Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
no ja juz sie nic nie odzywam 😜 wlasnie frytasy zjadlam 😜 😜

nie obzeraj sie 🙃 🙃 🙃 🙃
musze wyjsc kupic Kayi w wilkinsonie takie cos do splukiwania glowy, bo ostatnio sie buntuje jak jej wlosy splukuje normalnie 🤨

A widziałam taki sprzęt 🙂 Milan też się drze zawsze,bo nie chcę się przechylic do tyłu tylko siedzieć i kaczuchami bawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia maryla ma 8 zabkow i nie widac zeby ktores krzywo rosly. ale nie przejmuj sie bo to sie moze naprostowac. maryla miedzy gornymi jedynkami ma taka szpare ze moglby tam jeszcze jeden zabek wyrosnac. kolezanki synek tez tak mial, a jak roslo wiecej zebow to szpara sie zmniejszala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
kasiak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
no ja juz sie nic nie odzywam 😜 wlasnie frytasy zjadlam 😜 😜

nie obzeraj sie 🙃 🙃 🙃 🙃
musze wyjsc kupic Kayi w wilkinsonie takie cos do splukiwania glowy, bo ostatnio sie buntuje jak jej wlosy splukuje normalnie 🤨

A widziałam taki sprzęt 🙂 Milan też się drze zawsze,bo nie chcę się przechylic do tyłu tylko siedzieć i kaczuchami bawić 😉


ja juz nawet nie mowie o przechylaniu glowy, to to w ogole nie wchodzi w rachube - ja jej leje na lepek z gory wode z zaskoczenia 😉 jakis czas temu nie bylo problemu a teraz juz jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
u nas naszczescie nie ma problemu z kapiela czy plukaniem glowy. Maryla uwielbia sie pluskac a najbardziej sie cieszy jak jej tatus woda w twarz chlapie 😉


u nas tez kapiel, to jest ulubiona czynnosc, ale sam moment plukanie wlosow juz nie.
a jak pluczecie wlosy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejciu,ale Kayka szybko chodzi 😁 no w końcu już za niedługo roczek kończy 🙂))
jeśli chodzi o płukanie główki to u nas na razie probemu większego nie ma.. kładę sobie go i płukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wy duzo piszecie.
Kaya jak slicznie chodzi, my taki chodzik-wozeczek kupilismy na 1-sze urodzinki bratanicy meza.
Strasznie byla zadowolona i w koncu sie odwazyla sama pojsc, wozeczek dodal jej odwagi.
A u nas sytuacja kryzysowa.
Nasze dziecko chyba ma kolki, jest strasznie niespokojna, kopie nozkami. Przedwczoraj 11 godzin w dzien ciagiem nie spala a dzis od 9 rano do 5 po poludniu, placze, nozkami fika, nawet raczki i bujanie nie pomaga. Teraz usnela ale nie wiem na jak dlugo, spi jak zajaczek, byle halas i sie budzi.
Maz kupil Gripe Water ale nie moge jej podac bo jest po 1 miesiacu.
Ktos ma jakis pomysl jak ulzyc naszej Izuni?
W nocy spi, ale w dzien strasznie jest zmeczona i spac nie moze. Ja naprawde uwazam na to co jem. Moze po prostu jest malutka i jeszcze dobrze ma brzuszek nie rozwiniety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilysmy z basenu 😁 Kurcze,ale bylo super.Jeszcze nigdy Julia nie miala takiej radochy jak dzis.I w sumie bylismy 1,5h a przez godzine i 20 minut bylysmy same na basenie.Potem tylko 2 babki z dziecmi przyszly.Naprawde super bylo 😁
Nusia,a czemu uwazasz nas za smieszne?Nie kazdy ma to szczescie,zeby byc szczuplym.I nie widze nic smiesznego w tym,ze probujemy cos z nadwaga zrobic.
Kaska ale Kaya zasuwa.I dziubek tez mi sie w oczy rzucil.Ale ty wyskoka jestes.Wow,I jak cos do zobaczenia jutro na rybce 😁
Goska ale wy fajnie sie pileczka bawicie 🙂Vaneska jaka mala cwaniara 🙂
Tuska gratuluje drugiego zabka
Sylwia zapewniam,ze bedziesz z tabletek zadowolona.I gratuluje tych 3 kg zrzuconych.Zazdroszcze samozaparcia
Nudata ja mam oponke w kolo brzucha i spory brzusio a o faldkach juz w ogole nie wspomne..
Ola88 tabletki nazywaja sie slimex15
Maja co sie caly dzien nie meldujesz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia jeszcze 2 posty 😉Aaa musialam isc do siostry,bo zostawilam u niej stroj kapielowy.No i Jula dostala przyspieszony prezent swiateczny,bo we wtorek leca juz do Polski,bogu dzieki.A dostala to krzeselko.Swietne jest.Szkoda tylko,ze siostra i jej corka sa tak popierdolone.Znowu sie wkurzylam...a potem jeszcze zdolowalam.Nie dosc,ze ta mala krowa tak pchnela Julie w kuchni,ze ta na kafelki cala sie wywrocila,to jeszcze siostra mi dojebala,ze co z tego,ze mi brzuch spadl,jak za chwile 20kg przytyje i tak 😞Ta to umie sprawic,ze czuje sie beznadzieja i brzydka 😞 😞
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Learning-Toys/Pink-Laugh-and-Learn-Musical-Chair%280049710%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...