Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak Lusiu i Ann tez wyglada na to,ze urodzi a termin miala na 11 lipca ; 😆
wiesz,ale jakos Ja nie czuje,zebym miala urodzic przed terminem

a u MIchalindziorka to wiesz taka jej uroda chyba , ze tych synusiow rodzi przed terminem 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki!Super, ze diewczyny juz maja a inne za chwile beda mialy maluchy przy sobie.
Gratulacje dla moni 😉

Ja dzis znowu cala noc nie spalam,na dworzu 19 stopni a w domu 25,iatra chodzil i nic 😞Poza tym brzuch mnie bola ciagle,mala wciskala sie pod zebra,chyba wytne dziure w materacu i bede spac z brzuchem do ziemi bo na boku juz nie ma szans zasnac 😞
Dzis jedziemy na 20 do lekarki na usg i zobaczymy jaka juz duza nasza kruszynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂))serdeczne gratulacje dla moni i witamy gabrysie 🙂!!!!!!!!!!
kurde teraz opuscic brzuszek na chwilke i same newsy!!!!!!!!!!!ann super z i ciebie wkoncu przyjeli bedziesz spokojniejsza 🙂)
teraz czas na michalindziorka 🙂),pewnie juz z gorki skoro jest rozwarcie i pecherz przebity 🙂)
no lusiu teraz czas na nas;p hehehe i jeszcze na amelie 😉ale jaja jak berety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe no faktycznie zartownis;p hehehe moj to juz codziennie gada do brzuszka bo mu mowie namow synka zeby wreszcie wyszedl z mamusi 😉),a i on sie juz niecierpliwi wczoraj mowi do mnie:misio to niesamowite on juz wyglada w tym brzuchu tak jak sie urodzi,ciekawe jak 🙂i tak w kolko wszyscy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juhuuuuuuuuuuuuu ogromne gratulacje dla Moni!!!!!!!!!!!! I oficjalnie z dniem 1 lipca witamy na świecie Gabrysiulka 🤪 🤪 🤪
Michalindziorek trzymaj się dzielnie kobietko i czekamy na wieści kiedy urodzisz 😜 Ale myślę, że teraz akcja potoczy się już bardzo szybciutko 😉
Ann nooo nareszcie cię przyjęli 🙂 Czyli u ciebie też już wkrótce rozpocznie się akcja 🤪
Tabelkę już uzupełniłam o dane Moni, ale czekam jeszcze na Michalindziorka coby nie kombinować dwa razy 😜

A ja obiadek już mam gotowy: dzisiaj zapiekanka makaronowa z szyneczką, pieczarkami, szczypiorkiem i serkiem 😜 Mniami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam faze z odejsciem tego czopa i tak sobie mysle ze poki go nie zobacze na wklasne oczy to nie ma co sie podniecac,nie wiem dlaczego tak sobie wkrecilam ,a przeciez to nie jest regula i wcale moze mi nie odejsc dopiero w trakcie porodu...ale cos sobie upieprzylam w tym durnym lbie i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia moje wielkie gratulacje dla Ciebie i Gabrysiuli 🙂 🙂Wracajcie do nas szybko 🙂 🙂
MICHALINDZIORKU TRZYMAM KCIUKASY ZEBY WSZYSTKO BYLO OK,Z TOBA I Z MALENSTWEM DASZ RADE POLOWA JUZ ZA TOBA 🙂 🙂
ANN SUPER,ZE W KONCU ZOSTALAS W TYM SZPITALU CO CHCIALAS I NIE MUSISZ JEZDZIC TAM I Z POWROTEM 🙂 🙂a MALENSTWO TEZ JUZ NIEDLUGO PRZYTULISZ 🙂 🙂
JAK JA WAM DZIEWCZYNKI ZAZDROSZCZE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa dziewczyny jesli nie macie pomyslu na obiad , a lubicie i piersi z kurczaka i slonecznik to ten przepis jest rewelacyjny . . . moj mezus wczoraj po prostu nie mogl sie mnie nachwalic ☺️ ale rzeczywiscie wyszlo pyszne danie , a nie ma z tym az tak duzo roboty jak przy normalnych kotletach a efekt pycha

http://smaker.pl/przepisy//przepis/kurczak-w-slonecznikowej-panierce-o,23831

w koncu to nasze ostatnie dni szalenstwa z potrawami 😆 trzeba szalec 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam sie pochwale gdzie wczoraj bylismy 😉Wymoczylismy dupy w wodzie,hydromasaze,wody termalne,bar na srodku basenu i inne bajery 😉 Tak sobie plecy wymasowalam w wodzie, ze teraz chyba az do porodu mnie nie beda bolaly 😉

http://www.therme-badwoerishofen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=129
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe JUSTI damy radę!!!!! może wyprzedzimy pozostale dziewuszki :P:P:P
A tak swoja droga już swojemu mówiłam, że tego czopa wypatruje a tu ni chujutki, ale widze, że u Was też takie fazki 🙂 🙂 Biedne będziemy czekały na ten czop a okaze się, że go nie ma i wtedy będzie zonk 🙂 🙂
Justi patrzac na ten przepis wydaje się być smaczny ale ten słonecznik jakoś mnie zniechęca ale to moje pewnie "widzi mi sie" ale skoro mówisz, że pyszne to może warto spróbować, ja obiadku nie gotuję mam z wczoraj pomidorówkę
Nochala też nie wychylam na dwór bo kurde za duszno jest
A u naszego MICHALINDZIORKA akcja na pewno szybkiego tempa nabierze i może już ma syneczka przy sobie hmmm??? wszystko jest możliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie, ze tutaj na takich basenach jest tyle atrakcji i w ogole a ceny takie same jak w polsce tyle, ze w polsce jest bieda,po pol godzinie juz sie chce wychodzic bo sie nudzi,a tutaj kilka roznych basenow,bąbelków,masaze,15 saun,jakies naswietlania i uj wie co jeszcze.
Ja bylam w stroju jednoczesciowym,jeszcze szary to wygladalam jak hipopotam:P Ale byly gorsze morswiny niz ja wiec nie ma sie co martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Olusia zazdroszczę ci takich atrakcji...Też chętnie bym się znalazła w takim miejscu 😜 W Polsce to naprawdę bieda w porównaniu do tego co wy macie...
A propos czopa, to ciekawa jestem, czy wielu kobietom on odchodzi, czy to rzadszy przypadek 😮 Bo też już chciałabym żeby mi odszedł, to przynajmniej wiedziałabym, że w najbliższym tygodniu coś się może wydarzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewuszki ja też wypatruje czopa! 😁 😁 😁He,he! Przed chwilką złapał mnie skurcz i tylko złapałam się za brzuch i syknęłam, a mój synek " o! skurcz!". Oj jak on mnie rozśmiesza.
Jeszcze oglądał ze mną w zeszłym tygodniu "Przyjaciół", gdzie Rachel była po terminie i chciała "wykurzyć dymem dziecko z brzucha". He,he. Potem był poród. Oglądał z przejęciem i tacie później opowiedział,że on już wie,że dziecko wychodzi z tyłka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...