Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi w googlach jakos wpisz może cosik wyszuka.... 🙂
moja maruda łaskawie wstała i nie chce jeść.... 🤔 tylko zaciesza do mnie....
ostatnio straszny jest z tym jezeniem, jeść je, ale bawi się, zaciska to dziąsełka, to usteczka na tym dydlu, 🤔 albo gada ze smokiem w buźce, krzyczy, śmieje się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie nie moge doczekac na pierwszy smiech ehh . . . .
a ja wlasnie niuńka 3 raz wyhuśtałam i znow spi . . . cholirka tylko te prawie 8 kg jest co dzwigac . ..chyba musze sie zaczac rozgladac za nowym fotelikiem samochodowym haaha bo ten co mam jest do 13 kg ☺️ ☺️ ☺️

no to Sewciu dluuuuugo spał dał mamie troszke odpoczac 😉
jak tam postepy z mezem i tatuazem ?? temat rozpoczety juz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh moj hrabia wlasnie lezy w naszym łóżku 180x200 a zajmuej 2/3 lożka . .. . zreszta tak jak w nocy, a my z mezem na ramie łóżka prawie ehhh
cholera czekam na tego mojego bo pojechal rodzicom zamontowac tv na scianie tam jak zwykle prble,y bo nie pasuja śrubki u nas w domku zajelo to 10 minut u nich jak zwykel jakies cyrki wychodza i siedzi tam 2 godz wiec znow nici z przestawiania bąbla na kapiel o 19 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj z wizytą u rodziców, mama nakupowała mi 14 słoiczków dla małego, mam ich wszystkich juz 28 😁 Liczyłam, bo robiłam miejsce w szafce na nie 🙂

Justi, u nas z lożkiem jest to samo, ja leżę na brzegu łóżka, bo królewicz i tatuś zajmuja całe miejsce, eeh...

Dzisiaj Robert tak rozśmieszal Franka, że ten śmiał sie w głos, aż byłąm zdziwiona że takie maleństwo tak potrafi się śmiać, i tylko zaczepiał ojca żeby wygłupiać się, a później to się zmuszał do tego śmiechu wariat jeden 🙂

A teraz tatuś ogląda mecz, a mamusia zaraz tez zalegnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja tez dzisiaj usilowalam caly dzien na brzuszek wejsc,a tu du....,ale bylam zla,a to juz jest uzaleznienie z mojej strony ☺️ ☺️ ☺️
My bylismy dzisiaj u lekarza i tradycyjnie Kacper nie doleczony i kolejny antybiotyk,zapisala jakies dodatkowe inhalacje czego on nie nawidzi 😞,i zyrtec na ten katar moze w koncu ustapi!!!Miejmy nadzieje,ze na tym sie juz zakonczy,bo w 80% jest poprawa,no ale trzeba wyleczyc do konca,bo pozniej sie wroci!!!
Kazala nam juz podawac kaszke ryzowa bo z niego juz duzy smok,i zeby go troszke przytrzymalo, kupilam malinowa i jutro mu podam,ale mniejsza porcje,dajecie juz swoim dzieciaczkom kaszke????No i za dwa dni sprobujemy z deserkami,powiem wam ze tego jest tyle ze mozna oglupiec 🤔 ☺️A i pytalam o ten gluten i mozna go podawac tylko narazie tym mamom ktorych dzieci sa tylko na piersi i niczym nie sa dokarmiane!!!
Ann slicznego masz synusia przystojniacha z niego jak niewiem 🙂
Justi ja uzywam szamponu i odzywki z joanny jest fioletowy,a efekt jest taki o jakim piszesz,ogolnie polecam 🙂
Michalindziorku ja nie pale,ikiedys palilam sporadycznie za mlodego jeszcze w liceum i pozniej,ale tak dla zabawy,przy piwie,ale nigdy w nalog nie wpadlam,jak z kims zapalilam to bylo ok,a jak sama to mi bylo nie dobrze jakl niewiem-dziwne hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Wczoraj miałam napisać co mi neurolog powiedział ale zapomniałam to dzisiaj nadrabiam zaległości: Stwierdził że nasza Lenka jest pogodnym dzieckiem i podczas badania była spokojna nawet, powiedział że za bardzo ta jej asymetria nie jest szkodliwa ale zalecił kilka ćwiczeń i jutro jedziemy na pierwszą rehabilitacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to my już bez wenflonu!Ufffff!!!!Teraz malutka przez 10 dni będzie brać bactrim,potem furagin i na koniec coś tam jeszcze. Ustaliłam z lekarzem,że na razie powstrzymamy się od cystografii (bo przy niej robi się ok 3 zdjęć rentgenowskich okolicy pęcherza czyli okolice jajników się naświetla) i jeśli znów miałaby zakażenie (tfu,tfu, odpukać!) to wtedy zrobimy. To badanie robi się by zobaczyć czy nie ma wady,która predysponuje do takich zakażeń.

IRKA- biedny Twój Kacperek!Kolejny antybiotyk... 🤨

Ja też już planuję kaszkę podawać na noc. Mam nadzieję,że malutka wtedy dłużej pośpi.

MICHALINDZIORKU- czyżby nowy kolor włosów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂 Uffff znów tyyyle do nadrobienia, ale szalejecie 😜
Widziałam, że był temat wieku... Ja 18 grudnia kończę 24 lata także jestem pośrodku 😉 Ale też jestem zdania, że nie ważne są cyferki, ważne na ile się człowiek czuje 😉 Mój zacny małżonek ma 27 a zachowuje się jakby miał 16 heheheheh 😜
O krzesełkach do karmienia jeszcze nie myślałam, ale mam jeszcze dużo czasu bo wprowadzanie posiłków zaczynamy dopiero od 6 miesiąca 😉
Michalindziorku ten filmik z kotami zajebisty, uśmialiśmy się z mężem jak głupi 😁 😁 😁 😁 A włoski czaderskie 🙂 Bardzo ci do twarzy 🙂
A ja byłam wczoraj u pani ginekolog na NFZ i strasznie się zawiodłam, ale niestety narazie nie mamy kasy żebym poszła do swojego ginka prywatnie 😞 Poprosiłam ją żeby przepisała mi tabletki na zatrzymanie laktacji,a ona powiedziała, żebym spróbowała naturalnie zatrzymać pokarm, ściągając rano maksymalną ilość mleka potem obandażowując się ciasno na piersiach, tak mam chodzić cały dzień, pić tylko tyle żeby przeżyć i ściągać to na noc 😮 I w ciągu 3 dni powinien mi pokarm zaniknąć. Słyszałyście może o takich sposobach? Prosiłam ją o te tabletki, bo nie chce mi się tak kombinować, ale mi wkońcu nie przepisała. A i jeszcze pytała jakiej antykoncepcji używamy. To jej mówię, że prezerwatyw. To ona na to, że ona pyta o normalną antykoncepcję 🤪 Powiedziałam, że nie mogę brać tabletek bo miałam przez nie zator żylny, to ona mi mówi, że została mi już tylko spirala 😲 🤢 No co za durna baba heheheeheh 😁 Oczywiście kategorycznie odmówiłam 😉 JUŻ TAM NIE WRÓCĘ!!!!
Ja nigdy nie paliłam i nie zamierzam zaczynać. Bleeeee nigdy nie rozumiałam jak można wciągać taki śmierdzący dym 🤢 Dziewczyny rzucać to świństwo!!! Ehhh wiem niestety, że łatwo się mówi,a trudniej zrobić... 🥴
Amelka nareszcie zdjęli Haniulkowi ten wstrętny wenflon 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
Po dzisiejszej nocy ja też się zastanawiam nad wprowadzeniem kaszki na noc. Tymek budził się jakby wrócił do czasów noworodkowych 🥴

Kurcze dziewczyny, przykro mi że Wasze dzieciaczki muszą jeszcze brać leki. Amelko dobrze że pozbyliście się tego wenflonu. Dorosłej osobie to gucio przeszkadza a co mówić takiemu maleństwu. 3mamy kciuki żeby Wasze skarby szybciutko wróciły do pełnego zdrowia!!

Jeżeli chodzi o zmianę fotelika samochodowego to mam nadzieję że Tymek będzie już siedział jak przyjdzie nam kupić nowy fotelik. Już nawet coś tam mężuś patrzył na allegro, taki do 36kg, z regulowanym podgłówkiem i ze zmianą nachylenia siedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...