Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raz uwierzyłam w horoskop, który znalazłam w necie i przestałam interesować się tymi bzdurami....a raczej nie uwierzyłam, uznałam że nie ma co i zrobiłam dokładnie wszystko na przekór....i przez 2 lata ponosiłam tego konsekwencje 😞 pierwszy raz spotkałam sie z tak napisanym horoskopem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia, trzymamy kciuki 🙂
A co do horoskopów, to miałam z nimi jedno doświadczenie, które mnie skłoniło do tego, żeby nie zajmować się już ich czytaniem. W dzieciństwie natknęłam się na książkę z horoskopami na każdy dzień - takimi, że dla określonego dnia urodzenia w roku było napisane, jaka będzie przyszłość. Z mojego horoskopu zapamiętałam tylko tyle, że nigdy nie wyjdę za mąż. Niby w to nie wierzyłam, ale gdzieś przez te wszystkie lata w tyle głowy miałam poczucie, że nie ma co w ogóle próbować, bo przecież wiadomo z góry, co będzie. Nie wiem, w jakim stopniu ten horoskop się do tego przysłużył, ale rzeczywiście wyszłam za mąż późno. Trafiłam na wspaniałego człowieka na którego warto było czekać, ale mam świadomość, że te głupoty przeczytane w dzieciństwie miały jednak jakiś podświadomy wpływ na moje życie. Horoskopom zatem mówię: NIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny tyle do czytania 😉
Lusiu i ja trzymam kciuki ☺️ bedzie dobrze 🙂
byłam na zakupkach i troche sie na tachałam 🤨
kupiłam za to już płyn do mycia ciała i włosów z Nivea, krem przeciw odparzeniom i oliwkę(tak na wszelki wypadek). no i taniej dałam Rossmannie niz na allegro widziałam 🤨 pytałam się w aptece o te Oilatum (chyba dobrze napisałam) no i małe trzydzieści coś, duże pięćdziesiąt coś. ale musze iść do innej bo tam nic nie było.
A teraz idę gołąbki grzać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka no piesio superzasty 😜 widziałam juz go wczesniej na awatarze... 🙂
A nasza kotka-Aleksandra (Olka dla rodziny) bedzie na koniec czerwca rodzic wiec mam nadzieje że przede mną.
Mi się też mały tak rozpycha że aż mam wrażenie że mi brzuch nie wytrzyma tego, czasem az boli. ale i tak uczucie niesamowite i niezapomniane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli któraś chce kupić Oilatum, to podrzucam linki do miejsc w których znalazłam trochę taniej (nieco poniżej 50):
http://www.aptekagemini.com.pl/c/pl/37_121/1/1/0/long/oilatum+soft.html
Poniżej 50 zł znalazłam też w kilku miejscach na allegro (głównie apteki internetowe się ogłaszają). Ja ostatnio robię tak, że zbieram od całej rodziny zamówienia na różne rzeczy z apteki bez recepty i robię jedno mega zamówienie tam, gdzie widzę że jest najtaniej. Nawet teraz jest dość łatwo lekami dla kilku osób dopchać do limitu powyżej którego przesyłka jest darmowa, a jak już zaczniemy kupować pieluchy, to nie będzie z tym niestety już w ogóle żadnego problemu. Byle nie kupować po jednej rzeczy, a zgromadzić większe zamówienie raz na jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu trzymamy kciuki 🙂 🙂 🙂 No i oczywiście czekamy na wieści od ciebie, odezwij się jak najszybciej 🙂
Ja zaraz muszę jechać na uczelnię, bo mam konwersatorium...ehhhh nie chce mi się wcale, a muszę tam siedzieć od 17 do 20 😞
Ciekawa jestem ile Oilatum kosztuje w aptece, muszę się dowiedzieć, bo jeśli jest tylko parę złotych droższy to nie ma co kombinować z aptekami internetowymi 😉 Ale jeśli różnica będzie znaczna, to napewno się skuszę na zamówienie, tylko myślę, że wtedy zakupię go hurtem hehehe coby mieć zapas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja szwagierka tez mnie usilnie namawia na oilatum bo kapali w niej malego i mial super cialko,teraz zmienili i odrazu zrobilo mu sie szorstkie jakby z wysypka..i daklej jada na oilatum...ja kupilam cos innego ale na poczatek raczej tez kupimy oilatum skoro jest takie dobre,tylko cena fakt kosmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde wlasnie pisala do mnie moje kolezanka ciezarowka jest w 38 tyg i biedna ma teraz problemy z cisnieniem do tego straszne bole glowy lekarz mowi ze najprawdopodobniej poloza ja do szpitala bo z tym nie ma zartow 😞(biedna ,a tak dobrze znosila cala ciaze to na koniec sie porobilo 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie 57zł chyba kosztowało te oilatum, małe 27 chyba... jakos tak..... czyli nie tak dużo drożej. nie wiem ile na allegro....
Kama no biedna ta kolezanka 🥴
Edyta współczuje...... siedzieć tyle czasu.... ja bez ciąży w szkole od 15 do 20 ledwo usiedziałam a teraz bym chyba nie dała rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie duze tez w granicach 60 zl wiec do tanich niestety nie nalezy ale jeszcze popytam w innych aptekach....kurde jest deficyt na majtki siateczkowe te wielokrotnego urzytku,zlazilam wszystkie apteki i ni ma 😞(mowia ze hurtowie cos szwankuja no ,a ja sie tak na te gacie nastawilam ze innych nie chce,a tu zonk...jeszcze jest troszke czasu to bede czekala co prawda byly w tym sklepie gdzie kupowalam stanik ale rozmiar s wiec dla mnie jakby na jedna noge ☺️ 🤪hehehe...bede czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam sie dziewczynki pochwalic 🙂 juuuupi kupilismy lozeczko 🙂 z opuszczanym i wyciaganym bokiem takie jakie sobie wymarzylam .. . co prawda cena mnie odstraszyla bo 699 zl ehh ale jest 132x72 takie nietypowe wiec mały bedzie mial na dłuzej bez jednego boku bedzie spal 🙂 Ja bym go nie kupila ,ale mezusiowi sie spodobalo i stwierdzil,ze bierzemy i wychodzimy i wlasnie teraz sie bawi i je sklada 🙂 jeszcze teraz musze poszukac poscieli 🙂 ale sie ciesze ,ze w koncu cos mamy oprocz komody hehe 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to czekamy na wieści od ]Lusi.] Trzymam mocno kciuki.
Kama jakie to są te siateczkowe majtki? Lepsze niż jednorazowe?
Ann znasz jakąś fajną stronkę z której chcesz zamawiać pieluchy, czy na allegro? Zastanawiałam się ostatnio czy to się opłaca, ale nie wiem jakie są obecnie ceny pieluch,więc nie wyrobiłam sobie opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, nie mam jeszcze tematu pieluch za bardzo rozpracowanego. Na razie dostaliśmy od kuzynki startową paczkę Huggies, resztę będziemy kupować jak już się Mały urodzi i będzie wiadomo jak jest duży.
Kuzynka mówi, że najtaniej jej kupować w Tesco jak upoluje jakąś promocję, ale ona mieszka obok Tesco i chodzi tam po codzienne zakupy, to może pilnować promocji.
Najtaniej w necie, jak dotychczas znalazłam (porównywałam Pampers Jumbo Pack), jest w Alma24 (u nas, oni dla różnych miast mają różne ceny, więc musiałabyś sprawdzić dla swojego kodu) i jednak na Allegro (właściwie porównywalnie z Almą, ale przy jednoczesnym zakupie 4 jumbo packów). Nie szukałam jeszcze dokładniej, jak znajdę jakąś rewelację to podeślę linka, gdybyście Wy coś znalazły, to się też polecam 🙂 Przy okazji: kuzynka mówi, że pieluchy marki Tesco są zupełnie przyzwoite i ona ich używa na zmianę z markowymi (Pampers albo Huggies).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam z uczelni, na szczęście gościu póścił nas wcześniej, bo w przeciwnym razie nie wiem jak bym tam wysiedziała... 🤪
Co do pieluszek, to my mamy zamiar używać Pampers albo Huggies. Boję się używać tych tańszych, bo nie chciałabym, żeby moja malutka miała pupkę odparzoną. A nie wiadomo, czy będzie miała bardzo wrażliwą skórę czy nie, także lepiej nie ryzykowć.
Kurcze coś nam się ta nasza Lusia nie odzywa...Martwię się 🥴 Mam nadzieję, że wszystko z Franiem wporządeczku!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...