Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi lekarz zawsze sa tylko w tygodniu jest ich więcej bo to badania robia, w przychodni pprzyjmuja itp.ja bym wolalaa w piatek, bo ak mam kolejne dni lezec to mnie strzela hehe a tak juz od piatku byly by kolejne dni ale juz porodzie.
justi nie wiem jak to jest ale te co do nas przyszly to na swierzaka sie dostały.ta co wczoraj to słabiej ruchy czula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann wspolczuje ci tego jezdzenia tam i z powrotem,masakra jabym chyba psychicznie wysiadla,i jescze do tego te upaly ,a ty masz co dzien jezdzic na drugi koniec miasta!!!A Stas juz duzy chlopak i moze dobije do tych 3500 kg hehe....
Monia fajnie ze juz jutro bedziesz wiedziala kiedy bedziesz miala Gabi przy sobie,ach jak ja ci zazdroszcze,tez bym juz chciala,ale poczekam jeszcze troszke wytrwale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Ann normalnie masakra!!!! Ciągają cię bidulko w tą i spowrotem 😞 Normalnie serca nie mają...Mam nadzieję, że już dzisiaj zwolni się jakieś miejsce dla ciebie...A ze Stasia to już kawał faceta 😉 Aż się dziwię, że jeszcze mu się na świat nie spieszy, bo przecież musi już mieć bardzo mało miejsca w brzuszku 🤪
Justi kobietko wy to się już zacznijcie sprężać z tym wózeczkiem, bo później może się okazać, że nie będzie czasu i mężuś sam zostanie z tym wyborem 🤪
Monika dobrze, że chociaz sama nie leżysz na sali, to przynajmniej masz do kogo usta otworzyć 😉 Zazdroszczę ci, że też już wkrótce przytulisz Gabi...Ehhh muszę być bardziej cierpliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Ircia no cięzki zwłaszcza,ze na jeden z nich czeka sie 4 tyg nie mam az tyle czasu 😞 ale to juz trudno
na ten stawia moj mezus wzor160,181,186
http://allegro.pl/item1093215332_wozek_jedo_vedi_kolory_2_lata_gw_3w1_3_gratisy.html
a Ja sie uparłam na ten
http://allegro.pl/item1101490620_maxi_cosi_mura_4_fast_forward_gondola_cabrio.html

pomijajac ceny wózków żaden nie jest idealny , ale juz chyba we wszytskich wiekszych sklepach bylam z wozkami wiec musze wybrac, a moj m. jak to on kup jaki ci sie podoba . . . . . no i siedze czytam opinie i ikombinuje, a dzis to juz mi mozg paruje ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Edytko juz myslalam nad tym najwyzej kazalabym mu kupic tylko fotelik samochodowy 😜
nie no musze sie w tym tygodniu zdecydowac bo juz mnie ten problem nurtuje zamiast przyjemnosci z zakupow 4 kółek dla maluszka Ja mam juz parujacy mozg i tysiac opinii o roznych wozkach i tych zlych i dobrych . . . .. szczerze łatwiej by mi przyszlo kupno autka herhe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oba sa Justi fajne,ale jakbym miala wybierac to bym wybrala ten co tobie sie podoba!!!Slyszalam ze wozki z Maxi Cosi sa bardzo fajne i bezpieczne!!!!Tylko,ze ta ich cena jest odstraszajaca,ale jezeli u was nie gra roli to bym sie zdecydowala na twoj wybor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ten "twój" ma cenę wręcz zabójczą 😮 Chcecie kupić nowy, czy może znaleźliście taki używany??? Moim zdaniem ten który podoba się twojemu mężowi jest bardzo fajny 🙂 Nie jest bardzo ciężki, ma pompowane koła, aluminiowy stelaż 🙂 I widać, że porządnie wykonany. Ja bym się nie zastanawiała 😜 Ale oczywiście wybór należy do was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tą ceną to jest tak ,ze jak planowalismy ciąze to Ja zachomikowałam troszke 😜 na naszym koncie i mezus nie wiedzial hehe 😜 a teraz wielka niespodzianka byla dla niego 🤪 . . . . poza tym wiem,ze mozemy liczyc na jakis tysiaczek od babci no i becikowe 😜 a jakos sobie tak to wszystko tłumacze, a ze chcialabym miec druga dzidzie w przyszlosci wiec wózek musi miec uniwersalne kolorki stad wybór padł na dosc ciemne choc pewnie praktyczne . . . .rozjaśnie go zabawkami 🙂 nic daje sobie czas do konca tygodnia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi zawsze moge ci polecic ten co ja mam bo wiem ze ci sie podobal i jest naprawde superowy http://www.mamabebe.pl/firm-pol-1243001691-Brevi.html?gclid=CJOHgP7Wx6ICFQw9ZgodJBB45g
Moja siostra tez sobie teraz go kupila na allegro,ale tez uzywana i jest jak nowy ,bo byl uzywany 3 msce i ma 1,5 roku gwarancji!!!Ale tak jak Edytka mowi decyzja nalezy do Was 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z wózkiem to my tez mieliśmy dylemat.ale na pewno wybierzecie coś odpowiedniego dla was 🙂

dziewczyny i na was przyjdzie czas, zobaczycie jak szybko zleci.ja już tez sie nie mogę doczekać Gabrysiulka, jak ja przytulę a tu jeszcze tyle dzieci jest ze czlowiek jeszcze bardziej tęskni. wiecie ja teraz korzystam z tych ostatnich dni i sobie dogadzam z jedzeniem bo po porodzie to jz koniec z takimi przyjemnościami hehe.
ta co rodziła w poniedziałek to w 36 tyg, a ta co wczoraj to w 37 tyg. w nocy zabrali jedna co ma termin na jutro, wiec różnice sa w tygodniach.zobaczycie na kiedy przejdzie was czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no cene ma troche zabójcza stad nie dokonałam do konca wyboru , a sprawa używanego wózka była dosc burzliwym tematem z moim m. wiec odpusciłam . . . moze gdybym wiedziala,ze niechce drugiej dzidzi w przyszlosci tez moj wybor bylby inny . . . . . .
wczoraj przy tych wozkach to juz mi sie plakać chciało i stwierdzilam,ze musimy wybrac 3 wozek bo wciaz cos nam nie pasuje, ale juz nie mam siły .. .
nic kochane jak sie zdecyduje to wam napisze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach no chyba, że tak Justi 😉 Skoro możecie przeznaczyć aż takie fundusze na wózio, to w sumie czemu nie ten droższy 😜 Tym bardziej jak planujesz drugą dzidzię, to przynajmniej wózek wytrzyma próbę czasu heheheh 😜
Monia nie dziwię się, że jak słyszysz, że co chwilkę rodzą kolejne dziewczyny to też byś już chciała 🙂 Ja też bym tak miała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika chyba kazda z nas lipcoweczek i nie tylko chciala by juz miec perspektywe posiadania swojej dzidzi już pojutrze 🤪 🤪 🤪

ehh no to super ze juz sie kobietki w 36 , 37 tyg rozpakowuje byle tylko z dzidziami bylo wszystko ok 🙂 reszta jest nie wazna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia ten twoj wozek mialam wciaz na uwadze nawet w ubiegla sobote gdy bylismy niby "ostatecznie kupic " wozek tylko cholirka ma miejsza gondolke niz te ktore juz nam pozostaly do wyboru . .. . super,ze twojej siostrze udalo sie kupic okazyjnie prawie nowy wozeczek . . . czasem okazje sie fajne trafiaja 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
LEdwo co żyję po nocy, spałam tylko godzinę - w nocy porobiłam pranie i takie tam - ale nie z tego powodu nie spałam, po prostu jakoś tak wyszło, ale dospałam jak luby wrócił, i wstałam dopiero teraz.
Dopadłą mnie chyba ta cholerna alerigia bo od wczoraj chodzę usmarkana po pas i kicham jak szalona...a już myślałam że ten cały rok uda mi się przeżyć bez niej.
Monica jak możesz to zarezerwuj miejsce dla mnie w szpitalu, bo widzę że akcja jest rozkręcona na maxa i powiem szczerze boję się żebym znalazła tam miejsce dla siebie jak zacznę rodzić 😞 Wspomnij im że czeka jeszcze taka jedna lipcóweczka 😉 😁
Justi wcale ci się nie dziwię że nie możecie zdecydować się na wózek, bo ja na początku też tak miałam, ale jak zobaczyłam u kogoś to wiedziałam jaki chcę a jak spotkalam taki w komisie, to oboje już się nie zastanawialiśmy czy czekać dalej bo za wcześnie na taki zakup, bo wiedzielismy ze nie trafi nam się taki okaz 🙂 I z koloru tez jestesmy zadowoleni, bo to jasno zielony wpadający w seledyn z grafitem 🙂 A ja lubię zieleń, mały ma nawet taka pościel 🙂 🙂
Nie wiem czy akurat im droższy wózek tym starczy na dłużej - np. dla następnej dzidzi, wydaje mi się że nie ma reguły, bo np. ten wózek Maxi Cosi jest b. drogi, a zauważyłam że fotelik nie ma budki i nie wyczytałam w opisie zeby ja miał, więc uważam to za wielką wadę. Ale wiadomo, wybór należy do rodzica 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny to juz JUTRO!!!!
właśnie byli u mnie lekarze i oznajmili ze jutro CC. mam takiego stresa ze szok, ciesze sie ze jutro mała będzie na swiecie ale z drugiej plakac mi sie chce bo Grzesiek idzie do pracy na 12 godzin, i nawet nie będzie mógł zadzwonić i sie dowiedzieć co i jak. Rano bede jako pierwsza zabrana a on pracuje do 18.00. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...