Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
znalazłam ciekawy przepis

Przepis na kaloryczny koktajl dla matki karmiącej:
3 łyżki płatków owsianych, 3 łyżki kiełków pszenicy, 1 łyżka musu migdałowego, 1 banan, 1 żółtko jajka, pół jogurtu naturalnego- wszystko zmiksuj i dodaj pół litra mleka pełnotłustego. Pij połowę rano i połowę wieczorem.

http://dziecisawazne.pl/za-malo-ilosc-mleka-podczas-karmienia-piersia/ a tutaj art. do tego przepisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindzior, my używamy śpiworka do spania na noc. Tymek potrafi rozkopać się nawet spod kołderki więc jak śpi w śpiworku to mam pewność że jest przykryty. No i nie wariuje tak jak pod kocykiem w ciągu dnia. Gdyby był pod kołderką to pewnie już dawno wylądowałby na brzuchu albo w poprzek łóżeczka 😮 i nici ze spania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy ciągle na etapie zastrzyków i kurde ciągle mu charczy w tych oskrzelikach załamana jestem jak mu nie przejdzie to co kolejne zastzrzyki przypętało sie jakieś choróbsko i nie chce wyleźć wrrrrrrrrrrrrr SOrki ale Wam tu truje! A tak w ogóle Mikuś waży już 9250. Mały klocuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja mam ta posciel nr 16 i jest fajna tylko bezsensu,ze tyl jest w kropki niebiesko zielone,ale nie bylo to pokazane na aukcji,no i mam bez ochraniacza i kosztowala 79 zl!!!Stwierdzilam,ze moze miec inny ochraniecz bo przeciez tak z niego wyrosnie,a o polowe bylo taniej bez niego 🙂 No i ja mam posciel 100x135 wiec byl ciut mniejszy wybor niz na tej aukcji co wkleilas linka 😞
Ja tez mam jazde na punkcie Kubusia,wszystko ma Kubusiowe,ubranka naklejki piankowe itp 🙂Ale zebym az tak lubila ta bajke to musialabym sie zastanowic,bo Kubus byl dla mnie za powolny hehe takie cieple kluchy 🙂
Kama obrazek super tez chce taki,a gdzie mozna taki nabyc bo powiem szczerz,ze takiego jeszcze niewidzialam,widzialam juz stoliki z krzeselkiem z kubusiem i kiedys mu taki zakupie 🙂
Cos takiego chociaz kiedys jak ogladalam to byly ladniejsze
http://allegro.pl/drewniane-mebelki-komplet-bajkowe-postacie-i1387884037.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z Lenka chodzimy na rehabilitacje co 2 tygodnie i jest już poprawa jak tak dalej pójdzie to może już nie trzeba będzie chodzić na dalsze ćwiczenia ale to musi lekarz neurolog po wizycie kontrolnej stwierdzić, wizytę u neurologa mamy pod koniec stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama jeju ale śliczny Kubus i napis Wiktorek ekstra prezent
mw nam tu szybciutko kto i gdzie taki kupil 🙂

Ircia hi hi tez moj maz jest najbardziej ZA ta posciela nr 16 i rowniez musze miec rozmiar 135x100 jakos tak 😉 widzialam na aukcjach ,ze sa tam takie kropeczki,ale mi sie one nAwet podobaja 🙂 wiec jeszcze poszperam po necie i w koncu jakas zamowie bo ta ktora mamy wlasciwie 2 juz mi sie conajmniej opatrzyly 🤢
no i oczywiscie nie bede kupowala z baldachimem czy z czyms po prostu sama posciel ewentualnie z ochraniaczem jeszcze sie zastanowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORALIK ehh biedny Mikołajek oby szybciutko wrocil do zdrowia

Amelko kurcze dziwne to ze ustalili wam 10 spotkac
nam nic lekarz nie mowil po prostu mamy chodzic, az do skutku moja kolezanka jzu od 2 lat chodzi na rehabilitacje z swoim malym bo abo mial wzmożone napiecie albo teraz chodzi na paluszkach a nie na pelnych stopach zawsze cos wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasz mały już śpi..ostatnio ma jakiś silny odruch ssania...przez ostatni miesiąc mógł w ogóle żyć bez smoka a teraz do spania to ssie jak szalony.
Kama, a Kubuś jest świetny 🙂 Gdybym miała manię Kubusiową to też bym go zakupiła 😉 ale staram się kupować dodatki neutralne (różne zwierzątka i zabawki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...