Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No ale to nie może tak być, że będę więźniem własnego dziecka, bo tatuś nie umie się nim zająć. Wiadomo, że najłatwiej jak nie płacze. Pewnie nie mógł do komputera usiąść... 😠
Igorek ma z kolei na głowie taką pokaźną żyłę. A jak się zmęczy czy płacze, to aż wypukła się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja oznajmilam mojemu, ze w nastepnym tyg wychodze z dziewczynami na miasto 🙂 tzn po kapieli, kaszce i cycu klade mala spaci jade na miasto a on niech sobie radzi w razie jakby sie przebudzila i ryczala 😜 na to akurat nie moge narzekac, bo M chetnie zostaje z mala, a ona jest w niego zapatrzona jak w obrazek 🙂 nawet jak maluta ryczy to sobie jakos radzi 🙂
Danusia ta suszona sliwka to z gerbera, ale od 5 miesiaca 🙂
Jablonka poka poka ta swoja nowa fryzure 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
I gdzie ta wczorajsza piękna pogoda ??!! Dzisiaj tylko 4st. i troszkę chmurek... Oby tylko deszczu nie było 😉
Wczoraj przyszła do mnie kumpela na plotki przed 17 i tak nam zeszło do 1 w nocy 🤪 🤪 🤪 Koleżanka mi się /nie powiem, że lekko/ wstawiła bo przyniosła winko a racji mojej diety i tego, że mojego nie było i ja się wczoraj Zuzą zajmowałam to pić nie mogłam. Później otworzyłam drugie winko i troszkę załatwiłam nim kumpelę 😜 😉 Ale fajnie nam się rozmawiało 😁
Zuzia dziś wstała o 5 więc ta noc była dla mnie baaardzo krótka 🥴 Ale na razie zmęczenia nie czuję 😉

Nacudja koszule są świetne, proszę o zdjęcie jak się będzie Igorek prezentował jak już dojdą do Ciebie 😁 Zuzka też z deserków najbardziej lubi banana i śliwkę suszoną, wcina je jak szalona 😁
Ajablonka gdzie foteczka z nową fryzurką?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dziś była tylko pobudka o 4, potem już zaczełyśmy dzień na dobre o 5.50. Więc mamy postęp 🙂

A na sobotę umówiłam się z księdzem w jednej parafii za Gdynią. Będziemy rozmawiać o tym jak szybko i bez zbędnych formalności zorganizować chrzest i kościelny ślub. Mam nadzieję, że uda się coś załatwić.

Aniu, haha, ale Zuzia gada 😁 A jak fajnie memla językiem 😉 Ty się dobrze przyjrzyj, czy jej zęby nie idą 😁 Bo moja tak żuła język, jak jej pierwszy ząbek się pojawił 🙂
Nacudja, mój M ma przerażenie w oczach, kiedy mówię mu, że z kimś się umówiłam i wychodzę. On po 30 minutach ma dość. Nawet jak do sklepu chcę tylko podjechać to słyszę "tylko szybko wracaj" 😁 Ostatnio mnie wkurzył, bo szykowałam Małej kąpiel i kaszkę, więc trochę mi to czasu zajęło. On miał trochę z Małą się pobawić. Po 20 minutach słyszę "Ty się pośpiesz, bo ja już nie daję rady". No tak się wkurzyłam że go opieprzyłam. Nie dość, że sama wszystko szykuję i spieszę się jak mogę, bo Nati zaczynała być marudna, zajmuję się kapielą, karmieniem, usypianiem, to on mnie pogania, bo bidulek się zmęczył noszeniem dziecka 😠 Powiedziałam mu, że z chęcią się zamienię, to się zamknął 😠 Tak to jest z tymi facetami. Z drugiej strony trochę ich rozumiem, bo jak miałam się zaopiekować córką mojej siostry (a Nati była dopiero w drodze), to też byłam przerażona 😉 No ale wszystko można dopracować. Musi być tylko odrobina dobrej woli i chęci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chciałoby się zaśpiewać za Kazikiem "ten dzień przywitał nas ulewą(...)". Tylko, że zamiast deszczu znów mamy śnieg 😞 Cudowny pierwszy dzień wiosny... 😮 I spaceru znowu niet.

Deira ja to z nikim się nie umawiam poza domem 😞 Albo do mnie ktoś przychodzi albo wychodzimy gdzieś razem i wtedy dzieckiem zajmują się moi rodzice. Ale patrząc na częstotliwość tych wyjść, to jedno przypada na 2 miesiące. Większość znajomych myśli, że mamy dżumę, a nie dziecko. No ale na zakupy to chyba do cholery trzeba kiedyś pojechać. Ja wiem, że on mógłby to zrobić. Ale ja pomału zajoba dostaję, bo wszystko robię z Igorkiem, a jedyne wyjście z domu to spacer też zresztą z Małym. Nawet siusiu robimy razem, bo nie może mnie z oczu stracić.
Po powrocie z pracy to się nim zajmie jak ja jestem pod ręką, bo w razie co zawsze go wyręczę. Ale ja wtedy nadrabiam domowe zaległości i taki mam relaks 😞 Zero czasu dla siebie.

Ania ale się Zuzia rozgadała 🙂 Igorkowi najlepiej takie gadki wychodzą w nocy albo zaraz po przebudzeniu 🙂 Widzę, że też musisz często poprawiać skarpety 😉 Ja to się śmieje, że powinni robić takie na szelkach, żeby się dłużej na stopach utrzymały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira tak, tak Zuzi chyba w końcu idą ząbki... Jakieś 2tyg temu miała strasznie czerwone dziąsła a teraz już są znowu różowiutkie ale bardzo rozpulchnione więc wydaje mi się, że to jest to. Ale czy na pewno to się przekonamy za jakiś czas 😉

Nacudja Zuzka jak się rozgada to potrafi tak przez pół godziny patrzeć na mnie lub mojego i beblać ale w nocy jeszcze się nie zdarzyło. Śmiejemy się, że włączyła opcję bebluś 😁
A co do skarpet to mam z tym katastrofę 🤢 Co kilka minut muszę poprawiać i dlatego przeważnie ubieram Jej rajstopki bo jest spokój 😁 Ale wszystkie są tak zmechacone na piętkach przez to kopanie, że prawie po każdym praniu muszę traktować je "kulkojadem" 😉
Aż się boję jak to będzie jak zacznie chodzić bo mam wrażenie, że będzie z niej niezła torpeda i będzie biegała a nie chodziła tak jak ja jak byłam mała. Mama mi mówi, że ja tak samo kopałam i nie chodziłam tylko zaczęłam biegać i miała ze mną przerąbane bo jak mnie puściła to leciałam i się zatrzymywałam na ścianie, meblach itp... 🤪 no albo na kolanach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja, ja też nazbyt często z domu sama nie wychodzę. Dwa, trzy razy w miesiącu i to z raz to odwiedzam koleżanki w pracy. A tak żeby gdzieś się wieczorem urwać na babskie spotkanie przy winku - rzadko. Niestety, wypad do sklepu samej po ziemniaki stał się dla mnie pewnego rodzaju rozrywką 😁

Aniu, priv! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira doskonale rozumiem. Dla mnie zakupy też są teraz atrakcją, więc muszę walczyć o "równe" traktowanie, bo dojdzie do tego, że na zakupy nawet nie pojadę. A od urodzenia dziecka to sama wyszłam może z 5 razy 😞
Zapiekane ziemniaczki były pyszne 😁 Oby tylko małemu na złe nie poszły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez rzadko wychodze sama bez filipka albo maz caly czas w pracy a jak w domu to chce odpoczac , zajmuje sie filipkiem ale jak placze to mi go oddaje , i moze 3razy przebral pieluche, ale nie moge narzekac , bo przyniesie mi go czasem do lozka jak sie oudzi na jedzenie szkrab, bawi sie z nim jak tylko moze , razem go kapiemy raz w tyg w nd bo tylko wtedy wieczorem jest w domu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wychodze sama co sobote- umawiam sie z kims na miescie albo ide na ciuchy 🙂
Ja juz od dawna jem czasem frytki, jem wszystko oprocz kiszonej kapusty i cebuli bo po tym Olga straszliwie pierdzi 😮 ja daje te chrupki kukurydziane pałki takie proste dlugie, grube- wsuwa jak szalona- pare minut i nie ma.
My po szczepieniu- Olga jak tylko zobaczyla P.Doktor wpadla w histerie, ale na szczescie byla inna pielegniarka niz ostatnio i sie uspokoila i na samym szczepieniu juz nie plakala.
Gluten mozna wprowadzac jak juz zacznie jesc zupke jarzynowa z roznych warzyw, mowila zeby dawac do zupki,pytalam o to pranie rzeczy w zwyklym proszku razem- mowila ze jesli Oldze nic nie ma to nie ma potrzeby prac osobno, bo pzeciez nawet dziecinny proszek moze spowodowac alergie i ze nie ma regoly, ale jak sie boje to moge dac dodatkowe plukanie albo pranie wstepne.
AAA i mamy trzeciego ząkbka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 czubeczek sie juz przebil wiec pewnie czeka nas jeszcze kilka ciezkich dni 🤨

W niedzele jedziemy na probe na basen na szkolke dla bobasow do Brzeszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
Ania- Twoja tesciowa ma dzis urodziny???? moja tez 😁
super- gratulacje dla przyszlej cioci i Zuzia bedzie miala kuzynke/ kuzyna 🙂


no widzisz Danusia my z tego samego dnia i nasze teściowe :P
Cieszę się bardzo, że szwagierka jest w ciąży bo mieszkają na tym samym osiedlu kilka domów od nas więc będziemy razem na spacerki śmigały, ale jakoś sobie Jej w roli mamy póki co nie wyobrażam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...