Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IZUNIA- rzeczywiście bardzo szybko rozszerzasz dietę Kubusia. Dzieciaczkom wiadomo,że nowe jedzonko smakuje,ale jego przewód pokarmowy nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały. Fajnie,że już jesteś po chrzcinach.
My planujemy 10 stycznia.
OLUSIA,MICHALINDZIORKU- zazdroszczę tej utraty wagi. Ja zchudłam 17 i jeszcze 6 zostało ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj byliśmy na cmentarzach z małą i powiem wam, że tragedii nie było 😉 Spodziewałam się większych tłumów.
Pogoda cudowna, aż nie chce się siedzieć w domku. Szkoda, że zima za pasem ;(
My chcemy ochrzcić Emi w drugi dzień świąt, ale najpierw muszę się do księdza wybrać hehehe 😉
My cały czas czekamy z wprowadzaniem nowych posiłków, bo musimy wybrać się do pediatry.
Lecę do mojego skarba bo muszę ją wyszykować i jeszcze wybywamy na jeden cmentarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wrocilam do wagi sprzed ciazy,a nawet jestem ponizej!!!Przed ciaza wazylam 61,a teraz 57 czyli 4 mnie 🤪j,ale brzuszek taki maly zostal,jak sie najem to lekko odstaje i ta skora tez jest taka wiotka,i tez bym musiala zaczac cwiczyc,ale jakos niemam weny ☺️!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj bylismy na długim spacerze po parku, a później poszliśmy na pizze. Byłam tam padnięta, że gotowanie obiadu to byłą ostatnia rzecz na jaką miałąm ochotę.
Cmentarz sobie darowaliśmy, chociaz mam blisko siebie, i leży tam moja prababia, ale już tak dawno tam nie byłam, że nie trafiłabym. Ewentualnie chociaz zapaliłabym znicz na grobie nieznanego żołnierza, ale nie chcieliśmy ryzykować, bo niewiadomo ile ludzi by było.

Co do wagi, to ja wole się nie wypowiadać...po porodzie od razu zgubiłam 15 kg, ale zostało ok. 19kg, z czego 4 przytyłąm....szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, Irka, miałaś kłopoty z odciaganiem katarku Kacprowi że kupołas KAtarek czy tak po prostu? Bo przez ten ciągły katar Franka to jutro chce pochodzić po aptekach i zorientować się, tylko nie wiem czy wyciągnie mu to, co tam w głębi mu bulgocze...I ciekawe czy do wszystkich odkurzaczy będzie pasował, bo ja mam taki stary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu,ja go kupilam bo Kacprowi tez tak bulgocze,i myslalam,ze wyciagnie to do konca,ale jednak tak gleboko nie odciaga 😞,no ale tak jest poprawa niz tym zwyklym aspiratorem!!!Podejrzewam,ze bedzie ci pasowala ta koncowka do rury,bo tak mi sie wydaje ze do kazdego modelu odkurzacza starego czy nowego bedzie pasowac!!!A z tego co sie orientuje to cenowo wyglada tak od 50 do 60 zl,zalezy jaka apteka,ale taniej raczej u nas bym nie znalazla!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, dzisiaj ja pierwsza 🙂 ehhh wicie Gabi sie tak nauczyła zasypiania przy cysiu, ze w nocy jak się zaczyna budzić to muszę wsadzić jej go do buzi by się nie obudziła. a często się budzi , wieczorem nie zawsze mogę iść się wykapać kiedy chce lub zrobić cos innego, bo ma lekki sen. Próbowałam ja na raczkach ukołysać ale to nie zawsze działa, budzi sie i już nie spi ehhhh a w nocy nie mam siły by wydłużać pory karmienia. bo ona chce cysia i koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...
dzwoniłam do tej kliniki... wydaje sie ok. teraz musze sie zorganizowac bo jeszcze kolezkanka i bratowa chca jechac... a wiadomo, ta pracuje, ta obowiazki,więc trzeba ustalic termin odpowiedni dla trzech osób i to nie jest proste. w kazdym razie umawia sie z dziś na jutro, wiec fajnie 🙂... a na leczenie po narkozą z nieco większym wyprzedzeniem...

Sewciu budził się w nocy kilka razy... ale M. po kłótni dziobie, więc On wstawał... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a u nas kryzys 😞 Emi od rana nie chce przyjąć Nutramigenu 😞 Coś jej się odwidziało...ehhhh będziemy walczyć dalej 😉
Ja jutro idę na kontrolę do ginekologa i poproszę o przepisanie tabletek na zatrzymanie laktacji, bo przez to, że Emi pije częściej z butli bardzo boli mnie lewa pierś, tak jakbym miała zastój pokarmu, a jak będę odciągać laktatorem to laktacja nigdy mi nie zaniknie...Dziś musiałam dugo ją masować i odciągnąć pokarm, a już czuję, że znowu zaczyna mnie boleć 😞 Nie chcę doprowadzić do zapalenia piersi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko jak bedziesz odciagac laktatorem to mleko zaniknie,jeeli sie odciaga to mleko jest max 2 miesiace bo dziecko nie pobudza brodawek.

A nasza mala zasypia ok 20 i spi do ok 6 z kilkoma pobudkami.Dzis wstala ok 1 i dopiero pzed 3 zasnela,zeby jej ida i marudzi,pcha paluhy do dzioba i sie wierci.Do tego kupy juz chyba 4 dzien nie ma.ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONICA- wiem co przeżywasz. Też tak miałam z synkiem. Jak tylko udało mi się wejść do wanny to szybko musiałam wychodzić bo młody krzyczał z głodu 😮 Pociesze Cię,że z drugim (przynajmniej u mnie) dzieckiem jest dużo lepiej 😉

MICHALINDZIORKU- o jakiej klinice piszesz?

Trochę się martwie bo wydaje mi się,że Hania znowu jest bledsza 😞 Nie wiem, może jestem zbyt przewrażliwiona. Myślę,że w czwartek w ostatni dzień antybiotyku będzie miała kontrolne badania to wszystko będzie jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idziemy jutro na szczepienie boję się trochę bo ostatnio bardzo ryczał no i ciekawa jestem ile wazy teraz już wyregulował sobie je co 3 godziny za to je coraz więcej 150-170 a pare razy zdarzyło mu sie wszamać 200 ml mleka modyfikowanego tyje i rośnie bardzo szybko ciekawe co lekarka powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKO fajnie ze Emi wypiła nutramigen, współczuje ci..najpierw walka z alergia a teraz ten pokarm. Ja nioe cierpię odciągać mleka dyktatorem.
LUSIU no dokładnie jest tak jak opisałaś.Mała pociumka czasami kilka razy i znowu spi. Czytałam w książce ze jeżeli tak sie dzieje to w momencie jak dziecko zaczyna sie wiercić i szukać cyca to spróbować pogłaskać je po główce, zanucić kołysankę a jak to nie pomaga to na raczki.jeżeli płacze i nie chce zasnąć to wtedy cyca. tylko jak to zrobić? mala jak sie wybudzi to już dupa i po spaniu. EHHH mam nadzieje ze jak przejdzie na stałe pokarmy i będzie miała mniej cysia to łatwiej będzie ja tego oduczyć.
AMELIO mam mam nadzieje ze to choróbsko szybko Hanie opuści. Teraz juz tak będziemy miały całe życie, ciągłe zamartwianie się o nasze maluchy. Ja jak sobie pomyśle ze znowu bym miała iść z mała do szpitala to już mam ciary na plecach.a jeszcze gorzej jak by miała tam zostać sama!
OLUSIA pisałaś ze u małej to nie alergia. wiec co ci lekarz powiedział? od czego mała miała taka skórę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj się rozpisałyście hehe 😉

Edytka, super że Emi wcina Nutramigen 🙂
Koralikkk twój synuś na avatarku bardzo podobny do mojego, też taki pulpecik i wysokie czoło 😁

My dzisiaj poszliśmy wykończyć resztę bonów do rossmana, wzięłam wszystko opróćz kosmetyków 🙂 Dzisiaj Franek zajadał się marchewką z ziemniaczkami. Jak zrobiłam przerwę żeby wytrzec mu pysia, to tak się awanturował że hej 😁

Bardzo podoba mi się pewne spacerówka firmy Espiro. Tyle mamusiek widuję z tym wózkiem, ale niestety kosztuje 479zł...ale i tak ją kupię jak przyjdzie co do czego, niech tylko zacznie się wiosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu fajna 🙂
podobna lekko do wersji spacerowej coneco v3 i v4 którami się bardzo podoba i choruje na nią ale nie wiem czy się da sama spacerówkę kupić...
w ogóle super kozaczki widziałam muszę koniecznie nabyć...
no i pytanie: robicie loki prostownicą? widziałam filmik niby prosta sprawa ale ciekawa jestem w praktyce czy też tak....
http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...