Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no widzisz ,a moj znowu nie moze przelknac dyni tylko od razu plynie po brodzie nie wiem moze jakbym ja sama zrobila to inaczej bo ta kupna zdecydowanie nieeeeeee...
😲 😲 😲z tym onanizmem to jestem w szoku tez wydaje mi sie to przesada ale z drugiej strony z nikad sie to nie wzielo
komu nie skladalam zyczen dzis z okazji kolejnej miesiecznicy robie to teraz 😉WSZYSTKIEGO NAJ SMYKI!!!!!!!!!!od ciotki klotki i wikusia 😉 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kama ja tak samo! Niedługo będzie pół roku!

Mały dzisiaj wręcz zajadał się gruszką z bananami. Dopiero jak otworzyłam słoiczek to zobaczyłam że to po 6 m-cu ale nie sądzę żeby mu zaszkodziło. W sumie to nie wiem dlaczego tak późno ten deserek jest wprowadzany. Przecież gruszki są po 4 m-cu a bobovita ma mus jabłkowo- bananowy też po 4- tym więc nie rozumiem dlaczego gruszka-banan jest po 6-tym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ja to mam jednak jakieś opory przed dawaniem takim maluchom szpinaku. Sama uwielbiam i wiem, że ma dużo żelaza, ale z drugiej strony ma też dużo szczawianów, które obciążają nerki i odwapniają. Postanowiłam poczekać ze szpinakiem przynajmniej do kontrolnego usg nerek, bo ciągną się za nami jeszcze z ciąży poszerzone kanaliki miedniczek czy jakoś tak.
A co do dyni, to mnie po tej kupnej też skręciło, nie wiem, skąd oni wzięli ten smak i zapach, bo to na pewno nie jest smak ani zapach dyni. Może olej? Stasiek taką domowej roboty zajada aż mu się uszy trzęsą, mam dwa rodzaje: taką zieloną, ona jest łagodniejsza i daję ją z jabłuszkiem jako deserek i tę zwykłą pomarańczową, tę daję z ziemniakami ew. z różnymi innymi warzywami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wkurwiłam 😠 Ponad 2 tygodnie temu zamówiłam sobie buty zimowe na allegro. Ponoć wysłali je tydzień temu ale nadal nie przyszły. Ja w czwartek najprawdopodobniej wyjeżdzam już z dzieciakami na święta do rodziców i buty są mi już potrzebne. I jeszcze jestem naprawdę wielką kretynką i dopiero teraz przeczytałam opinie o sprzedającym ☺️ Ma trochę negatywów i kilka osób pisało,że wybierają się na policje bo przesyłki nie otrzymali! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio wspolczuje ci ja sie nauczylam,ze najpierw czytam opinie o sprzedawcy,a potem dopiero zamawiam!!A do nas dzisiaj doszly dwie paczki kurtka dla Kacpra no i taki maly zestaw zabawek uzywanych na swieta no i czekamy jeszcze na kojec bo wczoraj mu zamowilam 🙂
A co do tego glutenu to ja jednak bede go wprowadzac dopiero w 6 mscu bo na butelce jednak lepiej pozniej zaczac,i mam jeszcze do was pytanie pewnie juz bylo,ale co tam powiedzcie mi ja mam ta kaszke manna ugotowac czy mam tak prosto dodac na lyzeczce bo bezsensu zeby gotowac pol lyzeczki,czy taka blyskawiczna mozna kupic,czyli jak bede miala ta blyskawiczna to mam tylko dac pol lyzeczki do obiadku???Powiem wam,ze w sprawie tego glutenu jestem jakas niekumata bo kazdy inaczej mowi,i wszedzie inaczej pisze ☺️,ze naprawde oglupiec mozna!!!a z drugiej strony sie jakos boje tego dziadostwa i mam jakies zle przeczucia,ze moze byc na niego uczulony 😞 Sorki,ze znowu wam dupe zawracam z tym glutenem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka ja kupiłam kaszke manne wieloowocową z Bobowity, jej nie trzeba gotowac. Dodaje do kaszki troszkę wody mieszam i dodaje do obiadku. tam na opakowaniu jest napisane po 6 mies ale z tyłu jest napisane o glutenie ze podawac od 5 mies u dzieci na piersi i od 6 u dzieci na butli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, listonosz mój dotarł 😁 ☺️ 😜 😎
przepraszał że "wtedy go nie było" ale "gume złapał" 😁 hihihihihi 😉
staniki w takim razie dotarło, ale nie mierzyłam.
Tunika dotarła w sobotę.
a leginsy leżą na poczcie...

co do glutenu to też nie wiem, póki co czekamy sobie jeszcze...

te słoiki takie dziwnie są....
mięso od 6miesiąca a te rossmanowskie są od 4 miesiąca z mięsem 😮
szpinak podawałam, w sumie wcinał.
ale się naschizowałam tymi szczawianami i jakoś zwątpiłam...
i w ogóle kupiłam Cebion i podaje...
ciagle katar...
jeszcze mnie przeraził ten mój chrześniak (zapalenie płuc ma... kurde udusze moja siore gołymi rękoma jak dorwe) i zaczęłam mnieć jazdy na tym pkt.
a Misia ma przedstawienie chyba w piatek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic ostatnio nie zaglądam do Was przepraszam jakoś mi smutno mężuś po 15 godzin pracuje dzieciaki dają w kość czasem mam dosyć już odechciewa mi się w takich chwilach wszystkiego. Aaaaaaaa czytajcie skład słoiczków zwłaszcza Hippa w niektórych jest sól choć nie powinno jej być i dziwnego czasem można coś spotkać np śmietanę w kremie ze szpinaków z ziemniakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mannę dodaję do mleka (bobovity - taką : http://www.bobovita.com.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/KASZKA/399 ).

Wogóle czuje, że coś zaczyna mnie brać...od wczoraj mam takie dziwne gardło, w sumie nie boli, ale tak drapie i jest trochę zaczerwienione, a niedawno zaczęła mnie głowa boleć. Wzięłam 2 apapy, bo tylko to w domu. Dziwne, że mnie coś bierze, bo tylko szybko z psem wychodzę i ew. do sklepu...Mam nadzieje, że ugaszę w zarodku.

Amelia - współczuję. Czasem zaufa się, bo wydaje się to naturalne, a tym czasem okazuje się inaczej....a jesli można wiedzieć, to dużo zapłaciłas za te buty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkkkoralik napisał(a):
Nic ostatnio nie zaglądam do Was przepraszam jakoś mi smutno mężuś po 15 godzin pracuje dzieciaki dają w kość czasem mam dosyć już odechciewa mi się w takich chwilach wszystkiego. Aaaaaaaa czytajcie skład słoiczków zwłaszcza Hippa w niektórych jest sól choć nie powinno jej być i dziwnego czasem można coś spotkać np śmietanę w kremie ze szpinaków z ziemniakami.


Właśnie wczoraj kochana zobaczyłam w Hippie sól - puree jarzynowe i indyk. Ale juz mu dałam 😞 Co za debile z tym Hippie pracują, i za co liczą sobie tyle kasy, skoro dodaja sól?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU- dałam 120zł,więc nie są to ogromne pieniądze,ale i tak w głębi serca mam nadzieję,że przyjdą. Napisałam do sprzedającego żeby podał mi nr paczki to sprawdzę gdzie jest. Listonosz mi to podpowiedział.

Ja od dzisiaj wystartowałam z mięsem. Hania zjadła 2 łyżeczki królika z warzywami z bobovity.
Rzeczywiście beznadziejny ten hipp 😠I jeszcze chyba najdroższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki 😜
STASIU, KACPERKU WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJLEPSZEGO 😘 😘 😘

Ellie Emi też od dłuższego czasu podnosi się na wyprostowanych rączkach i podnosi całą klatkę piersiową, dłonie ma otwarte, i też podnosi dupkę do góry, albo dupkę z brzuszkiem 🙂

My byliśmy u pediatry i mała dostała syropek i antybiotyk. Ale najpierw spróbujemy samym syropkiem. Jakby do jutra się pogorszyło to mam jej podać ten antybiotyk. Acha i możemy ruszać z Sinlakiem, manną i jak małej zejdzie wysypka (bo jak przeszliśmy na Nutramigen 2 to ją obsypuje) przy pomocy Calcium i maści to możemy wprowadzić marchewkę i ziemniaczka 🤪 Mała może też pić herbatki owocowe 😉 No i dostaliśmy dalsze wytyczne co po kolei wprowadzać 🙂 NARESZCIE!!!!! 🙂

Monia wieeelkie gratulacje dla Gabi za pierwszego ząbka 🤪 No to teraz będzie mamusię podgryzała 😜

Amelko oby te buciki jednak ci przysłali. Kurcze straszne by to było, jakby cię oszukali tuż przed świętami 😞 😲
Co do Hippa to od początku jakoś nie byłam do niego przekonana, nawet jak kosztowałam deserków różnych firm to Hipp wypadł najgorzej...Ja planuję kupować albo Bobovitę, albo Gerbera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...