Skocz do zawarto艣ci

Aerobiczna 6 Weidera, | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
Ja kiedys zaczelam to cwiczyc ale mialam za malo samodyscypliny i szybko skonczylam, ale kolezance sie udalo i schudla ale nie pamietam ile, oczywiscie stosowala tez diete i pilnowala zeby jesc o okreslonych porach, co mi raczej sie to nie uda!!!
Ale faktycznie po pierwszych 膰wiczeniach mialam zakwasy, wiec na dluzsza mete jest pewnie skuteczne!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Postanowi艂am, 偶e zaczynam trenowa膰 od dzisiejszego wieczora. Tylko zastanawia i martwi mnie troch臋 jedna rzecz... Karmi臋 piersi膮 i czyta艂am, 偶e przy karmieniu zakwasy w mi臋艣niach mog膮 spowodowa膰 zakwaszenie mleka, a z tego co widzia艂am wiele os贸b skar偶y si臋 na zakwasy przy tym treningu... I nie wiem teraz czy to dla mnie bezpieczne...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
"6" robi艂am na d艂ugo przed ci膮偶膮. Przesz艂am ponad po艂ow臋 etap贸w, ale potem 偶ycie nabra艂o swojego tempa i nie mia艂am ju偶 czasu na porz膮dne 膰wiczenia. 馃え Min臋艂o troch臋 lat i jak dot膮d do tego nie wraca艂am. Hm... na dzi艣 obawiam si臋, 偶e nie by艂abym w formie, 鈽猴笍 ech. Wtedy za艣 jak robi艂am "6" to raczej dla samych 膰wicze艅, kondycji i by mie膰 mi臋艣nie na brzuszku. 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
Dominika a tak z czystej ciekawo艣ci to lekarz pozwoli艂 Ci ju偶 膰wiczy膰? bo z tego co wiem po cesarce to zacz膮膰 mo偶na cokolwiek po 10 tygodniach dopiero 馃槥
na "6" wydaje mi si臋 jeszcze za wcze艣nie...
Kurde przed ci膮偶膮, jeszcze na studiach to faktycznie schud艂am po tym treningu... a teraz pewnie zwyk艂ego brzuszka bym nie zrobi艂a 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nio lekarz mi zabroni艂 馃槷
by艂am na 6 dniu i musia艂am jechac do szpitala bo mi sie szew zrobi艂 siny i strasznie mnie bola艂o . ale okaza艂o sie ze kawa艂ek nici sie nie rozpusci艂o ..
ja do tych cwiczen do艂ozy艂am sobie 50 brzuszkow teraz jestem na 15 dniu ale juz cos tam widac 馃檭
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Tobie to nudzi膰 si臋 musi 馃槷 haha mnie by si艂膮 nie zmuszono do takich 膰wicze艅... szczeg贸lnie teraz 馃お haha ja si臋 zastanawiam nad rowerkiem p贸ki co, a Ty napieprzasz takie akrobacje normalnie dla mnie szok 馃槈 Szacun dla Ciebie 馃榿 i oby bez 偶adnych przykrych powik艂a艅 to si臋 sko艅czy艂o, a p艂askim i umi臋艣nionym brzuchem 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi ci臋偶ko zabra膰 si臋 za 膰wiczenia, ale jak ju偶 zaczn臋 i trwa to przynajmniej z tydzie艅 to ju偶 wtedy wchodz臋 w rytm, a jak nie to zaprzestaj臋 i znowu za jaki艣 czas pr贸buj臋.
Zach臋ci艂y艣cie mnie do tych 膰wicze艅 馃檪 mo偶e wystarczy mi ch臋ci i zdyscyplinuje si臋, 偶eby wytrzyma膰 i mam nadziej臋, 偶e nie zniech臋c膮 mnie zakwasy. A musz臋 schudn膮膰, bo ju偶 nie karmi臋 piersi膮 od 2,5 m-ca i robi si臋 mnie coraz wi臋cej, brzuch to mam jakbym by艂a w pocz膮tkach ci膮偶y (na 100% nie jestem 馃榿) fakt du偶o winy w jedzeniu, szczeg贸lnie w s艂odkich produktach, ale ograniczy艂am ju偶 je, ale teraz trzeba pozby膰 si臋 tego co przyby艂o.

Nika napisa艂a, 偶e po 15 dniach wida膰 pierwsze efekty. Rozumiem, 偶e mog臋 liczy膰 na nie po okresie tak 2 tyg.?

Og贸lnie te 膰wiczenia s膮 na brzuch, ale czy przy okazji mo偶na po nich zauwa偶y膰 zmiany na lepsze w innych partiach cia艂a?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
cwiczenia sa naprawde dobre 馃檪 ja troszke za wczesnie zacze艂am cwiczyc ale w sumie to nie wiem na co mam czekac..ale lakarz mi zabroni艂
poczatek mia艂am ciezki ,, tak mi sie nie chcia艂o, a potem zakwasy.. 馃あ do艂o偶y艂am sobie 5o0 brzuszk贸w ja skoncze ta serie to robie jescze jedna ..
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
A zakwasy po ilu seriach 膰wicze艅 pojawiaj膮 si臋?

Na pewno nie zaczn臋 szybciej 膰wiczy膰 ni偶 za jaki艣 ponad tydzie艅, bo w poniedzia艂ek wyje偶dzamy na tydzie艅 do znajomych, wi臋c bez sensu, bo na pewno nie b臋d臋 mia艂a na nie czasu, potem spr贸buj臋, ale 12.08 idziemy na wesele i zastanawiam si臋, czy np. po 4 dniach 膰wicze艅 mog膮 wyst膮pi膰 zakwasy - kiepsko by艂by gdybym przez nie 藕le bawi艂a si臋 na weselu.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisa艂(a):
anulka ja mia艂am zawkasy po 3 dniach..
ja wyjezdzam na wakacje za kilka dni i chyba nie bede przerywac bo mi szkoda.. teraz jestem na 25 dniu..


Acha, tak czy siak czy spr贸buj臋 zacz膮膰 膰wiczy膰 za tydzie艅 czy za dwa, p贸ki co mam silne postanowienia wytrwa膰 w tym 馃檪 馃槈
Nika, jak jeste艣 na 25 dniu to faktycznie szkoda przerywa膰, bo 偶eby by艂 sens 膰wicze艅 to po przerwie musia艂aby艣 pewnie zacz膮膰 od nowa.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
Kopa w ty艂ek? Ja dosta艂am kopa jak przeczyta艂am w gazecie, 偶e jak kobieta ma w talii wi臋cej ni偶 80 cm to ju偶 pwinno jej si臋 zapali膰 czerwone 艣wiate艂ko. Ja na te 80 cm to musz臋 popracowa膰 ostro 鈽猴笍 I 膰wicz臋 modl膮c si臋 bym si臋 nie znudzi艂a, bym si臋 nie podda艂a.. Tak bardzo bym chcia艂a wytrzyma膰. Mo偶e p艂askiego brzucha sobie nie wyczaruj臋 po tych moich dw贸ch ci膮偶ach ale na pewno b臋dzie lepiej ni偶 teraz. Abym tylko wytrwa艂a. Jeszcze "tylko" 36 dni 膰wicze艅 馃槻
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia dzi臋ki 馃檪 Oklask dla Ciebie na zach臋t臋! Ty te偶 dasz rad臋. Ja ju偶 robi臋 3 serie (jutro ka偶de 膰wiczenie po 8 razy b臋d臋 macha膰) i pierwsza idzie spoko. Trzecia te偶. Najgorzej si臋 m臋cz臋 przy drugim powt贸rzeniu. Ale偶 booooli 馃槣 Daj zna膰 jutro. Ja te偶 tu zajrz臋.

Dobrej nocki 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...