Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindziorku, jestem też w szoku że Sewciu już tak zaawansowany 🙂 Ależ śliczny on jest 🙂
Na pewno nie będziemy Cię osądzać co najwyżej będziemy Ci próbowały wybić z głowy jeśli będziesz chciała wg nas zrobić coś pochopnie! Ale to Twoje życie i Twoje decyzje, my możemy tylko wyrazić swoje zdanie, jeśli oczywiście będziesz tego chciała, bo jeśli nie to się po prostu nam wyżal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, myślę że możesz zjeść nabiał. Wtedy też przekonasz się czy to skaza. Jak małej wyskoczą krostki to będzie to dowód. Teraz Tymkowi wyskakuje tylko taka malutka jasna kaszka miejscami (głównie na czole). Jest to widoczne tylko pod światło,ale jakaś reakcja nadal jest. Natomiast pediatra nasza mówiła że też nie muszę być już na diecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann kochane jestescie... 🙂 wiedziałam że mnie zrozumiecie i będę mogła na was liczyć... 🙂
narazie nie podejmuję żadnych decyzji, kilka spraw musi sie powyjaśniać a na to czasu potrzebuje....

Mały szaleniec usypia...
nie wiem co z ochraniaczem zrobić, nie umiem go umiejscowić na opuszczonym łóżeczku a bezniego się uderza w główkę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek kochane 🙂
Michalindziorku normalnie aż mi szczęka opadła 🤪 Sewciu poprostu przechodzi samego siebie 🤪 🤪 🤪 Akrobata z niego, że hej 😜
Co do twoich dylematów, to sama najlepiej zdecydujesz co dalej robić, jaką podjąć decyzję. Pamiętasz jak Lusia miała takie problemy to nikt jej nie oceniał, każda z nas starała się ją pocieszyć i ewentualnie pisała swoje zdanie, a i tak ostateczna decyzja należy do Lusi i nikt broń Boże jej za to nie oceniał, nie ganił, także nie martw się, nasze rady możesz nawet póścić mimo uszu jak będziesz chciała, ale może któraś z nas da ci radę, która mimo wszystko ci pomoże. Także sama widzisz, że nic nie tracisz a możesz jedynie zyskać 😉 Ale nawet jeśli nie chcesz się z nami podzielić swoimi rozterkami to pamiętaj, że my tak czy inaczej zawsze będziemy po twojej stronie 😘 😘 😘 😘 😘 😘
A ja zaraz biorę się za sprzątanko bo M. poszedł z Emi na spacerek więc mam chwilkę spokoju 😉
Miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michalindziorku dokładnie tak jak napisała ann(swoja droga lepiej tego w słowa nie można było ubrać) 🙂
aha no i jeszcze podaje młodemu sinlac bo lekarka zaleciła,on ewidentnie zaczyna nie lubić mleka ,a nie daj boże pic go z butli jak jeszcze dosypie kleiku kukurydzianego i daje mu łyżeczką to wcina,a tak to zapomnij,cycka ciągnie jeszcze jako tako ale nie ma porównania do tego co było wcześniej
no i dziś oczekujemy księdza,mój m właśnie poszedł do pracy wiec zostaliśmy sami z malutkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas Emi też powoli "obraża" się na mleko... 😲 Odkąd zaczęła jeść słoiczki...Dziś dałąm jej troszkę zupki jarzynowej i po tym chciałam jej dać butlę to był taki płacz, że szok 😮 A herbatkę wypiła chętnie...Kaszki nie mogę podawać bo mała ma po nich zatwardzenie, więc nie wiem jak to będzie jak całkiem nie będzie chciała mleka...Narazie głównie rano niechętnie pije mleko, potem w ciągu dnia i w nocy wcina aż miło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
My po wizycie u pediatry, mala dostala 2 szczepienia, troche sie splakala i zrobila focha ale w samochodzie zasnela i juz nic jej nie ruszylo 😉
MA 66cm i wazy 6800 chyba bo ksiazeczka w samochodzie 😉W lepku ma 42cm 😉

Poza tym wszystko w porzadku, nastepne szczepienie jak bedzie miala roczek 😉
I musimy powtorzyc testy na sluch bo nam listy sla z kasy chorych, ze nie wiedza co sie z dzieckiem dzieje;/ Tylko qurde ten srajtek nie chce spac na testach:/

Dziewczyny,dostalyscie juz odpowiedz,kto sie zakwalifikowal do testowania tych nowych pampkow?Bo mi przyszlo na meila wszystko.
W ogole mozecie sie zarejestrowac na tej stronce streetcom bo jest duzo rzeczy do testowania, nie tylko pampersy 😉


Duzo szczescia dla Kubusia!!!:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...