Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i łapcie oklaski w zwiazku z tym ostatnim dniem czerwca za to,ze tak ladnie przeczekalysccie do lipca hehe zebym nie powiedziala tego w zlej godzinie 🙂 ciiii maluszki nie sluchac 🙂 poczekajcie do jutra 🤪 🤪 hheh grzeje mi juz po tej szklaneczce ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 rowniez dziekuje 🙂
kurcze taka jestem podekscytowana 🙂 tymi waszymi maluszkami tak pragnaxymi przyjsc juz na swiat 🙂
Ja za tydzien do ginka jak mi powie tak jak MIchalindziorkowi to mu odpowiem,ze jeszcze nawet wozka nie mam 😜 ehh tak bym naprawde chciała znac termin porodu cholirka 😆 😆 ale Ja tu mam wazna misje 😜 musze uzupelniac tabeleczke z waszymi pociechami jak was nie bedzie kochane Edytki i reszty 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku no cholery jedne tez mogli by wymyslic jakis taki wynalazek przeciez kobieta nie powinna sie stresowac zwlaszcza w ciazy , a te oczekiwanie jest najgorsze i jakie stresujace . . . .

Kama wiesz juz dzis z mezulkiem mozesz baraszkowac skoro lipiec juz za kilka godzin 🙂

tylko kochane nie wszystkie na raz 🙂 po malutku stopniowo nam sie rozpakujcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja trochę smak odzyskuję więc teraz szukam szczęścia w lodówce... 😉
ja mam tak samo, czereśnie mi w ogóle SZOK ale sąsiad przyniósł 🤪
teraz arbuz się też do mnie usmiecha ale w chwili obecnej po pierwsze nie zmieszczę a po drugie nie lubie zimnego takiego a zaraz M. wróci i trzeba z dziećmi jechać.... może potem.... 😉
a drugi SZOK to taki że wczoraj zostałam normalnie przepuszczona przez kobietę w kolejce do laboratorium jak wyniki byłam robić.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku no to super widzisz w koncu pod koniec ciazy spotykaja nas jakies ludzkie odruchy . . . szkoda , ze jest ich tak malo . . . . za mało . . . . a twoje dzieci pewnie juz tez nie moga sie doczekac nowego czlonka waszej rodzinki co ??

mi wczoraj kasjerka w supermarkecie powiedziala gdy podchodzilam do kasy . .. ze" kasa juz zamknieta prosze isc dalej "myslalam, ze sie wkurze, ale za to moj m. sie wsciekl, a ja musialam go uspokajac i mowie " moze tej pani bardzo chce sie do wc trzeba byc wyrozumialym" ale stanelo na tym,ze poslzismy do innej kasy i bylismy szybciej obsłuzeni niz u tamtego"babsztyla" , bo ona wciaz obslugiwała innych którzy byli przed nami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzieci czekają niecierpliwie 🙂 mała najbardziej, bo to jej wyczekiwany dzidziuś, trochę zawiedziona że nie dziewczynka, ale tak było dosłownie chwileczkę i teraz szczęśliwa... 😉 A starszy też sie cieszy, tylko jakos nie może pojąć że to już, cały czas myślał że dłuuuugo się w ciąży chodzi, kilka lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe ehh ci mezczyzni 🙂 a Michasi to bedzie pewnie najukochanszy braciszek jeszcze fajnie bedzie miala tylu mezczyzn w okol siebie najpierw do jednego beda wpadac koledzy pozniej do drugiego 🙂 a ona nie bedzie mogła sie opędzic od adoratorów 🙂 bedziesz mIala Michalindziorku wesoło 😆

moj m. tez mi mowi,ze Ja po jednym dniu to juz do niego z porodowki wroce z malutkim do domku . . . . chyba nie bede taka ekspresowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki moje gratulacje,ze ten wasz dzien nastapi juz jutro jaka masakra!!!!Ja bym chyba do siebie nie mogla dojsc jakbym uslyszala takie wiadomosci!!!Ale wam fajnie ze bedziecie juz niedlugo sciskac swoje malenstwa 🙂 🙂 🙂
Z tego wszystkiego zapomnialam co chcialam napisac..... 🤨 🤔 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIORKU kochana regeneruj siły daj znac koniecznie jutro co z wami czy juz wam sie rodzinka powiekszyła 🙂 powodzenia i lekkiego porodu ci zycze wracaj do nas szybciutko , ale juz z synusiem po drugiej stronie brzuszka 😆

Ja uciekam troszke meza zabawic bo biedny meczy sie z kompem od tesciow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Nie było mnie parę godzin, a tu znowu rewelacje 🤪 🤪 🤪
Monika będziesz miała swoją upragnioną cesarkę jutro 😜 Super jeszcze parę godzin i będziesz tulić Gabrysię w ramionach 🤪 🤪 🤪 A mężuś niech dzwoni do szefa i oznajmia, że jutro się nie pojawi, bo przecież nie może ominąć go tak wspaniały moment!!!
Michalindziorku kochana ale numer!!!!!!!! Też już będziesz tuliła jutro swojego synusia, teraz macie czas na ostateczne ustalenie imienia dla niego 😜 Fajowo, że wiesz o porodzie dzień wcześniej. Chyba nie zdarza się to często przy porodach SN 🤪 Przynajmniej się przygotujesz psychicznie (jeśli wogóle można się na to przygotować 😜) no i z zewnątrz 😜
A zdjęcie super, kurcze ależ ci brzuszek urósł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie to raczej jeszcze do jutra samo nie weźmie - przynajmniej tak wynika z dzisiejszych badań 😉 Powiedzieli, że te naturalne metody to u mnie nie tak od razu poskutkują 😉 Może się natomiast okazać, że jak jeszcze trochę poczekam, zostanie mi tylko cesarka, bo dziś przy okazji wyszło, że mam wąską miednicę (mierzą takim fajnym cyrklem) i 3300 się przeciśnie, ale większy bobas to już nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Ann z ta miednica to Ja nie wiem jak to jest a;le moj gin to ostatnio stwierdzil bo mam spora miednice ,ze ten nasz synus to bedzie mial max 3500 g wiec szkoda bo przy moich predyspozycjach rodzi sie lepiej wieksze 🤪 pomyslalam sam sobie niech takiego 4 kg urodzi ehhh takze tak zle tak nie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...