Skocz do zawartości

Jakie pieluszki? | Forum dla mam


JUSTYNA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami z pieluszkami jednorazowymi. Jakie używacie? Jak to się ma cenowo?
My kupowaliśmy głównie pampersy. Kilka razy teraz kupiłam pieluchy w rossmanie ale nie jestem do końca zadowolona i chętnie spróbowałabym coś innego ale boję się kupić dużą paczkę...

Być może inne mamy chętnie skorzystają z Waszych porad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja używałam różnych z firmy Pampers... activ baby, baby dry, new baby... najlepsze jak dla mnie są baby dry... newbaby mają taką siateczkę, co się lepiła do pupki.. bardzo mnie to irytowało jak musiałąm ją odrywać od pupy córci... activ baby są nieco lepsze, ale te "falbanki" co chronią przed przeciekiem są troszkę za małe i przecieki były... A baby dry są chłonne, nie mają siateczki i super duża falbanka... całą noc mała w jednej pieluszce przesypia i wycieków nie było...
W sobotę coś mnie podkusiło do kupna trójek w lidlu z firmy toujours... założyłam pieluchę, a po pół godzinie kupa znalazła się na ubranku... Mała zasrana (że tak powiem) po pachy... poza tym mam wrażenie, że nie przepuszczają tak dobrze powietrza jak pampersy... i nie mają tego granulatu co wchłania wilgoć tylko jest to sprasowana wata, która pod wpływem jednego siku robi się kluchowata... no to na tyle z moimi próbami, może się skuszę na haggies niedługo :P 🙂
Ale też się boję testować inne pieluchy skoro mam już te jak dla mnie idealne 🙂
Ale się rozpisałam :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja całe 9 miesięcy jechałam na pamperasach, ale coś mnie skusiło, by potestować inne. Hagissy na początku miałam ale się nie sprawdziły. Córcia płakała jak je miała, po ściągnięciu cisza. Rossmanowskie to samo. Lidl ma dość grube wnętrze, ale do Pampersa bardzo podobne są Biedronkowe, Cena kolosalnie różniąca się od siebie, więc polecam, ale na większe dzieciątka, bo te małe są za sztywne, mówią to mamy które mnie otaczają. Al teraz jak mamy 4 to są idealne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może te Dada spróbuję, skoro porównujecie tak dobrze do Pampersów. 🙂
Bo będę musiała syna pomału ogółem do pieluch zniechęcać, he, he... 😉

A tak to od początku firma Pampers. 🙂 Pokusiłam się kiedś na Huggies'y,.. ech, raz, że sztywne, grube, dwa, że puszczały zapięcia czasem, trzy - przesikania..., a cztery - trafiło się nawet w paczce pół pieluch źle wyprodukowanych. 😠 No to podziękowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja na razie tylko Pampers ale to bardziej ze względu na męża bo uważa że w każdych innych dziecku dzieje się krzywda 🤔
mam zamiar gdy mała skończy pół roku przejść na Dadę bo nie spotkałam się chyba z żadną opinią negatywną a wszyscy porównują jej jakość właśnie z Pampersem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My póki co próbowaliśmy Pampersy i Happy oraz jakieś z Polo Marketu - nie pamiętam nazwy - wg naszej oceny "przecieku" wygrywają HAppy, no i są w miarę sztywnę, co powoduję, że nóżki są bardziej rozpięte a to dobrze działa na bioderka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja przy pierwszym synku używałam tylko pampersów z Pampersa bo wszystkie inne były dla niego niedobre a przy drugim synku używam Dada z Biedronki i jestem zadowolona, wcześniej te Dady biedronkowe były inne sztywne a teraz wyprodukowali takie które przypominają Pampersa i są rewelacyjne. ja osobiście polecam i nie są drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
ja przy pierwszym synku używałam tylko pampersów z Pampersa bo wszystkie inne były dla niego niedobre a przy drugim synku używam Dada z Biedronki i jestem zadowolona, wcześniej te Dady biedronkowe były inne sztywne a teraz wyprodukowali takie które przypominają Pampersa i są rewelacyjne. ja osobiście polecam i nie są drogie 🙂

Podpisuje sie pod tym postem na poczatku uzywalismy tylko pampersa,a pozniej przeszlismy na dady wiec tylko dada hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My używaliśmy na początku Pampersa i Huggiesa a teraz tytlko DADA z biedronki i bardzo sobie chwalimy 😉 Judyśka nie ma żadnych odparzeń i tym podobnych 😉 bardzo dobrze wchłaniają i są mięciutkie w przeciwieństwie do pieluszek firmy Bella... w szpitalu takie pieluszki dawali i bylłam z nich bardzo niezadowolona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku używałam tylko Pampersa, ale jak Dada zmieniła swoje oblicze to się do niej przekonałam i osobiście mi te pieluszki bardzo pasują i są dużo tańsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja od prawie początku używałam Dady ale kiedy moje dziecko stało się mobilne Dady zaczęły przeciekać (dodam że Zuzia jest bardzo szczuplutka i może to tez przez to) szukałam dalej Huggisy u mnie nie zdały w ogóle rezultatu (dla mnie są okropne) babydreams (z rossmana) dawały rade ale promocja na nie jest raz w miesiącu więc moją alternatywą stały się pampers sleep&play sprawdzają się w 100% ale swoje kosztują niestety... 🥴 (w makro oszczędzam prawie 5zł na paczce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja przez pierwsze 7 mieiecy kupowałam Pampersy i byłam z nich zadowolona z tym ze cena jest zbyt wysoka. Potem spróbowałam Huggies'y,. i niech je .... trafi bo przeciekały były sztywne i do niczego nawet do d.... sie nie nadawały. Obecnie kupuje pieluszki z Rossmanna i jestem zadowolona bo za 80 szt płace 39,99 sa miękkie nie przeciekają i nie odparzają.
Pieluszki dady sa faktycznie fajne cinkie bardzo podone do pampersów z tym ze nie nadaja sie dla chłopców. W moich znajomych wszyscy chłopcy noszący dady maja ten sam problem a więc odparzają nie tyłek tylko worusie bo tam jest delikatna i cinka skóra. Dla dziewczynek jak najbardziej polecam dady ale dla chłopców nie bo odparzenia u chłopców w tym miejscu sa trudniej do wygojenia niż odparzona pupcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena_ napisał(a):

Pieluszki dady sa faktycznie fajne cinkie bardzo podone do pampersów z tym ze nie nadaja sie dla chłopców. W moich znajomych wszyscy chłopcy noszący dady maja ten sam problem a więc odparzają nie tyłek tylko worusie bo tam jest delikatna i cinka skóra. Dla dziewczynek jak najbardziej polecam dady ale dla chłopców nie bo odparzenia u chłopców w tym miejscu sa trudniej do wygojenia niż odparzona pupcia.

Hm no ciekawe, właśnie kupiłam paczkę pieluch Dada by je sprawdzić, przynajmniej za dnia. 😉 Rzeczywiście są podobne do Pampersów, tylko jakby cieńsze i pozbawione żelu wchłaniającego czy czegoś takiego. 😉 Ale mięciutkie, fajnie nie krępują dziecku ruchów i też rzepy mocno trzymają. 🙂 Na razie mnie się podobają. Chociaż martwię się, bo niby wagowo kupiłam okej dla dziecka, ale wydają mi się, no właśnie, ze tam gdzie jest pisiorek mają mniej miejsca niż Pampers. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...