Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

oj ja mam nadzieje,że jak zjadę na wadze to i ją utrzymam. 😜 ale wiecie nadzieja matką głupich,ale każda matka swoje dzieci ma 🙂
ja 100brzuchów zrobiłam i spróbuję z tymi przysiadami..a Iwona wyszczuplały Ci nogi też dzięki nim? 🙂
a i na boczki muszę coś robić, bo są okropne.. a na zrzucenie wagi dałam sobie czas do 1maja i mam nadzieję,że się uda...oczywiście jak nie uda się to świat się nie zawali 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hejka
ja wlasnie robie obiadek poieczarki z ziemniaczkami sobie zjem mniam:_)
co do brzuchow ja nie robie i ja w gole nie cwicze;/ no nie mam motywacji.. ale w przyszlym tyg ide na silownie bo dostalam dzis okres wiec nigdzie sie nie ruszam teraz.
co do rozstepow to mam ohydne na brzuchu i dzialam dzialam z nimi a one nadla sa.. no wiadomo mniejsze i plytsze ale potrzeba jeszcze duzo czasu aby byly malo widoczne. teraz chodze na mikrodermabrazje z masakmi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej też jem wszystko tylko w mniejszych ilościach.. miałam dziś frytki zrobić frytki,ale mój już nie chce jeść z piekarnika jak raz zjedliśmy z oleju od bardzo dawna..tak więc dziś ziemniaki, bo ryżu nie mam jedynie oprócz frytek i ziemniaków mam kaszę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
oj ja mam nadzieje,że jak zjadę na wadze to i ją utrzymam. 😜 ale wiecie nadzieja matką głupich,ale każda matka swoje dzieci ma 🙂
ja 100brzuchów zrobiłam i spróbuję z tymi przysiadami..a Iwona wyszczuplały Ci nogi też dzięki nim? 🙂
a i na boczki muszę coś robić, bo są okropne.. a na zrzucenie wagi dałam sobie czas do 1maja i mam nadzieję,że się uda...oczywiście jak nie uda się to świat się nie zawali 😜


Tusia nie wiem czy nogi wyszczuplały mi dzięki przysiadom akurat, bo jeszcze rowerkiem jeżdżę i tańczyłam pół godziny,w tym był również bieg w miejscu...(wszystko to było jakieś 1,5 godziny dziennie) teraz już nie tańczę...a to z innych powodów
suma sumarum muszę im poświęcić jeszcze dużo pracy, żeby wyglądały tak jak chcę, a to niemożliwe bo już coraz mniej czasu na ćwiczenia mam 😞 staram się choć trochę każdego dnia poćwiczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dziewczyny ja będę jutro..prawdopodobnie pod wieczór, bo teraz mój wróci,zjemy obiad, wykąpię się,wyszykuje..spakuje nas i jedziemy do teścia i szwagierki..wieczorem kino 😜 jutro wrócimy pewnie około 16:00,ale na 18:00 jesteśmy umówieni do aqua parku.. pójdę na sztuczną falę poskakać i na hydromasaż niech mnie wytelepie, a tym bardziej moje udziska!! Choć i tak będziemy na zmianę z moim zajmować się Alanem, więc pewnie pójdę na falę i tyle, bo i tak tylko na godzinę jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam strasznie małe mieszkanie i bym musiała w powietrzu powiesić rowerek,a z chęcią bym sobie kupiła..
Gogruśka Ty kupiłaś twister ten co tu jedna z dziewczyn podawała link? Chyba Aneti..sorki to tak dawno było,że nie pamiętam, która z Was. Jeśli tak to czy zajmuje dużo miejsca? W ogóle warto go kupować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia podpisuję się po Iwoną 🙂 jest mały i łaTWO GO W CIASNY KĄT WSUnĄĆ JAK TRZEBA 🙂
jak z efektami jeszcze nie wiem 🙂
ten mam 🙂
http://www.allegro.pl/prezent-twister-lcd-z-linkami-i-licznikiem-be-i2103514060.html

My w końcu poczuliśmy początki wiosny 🙂 pospacerowaliśmy godz jak ludzie:P bez walk w wielkich kombinezonach:P Kubek ślicznie już spaceruje na nózkach i nie robi cyrków 🙂 AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Iwonko ja wcale chudzinka nie jestem tylko kości mam wystające. Jak ćwiczyłam na brzuchu to musiałam koc podkładać, bo mi się kości biodrowe obijały o podłogę...
Gogruś mi chyba też waga nie leci zwłaszcza, że wczoraj zjadłam 2 mufinki, przedwczoraj 2 kulki lodów sorbetowych. Dziś też się nie popisałam, bo z grzechów zjadłam pół kajzerki, taką bułkę półfrancuską z kapustą i 1 mufinkę... a wcześniej na śniadanie moją owsiankę z jogurtem, na drugie omleta z płatków owsianych i jeszcze 300 ml soku porzeczkowego... ale ze 2 godziny spacerowałam.
Aha mdłości mam dalej, a na teście kreska 1... szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia super!! 🙂

Misia jak mdłości nie przeszły to może 1 kreska nie jest tą ostateczną 🙂

ja czekam aż Kubek zaśnie i też się za ćwiczenie biorę 🙂 dzisiaj za dużo to nie zjadłam... rano jogurt z otrębami, potem to nieszczęsne ciastko i między 16/17 odrobinę brązowego ryżu z potrawką z kurczaka 🙂 ale zrobioną na 2 % mleku a nie na tłuszczu 🙂 i reszta woda/kawa/herbaty wszelkiego rodzaju 🙂 także spoko. zobaczymy jak będzie jutro - ale zapowiada się zabiegany dzień.. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kobietki,
nie wiem co się ze mną dzieję, ciągle chce mi się jeść i niestety nie udaje mi się trzymać diety, jestem zła na siebie, ale jednocześnie nie panuję nad sobą 😞 😞 😞 😞 tragedia. Dziś dzień ważenia, a ja mam więcej niż w ubiegłą środę, załamka 😮
A jeszcze w niedziele spotkałam koleżankę z pracy, co zawsze była taka jak ja w sensie wagowym, a teraz taka chudzina, że szok, jak wróciłam do domu to się poryczałam i zeżarłam całe opakowanie pryncypałków 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneti ja miałam taki okres na jedzenie z 2 tyg temu... okropne to było więc współczuję!
Twister zaliczony, brzuszki też 🙂 na więcej nie mam siły bo mnie głowa boli znów 😞
Teraz będę mecz z moim mężowatym i bratem oglądać to najwyżej jak się zmobilizuję to jeszcze coś podziałam 🙂 albo pójdę spać...
Jak tam dzień minął babolki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to to nie Monia. Mam do zrzucenia co najmniej 6 kg 😞 i jakoś mi kiepsko idzie 😠 właściwie to już dawno powinnam ich nie mieć...

A Twoich zgubionych 2 kg gratuluję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...