Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edytka hehe 🙂 normalnie straszny ten twój listonosz, bo moi wcale nawet zwykłych listów poleconych nie przynoszą... ale ostatnio przyszła jakaś listonoszka z listem z PZU na moj adres ale na nazwisko tej wstrętnej starej z góry która podsłuchuję pod drzwiami, mowie jej że to ta Pani pod 16tką mieszka, to nie poszła 🙂 a to poprostu piętro wyżej. powiedziała że zrobi zwrot...:] chamstwo. z drugiej strony dobrze babie z góry hihi 🙂 ale z drugiej, jak do mnie tak będzie to mnie też tak potraktuje.

no tak, jeszcze pościel i maluszek do kompletu hehe 🙂

idę poszukać czegoś słodkiego.... bo umrę jak nie zjem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no cos ciocho tu u Nas na brzuszku... 🙂

Ja poleżałam , cos plecy mnie bardzo bola.Nic mi sie nie chce 😞, Chyba mam jakiegos dołka 😞
Moja mama stwierdziła że brzuszek mam coraz nizej 😮 hmmm
Zjadla bym cos i sama nie wiem co, może wyciągnę męża na pizze.
Dostałam kartke w szpitalu, co ze sobą zabrać no i jest napisane ze kosmetyki: Oilatum, a miałam go nie kupować. no cóz trzeba sie rozejrzeć po aptekach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica mnie tez tak plecy bolą dzisiaj że nie wiem.... wcześniej wcale mnie nie bolały, teraz od jakiś 2 tygodni się zaczęło...
ja pisałam do takiej niby znajomej, która pracuje na ginekologicznym u nas w szpitalu, czy moze mi powiedzieć co mam wziąć ze sobą tak dokładnie, teraz czekam czy coś odp...
taka ładne pogoda a ja muszę siedzieć w domu, bo uszysko Adasiowe przecież chore i kazali nam w domu siedzieć. Ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
dziewczyny łóżeczka śliczne..tylko jeszcze pościel i dzidzia w srodku 🙂 ja juz po zakupach,. ale skwar na dworze, masakra 😮
LUSIA byłam u Nas w szpitalu i dostałam listę co trzeba zabrać ze sobą, jak chcesz to ci napisze, chyba ze sama tam sie przejedziesz.


Jak możesz to smiało pisz liste, już nie moge się jej doczekać 🙂 tylko w poscie wyzej cos napisałas o Oilatum 🤢 jak ja mam kupić to za tyle kasy to niech mnie w d... pocałują 😠

Ja dzisiaj wybyłam w miasto, kolejny wór z dzieciowymi ubrankami kupiony więc jestem szczęśliwa 🙂 Może dzisiaj je popiorę, a jak nie dzisiaj to jutro 🙂 No i byliśmy na chińskim, pożarłam zdrowo hihi
Wiecie co, oprócz zgagi, z którą nawet sobie potrafię poradzić i tym że jest za gorąco na dworzu i człapię bardzo, to czuję się naprawdę super!! Czasem coś tam zaboli, ale ogólnie jest naprawdę super 🙂 Jest lepiej niż jak kilka miesięcy temu, pomimo iż teraz brzuch większy 🙂 No i z krzyżem się uporałam, wiem jak spać że mnie nie boli, więc się ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂)nadrabiam zaleglosci 🙂)..
wczoraj bylismy na pikniku rodzinnym od mojego lubego z pracy 🙂,przyznam ze mimo zlej pogody bylo wesolo i myslalam ze bedzie gorzej bo wiecie jak takie spedy wygladaja 😉zwlaszcza gdzie duzo lasek robi 🤪,niby mowily wszystkie ze super wygladam i wogole zachwycone 😉),a ja tam i tak mam ich zdanie w nosie 😁hehehe...
dzisiaj u nas pogoda cudna tylko ja jestem jakas nie do zycia 😞boli mnie brzuch,glowa i wogole jakby alergia dawala o sobie znac bo oczy mnie swedza jak szalone 😞ehhh..co zrobic 😞
wczoraj o 12 urodzila jedna z moich kolezanek ciezarowek 🙂))dziewczynka 53cm i 3 kg 🙂)malutki szkrabik 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie Kama że udała się imprezka 🙂 Ja nigdy nie lubiłam takich firmowych spotkań i nigdy na nie nie chodziłam. Wystarczało mi to, że musiałam ich wszystkich dzielnie znosić przez 8 godzin w pracy 🙂

Jezu, ale jestem podminowana tym Oilatum, bo nie wiem do końca o co chodzi!! Jak się wkurzę, to będe rodzic gdzie indziej. Co oni sobie myślą, że będą mi narzucac jakich kosmetyków mam stosować to pielęgnacji własnego dziecka??!! 😠 😠 😠 😠 😲 A jak bym była z ubogiej rodziny, to tez musiałabym korzystać z tak drogich kosmetyków??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam dzisiaj od znajomej maila, i zrobiło mi się bardzo miło 🙂 Może to znacie:

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nieciekawie macie z tym Oilatum 😠 Przecież oni nie mogą wam mówić jakich kosmetyków macie używać, to tak jakby nakazali wam przynieść pieluchy Pampers i broń Boże żadne inne 😮 😮 😮 Dziwactwo 😮
A my byliśmy na tej poczcie i babeczka powiedziała, że gadała z listonoszem, a on wiedział, że o mnie chodzi i obiecał poprawę 😉 Także powinnam już mieć spokój z tymi paczkami 😜
Kama gratulacje dla koleżanki. A na kiedy miała termin?? A córeczka w sam raz, nie za duża, nie za mała 😜
Ja też dopiero od niedawna skarżę się na ból pleców, no i od dwóch dni mam skurcze łydki w nocy, wczoraj lewej a dzisiaj prawej. Ale ogólnie czuję się dobrze 🙂 Mąż mówi, że wręcz wzorowo przechodzę ciążę hihiihihi 😜 Ale mimo wszystko chciałabym już urodzić, bo męczą mnie problemy np. ze schylaniem się po cokolwiek no i znalezienie wygodnej pozycji do snu...Poza tym chciałabym mieć już Emilkę przy sobie, wiedzieć, że jest zdrowiutka i jak wygląda...
A ostatnio obudziłam się i okazało się, że leżę na plecach. A przed ciążą NIGDY mi się to nie zdarzało...Zawsze spałam na brzuchu, albo na bokach 😮 Normalnie szok hihiihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Edytka, nie mogą narzucać jakich firm będziesz używać. Tylko wiesz co, wczoraj był poruszony temat, czy te pampersy i chusteczki które mamy przynieść ze sobą do szpitala, zostaną tam w ramach tzw. "cegiełki". I jak okaże się że tak, to ok, jestem w stanie jeszcze to zrozumieć, nie wszystkie matki mogą być przygotowane jadąc do szpitala, innych może nie być stać...różnie to bywa. Ale z jakiej racji tak drogie kosmetyki, których nie zamierzałam kupować, i w dodatku martwię się, czy one też miałyby nie zostac w szpitalu. Nie ufam pod tym względem służbie zdrowia!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka dla mnie najwygodniejszą pozycją do spania jest na płasko, tylko poduszka inic więcej (zawsze pod nią miałam jeszcze zagłowek i jaśka), a teraz tak jest super. Przez to, że na jakies 3-4godz. przed snem nic już nie jem, nie mam zgagi, więc takie ulożenie także jest komfortowe, i nie boli mnie dzieki temu krzyż. W końcu staję wyspana i nie obolała 🙂
I też bardzo często budzę się na plecach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie, że tak!!!!!!! Na twoim miejscu nie dałabym się i nie kupowała tego, skoro nie miałaś zamiaru. A jak pojedziesz do szpitala i każą ci go dokupić, to powiesz, że cię nie stać na tak drogi kosmetyk. Co ci zrobią...zupełnie nic, więc niech spadają na drzewo 😠 U nas pieluchy, chusteczki i krem ma się cały czas przy sobie, także mam pewność, że jak zakupię lepsze pieluchy, to moje dziecko będzie ich używać, a nie np. inne, a mojemu dadzą jakieś najtańsze, które odparzą mu skórę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używam poduszki i jaśka, ale nie podkładam jeszcze ręki pod głowę, co kiedyś robiłam i staram się nisko trzymać głowę, ale to i tak mi mało pomaga...Najgorzej jest jak zbyt długo śpię na jednym boku, to wszystko mnie boli i właśnie wtedy łapie mnie też skurcz łydki na której leżałam...Czasem jest lepiej, a czasem gorzej, ale już niedługo, także muszę zacisnąć zęby 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Wreście nadrobiłam zaległości i doczytałam do końca.
Rodzice dzisiaj już pojechali szybko czas z nimi minął a zwłaszcza pogadałam troszkę z mamcią i pokazałam jej ciuszki i też była nimi zachwycona. Rodzice kupują mi łóżeczko takie jak wcześniej oglądaliśmy i już wybrałam, ale chcą przywieźć je dopiero jak Lenka się urodzi, za to pościel prosiłam żeby kupili wcześniej bo mama chce uszyć mi jeszcze dwa komplety to musi znać wymiary i wszystkie razem wyprać.
Edytko bardzo ładny pokoik dla Emilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robert mój mówi, ze napewno kosmetyki zabiera się ze sobą do domu, i że skoro maja takie wymagania to trzeba bedzie kupić, bo moga nie przyjac do szpitala. Takie głupie gadanie za przeproszeniem!! Wcale nie mam obowiązku odwiedzić szpitala przed porodem więc nie muszę wiedzieć co wymagają, więc niech spadają!!

Jeszcze nie znam szczegółów od Monici a już się porządnie nakręcilam, i byc może niepotrzebnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie trzeba poczekać, co dokładnie Monica napisze. Ale nie zgodzę się z twoim lubym, bo przecież nie mają prawa nie przyjąć cię do szpitala tylko dlatego, że nie masz jakiegoś kosmetyku!!!!!! 😠 Wkońcu tak jak mówisz, nie musiałaś wcale przed porodem wybierać się do szpitala, ja nie byłam i nie będę, a wiadomości mam zasłyszane od koleżanek...Także nie martw się i na twoim miejscu naprawdę nie dałabym się zmusić do tak drogiego zakupu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu no dla mnie to bzdura z tym Oilatum... tym bardziej że oni zabierają dziecko do kąpieli, przynajmniej u nas, i nie wiesz czy dają to czy nie i komu, co innego jakbyś sama kąpała... a z resztą dobrze Edytka mowi że przecież po pierwsze może kogoś nie stać, a po drugie nie możliwe żeby z tego powodu że nie masz tego kosmetyku do porodu Cię nie przyjęli! a przecież możesz zwyczajnie nie chcieć używać takiego kosmetyku i koniec! nie mogą tego narzucić...

a mi tak źle dzisiaj...te plecy... 😞 w tej chwili gorzej niz wcześniej.
jeszcze mnie M. tak cholernie wk.... boszsz... tylko On potrafi mnie w takim krótkim czasie do takiego stopnia wyprowadzić z równowagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...