Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lusia dobrze że było spokojnie 🙂
A co do morza to sprawdźcie Białogórę - to jest w miarę nieduża miejscowość nastawiona na rodziny z dziećmi. Nie mieszkałam tam nigdy więc nie mam jakichś sprawdzonych noclegów ale jak tam byliśmy gościnnie to wszędzie były tabuny dzieci, place zabaw, sporo pediatrów itp. Tyle że do plaży przez las jest nie bardzo blisko, na moje oko prawie kilometr szerokim utwardzanym chodnikiem nadającym się dla wózków. Raczej nie widziałam jakichś miejsc imprezowych typu dyskoteki itp. - tak jakby całe miasteczko żyło z dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny,
ja od rana mam podniesione ciśnienie. Ponad godzinę próbowaliśmy złapać siuśki do badania i nici 😞 chyba kupię ten woreczek bo tak ruchliwemu dziecku nie da się nic złapać. Na dodatek on nie chciał już leżeć na plecach i próbował przewracać się na brzuch, my go blokowaliśmy i Tymi jeszcze bardziej się denerwował 😞 Później marudny był już cały czas...teraz drzemie...mam nadzieję że wstanie w lepszym humorze.
Poza tym dzisiaj będzie pracowity dzień bo jednych gości będę żegnać a kolejnych witać 😉 i wszystkich trzeba ugościć 😉 zupa już ugotowana, jeszcze tylko zrobić drugie.
W miarę możliwości będę do Was zaglądać w tym tygodniu 😉

Gratulujemy Frankowi ząbków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas póki co wstepnie pozostaja mazury na wakacje 🙂

Moi rodzice wyszli z propozycja, żeby rodzice R złożyli się z nimi pół na pół żeby wyprawić chrzciny Franka, jeszcze nie rozmawialiśmy, bo nie było okazji, ale jestem ciekawa czy się zgodzą (koszty nie będa duże), bo jak w maju mają być chrzciny, w maju Karol ma komunię (mają mu kupić laptopa), więc zobaczymy.....moja mama już się podminowała, że trzeba będzie okroić gości ze strony R jak się nie dołożą, bo moja mama nie lubi teściowej i ma do niej wielki żal.
W sumie troche czasu zostało, ale trzeba psychicznie się naszykować na pewne sytuacje hehe...

Powiedzcie mi dziewczyny, może jestescie bardziej zorientowane, bo chrzciny wypadają na 1 maja, a tego dnia ma być Jan Paweł II beatyfikowany, i nie jestesmy pewni, czy w taki dzień udzielą chrztu 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia, to moim zdaniem zależy od proboszcza. Tzn. nie ma żadnych przeciwwskazań ogólnych w sensie jakiegoś przepisu że nie wolno, ale na wszelki wypadek bym się upewniła bo mogą być jakieś problemy czysto techniczne, chociażby może się zdarzyć że większość księży wyjedzie wtedy do Watykanu a ci co zostaną to będą się zajmować organizacją obchodów na miejscu. Ale jeśli chcecie zostać przy tym terminie to bym się raczej nastawiała na jakieś totalne zamieszanie i niespodzianki w ostatniej chwili. I raczej bym Wam radziła nie używać argumentów że chcecie bo sala zamówiona itp a raczej że chcecie bo dzień jest szczególny i wyjątkowy i byłoby super żeby Franek w taki dzień mógł być ochrzczony 🙂 Ja zresztą właśnie z takich powodów bym chciała na Waszym miejscu utrzymać ten termin pomimo ewentualnych niedogodności.
Acha, i jeszcze myślę że trzeba się liczyć z tym że w ostatniej chwili np. biskup wyda jakaś decyzję, że w tym dniu nie ma w całej diecezji chrztów ani ślubów żeby można się było skupić na przeżywaniu beatyfikacji, więc nawet jeśli termin Wam teraz proboszcz potwierdzi to może się zdarzyć że potem i tak będzie musiał się z tego wycofać - w każdym razie myślę że musielibyście być wtedy gotowi na ewentualne przeorganizowanie w ostatniej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann - pierwotnie ten termin "ustaliła" nam narzeczona brata, gdyż ma problemy z urlopem, a na święta i tak bedzie w Polsce u rodziców, po jakims czasie okazało się, że będzie Jan Paweł II beatyfikowany, więc tym bardziej odpowiada mi ten termin. Pomyslałam, że może mieć on duże znaczenie i wpływ na dalsze życie małego, nie wiem, może Ojciec Święty będzie nad nim czuwał 🙂 Więc mam nadzieje że się uda 🙂 Jak mój proboszcz nie będzie chciał udzielić, to poszukam innego, może w klasztorze udzielą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę sie, że tak akurat wypadło 🙂 Wogóle kiedys jak sprawdzałam jakie rodzą sie dzieci spad znaku raka, to było napisane, że najbardziej do tego znaku pasuje imie Franciszek lub Antonina. To był czysty zbieg okoliczności, że akurat od dawna był Franek, a gdyby dziewczynka to Antosia, więc tym bardziej myślę, że nad Frankiem będa czuwały wszystkie moce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane....doczytałam was ale nie mam siły..znowu dopadło mnie to dziadostwo.osłabienie, mdłosci, bóle głowy ehhh mam dosc to sie powtarza co 3 tyg...m,iałam skierowanie na krew i mocz ale jakos nie miałam czasu przez Gabrysi chorobe...a tera...znów to samo..a miało byc tak miło dzisiaj/..

Justi jesteś dzielna, dasz rade. Co do wakacji to faktycznie trzeba zacząć czegoś szukać....jak będę lepiej się czula to poszperam tu i tam..
Lusia gratulacje dla Frania za ząbki no i za zachowanie 😁
Ann no to masz nieźle z tym bobrowaniem 🤪
Evus dzięki za info, zakupie je w aptece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh swiete slowa Lusiu
ale wiesz ktoras z nas musi pierwsza znow zaciazyc 😜 to nie uniknione

super,ze Franio taki towarzyski
Monika duuuuuuzo zdrowka 😉 😘 😘
tez sprobuje cos wypatrzec jakas ciekawa oferte jak cos znajde dam znac
w razie czego ma twoje info tez czekam 😉 jakbys pierwsza cos fajnego znalazla

a moze inne dziewczyny maja jakeis psrawdzone miejsce gdzie mozna spedzic wakacje z dzieckiem ??
czekam na oferty 🙂

Ja siedze w pracy i odliczam minurty 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja bylam u fryzjera i jestem juz cacy 😉
na rehabilitacji dostalam pochwale ze super robie cwiczenia 😎
NO I SAMA ZLOZE MOJEMU SYNKOWI ZYCZENIA Z OKAZJI 7 MIESIECY 😘 😘 😘 😘 STO LAT WIKTORKU MOJ KOCHANY!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘BO CIOTECZKI ZAPOMNIALY 😞 😞 😞 😞 😞smutno...
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Witam walentynkowo
[URL=http://img823.imageshack.us/i/1980.gif/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1763/1980.gif[/IMG][/URL]


ZDRÓWKA I RADOŚCI DLA WIKTORKA Z OKAZJI 7 MIESIĄCZKÓW 😘 😘 😘 😘

Lusiu gratuluje ząbków i super, że Franio tak dzielnie się spisał w towarzystwie 😉 A termin na chrzciny naprawdę genialny choć tak jak pisała Ann nieco ryzykowny...

My zaliczyłyśy już spacerek, Emi dała mi na nim nieźle popalić, prawie cały czas musiałam ją nosić 😮 Zrzucę to na ząbki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najwspanialszego dla Wiktorka!!! a w szczególności dużo dużo zdrówka !! 😉
Ja jeszcze z rana bawię się jazdami bo egzamin mam już tuż tuż i jutro ostatnie dwie godzinki mi zostały a w środę zobaczymy jak mi pójdzie....
Tak jak przeczuwaliśmy babcia nam wczoraj w nocy umarła i jutro popołudniu mamy pogrzeb. Kinga trochę katarku złapał ale nic dziwnego jak w domu wszyscy zakatarzeni chodzą 🤢 także z walentynek i tak i tak nic. Chyba niedługo i u nas pojawią się ząbki bo stała się bardziej marudna i spływa przeogromna ilość śliny! a dzisiaj prawie oka przez całą noc to nie zmrużyła tak nam krzyczała... Co do wyjazdów my jeszcze w ogóle o tym nie myśleliśmy także w tej chwili nie mam dla was jakiejś ciekawej propozycji... może jak się trochę w domu uspokoi to to i o tym coś pomyślimy ale raczej większe szaleństwo to nie będzie bo z kasą teraz kruchą a w tym roku chcemy zrobić większy remont domu wymienić wszystkie okna i ocieplić cały dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...