Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i ode mnie wszystkiego naj naj naj dla jubilatek 😜 😜 😜 😜 😜 😜

po szczepieniu już.
trochę Sewciu płakał.
ale okazuje się ze za mało przybrał tylko 200g 🤔
muszę go zacząć jakoś podkarmiać więcej czy co....

Ellie i Amelia Słonka 😘 😘 😘 😘 dziękuję za troskę ☺️
nie jadłam....
zjadłam koło południa 1/3 rogalika z cherbatą....
a teraz płatki owsiane....
trochę lepiej się poczułam, ale aż mnie mdliło jak jadłam...

zaraz idę ze szwagierką połazić po sklepach.
dysponuję tak niesamowitą kwotą ze kurcze az wstyd 😎 ☺️,
ale ide i tak 🙂 ☺️

No i jak mogłam Franczeska ominąć ☺️ ☺️ ☺️ 😎
super jest, kluseczka nasza sliczna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA EMI I KINGUSI!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

KAMA- może "Fantazja"? 😁
Co do bułeczek to ja codziennie robię 😎

LUSIU- oby się Wam wszystko dobrze ułożyło, a Franiu strasznie duży jest 🤪

MICHALINDZIORKU- minęła 15ta....powinnaś już zjeść: pierwsze, drugie śniadanie i obiad! Tak,więc czekamy na relacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia staram się, już dziś i tak lepiej......
no właśnie ma 8300.... a ostatniomiał 8100 ale własnie wtedy cos jej ta waga szwankowała, bo wazyła go dwa razy, raz wyszło bardzo malutko, a potem te 8100.... i nie wiem czy po prostu wtedy się nie machnęła z wagą....
przecież on tyle je, i sama czuje po nim ze przybrał.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj naj dla Emi i Kingusi!! 😘

Ja dzisiaj padam na twarz, mały tak mi się dał we znaki do 14ej że już miałam dość wszystkiego. Później bylismy 2h na spacerze i teraz nie marzę o niczym innym jak położyć się spać 😞 A niestety mężusia nie ma więc pozostaje mi dalej zajmować się małym. Na szczęście po drzemce jest jak aniołek i mam nadzieję że tak już będzie do kolacji.

Kama, a może "Nibylandia", "Bajkowy świat", "Puchatek" "Kubuś"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla EMILKI i KINGI

Byłyśmy dzisiaj na rehabilitacji i oczywiście pani pochwaliła Lenke że lada chwila sama będzie się przewracać na boczki i brzuszek. I tak mała spryciulka jak wróciliśmy do domu i ja się przebierałam a ona na tapczanie leży i patrze a ona na boczku ładnie leży, chwila mojej nieuwagi a ona już na brzuszku i się śmieje do mnie cwaniarka mała nasza. Wróciłyśmy dość późno dzisiaj bo mamusi zachciało się do Magnoli podejść i padam na pyszczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia - a wy z Lenka robicie cwiczenia ze wzgledu na to ze mała nie przekreca sie z plecków na brzy=uszek i odwrotnie?? Jak tak, to jakie to cwiczenia.

Dzisiaj lezał Franek na naszym łóżku, zdjełam mu pieluche zeby zmienic, a on siknął sobie na łóżko a po chwili głupkowato sie zasmiał 😁 Wiedział cwaniak, ze źle zrobił 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie, nie tak całkiem zamieszkała w czerwcówkach 😉 A w zasadzie jest dwojga domów teraz, bo przecież Stasiek miał być czerwcowy, a potem wrócił do lipca 🙂
Co do mięska, to ja pierwszą partię mam ze sklepu ekologicznego (indyka i królika), pocięłam na porcje i zamroziłam, a jak się skończy to już będę kupować w normalnym sklepie, tyle że na drób na razie nie mam dobrego źródła.
No i wszystkiego dobrego dla naszych półroczniaczek 🙂
Lusia, wydaje mi się, że to nie jest na razie problem że dziecko się nie obraca. Stasiek póki co obraca się tylko z brzuszka na plecy i to jak go przeważy, ale rehabilitantka ani żaden lekarz się tego nie czepiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najwspanialszego dla naszej rówieśniczki Emilki !!! [color=red][/color]
My wczoraj się ważyliśmy u pediatry i Kinga teraz waży 6700g także przybiera prawidłowo. Dzisiaj miała jakiś gorszy dzień bo bardziej mi marudziła i nie wszystko tak chętnie jadła jak do tej pory mam nadzieje że to nie wróży nic złego tylko jak już mówiłam to był nasz gorszy dzień... lecę bo chyba mi się znowu przebudziłą a dziś wcześniej ją położyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Elunia - a wy z Lenka robicie cwiczenia ze wzgledu na to ze mała nie przekreca sie z plecków na brzy=uszek i odwrotnie?? Jak tak, to jakie to cwiczenia.


Lusia my z Lenką chodzimy bo miała asymetrie prawej strony tak pediatra nas wysłała do neurologa a ten na kosmetykę ciała tak to u nich mówią dzisiaj się dowiedziałam. No i na tych ćwiczonkach to my mamy takie przygotowujące do pełzania i obracania teraz mamy i nabycie takiej pewniejszej równowagi.
Dzieciątko mi już usnęło jestem ciekawa czy się nie obudzi o 22 i będzie już wyspana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas teraz Kinga bardziej się przewraca z pleców na brzucha niż odwrotnie ale też się tego nikt jak do tej pory nie czepia 😉
Justi co do tych Twoich wcześniejszych sugestii weź mi tu teraz nie kracz 😜 bo jak na razie nie szykuje się na drugie baby ale jakby coś wyszło to i płakać też nie będę ale jednak wolałabym z tym jeszcze poczekać ☺️ a co do tych moich napadów na słodkości to u mnie nieraz już tak bywa że nażłopie się jak głupia słodyczy a później szukam ukojenia w postaci m.in. ogórków kiszonych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzisiaj spokój 😲
Od dzisiaj wystartowałyśmy z jajeczkiem. Dobrze,że w moim sklepie mogę kupić jajka ekologiczne.
A jeśli chodzi o przewracanie to moja Hanka śmiga po całym pokoju 😎 LUSIU- Franio jest papuśny to nie jest łatwo mu się ruszać. Poza tym może mało leży na podłodze? Hania cały dzień na podłodze spędza. W książeczce zdrowia dziecka są takie tabelki, w które się wpisuje kiedy dziecko osiąga daną cechę i tam przewracanie się jest przypisane do 7 miesiąca.

EDYTKO- Emi bosko wyglądała na chrzcie i widać,że jest długaśna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, mój poległ o 20.30, chciałam go przetrzymac, ale był po prostu nieprzytomny, i od 22 wariuje 🤢 Znowu pójde spać o 1 albo 2 w nocy 🤨

Amelia - no Franek nie spedza za duzo czasu na podłodze, bo za szybko sie irytuje, za to uwielbia siedziec. Ale przewracanie sie z pleców na prawy bok, ze az prawie fiknie na brzuch to opanował do perfekcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...