Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Hejka 😁
Iwcia ucałuj Julkę z okazji ukończenia 3-go miesiąca 😘 😘 😘

ucaluje 🙂 dziekuje 🙂 wlasnie dzisiaj konczymy jeden etap 0-3 i wchodzimy w kolejny etapik zycia 3-6 🙂
ja nawet nie wiem kiedy to zlecialo, tak szybko te wszystkie dni uplynely ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂 Biedna Julia 😞 takiemu maluszkowi nie da sie wytlumaczyc ze to dla jego dobra, ja tez jak Oldze oczko masuje to placze ale wiem ze musze i to jedyna szansa zeby uchronic jua przed zabiegiem to zaciskam zeby i robie swoje szybko nie patrzac ze krzyczy choc serce sie kraje 😞

ojtak danusiu1985 jest bardzo ciezko jak widac lzy w oczkach takiego maluszka, ale musimy byc silne, damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwcia napisał(a):
chyba cos nakrecilam ;p pierwszy raz pisze na forum i nie umiem odpisywac na konkretne cytaty i chyba mi za bardzo nie wyszlo ;/ przepraszam


Iwcia dojdziesz do wprawy z pisaniem 😁 Jak klikniesz na "cytuj" to później kursorem najedź na sam koniec tekstu, który Ci wyskoczył i przyciśnij Shift=enter i będzie ok 😉

Karolka ile kosztuje ten Atoperal?? Bo Zuzce zrobiły się strasznie suche policzki i krem Nivea nie pomaga. A mam "na każdą pogodę" i "nawilżający hipoalergiczny" oba Nivea i tylko na moment poliki si,e robią głądkie 😞 Więc muszę czegoś innego spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Iwcia dojdziesz do wprawy z pisaniem 😁 Jak klikniesz na "cytuj" to później kursorem najedź na sam koniec tekstu, który Ci wyskoczył i przyciśnij Shift=enter i będzie ok 😉
dziekuje za podpowiedz ;p moze jakos do tego dojde ;p
u mnie Julinek jakos dzisiaj dlugo spi, az sie boje co bedzie po pobudce... 🙃






















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwcia ćwicz i niczym się nie przejmuj w końcu wyjdą cytaty 🙂 Może też troszkę źle Ci napisałam bo Shift=enter a miałam napisać Shift oraz enter. Sorki za pomyłkę 🤢

Danusia Zuza w zeszłym tygodniu miała straszne rumieńce i myślałam, że ma gorączkę i że jakaś choroba Ją zbiera. Ale po 2 dniach policzki zrobiły się suche i lekko skóra zaczęła się łuszczyć. Myślisz, że na to Atoperal pomoże?? Bo nie wiem na co on jest dokładnie ale pisałyście, że pomaga na różne dolegliwości na buźce.
Wg mnie te suche policzki to moja wina, bo jak byłyśmy na spacerze przy -5st. to nie posmarowałam buźki kremem i to może od mrozu Jej się tak zrobiło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki,
co za dzień... Dziś od rana stresowałam się szczepieniem Asi, mam takie szczęście, że jak tylko przeszłam próg przychodni wyłączyli prąd... 😠 po 15 min czekania, przepisali nas na jutro i znów będzie stres... a jak tylko wyjechałam zadzwoniła moja mama która mieszka na tym samym osiedlu co przychodnia i oznajmiła mi że prąd już jest hehe, tyle stresu i nic 😞
Ania ten atoperal patrzyłam na allegro kosztuje ok 12 zł + przesyłka, pewnie w normalnej aptece cena jest podobna 🙂 U mnie Asia ma właśnie też problem z policzkami... a do tego ten brzuszek... 😞 Jaką łyżeczkę zamawiasz do karmienia? też muszę już zacząć rozglądać się za akcesoriami 🙂
Karolka Ula jaki samolocik hehe 🙂 chyba wszystkie maluchy to lubią 🙂 A jakie ma motylki na nóżkach 🤪 Asia ma takie same pszczółki 🙂 Fajnie że kaszka zaczyna smakować, teraz tylko czas na butle i będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mysle ze Zuzi atoperal pomoże- jest naprawde super na sucha skore 🙂 nawet ja wieczorem smaruje nim twarz 🤪 jest sto razy lepszy niz kremy ktore do tej pory mialam dla siebie 🙂 Ja bylam na spacerze tez kolo 2 godzin, ale Olga jeszcze spala wiec wnioslam ja w tym nosidelku z wozka i otworzylam taras i spala jeszcze godzine 🤪 usypianie w wozku w domu lub na tarasie u nas nie skutkuje bo po 5 minutach jest wrzask- musi mocno trzasc na dziurach i kraweznikach i zmieniac sie krajobraz zeby zasnela.
Kupilam w pepco jakas butelke 3+ dydus bo nic innego nie bylo i Olga z niej pije 🤪 🤪 dalam jej o 15 mm naprobe i spi do teraz a ja jestem zrelaksowana jak nigdy od 3 miesiecy 🤪 mam tylko nadzieje ze ten dydus to nie jakis szajs i nie bedzie miala nic ze zgryzem bo butelka razem ze smoczkiem, ustnikiem do niekapka, raczkami i tym koleczkiem zeby sie nie wylalo kosztowalo tylko 15 zl 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też raczej zdecyduję się na ten atoperal 🙂 jutro skoczę do apteki i kupię dla Asi 🙂 skonsultuję się jeszcze z pediatrą jak będę na szczepieniu, czy to nie jest nic poważnego ta jej sucha skóra...
Danusiu co do buteleczki to opinie można znaleźć na pewno w necie, ale szkodzić raczej nie powinna, jak pasuje dla Olgi to jest raczej ok 🙂 Pepco dobry sklep 🙂 ja Asi kupuje tam często zabawki, ostatnio chciałam jej kupić taka: http://allegro.pl/gietka-grzechotka-gryzak-zmienia-ksztal-baby-mix-i2934997716.html a prawie identyczna kupiłam w pepco za 6,99 😁 Asia lubi się nią bawić i gryźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusia a dla Zuzki nie ma znaczenia czy trzęsie czy nie, byle świeże powietrze było. A z tarasu mi śnieg stopniał to w razie czego wózek na taras mogę od dzisiaj wystawić i mam godzinkę lub dwie na zrobienie czegoś w domu 🙂 Ale oczywiście wolę chodzić na spacery 🙂
Danusia a te butelki muszą spełniać normy i gdyby nie były zdrowe dla dzieci i np. szkodziły na zgryz to nie byłyby dopuszczone do sprzedaży, więc się nie martw 🙂

ajablonka kupiłam dziś w sklepie taką łyżeczkę:
http://allegro.pl/lyzeczka-z-czujnikiem-ciepla-1szt-tommee-tippee-4m-i2970637684.html
bo nie wiem kiedy by mi doszła przesyłka z allegro. Ale i tak w przyszłym tygodniu zamówię jeszcze łyżeczkę +6, +9 i tą buteleczkę z LOVI oraz jakąś miseczkę i talerzyk 🙂
Ta łyżeczka co kupiłam nie jest jakaś ładna, bo kolory takie dziwne ale jest super bo jest miękka, silikonowa a większość była z plastiku i ma jeszcze czujnik ciepła. Zmienia kolor jeśli posiłek jest zbyt ciepły 🙂 Z resztą jest z firmy Tommee Tippee a ja mam wszystko z tej firmy i wg mnie produkty są rewelacyjne 🙂 Ta butelka z łyżeczką będzie pierwszą rzeczą z innej firmy (poza smoczkami bo mam z NUKa i LOVI)

Karolka ale się dziś sfrajerowałam..... 🤢 Byłam na poczcie i była dość duża kolejka i stwierdziłam, że Zuza mi się zgrzeje i zdecydowałam, że w drodze powrotnej zajdę 🙂 I zaszłam 🙂 Ale pocałowałam klamkę bo poczta byłą tylko do 16 a ja tam dotarłam o 16.20... Więc przesyłkę wyślę Ci jutro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No super ta łyżeczka 😁 nawet nie wiedziałam że takie są 🙂 ile od Was dziewczynki można się dowiedzieć, ja na tej piersi to nie wiem co i jak z czym sie je hehe 😉 Firma faktycznie dobra, ja mam laktator i butelki (których nie używałam) ale podobają mi się produkty tego producenta 🙂 Ja jutro się dopytam od kiedy Asi wprowadzać jakieś posiłki i też hurtowo z allegro zamówię akcesoria 🙂 jak znajdziesz jeszcze coś ciekawego to daj znać 🙂
Karolka dobrze że już cycuś się "naprawił" 😉 ja po zastoju długo czuję różnicę podczas karmienia... Na szczęście Asia normalnie mi jadła jak miałam zastój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulce chyba smak mleka nie odpowiadal 😲 guzkow juz nie ma, ale za to brodawka calkowicie zmolestowana, czerwona i boli jak cholera, no ale najwazniejsze, ze mleko leci i Ula pije z niej chetnie 😉
Ja tez mam butle TT, ale Ulka nie chce z nich pic. Pojemniczki na pokarm tez mam z tej firmy( nigdy ich w tym celu nie uzylam, bo Ula pije mleko na bieżąco), ale teraz sluza mi do podawania jabluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka ja jak miałam takie bolące brodawki zakładałam kapturki 🙂 szczerze mówiąc dzięki nim w ogóle karmię piersią 😮 jak zaczynałam to Asia nie mogła mi złapać brodawki, a przez kapturki dobrze mi się uformowały i teraz nie mam problemów 🙂 zaszalałaś z jabłuszkami 🙂 ale pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...