Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak Justi wczoraj miałam egzamin u Dobrowolskiego 🤢 😠 Niby wszystko napisałam, ale on podobno słynie z tego, że nawet jak się wszystko napisze, to wcale nie musi się zaliczyć egzaminu, a wyniki dopiero 13 lipca 😲
A dzisiejszy chyba nie za bardzo... 🥴 Były dwa pytania z czego napisałam wszystko na jednoa na drugie niestety nic, także pewnie nie zaliczyłam 😞 Ale cóż jedna poprawka (o ile zaliczę Dobrowolskiego) to jeszcze nie tragedia jak na tyle egzaminów jakie miałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe bo tak sobie wlasnie myslalam ze u niego pisalas no to cholircia moglysmy sie spotkac , bo ten doktorek to moj promotor i musialam jechac wczoraj i sie go zapytac o pare rzeczy, ale mnie spławił bo powiedzial, ze bedzie 12 na uczelni hmmm no to myslalam,ze wy macie poprawke wtedy moze cos mu sie pomieszalo znow . . . . u niego rzeczywiscie roznie to wyglada tez w tej sesji mialam z nim egzamin , ale trzeba byc dobrej mysli w koncu teraz nasze dzieciatka najwazniejsze 🙂
Ja niby sesja zamknieta a praca w lesie wiec tez nie ciekawie ale coz . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Edytko mysle ,ze zdasz w kazdym razie trzymam kciuki by tak bylo :* no wlasnie z tym czasem do pazdziernika tlyko ,ze problem jest tego typu,ze nie ma w tym czasie seminariowi to mnie najbardziej wkurza w tym wszystkim ta bezsilnosc, ale pozyjemy zobaczymy jakos to bedzie no i ta nieszczesna oplata wakacyjna nas nie ominie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ja uciekam 😉 Lecę się wykąpać bo cała się lepię, a stopy mam rozgrzane jakbym w piecu je trzymała 🤢 Także do juterka 😉 Spokojnej nocy dla wszystkich dwupaczków 🙂 A w szczególności dla was Michalindziorku i Monia 🙂 Przed wami WIELKI dzień 🤪
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, normalnie szok 🤪 😲 🤪 😲 🤪 😲 🤪 😲
Ale się cieszę, naprawdę, aż nie moge w to uwierzyć 🙂 🙂
Michalindziorku masz super brzusio!!! Ja w porównaniu do ciebie mam niewielki - ale chyba bardziej rozlany mam na boki 😉 jak na ten sam wiek ciąży...Super wygladasz 🙂
Trzymam za was kciuki żeby poszło gładko i bezboleśnie i jak najmniej stresu 🙂

Ja dzisiaj przespałam calutki dzień, tylko na moment wyszłam z wyra jak trzeba było wyjść z psem i po jakies zakupki 🙂 Dzisiaj niezdrowo się odżywiałam, ale co tam, raz nie zawsze - pepsi, smażone pierogi z kapustą i grzybami, czerwony barszczyk - z papierka, kanapki i parówki 🙂
Dobrze że czeka na mnie jeszcze arbuz bo narobiłyście mi smaka na niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!!! Ale jaja. Monica super,że już jutro zobaczysz Gabrysie 🙂
Michalindzior- ale masz fajnie,że znasz termin porodu sn!Zazdroszcze. Ale to przez ciśnienie chcą Ci jutro wywoływać i nie czekać aż się samo rozkręci?
Ale Wam zazdroszcze,że już jutro utulicie maleństwa 😁 Trzymajcie się dzielnie i czekamy na relacje.

No i Lusia, Michalindzior- piękne zdjęcia!
Mnie od nocy boli podbrzusze. Taki ciągły ból utrudniający chodzenie. Chyba mała tak mnie mocno uciska.
Dostałam zakaz od siostry rodzenia do niedzieli. Ona jutro wyjeżdza,więc jeśli zacznę rodzić to mój mąż będzie musiał zostać z synkiem w domu (nie mamy nikogo z rodziny w pobliżu) i nici z porodu rodzinnego. Ale w sumie już tak bardzo chciałabym mieć małą przy sobie,że nawet się tym nie przejmuje i mogę być sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie Edytko ze damy sobie rade 😆 kto jak nie my 😜

ehh zla jestem jak osa 😠 bo przed chwila spoznilam sie o cale 30 sek i mi aukcja przed nosem uciekla wrrr no coz trudno 🤢 🤢 🤢

Lusiu ty to pozyjesz 😜 z tym jedzonkiem i spaniem 🙂 Ja znow dzis w nocy bede barany liczyla owce i inne zwierzatka . .. . . za duszno jest mimo otwartych okien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też takie upały, że cały dzień wszystko pozamykane i pozasłaniane, tylko wentylator chodzi i da się życ. Poza tym te cholerne pyłki zaczęły mnie atakować, więc tym bardziej lepiej jak wszystko zamkniete.
Tak się ochalałam tej pepsi i najadłam pierogów, że teraz żołądek mnie boli, a dodatkowo stoje przy żelazku więc nie jest mi za wesoło, no ale powoli już kończe....a najgorsze jest to, że jeszcze trochę pepsi mam i ona nadal baaaardzo mnie kusi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh nie wiem czy tak macie kochane a moze mialyscie,ale Ja tego mojego brzdaca to czuje jak mi w pipce tylko pukal stukal cos tam majsterkowal wciaz w nia . . . . jakies takie dziwne uczucie jakby chcial juz mi z niej uciec na zewnatrz . . . . . .

ehh wazylam sie dzis i wyglada na to,ze od 3 tyg moja waga zamiast isc do gory poszla o 1 kg w dol . . .. a czy w tych ostatnich tygodniach tzn 37,38,39 urosly wam jakos bardzo brzuzki moj to jakby stal w miescu tylko po prostu kazdy ruch malenstwa to grymas na buzi bo tak mnie boli wyglada na to,ze mam chyba malo wod. a caly moj brzuch to synus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja też tak mam, jakby mały majstrował mi coś przy pipce...czasami jest to ucisk, czasami stukanie, ale nie jest to za przyjemne. A czasem to mam wrażenie jakbym miała go już między nogami prawie....
Brzuszek mi troche urósł ale nie za dużo, poza tym po spodniach czuję, że albo schudłam (bo od ostatniego razu jak się ważyłąm to waga napewno stała w miejscu) albo brzuch mi się opuścił, bo mi gacie spadają z brzucha najbardziej i nosze je prawie pod brzuchem 🙂 Ale chudnięcie przed porodem to normalna sprawa.
Przez ostatnie 2 dni Franek znów jest mniej aktywny, najbardziej wariuje o 2 w nocy, bo wtedy akurat jest moja godzina zaypiania i zawsze wtedy męczę się najbardziej bo mnie atakuje zewsząd 🙂 a tak w ciągu dnia to wypina się i napręża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mnie troszke uspokoilasa Lusiu 😆 jakos chcialabym by ten nasz szkrab poczekal 2 tyg a pozniej moze wychodzic 🙂 ehh nie moge sie doczekac wizyty u doktorka ciekawe czy cos mi powie czy cos tam widzi jakies objawy na wczesniejszy porod czy nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie ten mój konował gin troche rozczarował w poniedziałek, bo tak naprawdę nic nie wiem, a jutro mam usg więc może na jego podstawie będę wiedziała więcej, ale dobre, że chociaż poznam wagę małego i dopytam sie jeszcze o płeć, bo na całą ciążę tylko 1 raz udało się lekarzowi stwierdzić że to chłopak, a tak to dzidek uniki robił. Więc jutro chwila prawdy 🙂
A tak to pewnie dopóki nie będę czuła skurczów albo jak nie zaczną mi wody odchodzić, to nie będę wiedziała czy coś się dzieje...chociaz powiedział mi, żebym przyszła z wynikiem usg w pon. jak będę miałą wątpliwości....ale jak je będę miała to wypytam sie wszystkiego lekarza który mi wykona usg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super, ze ci jeszcze zrobi USG w takiej poznej ciazy Ja juz na to nie licze pozostaje mi tylko wymaz z paciorkowca zrobic no i ostatno juz mi tydzien temu mowil,ze pomalu sie cos dzieje, ale bylam taka w szoku ze nic nie zapytalam teraz go wypytam co on tak tymi swoimi magicznymi paluchami wyczuwa

swoja droga ;adne by byly jaja jakby zamiast Franka była Frania 🙂 napisz nam po wizycie co ustaliliscie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja o wymazie z paciorkowca moge zapomnieć, bo ledwo co wyprosiłam go o normalne badania które miałam mieć robione do porodu - a jak sprawdziłam w domu to już mam wyniki bo mi któregos dnia inny lekarz zlecił - chodzi dokładnie o Hbs, więc dupa zbita.
Ciekawa jestem tego usg, licze że nie będzie pomyłki, chociaż wole wiedzieć teraz jakby jednak było inaczej niż podczas porodu, bo bym wtedy im chyba nie uwierzyła że to moje dziecko 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...