Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe 🙂
a te plamki.... u nas to by za szybko było... wszystkie dzieci w 5 mies w rodzinie mają... (oprócz jednego Kajtusia tego siostrzeńca mojego)... ale kto wie....

wczoraj wlazłam na fotkę, na profil kogoś tam..... jakiś chłopak tu z okolic. a moja Misia tak patrzy i mówi mi "mamo ja bym takiego męża chciała mieć" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie no pewnie....
czasem sobie myślę że fajnie byłoby jakby już biegał Seweryn, ale potem myślę sobie patrząc na starsze dzieci, że to tak minęło szybko, nie wiem kiedy a juz takie duże i samodzielne.... niedługo pojdą do szkoły,skończy się okres takiego wczesnego dzieciństwa.... więc nacieszę się Sewciowym niemowlęctwem póki to trwa bo czasu się niecofnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tu gadu gadu ,a na dworze super ide wiec na spacer i odebrac moja obraczke bo oczywiscie musialam zmiejszyc,zlotnik jak zobaczyl o ile to sie przezegnal bo myslal ze tylko scisnie ,a tu trzeba ciac hehehh mowi ze to szok ze mi tak palce zchudly,a ja zawsze mam szczuple palce tylko w tej ciazy byly jak balony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzisiaj w nocy Lenka naprawdę pobiła rekord bo jak się 0 19 najadła to później dopiero o 4 mi się na jedzonko obudziła i ja byłam ździebko w szoku że dziecko robi przerwę 9-cio godzinną, z jakieś pół godzinki trzeba będzie wziąść dziecko na spacerek chociaż pogoda nie taka fajna jak wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisalyście, masakra 🙂
My wczoraj cały dzień spędziliśmy u moich rodziców bo mama miała urodziny i imieniny. Poszłyśmy nawet na spacer a Robert z moim tatą urządzili sobie męską zabawe czyli próba opanowania kamery 😁 Babcia lansowała się z wnusiem na spacerku że aż było widać dumę po niej 🙂
Kupiłyśmy Huggisy w małym Tesco 128 sztuk za 55.99 więc chyba się opłaca, tylko tak jakoś dziwnie skrojone z tyłu boczki przy rzepach, jakby za bardzo wycięte i boję się żeby nic nie wyleciało...nie wiem czemu tak dziwnie to zrobili, ale Franek walnął mega kupę i nic nie wyszło....ale w sumie okupkany był z przodu jakby siusiakiem kupę zrobił 😁
Niedługo przed wyjściem od dziadków mały usnał i obudził się przed samym wyjściem i pewnie liczył że mama weźmie do łóżka, a tu nic z tego. Ubrałam go, wsadziłam do fotelika, a bidulek tak rozpaczał, że moja mama popłakała się....a w samochodzie histeria, jedyne co działało to radio na maxa i był spokój. Szkoda mi go było bardzo, ale jak za długo jesteśmy poza domem to kiepsko to znosi.

Ja używałąm naprawdę wielu chusteczek, ale te z biedronki są dla mnie za mokre i pozostawiają na skórze taką sliską powłokę, że muszę ją zetrzeć żeby posmarowac pupę maścią. Poza tym za dużo chusteczek wychodzi za jednym razem. Pampersy Baby Fresh są super, tylko za drogie. Obecnie używamy z Rossmana z linii Babydream takich zielonych i różowych - sa pakowane po 2 sztuki. Są naturalne, nie mają żadnej chemii, naprawdę super!! Te zielone kosztują 9.99 za 2, a te różowe kupiłam tydzień temu w promocji za 5.49 za 2 sztuki.

Dzisiaj byłąm umówić małego na szczepienie, ale pocałowałam klamkę. Zadnego info ani na zdrowej ani na chorej stronie, zamknięte, i bujaj się matko z chorym dzieckiem 😠 Poszłam do innej przychodni żeby wogołe przepisac małego i dowiedziałam sie ze u nich tez kiepsko z lekarzami, że mają tylko jednego który jest oddelegowany do tej mojej poradni i dzisiaj będzie dopiero o 15. A u nich teraz jest remont więc lipa. Szok, co się wyprawia!!!!!

EDYTKA - jakis nienormalny ten pediatra i same bzdury opowiada!!! Dlaczego masz faszerować dziecko sztucznym mlekiekm jak w drugiej piersi mleczko aż się prosi żeby wypić! 🙂

KAMA - u mnie tez jest problem z chrzcinami z takich samych powodów jak u ciebie, więc my będziemy chrzcić w Łagiewnikach w zakonie, i tam nie wymagają zaświadczenia ani nie pobieraja opłat, a kościół i okolica piękne, bo sa tam same lasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama dzięki ☺️ 😉 🙂
izunia oby Ci się udało, sądy nie często przyznają takie "wysokie" (jak chyba dla nich) kwoty na pierwszej rozprawie. A jak nie będzie płacił automatycznie (po 2 czy 3 mies już możesz) zgłoś się o fundusz alimentacyjny. bo zaległych nie wypłacą, tylko te na bierząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, my nadal u teściów.
co do chusteczek to testowaliśmy różne ale najlepsze są według mnie pampersa.My zawsze kupujemy w promocji, często są w tesco za 6 paczek płacimy 25zl lub 26zl więc wychodzą tanio, tyle co np dada. kupujemy z 2 opakowania to starcza do następnej promocji 🙂. Z pieluch to tez tylko pampersy bo huggisy to porażka dla mnie i gaga. Są grube i częśc ubranek przez to nie dopinałam w kroku. Gabi często przelatywało i ciężko było wyczuć czy coś jest w środku. A w pampersie nie trzeba ich rozpinać wystarczy pomacać.

lusia ja jestem zapisana do dr Dudek Elżbiety.

Gabi też dostała na stopie białe plamy, z powodu za suchej skóry. Ciekawe dlaczego może uczulenie na płyn?

wiecie ja sie zastanawiam jak mała mi się zmieści do fotelika w kombinezonie? już teraz jest jej ciasno w kurteczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama ja tez należę do mamusiek których dzieci są głodne w nocy.:/heh mała się budzi ze 2 razy lub 3 w nocy na papu. może trzeba było powiedzieć temu księżulkowi ze chodzicie do kościoła ale nie tego hehe ja tak zrobiłam jak się czepiał przy załatwianiu ślubu. Ślub nie wzięliśmy w mojej parafii bo nie chciałam by ten du.... go nam udzielał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...