Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas nocka jak za starych, dobrych czasów 🙂 Franek poszedł spać po 20, i o 6.30 pobudka 🙂
I teraz znowu śpi 🙂
Mój się wczoraj tez nade mną zlitował i pozwolił przełączyc na tvn, a tam 😠 reklamy No ale przysnał, więc miałam tv dla siebie 😜 tylko od czasu do czasu zaglądałam jaki wynik 🙂
Wiecie co, tam cichaczem to przechodziło mi przez myśl, że program może wygrac Paulina, i tak tez sie stało....moim zdaniem ona nie nadaje sie na modelkę, no ale cóż....wogóle jak ogłosili, że konkurs internautów ona wygrała, to byłąm pewna że wogóle wygra top model.
Ale zorganizowane było przepieknie, bardzo mi się podobało.

Zmaykam zaraz do wyrka na dd tvn, bo przy tym laptopie to tyłek mi się za bardzo wychładza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Co do tego wyjazdu do fabryki...JA bym chyba pozwolila,cala grupa pojedzie a on nie,kazdy bedzie po powrocie sie ekscytowal a on biedny nie i bedzie mu przykro...A poza tym takie sytuacje dzieci dlugo pamietaja 😉
A jak sie rozchoruje to trudno,ale bedzie szczesliwy ze byl na wycieczce 😉
Ale to moje zdanie.

Umowilam termin do ginka i jednak sie zdecyduje na ta spiralke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja też raczej dziś nie wyjdę, chyba że się pogodna trochę poprawi. W sumie już trochę przestaje sypać a temperatura i wiatr mają być jakie takie.
Co do nowej książki Zawitkowskiego, to mój mąż ją oglądał bo mamy zamiar ją zamówić pod choinkę. Mówi że raczej warto chociaż bez jakichś strasznych rewelacji. Oglądaliśmy film reklamujący tę książkę, dołączony do Dziecka i zastanawiamy się, jakie prochy musieli dać występującym w nim niemowlakom, że są takie spokojne przy przewijaniu i ubieraniu 😉 Podrzucilibyśmy Staśka do takiego filmu, przynajmniej byłoby większe wyzwanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł kochane 🙂

nie mówcie mi ze "tap madl" oglądacie 😮
jak to widze to mi niedobrze...

hehe ale rozumiem, kazdy ma swoje zdanie na ten temat, ja nie moge na to patrzec.

bananki kupiłam ale czekają na swoją kolej więc ssię nie podziele doświadczeniami.

ehhh.... no tak, moje potrzeby są równie ważne, a ze są zupełnie inne ton ie moja wina...
mój M. czasem zachowuje się jakby czytanie bolało... 😉

a znalazłam na allegro fajna książke ☺️ ale kasiory czasowo brak wolnej ☺️

ja muszę po Adasia iść... ale ubiore się cieplej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!
U nas tez wszystko zasypane nie da rady wyjsc z domu a co dopiero z wozkiem jezdzic w taki snieg....
Ja tez nie podawałam Hani banana zarowno samego jak i z innymi smakołykami, nawet kaszki ryzowej bananowej nie kupowalam...
Tak patrze przez okno i za rok to nasze brzdace bede juz chodzily i wtedy dopiero poznaja uroki zimy, sniegu, pierwszy bałwan lepiony z rodzicami, pierwsze saneczki 😉 🙂) 🙂 🙂

Co do Top Model to byłam za Olą bo Paulina naprawde przez cały program tylko ryczała i użalała się nad sobą jak to jej źle i kto jej nie skrzywdził no ale cóż wygrała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Wyobraźcie sobie,że zastosowałam się do książki 'język niemowląt" i przed położeniem się spać (ok 23) nakarmiłam Hanie, potem w nocy standardowo zaczęła się budzić ok 3ej na jedzenie,ale nie karmiłam jej tylko dałam smoczka i zasnęła i tak chyba ze 3 razy aż obudziła mnie na jedzonko o 6.30! 🤪 Ciekawe czy tak już będzie czy to taki jednorazowy "wybryk".
Strasznie stresuje mnie to,że Hania nie chce pić z butli. Wczoraj próbowałam dać jej mleczko z butelki na śpiocha i niestety nie dało rady. Darła si ę jak nigdy 🤨 Kupiłam dziś kolejny smoczek (chyba już piąty) i soczek jabłkowy i na nim potrenujemy. Wypiła rano 20ml, ale krzywiła się okrutnie.

Nie wiem jak jest u Was,ale nas porządnie zasypało. Dobrze,że synka nie puściłam na tą wycieczkę. Ciekawa jestem czy w ogóle pojechali, bo drogi są masakryczne.
Zastanawiam się też czy wybrać się z dziećmi na spacer. Wózkiem nie ma szans, więc musiałabym brać chuste albo nosidełko. Oj nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja muszę iść.....
dżizys.....
😞
kaczuszko no okropne.... czytałam w senniku i ogień to przede wszystkim namietność....
ale jako ze ja podpalałam to swiadczy o tym ze niszczy mnie moja nienawiść...
a że rodzice.... to chyba nienawiść do nich.
masakra.
nie zbym wieżyła w to ale czasem się trochę zgadza,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIORKU- sen straszny 🤢 A mi się ostatnio śniło,że moja bratowa się paliła i zadzwoniłam po straż i przyjechał baaaardzo przystojny strażak ☺️............

LUSIU- mieszkam obok Poznania. A mężuś nieźle wczoraj zmarzł i jeszcze zamarzły mu kluczyki do auta i nie mógł odpalić, więc chyba jednak wolałby przed tv zimne piwko pić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek kochane 🙂
Co do Top Model to jestem wściekła, że Paulina wygrała 😠 Ale to było oczywiste, że ludziom będzie jej żal i na nią zagłosują, ale już lepiej że ona wygrała niż miałaby wygrać Anka, bo całkiem bym się załamała 😉 Szkoda, że Oli się nie udało 🥴
A mężuś też oglądał mecz, ale tylko w przerwach Top Model heheheh 😉 Amelko to twój mąż pewnie nieźle wymarzł 🤢 A sny masz niezłe hehhe
Justi my mamy w domu te stare kaloryfery i tak jak mówił mój M. nie da się ich odpowietrzyć (ja się na tym nie znam)...Więc nic nie zrobimy...Jedyne co to musielibyśmy wymienić kaloryfer, a teraz niestety nie da rady bo po pierwsze musielibyśy prosić o zakręcenie całego pionu a wtedy ludzie by nas zabili hehehe 😉 a poza tym nie mamy kasy na zakup nowego kaloryfera...Więc pozostaje czekać do wiosny...
Michalindziorku to niezła z ciebie córka hahahahha 😁 Żeby rodziców wysadzać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂)
wczoraj wreszcie dojechal kurier z lezaczkiem i powiem wam ze jest naprawde superasny 🙂
ja tak czekalam na top model az usnelam ☺️hehehe i obudzil mnie moj madry mezus o 00.30 tel bo jest od wczoraj w delegacji w warszawie cos tam na dobranoc lykneli i jak zwykle musi wtedy dzwonic 😠 😠bylam wsciekla bo pozniej juz maly co chwilke sie budzil,a juz na dobre przed 6.00 i tak chodze zakrecona...
ja kaszle i smarkam i widze ze malego tez jakis kaszelek bierze i jak kichnol to same gluty wyszly takze nie wiem czy sie nie rozlozymy oboje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku - ty to masz sny....ja raz miałam masakryczny, ze moja mama wypadła z okna bo jej chrzesniak ja wował, a moj tata kapał sie w mojej lazience i poszłam do niego zapłakana i mówie mu "jak my sobie teraz poradzimy?"

Ubrałam sie jak na Syberie, ale chociaz jest ciepło, no i Frankowi załozyłam te góralskie bambosze 🙂 Wyglada w nich super 🙂 Nie sadziłam, ze on ma taka wielka noge 🤪 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...