy tylko raz sie obudziła o 4 - odciagnełam jej smarki pojadła chwilke i spała dalej do 6.30. Wiec pomału chyba wychodzi z przeziebienia. Temperatura też ok. Tyle ze nie kapie jej teraz od czwartku i nie wychodze z nia zeby nie pogorszyć. Myje ją "na sucho" tylko w newralgicznych miejscach zeby sie nie odparzyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Lenka spi a ja chodze i szukam sobie zajecia 😉

Tak was czytam i sie zastanawiam kurcze jak wy dziewczyny wytrzymujecie jak maluchy cala noc przesypiaja cycki wam nie rozsadza?bo ja o 2 w nocy to budze sie zalana mlekiem wkladki mi nie wyrabiaja i Lenka wsunie jednego a drugiego musze sciagnac bo mnie az boli a gdzie tu cala noc przespac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka rozsadzaja. Moja Olcia tez wsuwa wieczorem tylko z jednego. wieczorem jak sciagnie z jednego do do rana jest ok. Drugi owszem czasem sie tyle nazbiera ze boli ale jak tylko Olka sie obudzi to moment i sciaga ale wtedy to az pryska takie cisnienie i zanim jej podam do dzioba to cieknie. Chyba ze juz wczesniej czuje zanim sie połoze ze jest pełny to sciagam. i spie spokojnie 🙂 Wkładki mam z jonhsona i daja rade 🙂 Wczensiej miałam jakies z canpola to była tragedia. Tez moment i były przemoczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Anulka rozsadzaja. Moja Olcia tez wsuwa wieczorem tylko z jednego. wieczorem jak sciagnie z jednego do do rana jest ok. Drugi owszem czasem sie tyle nazbiera ze boli ale jak tylko Olka sie obudzi to moment i sciaga ale wtedy to az pryska takie cisnienie i zanim jej podam do dzioba to cieknie. Chyba ze juz wczesniej czuje zanim sie połoze ze jest pełny to sciagam. i spie spokojnie 🙂 Wkładki mam z jonhsona i daja rade 🙂 Wczensiej miałam jakies z canpola to była tragedia. Tez moment i były przemoczone.

Ja pewnie do rana to bym sie zaplakala z bolu cycusiowego ale zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci bo narazie Lenka sie budzi na cycusia wiec nie jest zle i mimo tego jestem wyspana i nie moge narzekac bo zloty dzieciaczek z niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula to tez pewnie zalezy - ja zauwazyłam ostatnio ze moja niunia mniej podjada - wiec i cycusie sie dostosowaly i produkuja mniej. Jak Olka jadła non stop bo miała taki okres ze najlepiej cały dzien przy cycu chyba jak sa te skoki rozwojowe to i mleka było wiecej. Teraz jak przesypia noce i nie ma ssania to tyle mleczka sie nie produkuje. Później w ciagu dnia znów sie nazbiera troche i spija na bierząco. Tak mi sie wydaje ze laktacja sama sie normuje do potrzeb dziecka. Skoro Lenka budzi sie na nocne karmienia i to cycusie produkuja tyle zeby jej nie zabrakło 🙂
Ale specjalista nie jestem wiec nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko mnie zadziwia po kapieli owalila 120ml butli dwa cycusie i jeszcze nie spi-maz z nia chodzi spiewa nuci i nic oczy jak 5 zl a nie spi od 15 wiec pewnie jak padnie to w mgnieniu oka wyssala mnie do zera-flaki z cycusiow mam 🙂))) i gdzie ona to miesci hihi serio chyba ma spust po tatusiu bo moj Marcin b.duzo je a ma taka przemiane materi ze waga stoi caly czas w miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe to faktycznie ma apatyt 🙂 Ale to dobrze jesli ma dobra przemiane tak jak powiedziałaś kiedyś - dziewczynie to tylko na dobre wyjdzie 🙂 bedzie szczupłą laską 🙂

Moja Olka tez mnie dzis zadziwia... śpi od 16 chyba jakos. I wcale nie mysli zeby sie budzić. A ja nie mam serca jej wybudzac po tych nieprzespanych 2 nockach co sie dziewczyna meczyła katarem, widocznie odsypia... Choc wiem ze pewnie do późna bedzie fikała 🙂 Ja tez sie przy okazji zdrzemnełam 🙂 I tak dzielnie znosiła ta infekcje tylko ten nosek jej przeszkadzał zapchany... w sumie miała dobry humorek - smiała sie itd. pieknie sie dzis bawiła na lezaku - sama 🙂 gadała i smiała sie do zabawek ja robiłam piernika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
u nas dzis ok głónie u tesciów
wesele szwagra 31maj/1 czerwca next year.

mackowi widac 2 dolne ząbki pod dziąsełkami...jest strasznie drażłiwy, trze dziąsełka jak szalony, wiec mu dzis zajrzałam, lewy dolny jest b. wyraźny...

Juz?Ojejciu tak szybko?No to ciekawe kiedy mojej wyjda zabki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Usnela rowno o 20:00 no i jestem ciekawa kiedy ja glodek obudzi po takiej porcyjce jedzonka 😉 Smiealam sie z mezem ze jak dorosnie i jakis koles zaprosi ja na randke do restauracji to Lenka nie bedzie sie czaic w tancu tylko zawali sobie duza golonke i wsunie 😉 bo apetyt to ma az mnie zadziwia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
u nas dzis ok głónie u tesciów
wesele szwagra 31maj/1 czerwca next year.

mackowi widac 2 dolne ząbki pod dziąsełkami...jest strasznie drażłiwy, trze dziąsełka jak szalony, wiec mu dzis zajrzałam, lewy dolny jest b. wyraźny...


Wow 🙂 bedą pierwsze forumowe ząbki 🙂
U mnie Olka tez ostatnio mocno trze pięsciami w buzi.... i sie denerwuje przy tym, hmm ale wydaje mi sie ze jeszcze za mała na zabkowanie

Olek tez juz śpi od 21.30. A ja myslałam ze bedzie problem z usnieciem dziś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A przy okazji buziaków naszych maluchów mam pytanie do Was, czy Wasze dzieciaczki tez zaciskaja dziąsła jak ssą pierś? ostatnio olka mnie strasznie "podgryza" i cwaniara smieje sie przy tym... Czasem tak mocno zacisnie szczęke ze az mnie boli sutek. Ja to juz sie martwie co to bedzie jak wyjda jej zeby i bedzie gryźć do krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesteśmy 🙂

Kurcze Edytka u Was już ząbkowanie się zaczyna ?? To ja muszę pooglądać moją laleczkę, bo też ostatnio pcha wszystko do buźki, nawet gryzaczki nie mówiąc już o swoich rękach które są "połykane" w całości 🙂

Goasia ciesz się, że z Olcią dziś lepiej 🙂 A moja córcia też czasami mnie podgryza jak je 😁

Anulka co do cyckowych bomb, to ja cierpiałam przez kilka pierwszych nocy jak Sofcia przesypiała całe, ale później laktacja się unormowała 🙂

U Nas dziś super dzień, poleniuchowaliśmy w 3-kę do 12, później wyskoczyliśmy na zakupy a Sofi je przespała, zrobiliśmy jej zdjęcie do dowodu, bo na święta lecimy do Włoch , a następnie wpadli do Nas znajomi (włosko-polska para) i musiałam się po włosku produkować 😁
Teraz troszkę tv i zawijamy do łóżka, bo jutro jedziemy z mężem na rehabilitacje i wyrobic dowód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!
No to mamy pierwsze ząbki 🙂 🙂 wcześnie. Mam nadzieję,że nie będzie podczas karmienia podgryzał Mamy.
Gratuluję Krusia pierwszej przespanej nocy. Mnie to raczej ominie. Karmię Małego tylko moim mlekiem. Ale za każdym razem je z obu piersi - nie mam za wiele mleka,ale mu to starcza i go narazie mm nie dokarmiam. W nocy Wiktorek budzi sie co 3,4 godziny. Więc na mojego Skarba nie narzekam.
Gosia mnie Młody czasami "podgryzie",brodawka przy kolejnym karmieniu poboli,ale rzadko mu się to zdarza.
My mieliśmy spokojny weekendzik. Wczoraj zaliczyliśmy spacerek. Młody spał na nim jak zabity, a większość dzionka był marudny. Pewnie skok rozwojowy się zaczał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy i my a raczej ja bo Lenka wstala o 7:30 zjadlysmy sniadanko z tatusiem tatus do pracy a Lenka pogadala ze swoim lewkiem walnela cycusia i juz spi znow pewnie z 2-3 godziny mam na ogarniecie domowych obowiazkow.Co do podgryzania moja od moze 3-4 tygodni juz tak zaciskala dziaslami sutki i tez sie przy tym cieszy ja oczywiscie nie szczegolnie ale czytalam ze w takiej sytuacji trzeba odciagnac bobasa od cycusia i go upomniec (moze i nie rozumie ale podobno skutkuje i rezultaty sa widoczne jak zaczynaja zabki wychodzic bo az tak sie nie zneca wtedy dzidzius nad sutkami)wiec ja odciagam w takiej sytuacji Lenke i jej mowie ze mnie boli zeby tak mamusi nie robila i zobaczymy czy podziala wiadomo od jednego raza nie zakuma o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...