Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
justi mój ojciec jest lepsiejszy 🤪
dzwoni i po skonczonej rozmowie mówi...:
ucałuj tego mojego wnusia.....(w sensie ze chlopczyk)
a ja pytam którego, masz ich dwuch...
a on do mnie no jak, jak mam dwie wnusie i jednego wnusia 😮



buhahaha Michalindzior dobry ten Twój tata 🙂) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na swojego m nie moge narzekac bo i przebierze, wykapie, ulula do snu takze w nim pomoc mam no i oczywiscie jak mamusia odciagnie mleczko to i nakarmi
a propo tego
ile z nas mamusiek jeszcze karmi cycuszkiem ??
Ellie, Amelia, Elunia , Olusia,Kama, Ja kogos ominełam ?? tak wlasnei mysle,ze malutko nas zostalo jakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh wkleje fotke jakas wieczorkiem dzis zrobilam tej mojej malej fałdeczce , bo ostatnio juz daaaaaaaaaawno nie robilam 😞
i ku..a juz mnei szlak trafia bo za 4 dni minie miesiac od chrzcin ,a Ja od mojej kuzynki chrzestnej nie moge doprosic sie o zdjecia :[ ktore robil jej mezulek wrrrr i nie mam ani jednego zdjecia z chrzcin 😞

Michalindzioorku heheh twoj tata jest rzeczywiscie lepszy od mojego
FACECI !!!!!!!!!

Irciu Kacperek sie zmienia jescze nie raz bedziesz slyszala,ze podobny do mamusi
moj maly pierwze 3 mies mowili caly Tatus a teraz cala Mamusia hehehe Ja tam nie widze podobienstwa coz . . .. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na swojego też nie narzekam bo jak moze to pomaga...
A tak na marginesie Edytko jak spaliscie na zmiane w pokoiku z Emi to mąz chodził wtedy do pracy czy miał wolne??? My na szczescie spimy w pokoju z Hanią ale i tak w nocy ja wstaję do niej bo jak to Marcin stwierdził, że on nie słyszy jak Hania się wierci dopiero słyszy jak płacze 🙂 🙂 🙂 Ale też przebiera, kapie, karmi i zabawia 🙂 a HAnia wesolutka wtedy jest jak nie wiem co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz jestem
Generalnie to ja nie narzekam na mojego M.bo tez mi pomoze przy kapieli zabawi go ,nakarmi,i nawet zostanie jak gdzies jade,chociaz ostatnio Kacper saie zrobil urwis wiec w wieczory wole pozostac w domu,ale czasmi tez sie miga,ale to rzadko....
a mi zawsze cos nie bedzie pasowac...
ja to jestem zolza...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciesze sie ,ze nie Ja sama mam takei zdanie na temat tych huggisow boze kto je kupuje ?? masakra jakas . . . . coz musze je jakos zuzyc ale na siuśki bo kupy to one nie wytrzymaja dobrze,ze sa do chyba 15 kg hehehe to dam rade z tymi 2 paczkami

przyszedl dzis kombinezon ale jest jakis ogromny 😉 szooook pokaze wam tez fotke pozniej bo moj m. gdzies kabel z komorki i schowal wyslalam mu mmsa a on na to ze Wojtus w nim wyglada jakby mial 3 latka 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i w nocy tez wstaje do malego,raz sie zdarzylo ze spalam a on wszystko sam zrobil,a jak byl malenki i trzeba bylo go nosic dlugo do odbicia to jak go nakarmilam to wstawal i on go nosil bo mi krzyz wysiadal,i czasem ja go nieumiem ululac w nocy to on go usypia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
😆wstyd sie przyznac,ale jak jeszcze w pizamie jestem ehh musze sie ubrac, bo nie dosc, ze jestem nie ten teges po tym porodzie jeszcze w pizamie to ta moja połówka tego juz moze nie wytrzymac 😜


Oj sprawdza się jego wytzymałość 🙂

ja też niedawno pizame przebrałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi niemartw sie bo ja jak ostatnio bylam u laryngologa to sie pyta ile maly ma a ja ze 4 msce,a ona acha bo myslala ze kolo roku bo tak wielko wygladal w kombinezonie,a no i pierwsze pytanie jakie zadala chlopczyk czy dziewczynka,jak mozna nie rozroznic po ubiorze,ze to chlopczyk ehhh ci ludzie 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh cóż jakoś musi wytrzymać 😁
ale jak juz mnie zreperuja hehe to na bank biore tabsy bo chcialabym sie troszke nacieszyc swoim maluchem i nadrobic zaleglosci z moim m. 😁 😁 😁 😁

uciekam bo moja marudka nie daje mi życ ehhh
no i pampers nie wytrzymal 😞 a 40 min temu go zmienialam . . . 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko mój M. narazie cały czas jest ze mną w domku bo rozkręca własną firmę 😉 Ja też nie mogę na niego narzekać, bo bym skłamała...Karmi małą, przewija, zabawia, parę razy też ją kąpał, choć ja to raczej robię 😉 A w nocy dalej wstajemy na zmianę, jedną noc ja jedną on 😉
Ja też mam czasem takie dni, że chodzę w piżamie pół dnia, choć teraz darza mi się to rzadziej...gorzej było w ciąży ☺️ bo nic mi się nie chciało...nawet ubierać...ale wtedy miałam wymówkę heheh 😉 Zresztą staram się dbać o siebie, bo wiadomo, faceci niby nas zapewniają, że dla nich najlepiej wyglądamy np. bez makijażu,bo liczy się naturalność, a potem znajdują sobie młodą dziunię z tipsami i toną tapety hahahhahaahahahah 🤪 😁 😜
Ircia my raz w sklepie spotkaliśmy znajomego i mała była ubrana cała na różowo, a on się pyta: Chłopczyk czy dziewczynka? 😮 A ja na to, że chłopczyka bym raczej w róż nie ubrała...A on: "Ja się nie znam bo nie mam dzieci" 😮 😲 🤢 Gamoń heheheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez z miłą checia pochodziłabym sobie w pizamie ale niestety mieszkam z tesciowa i nie mam ochoty pokazywac jej sie w gaciorach czy w innym ubiorze, przejebane jednym słowem ----- nie mam prywatnosci!!!!! 😞 😞 😞 😞
Włąsnie Ireczko tez mnie to irytuje jak pytaja się mnie ludziska czy to chłopczyk czy dziewczynka.. ostatnio jak byłam na 2 usg bioderek to starszy Pan pyta sie mnie czy to chlopczyk ja na niego i mowie nie mysli Pan ze chlopczyka ubrałabym na rozowo...od razu sie zmieszał...

A co do cierpliwosci Justi Twojego męża to wielki podziw i szacun dla niego bo ja bedac jeszcze w ciazy nie miałam ochoty na seks i nie kochalismy sie dluzszy okres to moj powtarzal ze pojdzie na jakies dziwki bo juz nie wytrzymuje 😉 🙂 🙂 a ja to idz kto cie zatrzymuje :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh....konflikt już zażegnany, był mój tata, przywiózł małemu słonia dmuchanego 😁 A malemu bardzo posmakowała piszcząca trąba 😁
Teraz zrobiłam kanapaczki, chyc do łózka, a ten odwraca się do mnie dupą i idzie spać, bo stwierdził, że inhalator Franka tez go usypia....
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Więc przyszłam do was...

Wiecie co, mam już dosyć pewnych osób i sytuacji 😠 Jak rozmawiałam z moją matka na temat chrzcin, ile osób, gdzie itd, to ona mi mówi, żebym na nia za bardzo nie liczyła że będzie na chrzcinach, bo będzie musiała się zając babcią 😠 I kurwa mać nie chcą brac z ojcem pod uwagę żadnej pielęgniarki na te kilka godzin!!!!!!!!!!!!!!!!! Stwierdzili, że obcy wykończy babkę....kurwa, babcia i tak jest jak jakaś roślina i wygląda jakby nieżyła, wystarczy dać jej jeść i tyle. Zajebiście po prostu. I tak Franek będzie już duży i najchętniej wcześniej bym go ochrzciła, ale chciałam żeby był mój brat razem ze swoją połówką, bo nie łatwo im dograć wspóln wypad przez to że nie mieszkają w Polsce, to moi starzy robią problemy 😞
Przykro mi jest i aż się popłakałam, że te chrzciny wcale nie są dla nich ważne, i sa w stanie poświęcić tak ważny dzień w sumie dla osoby, której i tak nic nie uratuje....
Mam już ich wszystkich dość!!!!!!!!!!!! Wole być na tym świecie sama z moim synkiem!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, tak ja jeszcze karmię piersią ale mam jakieś przeczucie że po 6 m-cach się to skończy. Chyba mniej mi sie mleka produkuje a jak Tymek zacznie jeść więcej tych stałych pokarmów to w ogóle pewnie nic nie będę miała. No ale i tak cieszę się że dotrwałam do tego etapu bo myślałam że nie wytrzymam przez tą dietę bezbiałkową. Ja używałam huggiesów dosyć długo ale jak spróbowałam Happy i Pampersy to już więcej ich (huggiesów) nie kupuję 😉
Lusiu, kurcze, mam nadzieję że się pogodzicie i wyjaśnicie tą sytuację. Powiem Wam że moje relacje z m. pogorszyły się po porodzie. Jakoś tak jest inaczej i częściej się kłócimy i mamy ciche dni, które rzadko zdarzały się przed urodzeniem Tymka. 😞

Byliśmy dzisiaj na spacerku...miejscami mało przejezdne były chodniki czy ulice przy przejściach. Zmachałam się jak na siłowni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, tak ja jeszcze karmię piersią ale mam jakieś przeczucie że po 6 m-cach się to skończy. Chyba mniej mi sie mleka produkuje a jak Tymek zacznie jeść więcej tych stałych pokarmów to w ogóle pewnie nic nie będę miała. No ale i tak cieszę się że dotrwałam do tego etapu bo myślałam że nie wytrzymam przez tą dietę bezbiałkową. Ja używałam huggiesów dosyć długo ale jak spróbowałam Happy i Pampersy to już więcej ich (huggiesów) nie kupuję 😉
Lusiu, kurcze, mam nadzieję że się pogodzicie i wyjaśnicie tą sytuację. Powiem Wam że moje relacje z m. pogorszyły się po porodzie. Jakoś tak jest inaczej i częściej się kłócimy i mamy ciche dni, które rzadko zdarzały się przed urodzeniem Tymka. 😞

Byliśmy dzisiaj na spacerku...miejscami mało przejezdne były chodniki czy ulice przy przejściach. Zmachałam się jak na siłowni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tatus to głównie lubi zabawiać małodego albo jak nie chce mu się a ja muszę wyjść albo idę do wanny, to usypia, czasem na siłe aż młody się drze, więc i ja się dre, żeby kurwa mać się nim zajął, a nie lulanko 😠
Ale jestem w bojowym nastroju.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie że kiedyś w Polsce ubierali dzieci odwrotnie: chłopców na różowo a dziewczynki na niebiesko? Dzisiejsze zwyczaje przyszły do nas podobno z Anglii. Jeszcze moi rodzice i ciocie pamiętają że kiedyś było odwrotnie. Ja sobie jakoś nie jestem w stanie wyobrazić tego, o ile dziewczynkę bez problemu bym w niebieskie ubrała to chłopaka w różowe w życiu (no ale ja w ogóle nie lubię różowego więc dziewczynki też bym tak nie ubierała).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee tam dziewczyny przestancie Ja tam bym go nie podziwaiala , bo
jak kocha to poczeka , to nie jest moj zaden wymysł,ze mnie glowa boli,ze mi sie niechce itd
poza tym jak chce isc niech idzie .. . za duzo by stracił takim skokiem w bok , a prawda zawsze wyjdzie predzej czy pozniej na jaw . . .

zabrzmiało to trozke brutalnie,ale tak jest
jak nas kocha tak jak mówi to nie pozostaje mu bc cierpliwym swoja sdroga w zyciu jest cierplwiy czego nie mozna powiedziec o mnie ehhh i moj mały bąbel chyba charakterek ma po mamusi , bo jak np. spadnie mu grzchotka to jest takio placz i lament jakby go ze skory obdzierali ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam ostatnio strasznie wolnego neta i mi sie zacina..efektem tego jest wklejony podwójnie post 😠
Lusiu, nie dziwię CI się ze masz bojowy nastrój. Ja tez bym sie wku..ła na Twoim miejscu. Rodzice mogliby wykazać trochę więcej chęci.
Ann, nawet ja pamiętam te czasy 😉 Mam 9 lat młodszego brata i pamiętam jak dziś taki różowawy kombinezon 😉 Kiedyś to był hit bo w sklepach niewiele było a pampersy kupowało się tylko w aptece i to na sztuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...