Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia sama nie wiem wiec sie pewnie wymundrzalam 😁
Kasia a nie myslalas,ze to moze alergiczne? bo Zuza tez ma ciagle TEN nocny kaszel, tylko noca ja lapie...a tak mysle bo kolezanki syn mial tez noca az sie dusil i dostal syrop antychistaminowy i jak reka odjal kolejna noc przespana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj brat mial nocny kaszel i okazalo sie, ze ma alergie na roztocza, wiec trzeba bylo mu wymienic posciel z pierzem na syntetyczna i pomoglo. Oczywiscie ma alergie na inne rzeczy, np nie mogl chodzic do szkoly krotsza droga wiosna, bo tam kwitly drzewa, na ktore ma alergie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola wlasnie to wyczytalam jutro robie wielkie pranie, ogromne, a rozocza gina w 60stopniach wiec posciel malej cala do pralki i miski wszystkie i te jebane wykladziny bede codziennie odkurzac . i chyba detolem antybakteryjnym spryskam.
a tu takie rodzaje kaszlu
http://www.ptwm.org.pl/base/kaszel-jako-objaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz jade z praniem od kiedy oczy otworzylam, ,mala spala ze mna od 23ciej bo co chwile sie budzila,a ze tatus nocke mial w pracy to sie wyspalysmy do 7.30 obie 🙂 jutro zaklepie wizyte u lekarza zeby ja osluchal i mnie wysluchal bo sie okazuje,ze tatus w dziecinstwie mial astme... boze czego ja sie jeszcze dowiem o nim z czasem?
Te drgawki tez ma po tatusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane
Piękny dzień dziś mamy. Do mnie siostra z mężem i Malutką przyjeżdżają, mieliśmy na grilla iść do znajomego, ale coś się wycofał 🤨 najwyżej pojedziemy nad morze, tylko mam nadzieję, że nie będzie wiało.
Na razii uciekam, bo muszę zakupy zrobić i coś na obiad przyszykować, a zamierzam zrobić jeszcze sernik na zimno :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Kasia ja lece zaraz po zyrtec do apteki i mase srodkow do dezynfekcji, wyczytalam,ze teraz jest okres rozmnazania roztoczy. wstretne istoty.


naprawde teraz sie mnoza... po pracy tez sie wezme 😜
od dawna nie sciele lozka tzn nie rozkladam koldry na calym lozku i nie przykrywam kocem czy narzuta (chyba, ze ktos przychodzi). roztocza lubia sie rozmnazac pod kolderka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuj i na maskotkach tez sie gniezdza 😮 ale mi wkrecilyscie, az mnie swedzi wszystko
a ja mam w sypialni dywan kudlaty, ile tam musi tego siedziec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nusia masakra, ja sie zajezdzilam dzis ale Zuzi pokoj jest zdezynfekowany na maxa lacznie z wykladzina , wszystkie miski ogarniete, czesc jest w zamrazarce czesc wypralam ,a te wielkie recznie sprayem specjalnym i na slonce, na mrozie i sloncu gina zarazki.
A malo tego taki przyklad przeczytalam, jak kupuje sie poduszki one za rok sie robia ciezsze wiecie czemu? bo odchody roztoczy sie przyklejaja.....fuuuj. Czasem preparat niszczy alergen ale nie czysci tych swinstw. Okropne fuj fuj fuj. Nie chce myslec ile mnie jeszcze jutro czeka czyszczenia....
A przy okazji przemeblowalam malej pokoik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a Zyrtek byl w aptece w bootsie ale dla dzieci powyzej 6 roku zycia, i jeszcze jeden syrop antyalegrgiczny tez powyzej 6tego.... no nic jutro zadzwonie do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Dziewczyny , Kaya nie kaszle w nocy, tylko w dzień bo jest przeziębiona , ale juz widzę znaczna poprawę po flegaminie.
Tez teraz staram sie ja trzymać bez pampera. Raz lepiej, raz gorzej , zobaczymy.
Poznałam ostatnio dziewczynę , która przyjechała z pl opiekować sie dziećmi . Jest tam 2 letnia Iza, w sobotę bylysmy na urodzinach nawet, bo dziewczynki sie polubily 🙂
Tylko ta opiekunka chyba za bardzo jest spragniona towarzystwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! Uwierzcie lub nie ale po dezynfekcji Zuza przespala cala noc! fakt budzila sie jeczala ale to te 5tki ale nie kaszlala wcale, dopiero o 7.30 kaszlnela raczej odkaszlnela lekko szok. SZOK 🙂
A pogoda i owszem bardzo mi to pasuje bo pranie za praniem jedzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...