Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień doberek...no tak dziewczynki się rozpisały a ja padłam po konaiku i poszlismy z męzem spać 😜 a tak się śmialismy z byle czego że masakra, a najbardziej z "lowelka" zamiast "rowerka"..dobra nie ppiszę więcej bo jeszcze wypadnę na psychiczną- he he 😁 Martus naleśniki jadłaś wieczorem??? och Ty, robisz tylko ochotę a ja po 18.00 już nic nie jadam 🥴 ciuszki są tam naprawdę bardzo ładne, przynajmniej jak dla mnie!!! dobra lecę jeść śniadanko bo mi się ręce trzesą, to chyba po wczorajszym no nie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No hejka my po szczepieniu mój skarbus nie płakał 🤪spał długo i po tej szczepionce nie kazała chodzic po słoncu wiec dzis przesiedze w domku jutro nadrobimy 😁Mój Adas wazy 7600kg 🤪Ja sie szykuje bo jade do dentysty na Kwiatowa 🙂Troszke popadało wiec moze sie powietrze zmieni lub parno bedzie 🙂Jesli chodzi o jedzenie to ja juz tez po 18tej nie jadam bo mi duzo ciałka zostało po pierwszym dziecku a teraz juz zrzuciłam wiecej niz byłam przed ciaza chyba duzo daja te spacery 😜Martus tobie to nie grozi bo ty wysoka i szczupła a ja jakbym zjadła to wszystko mi wchodzi w DU....... 😁Potem zajrze ide sie szykowac pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
Tak sobie Was czytam i czytam i powiem Wam że to forum jest naprawdę budujace. Macierzyństwo jest piękne. Wszystkie jesteście obrotne, radosne itd. tu obiad, tu spacerek, jest czas na wypad z dziewczynami i kino z meżem. Niech poczytają Ci co mówią, że dzieci to tylko pieluchy i umęczone matki w dresach !!! Dobra lektura również dla przyszłych mam które sa pełne obaw
Brawo kobietki 🤪
Ponieważ Wasze dzieciaczki sa troszke starsze, jak mam kiepski dzień wchodze sobie i myslę, no za miesiąc czy dwa moja Tunia bedzie np. przesypiac noc itd.. i już mi lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Ania, mnie też jakoś to forum podbudowywuje 🙂 Nigdy wcześniej nie bawiłam się w takie coś, jak fora internetowe, a tu proszę - już ponad rok się ciągnie 🙂 A dziecko rzeczywiście nie musi ograniczać aż tak jak by się wydawało, kwestia organizacji i trochę luzu 🙂 A w ogóle masz przepiękną córeczkę!!! Słodka 🙂! Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, w której części Kalisza, ale fajnie byłoby, gdyby kiedyś i Tobie udało się do nas dołączyć, jak nie imprezowo, to chociaz na spacerek.

A która ma czas, żeby się jutro na przykład spotkać z maluchami gdzieś w plenerze? O ile będzie znośna pogoda. Jak coś - wymyślcie jakieś miejsce, ja się dostosuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie koleżanki Kaliszanki i prawie Kaliszanki 🤪 Pogoda nad morzem jest nie do opisania. Opaliłam się na brązowo, a Małemu chyba te słoneczne kąpiele służą, bo mimo że szaleje, to nie kopie w żołądek. Dziś weszłam na wagę, no i jest mnie znów więcej 😞 Brzuszek jak piłeczka i powoli mam problem z zakładaniem butów...Marta, ale fajnie, gdybyś dostała tę pracę w ośrodku. Ogólnie uważam, że małżeństwom, które nie mogą mieć własnych dzieci powinno się pomagać i wspierać. Moja przyjaciółka oddałaby pewnie wszystko, co ma żeby zajść w ciążę, ale od dwóch lat się starają i nic. Coraz częściej więc zastanawiają się nad adopcją, tyle, że nie są jeszcze małżeństwem i w ośrodku powiedziano im, że raczej małe sznanse teraz.
Werka, moja przyjaciółka przypuszcza, że chyba jesteście jakoś spokrewnione, bo ona też ma kuzynkę Marysię i Weronikę. Tylko nic nie wie o ślubie, więc pewnie to tylko zbieżność imion. Właśnie jest ze mną nad morzem, bo ma szkolenie, a ja leniuchuję, spaceruję, jem dużo rybek i wdycham jod. A wieczorem jestem taka najodowana, że padam na łóżko i zasypiam w 5 minut, Maluda moja też.

Buziakuję Was słonecznie i morsko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu fajnie, że jesteś 🙂 Sama wiesz że czas szybko mija więc to kwestia czasu a malutka będzie Ci noc przesypiać 🙂 No i właśnie- musisz koniecznie iść z nami na spacer 🙂 Asiu- trafiłaś na świetną pogodę ale najbardziej zazdroszczę tych rybek hehe- uwielbiam 🤪 😜 A Twoi znajomi powinni odpuścić sobie i nie myśleć o adopcji o o niemożności zajścia w ciążę a samo przyjdzie 😁 U nas tak było- raz i trafiony zatopiony ha ha 😁 Malwinka- czyli kuzynka Łukasza??? Jesteś w ciąży drugi raz 🤪 - gratuluję 🙂 Jak Majeczka?? Ona już taka dużaaa,a teraz kogo ukrywasz w brzuszku? I jak do nas trafiłaś 😉 U mnie ok, jestem szczęśliwa bo mam kochanego męża i najcudowniejszą na świecie córeczkę! 🙂
Mąż w pracy na nockę i mama do mnie przychodzi więc super bo rano jak Gabi się obudzi to ja dalej mogę iść spać a babcia się pobawi z wnuczką 🙂
Ewa, spacer jak dla mnie nie bardzo jutro bo Rafi ma wolne i chce spędzić z małą czas no chyba, że gdzieś niedaleko wymyślimy spotkanko bo jak mówiłam- dla mnie kobiety karmiącej to uciążliwe jak mam iść do dużego parku i szukać miejsca na karmienie... A może Park Przyjaźni? Kurcze mało jest tych miejsc w Kaliszu żeby pospacerować 🤔 Miłego wieczorku 🙂
W piątek jest spotkanie Pod Orzechami więc podpisywać się kto idzie 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello kobitki 🙂 ale dzisiaj upał znowu... uff... do nas od rana przyjechała teściowa i przywiozła pełno warzyw, eklerki własnej roboty i nawet kwiatki do wazonu 🙂 wiem że to głupie ale niech jej będzie 🙂 no więc na obiadek zrobiłam dzisiaj złode ziemniaczki z koperkiem kalafior i pierś kurczaka panierowaną 🙂 mmmm pycha 😉 i maślanka do tego 🙂 a na spacer wyszłyśmy później bo miałyśmy wyjść przed obiadem ale zaczął deszcz padać i zostałyśmy na obiad w domku. Tak więc byłyśmy po mleczko w rossmannie i kupiłam taką buteleczkę z rączkami i zobaczę czy Agatek będzie sobie trzymał, bo czasami sobie sama trzyma butlę ale po czasie puszcza 🙂 i kupiłam jej 2 body bez rękawów za 14zł 🙂 i mnie oszukali bo była cena 14zł a na paragonie wybiło 25zł ale dopiero później sie zorientowałam jak szłam już do domu i sie wróciłam i mi zwrócili 11zł 🙂 no takie miałam przygody 🙂 a potem zrobiłam koktajl z lodów śmietankowo-czekoladowych z świeżymi wiejskimi truskawkami 🙂 pychotka 🙂 no to na razie tyle 🙂
A Ewuś, ja może sie jutro przejdę gdzieś na miasto jeśli będzie dobra pogoda i nie będzie takiego upału i duszno 🙂 więc jak coś to dam Ci znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś pogoda w kratkę...masakra 🤨 2x zastał mnie deszcz i spędziłam te chwile w dwóch klatkach, za drugim razem dzieliłam miejsce z listonoszem 😁 och ale przygoda!!! co do spotkania piątkowego, to ja oczywiście od 3 tygodni jestem na TAK bo w końcu będą to moje urodziny 😁 dzisiaj na szczęscie nie pijemy z mężulkiem koniaczka bo znów szybko padniemy...ale fajnie tak wspólnie spędzać wieczory, a w pokoju obok mieć śpiącą kochanai cudowną Córeczkę 😘 jestem taka szczęśliwa że mam ich przy swoim boku! no tak znów mi się zebrało na sentymenty 😜 Asiu zazdroszczę Ci trochę tych spacerów po plazy i zapachu rybek, też nie mogę się doczekać lipcowego wyjazdu choc wątpie by pogoda sprzyjała tak jak teraz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, a jak sie nazywa ta Twoja koleżanka??? Może rzeczywiście to rodzina 🙂 Bo Marysia miała teraz ślub cywilny ale tylko najbliżsi o tym wiedzieli, nie rozgłąśniali o tym za bardzo i bardzo spontanicznie to wyszło, ale w sierpniu ma kościelny 🙂 ale dopiero zaprosiła mnie i mojego męża bo nie ma wszystkich zaproszeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie piątkowego balowania to ja jak najbardziej jestem chętna 🙂 mam akurat też seminarium ale powinnam zdążyć wrócić do domu ok 20 🙂 no a w sobotę Karol idzie na kawalerski, więc w sobotę muszę trochę łagodnie żeby na drugi dzień dobrze się czuć i być w stanie zająć się dzieckiem a Karol na imprezę 🙂 ale z nas rodzice 🙂 ciekawę co na to Kasia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werka nie jestem pewna ale chyba widziałam Cię dzisiaj niedaleko kerfura :P ok. 16;30 taki zielono ciemny wózeczek? i miałaś różową bodajże bluzeczkę;p ale nie dam sobie ręki obciąć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wercia, to Marysia Wojcik już po ślubie?? Czy o kimś innym pisałaś 😜 Spontanicznie wyszło to najlepiej hehe, a kościelny planowany więc super 🙂 Nie wiem co miałam jeszcze napisać=- skleroza 😁 Ze starości ha ha 😁 Muszę ruszyć dupę do zmywania i wywiesić pranie malutkiej. Karolcia przypomnij mi gdzie chcecie jechać nad morze 🙂 Jak będziecie miały tyle lat co ja to kłopoty z pamięcią murowane 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj dziewczyny powiedzcie mi ile ważą wasze dzieciaczki? Kurcze bo dzisiaj byliśmy na kontroli i Filipek mój waży 6020g a 10 -tego skończy 4 msc lekarka mówiła że tyje idealnie i rośnie ale choinka te siatki centylowe mówią co innego i już nie wiem komu wierzyć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia - mogłaś mnie widzieć bo mniej więcej o tej godzinie tam właśnie szłam i miałam taką ciemną różową bluzkę, a wózek zielono-popielaty 🙂 a i Agatka waży 6800g a mierzy 68cm 🙂 w czwartek byłyśmy na szczepieniu więc się ważyłyśmy i mierzyłyśmy 🙂
Marta - tak Maria Wójcik miała w niedzielę ślub cywilny a 27 sierpnia ma kościelny i weselicho 🙂 no a w minioną sobotę byłyśmy na jej panieńskim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wercia, a to na panieńskim Marysi byłaś 🤪 Super 🙂 Ona jest taka zajebista!! 😉 Nie pracowałam z nią długo bo niecały rok ale ona ma tyle ciepła w sobie, że nie można jej nie lubieć 😜 😉
Nati- moje dziecko to waga ciężka więc się nie liczę 😜 Gabi 18 maja czyli 2,5 tygodnia temu ważyła 8400 kg więc teraz pewnie z 9 kg będzie 🤪 Ale różnica prawie dwóch miesięcy między Gabi a Filipkiem 🙂 No ale skoro lekarz powiedział że dobrze przybiera na wadze to czemu się martwisz?? 🙂 Ja na siatki centylowe nie patrzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzę bo w każdej jednej "mądrej" książce są i tak jakoś samo ... no niby mówi że dobrze ale mnie to stresuje zdeczka ... dobra uciekam spać 😉 dobranoc 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czyżbym była dzisiaj pierwsza 🙂
znowu parówa..... planowałam pójść do centrum ale nie wiem czy pójdziemy, zobaczymy za jakąś godzinkę jeszcze bo na razie powtórka na wspólnej a potem 2 odcinki brzyduli 🙂 może pogoda sie trochę zmieni zanim wyjdziemy. To miłego dzionka kobietki duze i małe i mali faceci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz czytałam Wasze wczorajsze posty o 7.00 rano...moja Ksieżniczka nie może teraz zasypiać w domu, 3 godziny się męczyła od tej 7.00 ,nauczyła się spać jedynie na spacerach 😞 no i od 2 dni budzi się w nocy jak kiedyś na jedzenie, nie mam pojecia co jej się poprzestawiało 😞 takze jestem padnięta na maxa...nie mam sił nawet wyjść na spacer, ale muszę chociaż przed blok. To miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka kobietki my po 3 godzinach spaceru. .Karolinko nieprzejmuj sie mój Adas tez jest nauczony spac na dworze a w domu to spi po pół godziny a nadworze to spi dopóki nie wróce do domu nawet zdarza sie 4 godziny 🤪i tez w nocy sie budził ale juz mu przeszło pewnie małej tez to przejdzie a moze to ze jest goraco dzieciaszki czasami sie budza a wczym ona spi?Mój ma tylko pampersa i body na krótki rekaw i teraz im uchylam okno i przesypia całe noce a jak miałam u nich w pokoju zamkniete okno to sie przebudzał 😁Jak sie rano budzi to bawi sie swoimi stopkami tak do nich gada cudowny widoczek czasami to z godzinke po przebudzeniu potrafi se lezec 🙂Ja teraz pije kawke kurczak w piekarniku i odpoczywam byłam w pareczku ale gdzies niegdzies mokro ale za to chłodno bo na miescie to dak duszno ze masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...