Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Masakra z tymi cenami 😲 My kupiliśmy wczoraj wodę morską Disne Mar, ma być lepsze od zwykłej soli fizjologicznej, bo niestety ale nadal ma lekki katarek a to pomoże mu nawilżyc śluzówkę i lepiej wydalić. Poza tym ta Biogaia nie jest za tania, bo kosztuje 38zł, więc kupilam coś innego. Na szczęście Franio chętnie zjada lekarstwa, czasem się skrzywi bo mu smak nie przypasuje, ale zaraz znów otwiera dzioba po następną porcję 🙂
Przymierzamy się do kupna inhalatora elektrycznego, bo wczoraj tylko raz był inhalowany w szpitalu i widzę różnicę w oddechu, więc będxie niezbędny.
Poza tym jest tak mega zimno w domu, że nie wyrabiam. Franio ubrany jakby na Sybierię jechał 🙂
Co do kupek to Franio w tym szpitalu co zmiana pampersa to miałó kupkę, ale nie dużą, tylko przy prykaniu popuszczał, a prykał cały czas 🙂 Niestety to zasługa antybiotyku, i tak sobie dupcię poodparzał, że sie przeraziłam, bo aż szorstką skórę miał!! Nic nie pomagało, aż pielęgniarka dała mi Tormentiol i juz po dwóch użyciach widac było różnicę, a teraz nie ma już prakycznie nic. Wydaje mi się że Tormentiol został toche wyparty przez sudocrem, a warto miec go w domowej apteczce!! Więc jakby co, to polecam 🙂

Powiem wam, że teraz po tej chorobie Frania to drżę cała o niego. Obym nie dostała jakiejś obsesji 😉 Lekarz mówił że to zapalenie płuc należy traktowac jako przypadek i nie martwić się na zapas, że będzie to miało nastepstwa w przyszłości i że mały będzie bardziej podatny na infekcje. Ale napewno będę bardziej czujna.
No i jak poszliśmy do szpitala to Franek ważył 6660g, a przy wypisie 6715g 🙂 A jak przyjmowaliśmy sie to miał nawet lekką, nieco poniżej normy anemię 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi w szpitalu Franiowi krew pobierali z palca....dziwne że z główki będa pobierac. Napewno bedzie bolało, Franek wył jak mu zmieniali wenflon i wkuli się w stopę, a ja płakałam razem z nim 😞
Jak byłam w szpitalu to przyjęli dzidzię z żółtaczka, a bilirubiny miało ponad 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem Lusiu ehhh przezylam podobne chwile co ty bo bylam 5 dni z maluszkiem w spzitalu wenflon , kroplówki i te naswietlania ehh no i wlasnie niestety pobieraja krew z zyly z glowki w pon beda juz po raz 3 no i z paluszka tez nei wiem takie reguly juz wypytywalam czy nie da sie tlyko z palca z pietki niestety niee 😞 wiec sobie we dwoje popłaczemy 😞 ehh jak mus to mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny...wczoraj bylam z maluchem na pierwszym szczepieniu....biedak plalal w nieboglosy.....a ten moj byly powiedzial mi ze nie bedzie placil juz na kube;(podaje go o alimenty....;(psychicznie idzie wysiasc;(nadodatek u siebie w domu jestem jak w wiezieniu..nie moge nigdzie wyjsc...bo jak to mowia rodzice,,,wstyd;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok Lusiu skoro polecasz to zakupie , bo znow mi sie kolejna tubka konczy . . . .
ehhh te nasze pupcie dzieci hehe ile na nich kremów zostaje . . . . kurcze chyba Ja tyle nie uzywam co moj maluszek zwlaszcza tera kiedy zajmuje caly moj czas teraz spi choc pewnie jesczze 5 minut i bedzie mala syrenka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia !!!!!! nie wygłupiaj sie wychoc z malym z glowa do gory wstyd to powinno byc twojemu facetowi ehhh i oczywiscie podaj go o alimenty to najlepsze co mozesz w tej chwili zrobic !!!!!!!
a rodzicami sie nie przejmuj przejdzie im kurcze przeciez w czasie ciazy byli dla ciebie oparciem to dlaczego teraz maja takie zdanie ? ehh pewnie tez ichjuz to wszystko przerasta,ale dacie rade wiesz masz zdrowego synusia i to najwazniejsze ciesz sie nim wiem,ze czasem pewnie trudno ,ale najpiekniejsze chwile jeszcze przed wami Buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia głowa do góry!! Wiem, że łatwo się tak pisze, ale podaj go o alimenty, a jak i tak nie będzie płacił, to do komornika, a poza tym możesz brac kase w wysokosci alimentów jak nie bedzie płacił z funduszu alimentacyjnego i gnój bedzie miał dług u ciebie i pastwa!!!! A z rodzicami niestety nie kłóc sie, bo po co ci dodatkowy stres!!! Trzymamy kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! LUSIU dobrze,że już jesteście w domu i Franio już zdrowiutki!
EDYTKA- współczuję tej alergii ale jak będziesz dbać o skóre Emilki (kremy itd) i będziesz dzielnie stosować dietę to wszystko będzie ok.
IRKA- daj znać co gin powiedział. Dziwna sprawa z tą raną.

Moja Hania przeziębiona. Byłam u lekarza. Ma katar i czerwone gardło. W aptece zostawiła 120zł.
Ale powiem Wam,że ja już się przyzwyczaiłam,że każda choroba duuużo nas kosztuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI - dziwne,że kłują Wojtusia tylko z główki. Mój synek też miał długo żółtaczke (która jak się okazało była spowodowana zakażeniem układu moczowego) i wiele razy miał krew badaną i zawsze z rączki pobierali.

IZUNIA- na pewno jest Ci ciężko,ale musisz być silna dla Kubusia! Zobaczysz że wszystko Ci się ułoży tylko trzeba na to czasu. I koniecznie walcz o ailmenty!!!To w końcu kasa dla Twojego synka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka, ja mam chyba podobną sytuację - rana mnie już nie bolała, ale od pewnego czasu
mam jakieś zgrubienie które mnie boli (nie wzdłuż rany tylko prostopadłe do niej). Powiedzieli mi, że tam jest szew wewnętrzny i że prawdopodobnie się "otorbił" czyli zrobiła się torbielka z płynem w środku. Kazali mi to rozmasowywać i powiedzieli, że samo się rozejdzie. Mam tylko uważać, czy gdzieś w okolicy nie zacznie się sączyć ropa - wtedy do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia podejrzewam ze masz malo wartosciowy pokarm i na moje oko powinnas isc do lekarza a on ci zapisze odpowiednie mleko tak moja kolezanka miala!!!A tego twojego podaj o alimenty niech placi dupek jeden,jak tak mozna nie przyznawac sie do dziecka!!!A twoi rodzice to jacys dziwni,zaden wstyd tylko najwieksze szczescie jakie moze sie przydarzyc!!!
Justi wspolczuje pobierania krwi,ja chyba bym sie zaplakala jakbym to widziala,wczoraj plakalam jak bobr jak go brzusio bolal!!!Niewiem za co te nasze dzieciaczki musza tak cierpiec 😞 😞
Amelio jak bede wiedziec co z ta moja przekleta rana to dam znac pewnie jutro bo na 21 mam gina!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️ ☺️ ☺️ wlasnie sie usmialam troszke
nie wiem czy wasze dzieci gdy jedza tez ywdaja takie dziwne dzwieki, stekanie, kwikanie i bog wie co jeszcze . .. .
wiec karmie malego dZwoni tel i odbieram a to facet z banku z jakas oferta i biedny sie speszyl sluchajac tych dzwiekow i mowi " to ja zadzwonie w innym terminie "
pomyslał chybam, ze niewem co robie heh ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...