Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla STASIA
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla KACPERKA

Witam
My też zamierzamy się zabrać za naukę nocnikowania bo Lenka już stabilnie siedzi i zobaczymy jak nam to pójdzie. A po obiadku wybywamy na rodzinny spacerek, ciekawa jestem kiedy wreście będziemy mieli spacerówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ZDRÓWKA I RADOŚCI DLA STASIA I KACPERKA 😘
My zaraz wyruszamy na rodzinny spacerek 🤪 Już nie pamiętma kiedy wybraliśy się we trójkę...
Lusiu Franio fajowo wygląda w spacerówce, ja też już się nie mogę doczekać kiedy nam przyjdzie nasza bo mam już dość gondoli 😉
U nas jak idzie kupa, to jest maksymalna koncentracja, znieruchomienie i ciche postękiwanie hahahah 😁
Olusiu gratki dla Viki z okazji KOLEJNEGO zębola 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moja przyjaciolka chce mi pomoc i zabrac nas do siebie do kolobrzegu...jej facet po swietach jedzie do norwegi i zostaniemy same...mowi ze bede miala swoj pokoj i ze w wakacje jej tesciowa przypilnuje maluchy a my pojdziemy do pracy...chce we wtorek teraz przyjechac....boje sie wojny z rodzicami...grubo bedzie 😞 😞 😞 😞boje sie 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LATEK DLA STASIA I KACPERKA!!

my juz tez wedrujemy w spacerowce ale musimy kupic nowa bo do polski chce zabrac ze soba a ta nasza zajmuje caly bagaznik.

U nas kupa jest zwykle jak mala ma chwile przerwy w krzykach bo ostatnio tylko krzyczy, wola baba mama i wali rekami w co sie da, jak jest chwila przerwy i nie mruga to idziemy zmieniac pampa.

Franio jaki juzt duzy facet 😉Przystojniak bedzie jak nasze wszystkie lipcowe chlopaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spóźnione życzenia dla uroczej zdolnej Emilki : wszystkiego najwspanialszego a przede wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy!!! oraz wszystkiego najlepszego dla naszych przystojniaków Stasia i Kacperka!!! buziaki!!
U mnie też brakuje czasu !! zgadzam się z Amelio zdecydowania doba trwa za krótko 🤢 a Kinga ostatnio bardziej marudna może ząbkowanie jej dokucza i stąd moje braki na forum ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia wydaje mi się, że nawet nie musimy komentować twojej sytuacji bo ty i tak dobrze wiesz co ci poradzimy 😉 Jasne, że powinnaś skorzystać z pomocy koleżanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wojną w domu się nie przejmuj, bo nawet jak jesteś posłuszna to i tak masz wojny więc co za różnica 😮 Wszystkie już dawno ci pisałyśmy żebyś uciekała z tego domu, a skoro masz tak cudowną okazję uniknąć domu samotnej matki to nic tylko korzystaj 🙂 Życzę powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje sloneczko w nowym krzeselku 😉
Powiem wam, ze pomimo iz one jest takie 'biedne' to jestem zadowolona, mala dzisiaj wyplula ostatnia lyzeczke obiadku i wystarczylo przetrzec recznikiem papierowym i czysto, a tak te bardziej wypasione na pewno trzeba dluzej czyscic. Mala lubi w nim siedziec wiec klade jej zabawki i moge robic np obiad i nie musze za nia co chwile biegac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla wszystkich dzisiejszych solenizantów!!

Izunia - jak masz okazję, to zwiewaj kochana, a reszte miej w dupie. Liczysz się ty i twoje dziecko. Nikt na ciebie się nie ogląda, a ty powinnaś pomyśleć o tym, żebyście zaczęli w końcu normalnie życ. Przecież gorzej i tak już chyba nie mozesz mieć w domu, więc czym się przejmujesz??

Olusia - fajne to krzesełko, rzeczywiście bardzo skromne, ale takie nowoczesne w wyglądzie 🙂

Ja właśnie wróciłam ze spaceru. Młody juz zjadł, teraz kolej na mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu bardzo fajne to krzesełko 🤪 I po co lepsze 😉 Wkońcu dziecko ma w nim w sumie tylko jeść 😉 A poza tym faktycznie jest łatwe w utrzymaniu czystości, bo niedość, że jest całe z plastiku to nie ma zbędnych zakamarków w które mogłoby się "przez przypadek" zaplątać jedzenie hehehhe 😁 Też się nad takim zastanowimy 😜 Bo narazie nie sprawiliśmy sobie krzesełka...
My godzinkę temu wróciliśmy z zakupów, zapas słoiczkowy uzupełniony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochanienkie 🙂
W imieniu Kacperka dziekujemy wszystkim cioteczkom za zyczenia,no i 100 lat dla Stasia 🙂
A ,my mamy trzeciego zebola dwojka lewa gorna 🙂 🤪 🤪 🤪I juz mu wyszla jakis czas temu bo juz caly zab jest na wierzchu niezle go ukrywal,ze nic nie zauwazylam,no i nawet nie byl marudny,normalnie jestem w szoku 🤪 🤪 🤪 🤪
Izuniu zwiewaj z tego domu jak masz okazje jak najdalej i nawet sie nie zastanawiaj,a jazda w domu sie nie przejmuj i tak masz je codziennie,zreszta jestes pelnoletnia i sila cie nie moga zatrzymac....
Olusiu lampka i krzeselko fajowe,nie wazne jak wyglada,najwazniejsze,zeby bylo praktyczne i sie sprawdzalo przy jedzeniu 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka - to jednak nie gotujesz Emi jedzenia, skoro zrobiłaś zapas słoiczków? 🙂

Jutro czeka mnie masakryczny dzień...na 7 rano musze byc w pośredniaku, z pół dnia tam zmarnuje, tyle ludzi będzie. No ale poświęce się 😜 PóXniej do teściów, do banku i moich rodziców.

Wiecie co, dzisiaj oglądałam swoje stare zdjęcia....szok przeżyłam. Wiedziałam, że kiedyś byłam szczuplejsza, ale jak popatrzyłam na zdjęcia, to aż nie mogłam uwierzyć, że teraz zrobiła sie ze mnie taka locha 😞 😞 Pewnie tamte czasy nie powróca, albo kiedys może i tak....ale musiałabym schudnąc jakies 35kg 🤢 😮 😲 😞 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu tak, jednak podaję słoiczki, bo Emi była absolutnie na NIE jeśli chodzi o domowe jedzenie bo najpierw jako pierwsze dostała słoiczki i w nich zasmakowała 😉 Ale teraz zauważyłam, że jak wprowadzam jej jakieś nowości to wyskakuje jej tylko parę mało widocznych krostek więc myślę, że alergia znacznie łagodnieje 🙂 🙂 🙂
Co do wagi, to może spróbuj dietę Dukana skoro dziewczynom tak ładnie znikają kilogramy 😉 Ja teraz z perspektywy czasu strasznie się cieszę, że podczas karmienia piersią musiałam mieć tak restrykcyjną dietę, bo dzięki temu udało mi się zrzucić kilogramy z ciąży, a pewnie znając mój wilczy apetyt i miłość do słodkości ☺️ gdyby Emi nie miała alergii nadal borykałabym się z tymi kilogramami...
Ircia gratuluję kolejnego ząbka 🤪 No to z Kacperka niezły agent skoro tak się czaił heheheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...