Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

no to Gosia peszek 😁 ale winko zawsze może być 🙂
Ja nie planuję nic,bo drugi rok z rzędu pożarliśmy się i mam gdzieś wszystko.

Oglądam turbo i może to dziś spróbuje,ale to będzie katorga dla moich ud i pośladka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
ej ale sie wkurwila. planowałam romantyczny wieczór winko bara bara a tu co stoje w kuchni gary myje i okresu dostałam 😁 😁 😁no nic tylko sie pochlastac juz 2 rok z rzędu 😮


co to za marynarz co czerwonego morza nie przepłynie 😁 😁 😁


mój znajomy zawsze mawia, że dobry koń to i po błocie przejedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
My dzis chinczyk i winko 🙂)

Czyli wlaczacie sobie z youtubea i cwiczycie??? 😁

moze tez sie zabiore 😁


Sandra ja mam płytkę Ewy i 2 zgraną na dysku 🙂 ale wtedy jeszcze nie miała nic na yt a teraz elegancko wszystko udostępnia 🙂 swoją drogą zajebiście bo inni to tylko fragmenty, żeby zachęcić do kupna a Ewa daje całą siebie za free 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do walentynek to mi jak zwykle będzie smutno, że mój jak zwykle zapomniał.. bo zapomni też o jutrzejszej rocznicy.. ale i tak się nie powstrzymałam i kupiłam mu prezent 🙃 🙃
boże - kiedy ja się oduczę wydawania pieniędzy?:P

a no i "świętować" będę sama... bo mój i tak ma nockę dziś i jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
ej ale sie wkurwila. planowałam romantyczny wieczór winko bara bara a tu co stoje w kuchni gary myje i okresu dostałam 😁 😁 😁no nic tylko sie pochlastac juz 2 rok z rzędu 😮


co to za marynarz co czerwonego morza nie przepłynie 😁 😁 😁


mój znajomy zawsze mawia, że dobry koń to i po błocie przejedzie :P


u nas też się tak mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy iść do kina rano,a Alana do teściowej,ale ch.j nie poszliśmy .. Mnie jest miło jak z kwiatkiem przyjdzie,ale nie ma co na to liczyć. Chciałam isć do kina i nic byśmy nie musieli sobie kupować,ale dupa..chaja tylko z tego wyszła i mam wszystko w poważaniu. Ech, kłócimy się i on ma na wszystko wy.ebane(przynajmniej takie sprawia wrażenie),a ja później tylko ryczę i fiksuję. Ech, nieważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ponoć taa..
ja rozmawiałam z koleżanką z marca i mówi,że ona killera robi czy robiła i ponoć po ms ćwiczeń mówili,że schudła..pisała mi,że przy killerze gubisz kg,ale i ciało się ujędrnia..
no ale Wam dziewczyny to chyba zostało tylko rzeźbienie 🙂
ja zastanawiam się czy killera czy turbo dziś zrobić. Tylko pewnie rady nie dam 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam coś napisać.. ale stwierdziłam, że jak to napiszę to mi potem smutno będzie więc się powstrzymam..
Mać śpi.. ciekawe kiedy wieczorem się położy 😮 zwykle bym mu na to nie pozwoliła ale w obecnej sytuacji każda chwila kiedy może odespać chorobę i nabrać energii jest ważna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Każde ćwiczenie ujędrnia ciało i powoduje spadek tłuszczyku 😁
Kiler na spalanie, turbo spalanie plus rzeźba, skalpel tylko rzeźba 😉 Tak opisuje ćwiczeni Chodakowska 🙂
My nie obchodzimy walentynek bo M w pracy a ja chora. Poza tym nie wyjdziemy nawet nigdzie bo M znów jutro na rano niestety.
U mnie dzisiaj biały barszczyk na obiadek 🙂 Ja z Alą zjem z makaronem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia 😘 😘

mje dziecko dzisiaj chyba w dzień nie będzie spać..to może na wieczór prędzej zaśnie,wtedy poćwiczę..Alan jak ćwiczę to chwilę mnie naślauje,a później na ręce chce,więc ja nie dam rady przy nim..nawet jak mu bajkę puszczam to zaraz przylatuje..wtedy nawet bajka g nie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? Alan zasnął,włączyłam turbo i w trakcie drugiej rundy padłam..a pot leje się strumieniami..nie dam rady,chyba muszę zostać przy sklpelu,tam przynajmniej do 26min.wytrzymałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...