Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki,
a co tu wczoraj taka cisza była?
Całe szczęście bez żadnych przygód dojechaliśmy do Krakowa 🙂 Trochę jest zimno z rana ale mam nadzieję że w południe się ociepli i będziemy mogli wyruszyć na zwiedzanie 🙂 Niedaleko mamy Wawel to się przejdziemy na spacerek 🙃 U nas nocka tylko z jedną pobudką o 3, później o 7 ale wtedy już wstaliśmy na śniadanko. Chyba spodobało się Tymkowi nowe otoczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podawanie glutenu dopiero przed nami, zaczynam jak skończy Mikuś 5 miesięcy 23 czyli tuż przed świętami. Zimno mi coś dzisiaj brat mój ma przyjechać do mnie i tak sama z dzieciakami siedzę od rana do wieczora. Wczoraj luby wrócił o 21.30 dzieciaki już spały a pojechał dzisiaj na ,5 dzieciaki jeszcze spały i tym sposobem nie zobaczył swoich maludów. Byle do świąt........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Najlepszego dla HANI Kaczuszki

My też mieliśmy dzisiaj dwie pobudki w nocy. Jedna to tyle co zdążyłam zasnąć bo o 24, druga to już nad ranem bardziej bo o 6,30 zjadła cyca Lenka i poszła dalej spać w obydwóch przypadkach. I obudziła się rano i sobie gaworzyła w łóżeczku aż do niej nie wstałam i nie przewinęłam jej i podałam lekarstwa a później poszła sobie spać ale już ze mną w łóżku naszym i już się właśnie obudziła i domaga się mamy coraz głośniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po króliczym debiucie 🙂 Staśkowi bardzo smakowało, zrobiłam taką potrawkę: królik gotowany w wodzie z dodatkiem suchego koperku + gotowane na parze warzywa: ziemniak, marchewka, kawałek selera i różyczka brokuła. Zjadłby więcej, ale bałam się dać na pierwszy raz. Zobaczymy jaka będzie sytuacja kupowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, ciekawa jestem jaką będziecie mieli nockę. Stasiek wczoraj miał dzień na cycu i w nocy wstawał strasznie często. Wydaje mi się, że on się już przyzwyczaił do nowego jedzenia i sam cyc przestał mu wystarczać. Zobaczymy jak będzie dziś.
Haniu, i od nas wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak mamy ciezkie nocki bo te zabki nie daja spokoju,do tego ja dzis sie fatalnie czuje mam bardzo niskie cisnienie nie wiem moze to juz zmeczenie materialu mnie dopadlo 😞,a i jeszcze sie z chlopem spielam ogolnie zaczynam miecz dola jakiegos,dobrze ze mam mojego synusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, u nas jeszcze ciągle hormony grają więc nadal baby jędze jesteśmy 😉 Mam nadzieję że się z chłopem pogodzicie, bo chłop to chłop a synuś to synuś, jeden drugiego nie zastąpi a jak zaczyna zastępować to znaczy że coś nie tak albo z jednym albo z drugim 😉

A tak z innej beczki: jeśli masz zamiar dalej sama gotować dla Wiktorka, to zaglądaj na bloga którego założyły czerwcówki, jak którejś z nas coś wyjdzie to tam zamieszcza.
http://maluszekprzystole.blogspot.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂

ale tutaj cisza pewnie wszystkie zajete przed swietami

Ja tez jakos nei mam czasu ochoty siedziec na kompie

dzis bylam sciagac szwy 😞 cholera jasna . . . leci teraz ze mnie ehh mowie wam co Ja mam z tym moim pierdzielonym szwem moze w koncu bdzie dobrze i jzu nei bedzie poprawek 😞
i znow powrocil caly koszmar porodu bo bylam na porodowce u mojego ginka eehhhh i miałam "przyjemnosc" zobaczyc 2 laski ktore mialy ciaze obumarle i czekaly na czyszczenie 😞 niesprawiedliwe to zycie 😞 jakos mam doła NIE ZNOSZE SZPITALI

Kama kazdy ma lepsze i gorsze dni takze i w małzenstwie co zrobic glowa do góry świeta zblizaja nawet MĘŻCZYŹNI wtedy mowia ludzkim głosem 😜 😜 😜

EVA zagladaj do nas czesciej a ja nei wiem ale nei doczytalam kto chodzi na rehabilitacje Ty czy Kinga ??

Ircia śliczny Avatarek 🙂 szczesliwa mamusia i synus 🙂

Ann Ja zagladam sobie juz od jakiegos czasu na ten blog bo kiedys Kwasiek nas zapraszala 🙂 ale poki co nic nie probowalam bo malutki za mały jest chyba zreszta cyc mu wystarcza choc te 5 pobudek w nocy jest to juz sama nei wiem jak to z nim jest

uciekam go kąpac

Trzymajcie sie kochane i zagladajcie tutaj ; 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynz!mz od piatku w polsce, wyjechalismz w czwartek o 16 a bzlismz w piatek o 12.mzslalam, ze z mala bedzie gorzej ale dalismy rade, troche marudzila, na rekach tez musiala jechac ale nocke prawie przespala....ogolnie byla grzeczna ale wiadomo,po tylu godzinach jazdz to norma, ze troche marudna byla.
dobrze,ze szef meza puscil dzien wczesniej bo sniegu nawalilo w piatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! Moja podróż była nieco wydłużona. Zamias 10 godzin pociąg jechał 13! 🤪 Dzieciaki były grzeczne,więc ok. Wczoraj Haniutka marudna była. Ma straszny katar. Mam nadzieję,że już będzie mijał.
Spóźnione życzenia dla HANIULI!!!!!!!!!!
W miarę możliwości będę do Was wpadać.
JUSTI-współczuję z tym szwem!Oby było już lepiej. I wiem co to znaczy czaekać na czyszczenie macicy po obumarłej ciąży 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Ale tu cisza i spokoj,az niemozliwe myslalam,ze przez dwa dni troche zaleglosci bedzie a tu tylko 2 strony.... 😮 😠
No,ale pewnie kazda z nas zalatana przed swietami,i niema na nic czasu 🙂
Amelio super,ze dojechaliscie szczesliwie,i ze dzieciaki ci nie marudzily podczas podrozy 🙂
Olusiu,to nawet predko,wam sie udalo dojechac do domu,przy takiej pogodzie,no i najwazniejsze,ze mezus dostal szybciej wolne,bo tak podejrzewam,ze byloby nieciekawie przy tej sniezycy...
Elli,zycze udanego weekendu,no i szczesliwej dalszej podrozy 🙂
Justi wspolczuje ci z powodu tego szwu,ale mysle ze teraz juz bedzie lepiej i szybciutko sie zagoi 🙂,A tak na marginesie,to mezus niezle musi byc wyposzczony,to jak cie dorwie to moze od razu sie pojawi siostrzyczka dla wojtusia 🙂 😉
Kama dobrze,ze sie pogodzilas juz z mezusiem i najwazniejsze,ze cie przeprosil,bo po co sobie psuc nastroj przedswiateczny jakimis glupstwami 🙂
Haneczko wszystkiego naj naj naj z okazji miesiecznicy 🙂 troszke spoznione,ale szczere 🙂
A u nas nocka ok,standardowa pobudka przed 6 rano 😘,no ale za to mnie niepokoi picie kacpra co mu chce podac mleko to takie cyrki urzadza,jak widzi butle to sie cieszy,jak mu ja chce dac to wypluwa,a jak wyciagam to ryczy i tak wkolko,az za ktoryms razem ja wypije do dna!!Ehhh jak ten smyk nas ustawia juz od malenkosci,a co bedzie dalej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Wszystkiego naj dla (wczorajszej) Hani 🙂
Irka - u nas czasami jest dokłądnie jak ty mówisz - niby głodny, ale nie chce, więc mocniej przytrzymuje mi butlę, i jej nie wypluwa tylko od razu je.

U nas nocka powiedzmy ze ok - Franek budził się z rykiem 4 razy - ten ostatni raz to o 6 rano. Ale brałam go na ręce, i po kilku minutach zasypiał mi ne rekach, więc jestem wyspana.

No i dzisia przy zabawie zauważyłam kolejnego zębola, też 4, tym razem na górze, i tez po prawej stronoe, tylko jest go znacznie wiecej. Teraz juz rozumiem skad te nagłe ataki płaczu - tylko w nocy, bo w dzień jakby nigdy nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...