Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wspolczuje kama twojej kuzynce i maluszkowi,az gesie skorka wychodzi jak sie o tym czyta!!Ale trzeba miec nadzieję,że wszystko będzie dobrze z maleństwem.
Olusiu ja tez bym sie wybrała z twoja malutka do lekarza,zeby sprawdzili czy wszystko ok z jej waga,strasznie duzo spi ta twoja niunia,moj Kacper spi przez dzien tylko dwa razy po 2 godz maksimum!!!A jedzonko je co 2,5-3 godz czasem sie zdarza ze dluzej wytrzyma!!Wlasnie sie obudzil i musze uciekac tyle sobie popisalam.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To cwaniaczek mały z tego "NASZEGO" Sewcia 🙂 🙂 🙂
Współczuje naprawde bo czytałam, że Twój mężuś do wieczora pracuje a ty bidulko sama z dzieciaczkami ale jestes dzielna i dajesz sobie rade!!! Tak trzymaj!!!! Chociaż ja mam tylko 1 i czasami padam na ryj...a co dopiero Ty z trójeczką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michalindziorku oklaski dla was 🙂ze tak super sobie radzicie 🙂)
ircia jak tam kupka zrobiona??moj od niedzieli nic 😞kurwa juz mam dosc ale dobrze ze pierdzi chociaz bo przynajmniej kolek nie ma....
sluchajcie moj maly jak ssie cyca na lezaco to tak mocno ciagnie ze az mu z jednej dziurki w nosku mleczko kapie zawsze z tej blizej lozka czyli zalezy na ktorym boczku lezy ,jakies to dla mnie dziwne ale w sumie przeciez to wszystko jest polaczone ,a on ssie za kazdym razem jakby z rok nie jadl hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj w 7 tyg wazyl 5,760,a jak wychodzilismy ze szpitala to 3,520 i na poczatku dawalam troche cyca i troche butli ale ciagnol max 30 ml z butli teraz juz gdzies od miesiaca leci sam cyc 🙂i mleczka mam ze hoho 🙂
takze dla mnie taki maly przyrost wagi bylby niepokojacy no i to ze dziecko stale spi,nie wiem olusia co ty o tym myslisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama moj wczoraj zrobil kupe ale za pomoca czopka bo juz byl czwarty dzien jak nie robil i juz go bolal brzuszek,a pierdzi tez chociaz ta pociecha a najbardziej po tym debridacie,powiem ci ze juz niemam sily do tej kupy gdyby nie ona to wszystko by bylo ok,ale przeciez nie moze byc bo jakby to bylo!!!Moj w 6 tyg wazyl 5600,a jak wychodzilam ze szpitala to 3550,a urodzil sie 3835 tak ze przytyl prawie 2 kg,a ostatnio go wazylam na wadze elektr.to mial 6000 kg,tak ze mi sie wydaje olusiuu,ze twoja viki cos malo przybiera,ale moze jest ok jak ci tak lekarz powiedzial!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale powiem wam że moja córka wazyła 3800 przy porodzie.... a w 7tyg 4200.... czyli tez mało przybierała, ale ja słyszałam że 500g na miesiac to norma taka.... no i ona do tej pory jest wysoka, najwyzsza w grupie w przedszkolu, a waży 15kg w wieku 4,5 lat.... a kiedy miala rok ważyła niewiele ponad 10kg...... no i je, mało, długo, ale wszystkiego po trochę i wyniki w normie ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie od tego jestesmy zeby sobie jakies rady dawac i cos sugerowac 😉 🙂
Mi neonatolog powiedzial jak jeszcze karmiłam piersia, ze jesli moje dziecko je tylko piers i potrafi długo nad nia wisiec albo krotko ale czesto i przy tym waga bardzo pomalu rosnie to znaczy ze moj pokarm nie jest zbyt wartosciowy tak wiec nie wiem Olusiu co jest ale tak jak pisze Kama jesli lekarz tak stwierdził to jest wszystko ok 🙂
U nas na tym sztucznym mleku kupa idzie jedna dziennie a kuźwa smierdzi ze hohohoh...
A wlasnie pediatra stwierdzila ostatnio ze Hania moze miec kolki to jej powiedziałam ze nie ma zadnych problemów z puszczaniem bączkow to mi powiedziała ze to nie ma nic wspolnego no i nie powiem, że czesto przy karmieniu ona mi sie wierci nie je spokojnie a za chwile puszcza baka jeszcze jakies te zaparcia sa i sama juz nie wiem czy ten dubridat cos pomaga????? rece nogi i cycki opadaja...wlasnie mamuski karmiace sztucznym mlekiem jak sobie radzicie z cycuchami???? bo moje to kurde flaki jak nie wiem co przed ciążą takich nie miałam mała niezle mi je wyciagneła a jeszcze ten lek na wysuszenie zrobil reszte....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas odpukać kupy w porządku ostatnio... zrobiły się "gęstsze" i przede wszystkim idą regularnie....
to wzdęcia mi się wydaje jak tak maluszki jęczą a potem bąkają i ja dawałam bobotic na nie i fajnie pierdział sobie Sewciu... 🙂
Kaczuszka haha 🤪 dobre 🤪
mi pokarm szybko zanikł, ale mnie nie bierzcie pod uwagę bo moje "Kiedyś może Cycki" już dawno były takie, za przeproszeniem, tak jak w jakiejs komedii było (chyba "kochanie jestem w ciazy") że babka się kolezance żaliła że cyckiem o toster rano zahaczyła, no i "tam" mogła by meksykaninów przez granicę przewozić....
nie no żartuję. "tam" nie jest źle. ale cycki jak narazie są większe niż przed ciąża i muszę się zaopatrzyć w stanik jakiś. bo z ciąży giganty trochę za duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko ja daje dwa razy dziennie po 2,5 ml,a mam stosowac to przez miesiac plus do tego daje biogaie 1 raz dziennie po 5 kropelek!!!
Powiem ci ze jakos nie widze poprawy po tym debridacie,w sumie to daje dopiero tydzien i tylko raz zrobil sam kupe w zeszly piatek po tym gownie!!!Ale moze to sie dopiero rozkreci jak bede dluzej dawac sama niewiem,zobaczymy jakie beda dalsze efekty bo jak nie to znowu nas czeka wizyta u pediatry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...