Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,
Udało mi się uspać Tymka to wpadłam na chwilkę. Chyba go brzuszek troszkę pobolewa bo ma takie ataki prężenia się i nie może biedulek zasnąć. Już niedługo i Wy będziecie to przechodzić 😆
Aha i dołącze do Waszych nieprzespanych nocek 😜 od narodzin synka mam takowe 😉 to co się działo w ciąży w nocy to był pikuś 😉
Super że Kama i Elunia mają już swoje szczęścia przy sobie 🙂
Wprawdzie pytanie o podkładach nie było do mnie ale pozwolę sobie odpowiedzieć 😉 Ja nie używałam tego podkładu dla siebie bo miałam szpitalny który dobrze się spisywał. Poza tym trochę gorąco jest spać na tym podkładzie bo używałam go w domu jeszcze w ciąży (tak na zapas gdyby miały mi w nocy odejść wody 😉 ) Za to rewelacyjnie spisywał się (i nadal ich używam ) do przewijania maluszka. Tylko ja dla Tymka mam mniejszy rozmiar 40x60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę Wam powiedzieć,że zawiodłam się na proszku Lovela. Prałam w nim i w płynie w temp. 60st ręcznik na który mała zrobiła kupkę i nie poradził sobie! Została plama. Koleżanka moja twierdzi,że Bobas jest lepszy. Chyba się przerzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amelia nie strasz bo też mam lovelę,ale kupiłam małą paczkę jakby nie pasował żeby zmienić,ale poki co na pranie wszystkich rzezy dla Klaudii nie wykorzystałam nawet połowy tej paczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
ehh tez mam Lovelle 🥴 no nic trudno najwyzej wykorzystam ja do ciuszkow nie ubrudzonych za bardzo 😉 bo mam cale 2 kg hehe 😮

też mam tą paczkę u mnie pisze 1,8kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też korzystałam z tego proszku piorąc ciuszki dzidziusiowe i tez mam ta małą paczuszke 1,8 kg
Super kolejna lipcóewczka ma malenstwo juz przy sobie!!!! U nas niestety ale wszystkie idziemy po kolei 🙂 🙂 I nie ma co na siłę pospieszac naszych szkrabów 🙂 🙂
Oj Justi z tymi moimi pobolewaniami to widzisz jak jest poboli i przestanie i lipa!!!! Idę dziewuszki posprzatac i obiad nastawic, u nas dzisiaj pochmurno wiec slonce chowa się za chmurami ale tez zarazem duszno a na deszcz sie nie zapowiada ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka ja mam tak samo z pobolewaniami-czasem boli troszke dłużej i mocniej,to ja już szczęśliwa,że ruszamy powoli z tym wszystkim i przejdzie i lipa znowu zła jestem na to 😁 😁
a niedawno skończyłam sprzątać pokój-teraz już mogę z czystym sumieniem wyłożyć tyłek na łóżko i leżeć ile chce nie myśląc o tym,że jeszcze to czy tamto jest do zrobienia. a przy odkurzaniu złapał mnie taki mocny skurcz,że stwierdziłam,że gdybym miała jeszcze coś do sprzątania to bym to zrobiła w podskokach żeby przyspieszyć 😁 ale nie ma co,chociaż mam czasem wyrzuty sumienia,bo maluszka czuję na całym brzuszku,a zdarza mi się o coś delikatnie zahaczyć brzuszkiem i boję się o małą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje Kaczuszko nie ma co przyspieszac 😉 ale cholerka tez zeby nie opozniac 😜
podziwiam cie Ja dzis nie robie obiadu moj m. stwierdzil,ze w sumie jest za goraco na jedzenie wiec i ja odpuscialam zjadlam pol kg bobu ☺️ ☺️ i dozdzowke z maczkiem do tego 1 l sprita ehhh wysiadam po prostu ... . .. na nic innego nie mam ochoty . . . . zreszta i to zjadlam z przymusu w sumie . . . . . .

i widze ,ze lovela gora wszystkie mamy te proszki heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane....
wysiadam już normalnie przy tej pogodzie a co dopiero wy biedne brzuszki..... 😘 😘 😘
jeszcze mnie gardło napiernicza i się boje strasznie żeby małego nie zarazić.... 😞
staram się jak mogę...
On biedny też się męczy bo ja schłodzić takiego szkrabka,...
niech juz przyjdzie te ochłodzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi bób??? jak ja go kocham 😁 po ile stoi kilo teraz??? bo jadę potem połazić z siostrą meża po mieście to sobie może sprawię tą przyjemność 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Justi nie miałam wyjscia musiałam jakieś mięcho zrobic bo chlopina remontuje chate i chce mu sie cos konkretnego a co zupka ogórkowa sie nie posili zbytnio wiec chcac nie chcac jeszcze stoje przy tych garach, ogarnełam cała chate łacznie z myciem podłog i też tak jak Ty Malutka moge pierdylnąć się na łóżko i miec wszystko już w dupie!!!! Jestem dzisiaj zmęczona naprawdę...
Michalindziorku to fakt My się tak męczymy a co dopiero takie małe szkrabki 🤢 i nie wiadomo jak pomóc takiemu dzieciątku, niby w poniedziałek ma byc chłodniej ale co to będzie, poza tym co nam po tym jednym dniu!!!!
Ja za bobem jakos nie przepadam, więc Justi kochana korzystaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...