Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

moja sloneczkowa 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/kopiapl.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6779/kopiapl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maju dziekuje, juz troche lepiej. W sobote i w niedziele utykalam strasznie, ale dzis juz normalniej chodze, choc rejon kosci lonowej boli mnie jakby ktos mnie tam straszie skopal, a w nocy to prawie placze jak musze sie przewrocic z boku na bok i slysze odglos jakby mi lamaly sie kosci. W czwartek mam wizyte u physio.

A powiedzcie mi doswiadczone mamuski 🙂 czy to mozliwe zebym w 20 tc czula reka kopniaczki Dzieciatka? Bo moje Dziecko sie wlasnie robawilo, break dance uprawia w brzusiu 🙃 i jak przylozylam reke do brzucha to czulam normalnie jakby on sie poruszal, W innych miejscach brzucha jak przykladalam reke to tego nie czulam, wiec wydaje mi sie ze to kopniaczki wyczulam 😁 Jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,ze kopie !! 🙂 wita sie z mama ,w koncu jakis kontakt 🙂
Nusia to moja padla przed 7p.m.!!!! wiec my meczyk i piwko 🙂
A Zuza ma jakies smieszne jazdy, tlumaczy mi ogromnie cos, przyciaga moja buzie do swojej ,patrzy mi w oczy i cos ciagle opowiada, i caaaly czas trzyma rekami moja glowe,zebym sie przypadkiem nie odsunela 🙂 i jeszcze to szeptanie jest boskie 🙂 jak ja kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laseczki!

No maly rosnie jak na drozdzach 🤪

Sluchajcie, ja chyba wiem, co mi jest z ta glowa!! Idealnie pasuje mi na MVA!! Czyli Migraine-associated vertigo!!! Wlasnie bardzo czesto spotykane i jeszcze chyba czesciej zle diagnozowane jako zapalenie ucha srodkowego ,czy zatoki! A to sa zawroty glowy bez w sumie bolu glowy (a przynajmiej zupelnie to normalne, ze glowa nie boli). I pisze, ze pacjencji najpawdopodobiniej mieli przypadki problemow w trakcie transportu nawet raz wczesniej w zyciu - ja mam chorobe morska! I w ogole zaczynam kojarzyc fakty...Jak przywiezli nam lozko pietrowe do pokoju chlopcow i jak sie tam pierwszy raz kolo O. polozylam, zeby mu ksiazeczke przeczytac, to mi zaczelo wsjo wirowac i nawet mowilam mamie, ze czulam sie jakbym byla na statku! A jeszcze czytalam, ze czesto wystepuje swiatlowstret, wrazliwosc na halas a czasem nawet smaki. Na swiatlo nie narzrkam, ale halasu po prostu nie moge zniesc!! I to moje rozdraznienie (bo ostatnio strasznie nerwowa jestem i zestresowana) czesto wlasnie jest powodowane przez halas - maly zaczyna plakac, Oskar zaczyna sie glosniej bawic, glosniejsza muzyka czy tv a ja cala chodze 😮 😞 I sobie przypomnialam, ze jakis czas temu bralam aspiryne, a wiec musiala mnie glowa bolec - to raz. No i jak bylam w ciazy to nie wiem czy pislam, ale raz mnie nawet szefowa do lekarza odeslala z bolem glowy (a byl potworny 🤢 ), bo sie bala o moje cisnienie...Jak siedzialam u lekarza, on stwierdzil ,ze to nie migrena, ale jak siedzialam u niego w gabinecie, to zaczelam cos dziwnego widziec... Nwet mu o tym powiedzialam, ale nie wiem czy w ogole slyszal, co do niego mowilam. A widzialam to jescze raz pozniej i teraz wiem ,ze to byla aura migrenowa!! Na tyle szczescie mialam, ze za drugim razem mnie glowa nie bolala. I zaloze sie ,ze teraz to tak samo ma zwiazek z migrena. Zaraz wezne aspiryne i zobacze czy cos to pomoze, bo w leczeniu sa leki chyba rozdzedzajace krew (m.in. aspiryna, ibuporofen..), zmiana diety, jakies ciwczenia specjalne no i czesto chyba tez leki zapobiegajace, ale ogolnie eliminacja czynnikow wywolujacch migrene 🤨
http://www.dailymail.co.uk/health/article-2164600/The-dizzy-spells-actually-migraines--headache.html

No a na poczatku jak mi sie to pojawilo, to z tego krecenia w glowie wlasnie mialam nudnosci, ale na szczescie bez wymiotow, no ale one to efekt zawrotow :/

A wiecie skad to wiem??? Ogladalam przypadkiem embarrassing bodies i tam kobieta przyszla wlasnie z niewyjasnionymi zawrotami glowy! Miala nawet scan glowy, zeby wykluczyc torbiel czy guz uciskajace (matulo, mysalam, ze sie zesram ze strachu jak to ogladalam, ja - hipochondryk 😞 ), ale w koncu trafila do odpowiednego lekarza i ten w koncu wydal ta banalna diagnoze! I trafil w 10! Uff..., ale i tak mnie to martwi 😞

Nusia - on mi da paracetamol albo penicyline 😜 😉 Ale ja nie chce antybiotyku, jesli nie mam zadnej bakterii 😠 A zaloze sie, ze mi powie, ze to nie migrena, o wtedy tez mi powiedzial, ze to cisnieniowy bol glowy (bo migrena to tylo z 1 strony) - nawet jak mu mowilam, ze wlasnie widze aure 😮 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
albo jeszcze Choroba Ménière'a! Bo ja wlasnie od jakiegos czasu slysze jakby jakies buczenie w uchu/uszach, takie wlasnie niskie tony 😞
Kolezanka mamy z pracy wlasnie to ma.
Nie wiem , co gorsze 😞

I pisze jeszcze pod choroba mieniera -
There is an increased prevalence of migraine in patients with Ménière’s disease.

i pisze jeszcze:
The Merck Manual has added head trauma as a risk factor due to the research on 300 Meniere's patients over the past fourteen years. Michael Burcon, BPh, DC has established a link between whiplash as a result of vehicular accidents or falling on one's head and Meniere's disease. It takes an average of fifteen years after the trauma before the onset of symptoms.

A ja mialam whiplash wlasnie jakies 13 lat temu, bo mialam wypadek samochodowy jak gosciu we mnie wrabal i chodzilam jakis czas w kolnierzu, bo mialam zwichniecie kregoslupa na odcinku szyjnym (a po nim spory czas czeste bole glowy) 😞
Zaloze sie, ze jak lekrzowi to w piatek powie, to zbagatlizuje i zwali na zatoki albo infekcje ucha 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Madzia, Ty hipochondryku, nie nakrecaj sie !!!! 😁 😁 😁
Ślicznie słońce świeci, wróciłam z pracy, Kaya w przedszkolu, zaraz obiad wstawie, pranie wrzuce i ogarne , a potem z Kaya cały dzień na dworze będę 🤪
Gryze sie, czy sobie nie zamówić okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych, bo słabo widzę w normalnych okularach pslon. Niby wada nie duża ( -1,50 i -1,25 z cylinderkiem 0,50 ) ale wystarczająco uciążliwa . Samochodem jeżdżę w okularach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzka lekarze nie lubia jak sie im sugeruje co Ci dolega 😁 powiedz najlepiej,ze bylas w Pl i tam Cie zbadali dokladnie powiedzieli,ze to moze byc to to albo to i musialas wracac do UK i tu chcesz te badania zrobic.
Niestety trzeba wyolbrzymiac u GP.
U nas tez slonecznie supcio, bylismy na spacerze w centrum ,Pan z nami wywiad przeprowadzil szybki do gazety lokalnej i zdjecie strzelil ale mala sie nie usmiechala tylko palucha do buzi wlozyla jak dzidzius..
Michal maluje reszte krzeselk ogrodowych, pozniej moze Zuze zabiore do kolezanki na ganiatyki po ogrodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
u nas pogoda piekna 🙂 z Manka w ogrodzie do drzemki bylysmy. zaraz wstanie i zas do ogrodu. a ciocia byla w szpitalu, bo jej migdal angina naszedl i jej nacinali i kroplowki itp a juz ja od przyjazdu meczylo
a i Manka bez pampersa dzisiaj lata i zaliczylam juz kupe w majtki 😜 rozumie wszystko tylko wolac zapomina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kajack bardzo prawdopodobne,ze to ruchy malenstwa 🙂 Madzia ty sie w glowe lepiej puknij.Co do tego odczucia w uszach to ja mam tak od za wysokiego cisnienia i da sie z tym zyc.Napewno kochana nie ogluchniesz:* Laski pochwale sie wam,dostalam podwyzke 😁 Pon-pt mam 7,29 na godz a w weekendy 7,90 🙂Hihihi nawet nie wiecie jak sie ciesze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj bylam w szoku, ale dzis juz bardziej na spokojnie sobie mysle, ze to na pewno bylo Malenstwo. W ogole coraz czesciej czuje Je, a dzis jak bylam w pracy to sie rozfikalo, z godzine czulam je, pozniej chyba przysnelo na dwie godzinki i znow je czulam 🙃 Fantastyczne uczucie 😁 Az siedzialam z dziewczynami przy biurku i gadalysmy, a ja raz na jakis czas smialam sie sama do siebie jak glupi do sera 😎
Monisia gratuluje podwyzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek kobitki 🙂 Kajack z kazdym dniem bedziesz coraz bardziej ruchy czula.Z czasem dzidzia sobie dzien ureguluje i o podobnych godzinach bedzie sie budzic.Ja zawsze wyczekiwalam 8 rano,bo wtedy Julia sie budzila 😁 Nie ma wspanialszego uczucia 🙂Kurde laski coraz bardziej lubie moja prace.Dostalam payslipa i jednak mi 8f placili.Za 3 dni pracy dostane 250f! 😁 😁 Czaaaad nie? 😁 😁 😁 A dzis ide Julii kask kupic normalnie,bo czadu daje na hulajnodze i boje sie o jej glowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Madzia a Ty bez kitu na glowe sie lecz, zes se chorob na wymyslala 😁


😁 jeszcze to moze byc niedobor potasu albo magnezu 😁

Monia -grtaulacje podwyzki! 😆

Karola - super 😆 Ja zawsze milo ciaze wspominam i z sentymentem, pomimo innych dolegliwosci z nia zwiazanych 🙂 A pierwsze ruchy to juz w ogole 🙂 Zwlaszcza te piersze, do dzis pamietam co wtedy robilam 🙂 I mialam tak, jak Ty - siedzialam i sie do siebie sama usmiechalam hehe 🙂 Ach, wspomnienia... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...