Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MajaCh napisał(a):
hahahhaha Nusia masz moje szczescie
ja pozniej gwint pensetami odkrecalam i udalo sie 😉


ty wez mnie nie strasz, bo to mega wysoko jest 😁 ja mam nadzieje kombinerki tam wsadzic, zrobic cyk i juz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😠 ostatnio mam problem z odpisaniem tutaj, wyskakuje mi okienko, ale bez możliwości pisania ani buziek nie ma 😠 próbuję po kilka razy i zanim mi się uda, to córcia mnie już potrzebuje, albo się zniechęcam.
Ja dziś miałam aktywny dzień. Koleżanka na tort urodzinowy na jutro do południa mnie zaprosiła i postanowiłam kupić grupowy prezent, wiec musiałam wszystko z koleżankami uzgodnić, wymyślić co kupujemy, za ile i jeszcze to znaleźć i kupić 🙃 udało się, o 20 zakończyła łowy zakupowe 😁

A to tekst mojego męża... bezcenny: wiesz co, ja to mam taką radochę z mojej pracy, że jak czasem tam jestem, to czuję się jakbym grał w grę na kompie 🤪
10 razy się go pytałam czy sobie żartuje czy na serio mówi i wygląda na to, że on naprawdę znalazł miejsce dla siebie na ten moment, ale ja to już wcześniej zauważyłam, że bije od niego coś takiego jakby był spełniony jako mężczyzna, ojciec, mąż i kochanek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola mialam ten sam problem z pisaniem dokladnie to samo f5 wciskalam i nic, Wiesz co wtyczki powylaczaj jak jakies masz w kompie,ja mialam add block cos tam do chrome i jeszcze jedna ktora IP ukrywa. I wylaczylam wszystkie ,zbedne dla mnie sie okazaly .Malo tego na poczte na onecie nie moglam sie zalogowac.
No a maz,coz tylko mu pozazdroscic! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Maz spełniony , to super 🙂 a ty Karola jesteś spełniona ?
Nusia, to jakie Ty masz wysokie mieszkanie? 😮 jak to ogrzać 🙃?
Maja, Tobie chyba nikt nie dorówna w takich pracach hehe 🙂
Mam 10 dni wolnego ( 4 dni urlopu pomiędzy moimi normalnymi wolnymi dniami ) i wielkie plany czego to ja nie dokonam w domu ! 😁 jak uda mi się z tego 50% to będę szczęśliwa , bo wczoraj dzien spełzł prawie na niczym 🥴
Powiem wam, ze Kaya uwielbia nowe przedszkole . Miałam mieszane uczucia na początku , ale teraz : ciagle tylko słyszę a Mr Jonhdon to , a Mrs jakaś tam tamto .... od pierwszego dnia zakumplowala się z dziewczynka o imieniu Molly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek.Zaraz idziemy do alergologa.U mnie choroba wygrala ..2 dni temu zemdlalam w pracy mam prawdopodobnie palec zlamany i na buzi strupy masakra 😞 Ale tym razem lekarze mnie nie zlali,dostalam antybiotyk i tabl na zaburzenia rownowagi,bo mam tyle ropy,ze ona uciska na kanaliki i powoduje zachwiania i upadki.Juz po 1 tabl jest lepiej.W pt mam eeg i echo serca a w poniedzialek kompletna morfologie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilismy od alergologa.Teraz 6 tyg bedziemy czekac na wyniki bo robili jej testy z krwi.Jestem z Julii dumna bo nawet nie zaplakala 🙂 A co do mnie to jedno jest pewne-musze zwolnic tempo i nauczyc sie prosic o pomoc,bo sama nie moge juz wszystkiwgo robic.Tesciowa sie na mnie drze ze w ogole nie siadam,ze powinnam sie nia wyslugiwac a ja tak nie potrafie.No nic zaraz do pracy.Milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Karola mialam ten sam problem z pisaniem dokladnie to samo f5 wciskalam i nic, Wiesz co wtyczki powylaczaj jak jakies masz w kompie,ja mialam add block cos tam do chrome i jeszcze jedna ktora IP ukrywa. I wylaczylam wszystkie ,zbedne dla mnie sie okazaly .Malo tego na poczte na onecie nie moglam sie zalogowac.
No a maz,coz tylko mu pozazdroscic! 😁


A ja nie używam kompa tylko tel i tablet i na obu mam ten problem, choć używam dwóch różnych przeglądarek.



kasiak napisał(a):
Hej 😉
Maz spełniony , to super 🙂 a ty Karola jesteś spełniona ?


A ja chyba nie :-( wydawało mi się, że siedzenie z Małą w domu, to będzie taka super rzecz. Jest super, jak najbardziej, ale zaczyna mi brakować pracy, z drugiej strony mój pracuje na trzy zmiany, w weekendy zdażają mu się nadgodziny, a to co on zarobi w jedną sobotę, to ja bym nie zarobiła przez tydzień. Ach, muszę coś wykombinować, jakiś kurs czy coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolina rowniez polecam playgrupy,swietna sprawa 🙂 Ja juz po ktg,jeszcze w poniedzialek badanie krwi na czczo i ponowna wizyta u lekarza.No i od dzis do srody mam wolne,to sobie odpoczne.Bylam dzis z tesciowa na zakupach,dawno sie tak nie obkupilam 🙂A zaraz wychodze z mezem na randke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nie o to chodzi. Ja jak mąż w domu jest, to i pojadę na samotne zakupy i co tydzień z koleżankami widzimy się w piątkowy wieczór i siedzimy czasem dłużej niz do północy. Na playgroup chodzę jedną polską, zawsze mogę do któreś koleżanki, która ma dzieci wpaść na zabawę.
Mi brakuje jakiegoś rozwoju intelektualnego. Chciałam się zapisać na ESOL, ale nigdzie nie mają wolnych miejsc :-( język mam za słaby, żeby pójść na inny kurs. Mąż zaproponował nawet jakieś studia na part time, bo wie że w przyszłości chcę jeszcze pracować w zawodzie, ale język stoi mi cały czas na drodze 🤨

A tak poza tym wczoraj miałam bardzo aktywny dzień, piatek z resztą też (na tyłku nie miałam kiedy usiąść) a dziś jedziemy do znajomych do Leeds i spotkam się też z moja siostrą i jej rodzinką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć
Co tam u was?
My wczoraj wróciliśmy. Pakujemy się piątek wieczór a Krzyś 40stopni gorączki... i cała sobota to samo. mam nadzieje że to od ząbków bo zdarzało się już tak wcześniej. A na nic innego mi to nie wygląda. Dziś już było lepiej, ale wciąż dostaje nurofen i paracetamol. Bo temperatura wciąż nachodzi 🤢
Wyjazd był bardzo udany. Ale z dziećmi na narty trzeba jexdzić na dwa tygodnie. Musieliśmy się zamieniać żeby ktoś zostawał w hotelu w związku z czym nie dało się najexdzić 🙂

Z kuzynem
[URL=https://imageshack.com/i/gojjouj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/600/jjou.jpg[/IMG][/URL]

[URL=https://imageshack.com/i/maunqpj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/802/unqp.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu zazdroszcze sniegu, ale jezdzenia na nartach juz nie bo nie umiem i chyba raczej bym sie nie odwazyla 😜 ale nastepnym razem mozecie mnie zabrac i bede sie dziecmi opiekowac 😁 😉 ewntualnie na sankach z nimi zjezdzac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak dzien za dniem mija jakos aura nie sprzyja ostatnio, ta pogoda mnie miazdzy 😞
Zolza troche przeziebiona ale dzis juz ja zabralam zeby sie przewietrzyla. Jak wracalaysmy to ona juz na rekach, doszlysmy do domku, mleko ,ja gotowalam obiad a ona w tym czasie zasnela na sofie...
A tak poza tym byla landordka, zaakceptowala Fifi ,myslalam,ze moze bedziemy musieli doplacic £50 jak w umowie za male zwierze ale powiedziala,ze jakby to byl piesek to inna sprawa. A Fifka w klatce siedzi wiec luz.
Drzwi troche nam zrobili do ogrodka bo juz nie moglam ich otwierac...tak sie opuscily-ale namokly spuchly wiec je koles zeszlifowal. nie wiem jak bedzie latem jak sie zejda..chyba bede miec szczeline do polowy 😁 no ale nie zakonserwowali ani nie zamalowali niczym wiec te drzwi za chwile prochniec beda... ehhh Ci szpece.

Poza tym wezcie stad te chmury.......az mi uszy zatyka takie podle cisnienie.
No jestem Be dzis i wogole ostatnio.

Marylu zazdroszcze wypadu,naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu fajne zdjęcia. Ja śniegu i nart nie zazdroszczę, bo śniegu nie lubię, a na nartach nie umie jeździć, choć kiedyś próbowałam - nie pasujemy po prostu do siebie 😉 za to zazdroszczę wyjazdu rodzinnego 🙂

Ja dziś widziałam się z siostrą 🤪 i z Małą Zuzanka (siostrzenica). Siostra chce lecieć emergency do Pl, bo Zuza nie może spać po nocach i jest nie spokojna od ran na ciele (tutejsza egzema, a ogólnie alergia prawdopodobnie pokarmowa). Moja mama ma jeszcze tylko iść do rodzinnego pediatry i się wszystkiego wywiedzieć - gdzie najlepiej iść z Małą itd.

Maja współczuję Ci z tągłową. Najwidoczniej powinnaś przeprowadzić się na północ - u nas słońce było i całą drogę do Leeds też słoneczko 😉 wczoraj zz to wybraliśmy się na spacer już o 11, bo takie piękne słoneczko było i jak przed 15 wracaliśmy do domu, to już chmury nam towarzyszyły.

A tak a propos chciałam się zapytać czy tylkk ja z moim tacy pokręceni jesteśmy czy inni też tak mają? Ja ogólnie od dziecka mam problemy z rozmawianiem na poważne sprawy. O głupotach, to mamtaki slowotok, że głowa mała, ale jak trzeba rozwiązać jakiś problem, podjąć jakąś decyzję, coś przedyskutować na poważnie, to nie potrafię rozmawiać 😠 ogólnie, to wiadomo, że jakoś moje małżeństwo musi funkcjonować i zauważyliśmy z Moim, że nam rozmowa najlepiej wychodzi na spacerach 😲 w domu nigdy nie umiemy się tak przed sobą otworzyć co na spacerze 😲 jacyś inni jesteśmy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ,
Monia, teściowa juz wraca ? Pewnie szybko minął ten czas 😉
Maja, u nas od ok tygodnia jest dużo słońca , czasem spadnie deszcz, sporo zimnego wiatru, ale jest słonecznie . Od razu jest inne samopoczucie jak słońce swieci 🙂
Marylu - ja podobnie - nigdy nie miałam nart na nogach i śniegu i zimna nie lubię brrrrr....
Karola, życzę powodzenia w samorealizacji .
A u mnie? Dziś byłam z Kaya w GP - dostała antybiotyk ( oskrzela i ucho ) biedna jest taka , poklada się ciagle na mnie, wszystko ja boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestem.Tesciowa wczoraj wieczorem poleciala,a Julia ciagle ja wola...w nocy co chwile jej szukala,masakra.Strasznie mi jej szkoda.Dobrze,ze w przyszlym miesiacu Piotrek z nia na kilka dni do niej poleci to juz tym zyje 😁 A ja sobie niesamowicie odsapnelam.Tesciowa mnie na maksa wyreczala,kochana kobieta 🙂 Szkoda,ze juz musiala leciec
U nas tez slonce.Dzis rano jak wstalysmy to lalo,ale teraz znowu slonce swieci 🙂 Ide robic obiad,potem przedszkole i po prezent dla meza,bo jutro znowu rok starszy bedzie 😁
A co tam u was kobitki,bo ostatnie dni malo zagladalam a i czasu brak,zeby nadrobic.
Marylu zdjecia suuuper 🙂 I tez tak jak dziewczyny na nartach jeszcze nie jezdzilam.Oho ktos mnie wola,bo nasmrodzil do nocnika 😁 Do napisania potem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...