Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Księża poprostu mnie rozwalają...
u nas wmojej "rodzinnej"miejscwosci,nic nigdy za nic nie płaciłam.... za ta zgode na chrzest w innej parafi tez nie..
tutaj za chrzest tez sie daje tak jak u ciebie IRCIA i tez tyle dalam co ty.

a Sewciu jak lezy w lezaczku i daje mu tą taką długą grzechotkę która do wózka niby jest... to łapie się jej i podciąga, albo zarzuca na nią nogi.... 😉 a jak przbieram mu dupcie to z nim się siłuję żeby leżał na plecach bo mi ucieka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze wyszla bym na spacer,ale po pierwsze ta pogoda jest najbardziej zdradziecka,a po drugie u nas takie bloto,bo akurat ja mieszkam moze z 50 metrow od asfaltu,ale tam dojsc to bylby nie lada wyczyn bo same kaluze no i jeszcze lod i podejrzewam ze nie upcham wozka z tym moim wielorybkiem...Niewiem co robic czy isc czy nie,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyszedł dzisiaj rano (mówię o R) bo miał sprawy do pozałatwiania, mial kupić chleb, a ja czekam jak debilka na niego do tej pory, bo siedzi hrabia na parkingu i gada z kolega. Ochujec można kurwa mać!!! A ja zjadłam 2 kromki starego chleba, a kasy nie mam zeby wyjść na zakupy, bo mu dałam kartę moja do bankomatu, zeby w końcu zaplacic za naprawe tego aparatu.
Niech tylko wróci do domu....a ja kurwa kretynka rybkę po grecku mu wczoraj zrobiłam 😞 Niech sie sam stołuje 😠

Michalindziorku, Sewciu jest przecudny!! Nie sądziłąm że będzie aż tak zaawansowany 🙂 🙂
Mój Franio jak go dzisiaj po,łożyłam na brzuszku to zrobił duze postępy - jak na jego lenistwo względem leżenia na brzuszku 🙂 i tak wysoko podniósł klatę na wyprostowanych raczkach że szok, raz podniósł pupę i pełzał do tyłu 🙂 Ciesze się bardzo, że w końcu coś zaczyna robić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my własnie po spacerku, fajnie słoneczko swieciło 😁
Lusiu, podziwiam ci , ja już dawno bym nie wytrzymała i mu chyba przywaliła 😮
Michalindziorku jak Sewciu sie tak rozkrecił to pewnie jako pierwszy zacznie chodzić. Super wygibasek z niego. Gabi jak narazie ćwiczy siadanie i podnoszenie pupki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Haniu wszystkiego najleszego juz jestes z nami pol roczku na swiecie ale ten czas leci duuuuuuuuzo zdrowka


kuuuuu.a jestem tak wsciekla na mojego m,. a wlasciwie popier.. kolezanke jego z pracy . . .
co go kur. a obchodzi,ze ona lezy w lozku i ja grypa lapie Ja pierd.... zawsze mi ta małolata działałą na nerwy,a le teraz juz przegieła
moze ma ją ogrzac w tym lozku albo sie nie opiekowac bo jest przeziebiona
o nieeeeeeeeeeeeeeeee dzis Ja mam foche jak nic ale nic mu nie powiem niech sie ku.a domysli co mi nie pasuje niestety sie nie domysli , bo nie powinnam tej wiad. widziec . . .. . chyba,ze wejdzie tutaj a niech kuzwa wchodzi mam to gleboko w du.ie

Lusiu ten Robert twoj jest nei powazny

NIE ZNOSZE FACETÓW i lasek ktore sie wpierdalaja w czyjas rodzine aaaaaaaaaaaaaaaa

oprocz naszych dzieci of course : 🙂 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Eliie no ja tylko pieczywo jem i masło roslinne oraz wedline kupną. Nie pije mleka, nie jem jak no i reszty nabiału. ehh a powiedz mi co ty w takim razie jesz za pieczywo i czym smarujesz? wedliny pewnie tez pieczesz?

Monika ja już na diecie nie jestem bo to co jem nie wpływa już na Tymka. Natomiast jak byłam na diecie to piekłam sobie mięso i miałam na obiad i na kanapki. Pieczywo kupowałam tylko z etykietą żeby zobaczyć skład(chleb i bułki). Bardzo często dodają serwatkę do pieczywa. Z tego co pamiętam masło roślinne też ma serwatkę albo coś mleko pochodnego w sobie. Ja smarowałam pieczywo Delmą z witaminami. Tylko ona (i taka zwykła Delma) nie miały nic z mlekiem związanego. Zwróć też uwagę czy makaron który jesz ma jaja.
Mi pediatra powiedziała że nawet najmniejsze ilości alergenu mają wpływ na dziecko. Ale skoro pogarsza się Gabi przy ograniczeniu nabiału to może to nie jest skaza. Jednak nie przekonasz się jeśli całkowicie nie odstawisz alergenu na ok 2 tygodnie. No i nailepiej wtedy nie wprowadzać nowych produktów do jadłospisu Gabi żebyś mogła obserwować jak skóra małej się zachowuje. Monika a podajesz już gluten? U nas ewidentnie czerwone poliki były od manny. Przestałam dodawać ją do kaszki i po ok 9 dniach zmiany zeszły.

Haniu, dużo zdrówka i samych radości każdego dnia!!!

Michalindzior, ale Sewciu spryciarz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zacytuje wam wiadomosc i stwierdzicie same kto tu jest popier. Ja czy kto ? bo Ja juz sama nei wiem na prawde mozxe jestem troche na nia uprzedzona'
, ale jak o 5 rano pisze mu esa wez ladowarke do komorki i budzi i mnie i malego to mnie kur..a bierze i juxz mu powiedxzialam,ze albo jej kupie ladowarke,albo powiem co o tym mysle no i od tej pory o 5 smsow nie ma zdazaja sie o 6 😠 😠


Ona 8 styczeń o 19:26 Zgłoś
hej, dopadła mnie chyba grypa, od dwóch dni leże w łóżku, mam nadzieję, że do poniedziałku mi przejdzie, jak narazie nie mam siły nawet wstać z łózka, a nawet kaszleć bo mnie mięśnie bolą.. Mam nadzieję, że mi się poprawi..
pozdrawiam .
moje wielmozny małżonek wrr 8 styczeń o 20:56 hej to mam nadzieje że sie wykurujesz i wyzdrowiejesz do poniedziałku życzę ci dużo zdrówka :* .
Ona 9 styczeń o 11:57 Zgłoś
helo, no raczej sadze ze sie nie wykuruje bo jest coraz gorzej ;/ .
moje wielmozny małżonek 9 styczeń o 18:24 no cóz wiec jutro lec do lekarza przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze,ze nie tylko mi M.zaszedl za skore tylko wiekszosci nas....wrrr faceci.....
Justi ja bym tak samo postapila,walcz o swoje... 🙂Dobrze,ze u mojego nie ma zadnych bab w pracy poza 50 letnia sekretarka,a tak sie ubiera jakby miala z 20 lat dekolty do pasa hehe...Ale za to jak przyj jakas klientka na warsztat to wszyscy hurtem na zewnatrz ilu ich jest,faceci to glupie stworzenia poza naszymi synusiami...
Lusiu,a co do Roberta to brak mi na niego slow..... Jakby niemogl laskawie przyniesc ci to jedzenie,a pozniej zejsc do kolegi...Normalnie udusic takiego.....
Pytalyscie o okres teraz mi sie przypomnialo to pierwszy mialam bolesny,a drugi dostalam niespodziewanie bo bez zadnych boli,a przed ciaza mialam straszne....No ale leci ze mnie przez pierwsze 3 dni jak z kranu 😠 😠
Elli ja od dwoch dni daje gluten,a powiedz mi jak mu odstawilas to pozniej za jakis czas trzeba wznowic podawanie czy jak skoro wiesz,ze jest na niego uczulony????Pytam tak na przyszlosc w razie czego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie to prawda nie powinnam wrzucac wszytskich facetow do jednego garka 🙂
cisnienie mi sie tylko podnioslo ale napisalam wam i troche mi ulzylo . . .
ale poki co ide zrobic spaghetii by zjesc zanim moj m. wroci , a niech je sam i sobie sam przygrzeje choc nie powiem chcialam na niego czekac do 5 ale oooooooooooo nieee chociazby za tego :* :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka ta laska hmm jest troche dziwna niby to moja "kolezanka" bo i Ja pracuje z moim m. w tej samej firmie ale pod innym adresem . . . .
ehh dluga historia z nia " najbardziej mnie wkur... jak moj NIBY nie palacy maz przychodzi z pracy i smierdzi fajkami a tam pala tylko 2 babki jedna wiek 50 druga ta mloda no i wiadomoz kim chodzi , a troche mnie to wku. ale nic nie zrobie bo ona ma z 22 lata i fiuuu bziuu w glowie jak jej cos powiem to pozniej odwroci kota ogonem niech spier... bede madrzejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj JUSTI- nie dziwie się,że się wkurzyłaś! 😠Ale jakaś porąbana jest ta laska 😠Kto tak do kolegi (zwłaszcza żonatego) pisze?????
Widzę,że nie tylko ja nie zamierzam gadać ze swoim m! Faceci naprawdę są dziwni!

SEWCIU-jesteś cudowny!!!!

A jeśli chodzi o nauki przed chrztem u nas też jest jedno spotkanie dla chrzestnych, ale ze względu na to,że jest kolęda to w styczniu nie ma 🤪 I bardzo dobrze bo mój brat nie mógłby przyjechać. I u mnie daje się co łaska. Ale zapomniałam koleżanki zapytać czy dawała na mszy czy wcześniej ☺️A dzisiaj jak ksiądz nas wpisywał do księgi to nie pytałam czy coś mam płacić ☺️ Oj nie wiem czy nie strzeliłam gafy ☺️ Ale w sumie mam to gdzieś!

Haniutka dziękuje wszystkim ciotkom i dzieciaczkom za życzenia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi kochana moja ja też bym się wściekła 😠 matko wyszłabym z siebie.....
miałam z moim Małżem kiedyś taki przypał podobny i Ooj pożałował i On i Ona....
od tamtej pory, z tego co ja WIEM, nie ma odwagi napisać smsa ani wiad prywatnej (ok do fotka,pl nie mam wglądu ale on do mojej tez nie hehehehe) do nikogo płci zeńskiej kto nie jest jego lub moją matką lub siostrą. masakra, najgorzej jak takie właśnie siksy narobią k....a zamieszania...
też jestem młoda, ale kurcze czuję się jak takich lasek matka.
chociaż z drugiej strony widzę jak się kurcze ślini nawet jadąc ze mną autem i chyba nie chcę się nakręcać myśląc o tym jak taka sytuacja wyglada jak jedzie autem ze swoim głupim kolegą....(moze to juz kwestia czegos innego)
w sumie przestałam się przejmować takimi bzdurami, sobie w nagrodę też pozwalam 😉
co chyba jego bardziej boli niz mnie jego głupie zagrania, bo ja uważam ze niech sprobuje raz.... i mam go głęboko gdzieś... (tu dochodzą jego przekonania że ja mam dzieci to mam szczescie ze on mnie wziął, jeszcze z nieslubnym dzieckiem, i nikt mnie nie zechce, bo te dzieci... oj gdyby tak otworzył czasem oczy...to mogłby się zdziwić)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko , ale jest jeden problem to byly jego pryw. wiadomosci na facebooku i nie powinnam ich byla widziec zwlaszcza,ze nie udolnie nie usunoł ☺️
ehh i jestem w kropce

My za chrzest dalismy co laska 100 zl uwazam zxe 50 zl wystarczy,ale coz ja jakos tak dalam
no i byla 1 nauka trwajaca godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mężowi kiedyś wiadomości przejrzałam (:blush 🙂 i też podobną sytuację miałam. Szybko się wygadałam bo nie byłam w stanie tego utrzymać w tajemnicy. Awantura była nieziemska 😠 Ale potem żałowałam,że mogłam utrzymać język za zębami i przeglądać nadal wiadomości by trzymać rękę na pulsie. Wiem,że naruszyłam tym jego prywatność i nie powinnam tak robić,ale cóż....
Raz mnie mąż (jeszcze wtedy nie) oszukał i teraz wie,że jeden skok w bok i wypierdala za drzwi!Ojjj mam dziś agresora,że hej 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko no wlasnie dlatego by przypadkiem nie zmienil hasel badz lepiej usuwal wiad. nic mu nie powiem,ale swoje przejdzie i tak , a jak mi szybko nie przejdzie to zadzwonie do tej dziewczyny i powiem co o tym wszystkim mysle dzieki temu nie bedzie miala moich wiad. a jak sie bidulka pożali na pewno bede o tym wiedziala 😆 😆 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- powiedz głupiej pindzie żeby sobie lepiej własnego chłopa znalazła! 😠

Przyszło mi dzisiaj futerko na chrzest. Cudne 🙂 Ale ja głupia matka od razu chciałam sprawdzić czy dobre i ubrałam Hanie, a że mała była po obiadku to puściła pawia! MARCHEWKOWEGO!!!Tak więc futerko teraz w vanishu się moczy 🤔Ale wygląda,że plamki zniknęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, to widzę że działasz jak w kryminale 😉 dobrze dobrze, trzeba zbierać dowody jakby coś i wtedy z grubej rury zaatakować. A tą laskę to naprawdę bym zabiła!!!
Amelko,wyobraziłam sobie tą scenkę z futerkiem 🤪 ale dobrze że plamki zeszły 😉
Irka,nam pediatra kazała poczekac z ponownym podawaniem glutenu do 9-10 m-ca czyli do tego okresu jak kiedyś podawano. Bo to dopiero do niedawna jest szkoła wprowadzania glutenu w 6tym miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂dobrze Amelko, ze sytuacja opanowana ehhh ja tez najpierw zrobie pozniej pomysle , ale najwazniejsze , ze futerko odzyskalo swoj dawny kolor i Hania bedzie mała śliczna Królowa Sniegu wswoim najwazniejszym dniu



wrrr a moj m. jakby cos czul bo wciaz mi pisze milutkie eski
ale Ja twardo udaje,ze nie mam czasu ich vczytac przy Wojtusiu i na nie odpowiadac
oooo taka zołza jestem 🙂 😁 😁 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odpowiedz co do chrztu 🙂

Justi - zabiłabym ta małą szmatę a męża tak zjebutała ze szok 😠 Ale lepiej siedziec cicho i miec wgląd do innych wiad 😎

Ja kurwa musiałam sobie sama pójść po chleb bo kutafon nie kupił, no i tym sposobem zaliczylismy z Frankiem spacerek, przed chwila wrócilismy.
U mnie był taki dym ze masakra. Niedosyc ze dziecko obudził, to jeszcze pare innych rzeczy...wyjebałam go z domu, a jak poszedł to spakowałam jego rzeczy.
Nie wiem kurwa jak to bedzie, ale na suwaczku juz nas nie ma 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...