Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
i po snie..... 😮



😞 to dlugo Gabi pospała 😞
ehhh moze cos jest w powietrzu,ze te dzieci nasze sa takie . . . .

Michalindziorku 😘 😘baw sie dobrze a imprezce
byle nie za dobrze 😜 pamietaj,ze mężuś z dziećmi w domku czekaja 🤪 😁 🙃 🙃 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
U nas marudzenia ciag dalszy.... 😞
U nas z apetytem ok maly je wszystkie sloiczki jak i moja kuch nie preferuje,chociaz ostatnio przez zeby grymasi,a mleczko jest blleee....
A wczoraj raczyl dopiero isc spac o 23 myslalam ze mnie trafi,ale spal do 8 rano,ale i tak ze cztery razy wstawalam zeby mu dac smoka bo zaczynal juz plakac...
A teraz juz na szczescie spi,i mam nadzieje ze tak juz zostanie bo jak sie obudzi to chyba mnie trafi..... 🥴 😠
Justi ja robie takie fotki na picasie
Monia ubranko sliczne i wydaje mi sie ze naprawde nie drogo,jak ogladalam dla kacpra to te co mi sie podobaly to nie byly ponizej 200 stow,a tutaj masz i sukienke i plaszczyk 🙂
Amelio to cie niezle niania zrobila dobrze,ze zadz bo ona pewnie by nie raczyla i zostalabys na lodzie...Ale mam nadzieje ze szybko kogos znajdziesz 🙂
Michalindzior wybaw sie tam za nas no i nie opij sie za bardzo hehe.... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia ta picassa to dla mnie czarna magi 😜 ☺️

OLusia dziekuje za wyjasnienie
Monika rowniez :*
poklaskam jak sie da 🙂
moj mały spi mąż na kompie, a ja chwlke wpadlam podczytac co u was ,ale dzis jakies pustki wszytskie siedza u babci na pączkach 😜 😁
Amelko w koncu stuknela ci 100 tka 😜 teraz juz bedzie z górki 😁 😁 🤪 🤪 🙃
Ellie Ty bedziesz nastepna 😉 mam nadzieje,ze i u ciebie ją upoluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niedawno wróciłam do domciu - zaliczone wszystkie babcie 🙃 No i niestety, niewiadomo jak będzie z moja babcią, w nocy ja reanimowali, mama nie daje jej szans............już podjęła temat pogrzebu i stypy.....pojebane to życie 😞

Franek nauczył sie sztuczki w "mówieniu" Zwija jezyk w trabke i próbuje cos powiedziec, brzmi to tak smiesznie, jeden wielki bełkot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam porannie 🙂moj synalek wlasnie ucina sobie drzemke,małż pojechal na lotnisko do berlina bo przylatuje jego przyjaciel z norwegii wiec jak zwykle sama 😞
lusiu pojebane zycie i biedna babcia,mojego meza dziadzia mial amputowana jedna noge i doszedl do siebie za kilka lat musieli mu amputowac druga i biedny nie wykaraskal sie z tego wiec wiem co czujecie ja nie moglam patrzec jak cierpi i non stop na morfinie 😞straszna jest taka smierc...

natomiast maly dzis zostal przylapany na podnoszeniu sie hehehe tz.narazie osobno dzwiga sie albo na rekach albo na nogach mala pokraka hehehe

michalindziorku jak tam po bibie?pobalowalas?

ann gdzie jestes???

milego dnia!!!!!

tymus ale uszczesliwiles mamunie moj wczoraj zalapal faze na papappa,tatata,,bababa,dadada ale mama niestety nie 😞

no i z racji tego ze jestem pierwsza to poklaskam wam moje mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 😁
wróciłam... 😁
fanie było, zazwyczaj nie tańczę, bo nie potrafię i nie mam z kim ale tym razem natańczylam się że nie wiem 😉
w planach było więcej picia, ale było fajnie i tak 😉
wróciłam do domu dopiero o 4:30 ☺️
mam nadzieje że uda mi się robić takie wypady częściej niż raz na kilka lat 😉
chociaż teraz Małża kolej. niech idzie..... ale z niego dziwna materia więc nie wiem czy pójdzie.

zjadłam własnie śniadanie ☺️ jakoś nagle poczułam ochotę na kanapkę....
jaka miła odmiana.....
dawno nie czułam chętki ani głodu...
może nie będzie ze mną tak źle....
okropnie schudłam, źle mi z tym strasznie.... 🤨

Lusiu współczuję sytuacji z babcią....

ja nie mam już ani babci, ani dziadka....
z resztą miałam tylko ze strony matki, bo ojciec był oddany do domu dziecka.

oj dziś znowu marudzenia c.d. 🤨
Sewciu ma zęba na dole.. po lewej stronie, ana górze po tej stronie ma opuchnięte,...
powiedzcie mi, to przez to że jakoś tym ząbkiem uderza w dziąsło na górze czy kolejny wyłazi?.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem, tylko jakoś czasu mało więc piszę albo tu albo na czerwcówkach. Byliśmy dziś na pobraniu krwi i Stasiek nawet nie pisnął, a cały czas patrzył jak mu pielęgniarka wbija igłę w rękę. Za to na przewijaku dramat, nie mówiąc o myciu po jedzeniu. Apropos: dogadaliśmy się w sprawie łyżeczki: Stasiek je kaszkę sam, tzn. mamusia pożycza od czasu do czasu łyżeczkę, żeby nabrać nowej kaszki, po czym oddaje i Stasiek sam (no z lekką pomocą w sterowaniu) pakuje ją sobie do buzi. Jedzenie trwa 40min i wszystkie ubrania są do prania, ale kaszka zjedzona 😉 Poza tym kaszka jest wszędzie: w oczach, uszach, na włosach a kaszka ryżowa się potwornie klei, wrrrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie,
u nas nocka fatalna. Mały przebudził się w pewnym momencie i nie chciał zasnąć. Oprócz tego budził się na cyca. Ja poszłam spać o 1 więc rano byłam do bani 🥴 Teraz już trochę lepiej bo odprężyłam się u kosmetyczki 🙂 Mamuśki polecam!! Pani mi zrobiła rewelacyjny masaż twarzy 🙃 Nie sądziłam że jest tyle punktów które po naciśnięciu dają ulgę 🙂

Michalindziorku, no to super że imprezka udana 🙂 no i Twoje szczęście że śniadanko zjedzone! Inaczej krucho by z Tobą było 😜 Już byśmy się Tobą zajęły 😉
Kama, ja też się śmieje jak mój mały ćwiczy 😉 podnosi pupę i się buja 🙃 prześmiesznie to wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek mamusie 🙂
Na wstępie polecam ten artykuł, bardzo fajnie się czyta 😉
http://www.styl.pl/kariera/mama-w-pracy/news-wielozadaniowa,nId,317867
Dziadkowie byli z prezentu zachwyceni 🤪 Mama czuje się już o niebo lepej i tu moje pytanie do dziewczyn po cesarce: jak długo goiła wam się rana? Długo ją odczuwałyście? Bo mama miała takie samo cięcie i jestem ciekawa jak długo trwa rekonwalescencja...
Monia też się zastanawiałam dokładnie nad tym kompletem do chrztu dla Emi 🤪 Jest bardzo ładny tylko jedyne co się zastanawiałam, czy w domku małej nie będzie za gorąco w tej sukience, dlatego zdecydowałam się na cieńszą, ale w sumie i tak ją dosyć szybko przebierałam więc ja osobiście uważam, że zestaw jest wart zakupu 😉 Nasza kiecka jest na 74cm ale jest duża jak na moje oko 😉 Jak coś to mogę ci podać dokładniejsze wymiary, może spasuje na Gabi 😉 Moje całe ubranko kupiłam na jednej aukcji i zapłaciłam 130zł 🙂
Lusiu strasznie współczuję z powodu babci 😞 😞 😞 Mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i wydobrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...