Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem jak inne alergiczki, ale mnie alergia odpusciła 🙂 Bardzo się ciesze z tego powodu, bo bardzo ciezko ja przechodzę, a tutaj nic 🙂
Niestety mam alergie na wszystkie alergeny wziewne - wszystkie drzewa, krzewy, trawy i chwasty. Ciekawa jestem czy tylko na okres ciazy czy na dłuzej będe miała spokój 🙂
Nie jem orzeszków ziemnych, bo wiem że w ciąży jedzone mogą spowodować alergię u dziecka.

Niestety my żyjemy w Polsce, i większość "przyjemności" nas omija, gdzie np. w Niemczech to standard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wiec witam w klubie dziewczynki bo mnie tez odpuscila alergia 🤪 🤪 i tez jeszcze wczoraj z mezem sie zastanawialismy czy tylko na okres ciazy,czy na zawsze...Ale z tym na zawsze niema co przesadzac bo to pewnie nierealne 🙂 I musze wam powiedziec ze ciesze sie jak cholera bo pierwszy raz od ponad 20 lat niemam kataru!!!Ja podobnie jak wy jestem uczulona na wszystkie pylki i zawsze tak od konca marca do konca lipca mialam przekichane 😞a u mnie jeszcze jest minus taki,ze mieszkam na wsi i te pylki zboz,czy traw itp uderzaja we mnie dwa razy mocniej.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Irka za oklaska.

Mam do was pytanie, może któras mi poradzi, bo już nie wiem co robić. Wczoraj mój luby troche źle się czuł, nawet w sumie tej pizzy nie zjadł tylko 1 kawałek. Całą noc nie spał tylko wymiotował i dzisiaj cały dziń to samo. Nic nie je, bo nie może przełknąć, poję go tylko wodą, którą też po jakimś czasie zwymiotuje. Ale musi pić, pomimo wszystko. Kupiłam mu bułki żeby zjadł suche, ale nie chce. Mam krupnik z kaszy, to pomyślałam że może później mu dam, ale tez nie chętnie do tego podchodzi, kefiru też nie chce...boję się żeby nie skończyło to się jakimś szpitalem.
Może wy macie jakiś sposób w miarę skuteczny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiumoze to grypa zoladkowa,ja czesto na nia cierpialam i mialam podobne objawy!!!Najlepiej jest pic duzo wody zeby sie nie odwodnil,bo to jest najwazniejsze bo wtedy konczy sie szpitalem!!!Ja bralam na to jakis srodek bez recepty,ale nie pamietam juz jak sie nazywal i mi pomogl!!!Najlepiej jakbys sie poradzila aptekarki ona napewno ci cos poleci!!!A jesli wymioty beda sie utrzymywac do jutra to idzcie do lekarza bo z tym nie ma zartow naprawde!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu to nie glupi pomysl;p hehhe,gdyby tylko bylo nas stac to zdecydowala bym sie na drugie ale poki co i z jednym nie wiem jak to ogarniemy;(..
a twoj luby niech idzie do lekarza bo nie zarty,zeby sie nie odwodnil...ja mialam ostatnio takie sensacje zolodkowe to lekarz przypisal mi smecte niby na biegunke ale pani w aptece mowila za jak sa wymioty to tez powinno pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez powiedzial lekarz ze bedzie duze,ale niechcialby zeby wazyl ponad 4,tylko ponizej bo wtedy mialabym latwiejszy porod!!!Zobaczymy jak to bedzie 🙂Lusiu jak twoj Franiu wazyl miesiac temu 1300,to teraz stawiam ze wazy juz ponad 2 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam od gina ale ciężko was doczytać z maluszkiem wszystko ok następna wizyta za 2 tyg z wynikami glukozy naszczęście wszystko ok . LUSIA idź lepiej do apteki zapytaj bo nie ma żartów z chłopami oby to nic poważnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane Lipcóweczki! 🙂
net mi siadł juz na amen 😞 łącze się przez tel, ale na dłuzszą metę to się nie opłaca, więc tak dorywczo.
mam nadzieje że wszystko u was oki, i u waszych maleństw.
jutro lecę na Usg 🤪
tylko małą muszę chyba do teściowej na godzinke zaprowadzić 🤨
sprawdzalam u nas ceny pościeli, i za 3 elementowa (poszewka mała, duża, ochraniacz) od 130zł 😮 aż mnie zatkało. muszę innego sklepu poszukać.
jutro będę płacić za wózek, ciekawe kiedy przyślą 🙂 dzisiaj oglądałam taki sam ale na wahaczach, wygląda super, ale jednak wolę na paskach jeżeli o zawieszenie chodzi.
podzrawiam was wszystkie brzucholki, życzę zdrówka i trzymajcie się cieplutko. może jutro zajrzę i poczytam bo pewnie naprodukowane tego że hej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o witaminki to ja biorę kwas foliowy i magnez z wit.B6.
Bylam na USG 5 maja i moja Gabi ważyła 1603g i tez jestem ciekawa z jaka waga dobije do końca ciąży.
Ja mam o tyle dobrze że mój maż miał 1,5 miesiąca zaległego urlopu... i od marca do polowy kwietnia miał wolne. Pracuje po 12 godz.dzień, noc i ma 2 dni wolnego. Po nocy śpi ok 4 godzin a przed nocka nie spi , wiec dużo razem przebywamy. Teraz podobno od piątku ma dostać 1,5tyg kolejnego urlopu juz z tego roku.Wiec będzie fajnie, 🙂 Musze powiedzieć że się stara, jestem zadowolona z niego. Pomaga mi w kuchni w sprzątaniu, zakupach. Nawet codziennie jak nie pracuje jeździ ze mną do mojej mamy do szpitala, która już leży 1,5 miesiąca!!! Ale na szczęście już w środę wychodzi, wiec oboje odetchniemy... Bez niego było by mi ciężko, wszystko ogarnąć.
Jutro mam wizytę u gina wiec go spytam o to KTG 🙂 Pewnie mnie gdzieś tez wyśle na to badanie?!. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez pomaga sprzatac i czasem gotowac, tzn zawsze sie pyta czy pomoc ale wiadomo, wole sama stac w kuchni niz by mial mi sie platac 😉 ale np jak sie zrobi w domu jakis nielad artystyczny to wszystko posprzata i nawet szybciej mu to zajmuje niz mi wiec sie nie martwie, ze po porodzie zastane armagedon w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie że pomagają 🙂 To naprawdę miłe 🙂 Czasami mam ubaw jak gotuje coś w kuchni i mu nie wyjdzie, ale pocieszam go i chwale by nie stracił zapału na przyszłość ha ha Zaraz ma wrócić z pracy i czeka go małe wieszanie pranka, ale cieszy się jak mi pomaga, a ja go chwale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...