Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂
U nas kolejna beznadziejna noc. Znów się budził co chwilę i płakał. Co ciekawe w dzień raczej jest normalnie.
Mam pytanie jak ten gluten się przyjął to teraz mogę mu już normalnie dawać kaszkę mannę, jakieś biszkopty czy kaszki inne niż te ryżowe? I czy nadal powinnam ten gluten podawać codziennie?

Danusia buziaki dla Olgi od cioci i Igorka 😘 😘 😘
Karolka ja jestem zadowolona ze swojego czołgu (emaljunga cerox 2.0) i z czystym sumieniem mogę polecić, ale nowy to wydatek około 2 tys. Wiesz ja to się bym chyba faktycznie skłaniała do robienia dziur w kocu 😉 Zawsze to mniej kaski. A może faktycznie nie ma co tak szaleć i jak Ula zacznie siedzieć bardziej stabilnie, to tapicerka nie będzie już taka zła. Ja myślałam, że nasz też jest śliski, ale to mi się wydawało po gondoli, która była wyłożona takim pościelowym materiałem.
Deira jak pierwszy dzień w pracy? Jak Nata? Jak dałyście radę bez siebie dziewczyny? 🙂
Ajablonka gdzie jesteś i co u Was słychać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olga dziekuje za buziaki i równiez całuje wszystkie Ciocie i Bobasy.
U nas i noc i dzien masakra 😞 nie wiem czy ta wysypka ja boli czy co ale jest okropna, tak jak Igorek ciagle budzila sie z placzem, konsultowalam sie i jesli to nie przejdzie do jutra to ide do lekarza bo jesli to trzydniowka to zniknie ale moze byc np rozyczka, ospa 🥴 albo jakies uczulenie, tylko nie wiem na co bo nic nowego nie jadla, a czy mozliwe jest uczulenie na mm na ktorym jest kleik? wczesniej niegdy nie miala wysypki, mogla sie uczulic po paru miesiacach stosowania tego samego mm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha kupilismy Uli nową fure - x-landera xa 😁 oczywiscie uzywanego ale w super stanie i dalismy tylko 400 zl 😁 do konca tygodnia powoze ja do zloba jeszcze w jej gondoli, a od soboty przeyzyczajamy ja do nowego pojazdu 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img543/1944/p5062352.jpg[/IMG]


A dzis w złobku bylo ok, ale na koniec byla cos nie w humorze (z relacji pani tak wynika)...jak tylko mnie zobaczyla to od razu szczerbaty usmiech a podczas podrozy do domu ciagle sie na glos chichrala i mnie zaczepiala swoimi tekstami typu "eeee, geee, enene, nanana" itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny 🙂
Oznajmiam że żyję i mamy się bardzo dobrze 🙂 nie myślałam że pójście do pracy tak bardzo mi wszystko pozmienia... Brakuje mi czasu na wszystko... 😮Wracam po 15 zjem obiad, pójdę z Asią na spacer, troche ogarnę dom i dzień mija... Wieczorem jestem taka padnięta że nawet nie mam siły na komputer ( 7 godzin w pracy spędzam przed monitorem więc mam dość). Asia zdrowa, uśmiechnięta, turla się i już dokazuje 😁 wszędzie wlezie i zwala co ma w zasięgu ręki 🙂 U nas ostatnie dni pogoda jest prześliczna, ciągle słoneczko i cieplutko 🙂 weekend minął grilowo całe dnie na świeżym powietrzu 🙂
Jakoś postaram się Was nadrobić...
Cudne Wasze dzieciątka w avatarkach 🙂 pięknie się prezentują 😘
Danusia buziak dla Olgi 😘
Zerknęłam Karolka że pytałaś o spacerówkę, ja dziś połaziłam po sklepach i nic nie ma... Te co fajne to 2w1 lub 3w1 😮 Jedyna spacerówka jaka mi się spodobała to : http://allegro.pl/spacerowka-quatro-valencia-folia-okrycie-7xgrat-i3201807048.html?utm_source=cokupic.pl&utm_medium=Top-Box&utm_campaign=Karta-Produktu i za taką cenę mogę smiało kupić 🙂
Później jeszcze może poczytam co naklikałyście, a tym czasem całuję mamuśki i wszystkie dzieciątka 😘 😘 😘 😘 😘
Ps. Myślę o Was codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka no to Wam się okazja trafiła 🙂 Oby teraz się Uli bardziej spodobało w spacerówce 🙂 A co z poprzednim? Sprzedajecie czy dajecie mu szansę? 😉
Danusia biedna Olga. Mnie się wydaje, że teoretycznie może być to uczulenie na to mm i czy coś co już jadła. U małych dzieci może alergia wyjść później i objawy pojawiają się dopiero teraz. Przecież ich organizmy się stale rozwijają, więc może i alergia się rozwinąć. Ale ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza i skonsultowała tę wysypkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja poczekamy az sie Ula do nowego przyzwyczai i pozniej sprzedamy ten 2 w 1, nawet nie mamy miejsca, zeby go trzymac 🙂

Jablonka fajnie, ze sie odezwalas, cos malo czasu masz dla nas ostatnio 😞 ja mam o tyle dobrze, ze w pracy ciagle na necie siedze 😜 choc w tym tyg jestem troche robota zawalona i wiekszosc dnia siedze w starostwie zakopana w aktach notarialnych 🤢
Pokaz nam swoja Asie, bo cos awatarek masz chyba nieaktualny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudia- jutro idziemy do lekarza. dzis byla tak nieznosna ze podejrzewam dodatkowo kolejne zeby 😮 chociaz na gore to raczej za wczesnie, chociaz kto ja tam wie, jak juz ma 4 ma dole to moze akurat u niej gora tez szybko pojdzie.
Karolka- rzeczywiscie okazja 🤪 oby Ula była zadowolona z nowej bryki. A co tesciowa na to ze sprzedajecie wozek 😁 bo chyba ona go kupowala hehe a piszac o jej akcjach to moze byc zła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tesciowa akurat dzis dzwonila zapytac sie co i jak, to sie dowiedziala, ze ta spacerowka od nich sie nie sprawdza...ale zla ie byla, w koncu to my wybieralismy, kto mogl wiedziec, ze bedzie taka beznadziejna...wszystko wychodzi zawsze "w praniu"...powiedziala, ze dobrze zrobilismy, najwazniejsza jest wygoda Ulci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania podpisałam petycję, ale nie wierzę w jej skuteczność... Prawo nie działa wstecz i nie sądzę, żeby udało się coś wywalczyć. Jest jak jest i jesteśmy i my i nasze dzieci pokrzywdzeni. To nie przejdzie, bo za duży bałagan się zrobi. Niektóre mamy już wróciły do pracy, inne siedzą na wychowawczym, jeszcze inne korzystają z urlopu wypoczynkowego za ten rok. Nie dadzą rady tego ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja napisał(a):
Ania podpisałam petycję, ale nie wierzę w jej skuteczność... Prawo nie działa wstecz i nie sądzę, żeby udało się coś wywalczyć. Jest jak jest i jesteśmy i my i nasze dzieci pokrzywdzeni. To nie przejdzie, bo za duży bałagan się zrobi. Niektóre mamy już wróciły do pracy, inne siedzą na wychowawczym, jeszcze inne korzystają z urlopu wypoczynkowego za ten rok. Nie dadzą rady tego ogarnąć.


Ja też nie wierzę, żeby się udało ale nic nas nie kosztuje wypełnienie tego a może akurat się jakiś cud wydarzy 😜
Ale też jakoś optymistycznie do tego nie podchodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka- a to super, po co niepotrzebne spiecia w rodzinie 🙂
Nacudia- Igorek w Avatarku cudny
Ja tez podpisalam ale nawet jesli by to przeszlo to nie zmieniam swojej decyzji- wracam w czerwcu, ale powinna byc mozliwosc wyboru czy sie chce czy nie. Ja juz wymiekam od tego siedzenia w domu, to nie dla mnie 🤨 uwielbiam swoja prace i nie chce wybierac miedzy pracą a dzieckiem, chce miec oba na raz, wiem ze na poczatku bedzie ciezko ale dam rade jak dziewczyny co juz wrocily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Nadrabiam zaległe posty 😉 Będę stopniowo czytała i pisała. A tymczasem idę się troszkę ogarnąć, zjeść śniadanko i jak Zuzka się obudzi to skoczymy na spacerek bo 21stopni i słoneczko się pokazało 🙂
Danusia 😘 😘 😘 dla Olgi z okazji wczorajszego półrocza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak ubieracie dzieciaki jak jest wlasnie temperatura 19-21 stopni?? Ja nie mam pojecia, maly po domu lata dzis w body z dlugim rekawem i cienkimi spodniami dresowymi a jest spocony wiec sie pozbylam spodni no ale jak ubrac go na dwor? NIE MAM POJECIA - RATUNKU......nie chce go przegrzac ale znowu zeby mu nei bylo za zimno i sie przeziebil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja bbieram Olge tak jak siebie ale tez zalezy czy ciagle jest slonce czy raz jest a raz nie ma i wieje np zimny wiatr, jak jest cieplo bez wiatru body dl rekaw , legginsy/ cienkie sodnie i skarpety, jak jest kolo 25 to tylko sukienke albo rampers albo w cos co ma krotki rekaw i krotsze nogawki, no i jak wieje to czapke/ kapelusik lub opaske bo jak jest w zacienionym miejscu bez wiatru to bez czapki.

Jednak to wiusowka czyli 3 dniowka tak jak przypuszczalam, odkladamy szczepieni na za tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Aneciia dla Olisia 😘 😘 😘
Ja Igorka ubieram w body na krótki rękaw, jakąś bluzeczkę na długi, spodnie dresowe czy jeansy i skarpety, no i czapa na uszy. A jak chłodniej to jeszcze kurtkę. Wydaje mi się, że u nas jeszcze nie było pogody na sam krótki rękawek czy spodenki.
Danusia super, że to nic groźnego i poważnego. Szybko minie i Oldze wróci humor 🙂

A zębów w buzi nadal brak. Noc była lepsza zdecydowanie. Tylko 3 pobudki!!! Myślałam, że jak już taki duży to tych pobudek będzie jeszcze mniej, ale widocznie to nie nasz czas.
Za tydzień we wtorek idziemy do tego neurologa.

A teraz niespodzianka 😉 Specjalnie dla Was, żeby nie było, że Igorek to taki ponurak - zdjęcie uśmiechniętego dziecięcia mego 😁 Przyjrzyjcie się dobrze, bo nie wiadomo kiedy trafi się kolejne takie ujęcie 😮 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/p5069571.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/984/p5069571.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/p5069569.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8921/p5069569.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc Dziewczyny
Wkoncu udalo mi sie zalogowac,zapomnialam hasla i co wpisywalam to blad..
ANETKO jescze raz buziaki dla Olisia 😘 😘 😘 😘
NACUDJA mamy taka sama koszulke jak Igorek z tym napisem o mamusi 😉)
no i Igorek oczywiscie usmiech ma zabojczy 😉
ANIU zamowilam takie same puzzle jak ty w zywszych kolorach 😁 nie moglam sie powstrzymac,teraz juz mamy 30szt puzzli hehe

U nas masakra..niewiem czy zeby malemu ida czy co ale drze sie calymi dniami i nocami..wszystko mu ie pasuje,od wczoraj lecimy na syropie przeciwbolowym i czopkach,bo jest nie do wytrzymania,niestety nic tam jeszcze nie widac,wiec niewiem czy to jego humory cze faktycznie zeby..
Obiad z golebia smakowal malemu jak chyba zaden inny obiadek...smierdzial bardzo,ale zajadal cale sloiki,i szeroko otwieral buzie,a obiadkow juz dawno tak nie jadl jak tego golebia...
u nas zadnych nowosci,maly sie troche przemieszcza,pelzajac,ale nie duzo..narazie obraca sie wokol wlasnej osi,noce ciezkie bo budzi sie z placzem,a raczej z wrzaskiem,choc po podaniu czegos przeciwbolowego jest nawet spokojny,ale tez nie chce go za bardzo faszerowac tymi lekami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...